About Youth

Ülke: Tayvan
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2022
Oyuncular: Xu Qi Zhang, Li Zhen Hao, Xu Shuo Ting, Andy Huang, Wilson Liu

Konu: Ye Guang, iyi notları olan seçkin, popüler bir lise öğrencisidir. Onun tam tersine tanınmayan ve fark edilmeyen Xu Qi Zhang ise, sahneye adım attığında parlayan bir gitarist ve şarkıcıdır. İki çocuğun çok farklı geçmişleri ve hayatları vardır. Ancak öğrenci başkanlığı seçimleri için yarışmaları gerektiğinde, rakipler arasında düşmanlıktan daha fazla çekim olmaya başlar.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

_OceanWind

19 comments

 • Tayvan kalitesi der geçerim. Son zamanlarda çıkan saçma dizilerden sonra bu bana baya iyi geldi. Gram sıkmadı hatta bu iki çifte 10 sezon çekseler izlerim. Uyum fena, oyunculuk güzel. Böyle müzik içeren dizilerde genelde müzikleri beğenmem ama bunun şaka maka müzikleri de güzeldi ve ayrı bir hava vermiş diziye. O kadar tatlış ve softki izlerken feels geçirmeden edemiyosunuz. Benden tam puan aldı dizi. Bu arada oyuncular afişteki resimden 96686487 kat daha yakışıklılar.

 • Bu kadar kaliteli ve cringe olmayan bir BL izlemeyeli çok oluyor
  Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim

  • kesinlikle katılıyorum. artık o kadar çok bl çıkmaya başladı ki, aralarından iyisini bulup izlemekte zorlanıyorum

 • çok soft ve güzel bir diziydi ben çok beğendim keşke daha fazla bölümü olsaydı çok kısa ve cabucak bitti

 • Dizi izlenebilir mi? evet izlenir kısa bir dizi çok çabuk bitti :))
  oyunculuklar kötü değildi. zaten Liseye giden çocukların hikayesi, beklentiyi yüksek tutmuyorsun bana göre öyle :))
  Ben 2. çifti daha çok benimsedim :)) 1. çift kötü olduğundan değil.!
  Müzikler çok iyiydi..
  Çeviri için teşekkürler. elinize ve emeğinize sağlık seviliyorsunuz morfansub ekibi :))

 • düşük bütçe,vasat daha doğrusu vasata yakın oyunculuk ve klişe hikaye…izlenilir mi, yaniiii izlenilir…fakat ben daha iyi bi dizi bekliyordum….beklentilerimi hiç karşılamadı…bu arada bu diziyi we best love’a benzetmişler…bence de benziyor …ikisi de tayvan yapımı…bl dizisi…ayrıca ikisinde de çince konuşuyolar…yani çok benziyolar 🤣

 • İlk bölüm açıkçası biraz komik geldi ama sonradan hoşuma gitmeye başladı. Çok fazla entrika olmayacak gibi gözüküyor. Yani boş şeyler ile entrika yapıp doğallığını bozmaktansa böyle olması daha iyi bence. Bu arada oyuncular gerçekten küçük. Başroller 19 yaşındaymış. Tatlı gözüküyor umarım sonraki bölümlerde daha da tatlı olurrr. (Çeviri için teşekkürler adminn, bir de 5 ve 6. bölümlerin çevirisi ne zaman gelir dört gözle bekliyorum)

 • vayyy mükemmelsiniz bölümleri görünce çooookkkk sevindim 🙂 çeviride emeği gecen arkadaşlar seviliyorsunuz haberiniz olsunnn 😀

  • We Best Love, bu sitedeki en sevdiğim birinci sıramdaki dizi, fakat ben hiç bağlantı benzerlik kuramadım.

 • Diziyi henüz izlemedim ama Mor Fansub ekibinin emeklerine sağlık çok kaliteli bir site sürekli güncel olması çok iyi teşekkürler Mor Fansub🤗(içimden geldi yazmak istedim🙂)

 • Vallahi bu sitede yatar kalkar oldum. Gun içinde kaç kere girip bakıyorum bilmiyorum. Emegınıze saglık tesekkurler.

  • Ben öyle şeylerle uğraşamıyorum, gerek yok. Siteden hiç çıkmamak daha kolay. Bu yüzden gün boyu açık. 🙂Belediye sağolsun site doldukça doluyor.

 • İki gün önce burada çoğunluğun izlediği dizilere, “Tayvan yapımlarını özledim, umarım değerli Mor Fansub ekibi yakın zamanda Tayvan dizileri yayınlar” diye istekte bulunmuştum. Çok sevindim Tayvan yapımı gördüğüm için özlemiştim.

  Çok çok teşekkür ederim sayın Mor Fansub ekibi, iyi ki varsınız.