Addicted Heroin

 

Ülke: Çin
Oyuncular: Timmy Xu, Johnny Huang, Chen Wen, Lin Feng Song, Wang Dong, Liu Xiao Ye
Bölüm Sayısı: 15
Çıkış Tarihi: 2016
Tür: BL, Dram, Gençlik, Okul, Komedi, Romantizm

Konu: Bai Luo Yin, küçüklüğünden beri kaygısız babası Bai Han Qi ve büyük annesi ile birlikte yaşamaktadır. 16 yaşına giridğinde annesi Jian Yuan tekrardan evlenir, eşi ise siyasi bir partinin genel başkanı Gu Wei Ting’dir. Annesinin ölümünden dolayı Gu Wei Ting’in oğlu Gu Hai, babasına büyük bir kin ve nefret beslemektedir. Kaderin şaşırtıcı tesadüfü ile bu üvey iki kardeş, aynı sınıfta birbirleriyle çılgınca bir anlaşmazlık içine girerler. Zamanla birbirleri arasında bağ oluşacak, farklı duygular beslemeye başlayacaklardır.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM 9. BÖLÜM 10. BÖLÜM 11. BÖLÜM 12. BÖLÜM 13. BÖLÜM 14. BÖLÜM 15. BÖLÜM

_OceanWind

116 comments

 • Dizi gerçekten çok güzel, samimi ve sıcak. Oyuncu uyumu harika, izlemenizi tavsiye ederim. Bu sitede izlediğim en iyi dizilerden biri.

 • Dizi güzel fakat çok çok daha güzel olabilirdi, yani oyuncuların potansiyeli vardı buna fakat diziyi yarım bırakarak mahvetmişler bence. Ülkeleri sağ olsun taş koymuş yoluna oyuncuların.

 • Dizideki en iyi replik ”Karısını s*kmek istemeyen koca iyi bir koca değildir.”
  Dizideki en güzel detay ”üzeri yazılı tırnak makasları”

 • Diziyi bir süre önce izlemiştim. Bu dizi ban yiyen bir dizi yani son üç bölüm yok ama yine de tavsiye ederim.

  Finali görmeyince dolayısıyla merak ettim herkes gibi araştırma yapıp kitaba ulaştım tam bir site veremem bir blogda İngilizce olarak bulmuştum zaten altta biri ayrıntılı yorum yapmış bende birkaç şey eklemek istedim.

  İlk olarak kitapta yer alan sevdiğim bir kısım;
  ”Bai Luoyin, bir eliyle Gu Hai’yi itti ve birkaç kez üzerindeki tozu gelişi güzel temizledi. İşte tam o anda birisi kalbinin ortasına bir kova su dökse, kesinlikle bir buket çiçek açardı”

  Bundan sonrası kitap ile ilgili spoiler barındırmakta.
  İki kitap mevcut ve ikincisi sekiz yıl aradan sonrayı anlatmaktadır. Ben daha çok birinci kitabı sevdim , zaten dizi ile çok paralel gidiyor, dizi gözlerinizin önüne geliyor sürekli. Mesela Bai Luo Yin ve babasının hikayesi inanılmaz hoştu ikinci kitapta yeterince olmaması beni üzmüştü o aileyi ayrıntılı bir şekilde okumak isterdim. Bai Luo Yin (Bl) çok sakin yaşadıklarını içine atan ama güçlü kalan zamanı geldiğinde kendini savunan biriydi. Büyük annesini elleriyle besleyen annesini bir türlü affedemeyen babasına düşkün bir çocuk. Gu Hai karakteri ise neden bu seriye Addicted (müptela-bağımlı) denmesinin nedeni gibiydi. Babası nedeniyle sert büyümüş boyun eğmez, yeri geldiğinde şiddete başvuran biri. Tüm tabularını kıran kişi elbette Bl oluyor adeta onun için yaşamaya başlıyor herkesi ikinci plana atıyor, Bl’ninde kıskançlıkları oldu ama Gua Hai bambaşka bir boyuttu. Okuyanlar bilir neyden bahsettiğimi, itiraf etmeliyim o sahneyi okuduktan sonra iyi ki banlanmış bile dedim ama bence dizide olmazdı o sahne. Sonuçta kitaba ara verdim anca geçen günlerde bitirebildim. Aklıma gelince yorum yazayım dedim.
  Bahsettiğim malum sahne Bl’nin kız arkadaşı Shi Hui döndükten sonrası. Shi Hui ders bitmesini bekler ve bizim ikiliyi eve bırakır arabasıyla, bu sırada anılarını da anlatır yolda mesela Bl’nin sırtında üzüm topladığı anı Gu Hai’yi inanılmaz rahatsız eder, eve girdiklerinde Bl duşa girer ama Gu Hai hep susar ve duştan çıkınca Gu Hai’nin meyve sepetindeki üzümleri parçaladığını görür. Ve kıskançlıklar devam eder yanlış anlaşılmalar da eklenir ayrılırlar( annenin de bunda payı var). Gh kızdan o kadar nefret eder ki Bl’nin onunla olmasını istemez ve Shi’nın önünde Bl’ye t*****z eder benim açımdan hikayenin bittiği yer yani yazar bunu neden yazar niye yazar hiç anlamadım ve o an kitabı bıraktım üstelik bunun açıklamasını yapanları görünce aşırı soğudum. Bl karakterine aşırı üzüldüm. Anlamadığım asıl mesele Bl neden hemen Gh ‘yi affeder. Velhasıl bu olay yaşanmamış gibi kitaba devam ettim. Orayı olmamış varsayınca aslında sonraki kısımlar daha güzel. Aşkları ortaya çıkınca ikisi odaya kapatılır Gh, Bl’yi görmek için tünel kazar sonra babasının zoruyla aç-susuz o tünelde günlerce kalır bu sırda Bl de yemek yemeyi reddeder ve Gu Yang’ın(kuzen) yardımıyla kaçarlar yani kaçış hikayesi ve mücadelelerini okumak çok keyifliydi dizide görmek isterdim. Özellikle Bl’nin babası o kadar anlayışla ilişkilerini karşılıyor ki adeta sarılmak istiyorsunuz. Kaçıştan sonra Gu Wei vazgeçerler diye geri dönmelerine izin verir.
  Sonuç olarak Gu Hai Bl’ye o kadar düşkün ki merkezinde hep o var kuzeninin kendisi için yapmış olduğu gelecek planlarını reddeder Bl nerdeyse orada yaşayacağını söyler mesela bir bölümde Gh bir iş için kuzeninin yanına gider ve o ara Bl You qi ile çok takılır dönüşte Gh bunu öğrenir ve tartışırlar evi terk eder kuzeninin evinde kalır, Gh asla eve dönmem der ama bir gece bile dayanmaz Bl’den mesaj gelir ve hemen telefonu unutup gider kuzeni acaba ne yazmışta Gh hemen çıkıp gitti der ‘seni seviyorum’ görmeyi beklerken Bl sadece ‘acıktım’ yazmıştır, zamanla ilişkiye şahit olan kuzeni Bl’nin ölmesini ister ve aslında oda Bl’ye bir şeyler hisseder ama yine de arabanın frenlerini bozar ve içinden kuzenimi daha çok seviyorum der ama o gün arabayı Gh kullanır ve ağır yaralanır Bl buna dayanamaz hastahaneye yetiştirdikten sonra benim öldüğümü söyleyin der ve gider. Bundan sonrası ikinci kitap. Yazacaklarım şimdilik bunlar merak edilen bir şey olursa cevaplayabilirim.

  • İkinci kitap hakkında da spoiler versene. Bir de ingilizce falan bende hiç yok, Türkçe okuyabileceğim bir yer var mı?

   • Türkçe olarak hiç rastlamadım ama basit bir dilde yazılmış zaten olmasa translate yapabilirsiniz. İkinci kitap dediğimiz gibi sekiz yıl sonrasını anlatıyor. Bl, babası rahat bıraksın diye Gh yerine asker olmuş, Gh ise başarılı bir iş adamı. Gh iki yıl Bl’nin öldüğünü sanır daha sonra kuzenin itirafı ile yaşadığını öğrenir yurt dışında arar ama bulamaz çünkü kendisi zaten aynı şehirde. Anlamlandıramadığım nokta Gh’nin Bl’yi bulamaması yani ailesiyle dahi iletişimde onun gibi saplantılı birinin Bl’yi bulamaması ilginç. Dediğim gibi birinci kitap neyse de ikinci kitap daha saçma kıskançlıkların olduğu öyle yazılmış bir hikayeydi. Bu yorumu yazma sebebim ise başka bir kitap tavsiye etmek istemem o kitabı okuduktan sonra bu hikaye gözümde daha bi geri plana gitti. Bahsettiğim kitap Saye. Yani öyle bir kitap ki anlatılmaz, okuyacak biri ile karşılıklı konuşacaksınız anca öyle. Adeta hayatın içinden kopmuş, güçlü, birbirine saygıyı öncül alan muhteşem karakterler vardı. İngilizce birçok sitede mevcut.

 • çin ve onun saçmalıkları 🙁 güzelim diziyi yarım bıraktırmışlar pess diyorum yan çiftin olayı tam yeni başlıyordu asıl çiftimizin ise sansürlenmiş haline baktırdılar sansürlediklerine değecek bir durumda yok aslında ya neyse küfür edesim var bir yönetim modeli aşırı uç noktada oldu mu hep aynı sonuç ortaya çıkıyor yasakcı zıhnıyet kominizm totaliter rejm yada kapitalizm farketmiyor ne zaman aşırıya kaysınlar sapıtıyor bu modellerin hepsi

 • Muhteşemdi.bu çifte bayıldım.bence izleyyin.kacirmayin.
  Ceviri icin sonsuz tesekkurler.ellerinize saglik.sayenizde izledik 🤗🤗🤗

 • Addicted heroin dizisinin youtube’de 2.sezon fragmanı var ama yayınlanmadımı daha bilginiz varmı acaba?

  • Tayvan yada Tayland’da devamı farklı aktörlerle yapılacaktı serinin diye okumuştum ben daha önce ama henüz bir gelişme yok! Youtube’a baktım ama göremedim fragman vs ! Fanların yaptığı derlemeler olabilir mi sizin gördüğünüz fragman?! Son 2 bölüm yayınlanamamıştı oyuncular yasaklanınca, fanlar derleme yaptılar son iki bölüm için ve de 2.sezonmuş gibi derlemeler çok var youtube’da,romanında bahsedilen detaylara göre derlemişler bir de, izleyince ben de heyecanlanmıştım ama oyuncuların dizilerinden sahnelerini kesip birleştirmişler fragman diye !! Umarım bu iki aktörü 2021den sonra tekrar bir arada görürürüz yasakları o zaman kalkıyor sanırsam !!

 • Serinin yapım yılı 2016 ve çin son 3 bölümü yasaklamış.. İkinci sezonu olmaz artık dedim.Veeee olmuş♥ Kısa mini dizi şeklinde de olabilir bilmiyorum youtube da karşıma çıktı.Lütfen sizden ricam bunu bir değerlendirir misiniz?❤ Lütfen lütfen lütfen😍😍😍

 • bl dramada bir numaradır Addicted! Devamının çekilmesine izin verilmemiş bile olsa 15 bölümden sonra sahne arkası görüntülerini,aralarındaki kimyayı müthiş çekimi izlemeniz gerek!Episode’dan farklı değil sahne arkası ikisinin hallerini izlemek ,çok ama çok güzel bir çiftlerdi!İ Öyle ki gerçek hayatta birbirleri için yaratıldıklarını düşünmeden edemiyorsunuz!zlemeyen varsa izlesin sahne arkası görüntüleri,ayrıca şarkısını da bizzat oyuncuları söylüyor:) bl drama fazla izlemiyorum ama bu ikiliye hayran kaldım,ağzım açık izledim her anlarından keyif aldım ! Bu adamları takip eden diğer bl çifti ise tharntype serisindeki ikili onlar da Addicted’daki kadar olmasa çok ama çok uyumlu bir çiftti.Bu iki bl dramanın üstüne başka yok bence!Yarım kalmış izlemeye değmez demeyin sahne arkası görüntüler hikayeyi tamamladı bende :)) Bir arkadaş sağolsun aşağıda yorumlarda kitabından Addicted’in sonunu yazmış bitirdikten sonra da onu okuyun derim 🙂 İyi seyirler!

 • Bu yaz çekimlerin devam edecegi haberini aldim o kadar mutluyum ki .
  Diziye ilk yayınlandığından beri aşığım ve çifte bayılıyorum umarım haber doğrudur dizinin finali yoksa izlemeyelim diyenler izlesin bence bayılacaksınız😊

   • Hayır serinin devamı niteliğinde olmayacakmış aslında! Addicted hayranları baş rolde aynı oyuncular olmayacaksa serinin devamının hayal kırıklığı olacağını yorumlarda yazmışlar ! Senarist , Çin’de serinin devamının çekimi mümkün olmadığı için , baş rol oyuncuların şu an birbiriyle görüşmesi hala yasak olduğundan ve Addicted çok sevildiği için ve de diğer bir hayran kitlesi de serinin devamını çok istediği için Tayland’da bunun farklı bir hikaye ve oyuncularla çekileceğine dair ifade kullanmış senarist (Bunlar ingilizce bir sitede okuyunca benim anlayabildiklerim tabi okuduğum kaynak da güvenilir mi bilemiyorum!!) Göreceğiz bakalım eğer gerçekten Tayland yaparsa Addicted değil de hangi adla serinin farklı bir versiyonunu yapacak !!!?? :)) Ve eğer yaparsa umarım TharnType serisinin başrol oyuncuları yer alır bence o ikili Addicted’ın Tayland versiyonu için harika bir çift olur :))

    • pardon, ben diziyi daha yeni bitirdiğimden pek araştırma fırsatım olmadı. Oyuncuların birbiriyle görüşmesi yasaklanmış mı? Cidden yapmışlar mı bunu?

 • Ben anlamadım cin de bu dizinin finali olmadan yayından mi kalkmis. Eğer öyleyse başlamak istemiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • SPOILER
  KITABIOKUMAK ISTEYENLER LUTFEN OKUMASIN
  (Benim gibi sonra ne oldu ki diyenler için.Zaten devami çekilmeyecek.Birkac yabanci sitede Tayland versiyonu olabilir yazıyor )
  15.bölümden sonra kafamda bundan sonra ne oldu ki diye kaldı.Çin hükümeti iki oyuncunun birkac yıl yan yana bir projede oynamasını bile yasaklamışken devamının olmamasına şaşırmadım ve 1.kitabin ingilizce versiyonunu araştırdım.Güzel bir ceviri bulamadim bu yüzen book 2 ye göz attım.Bol bl sahneleri olan bir kitap ama Aman Allahım yinede konuyu o kadar beğendim ki.O kadar sürükleyici ki.Book 1 de yani 15.bölümden sonra 1 yıldan fazla bir süre birlikte kalmaya devam ediyorlar hatta birlikte yaşamak istiyorlar.Ev bulup taşınıyorlar ama Gu Hai nin babası tabi ki izin vermiyor hatta onu bir tünele kapatıyor ama yinede birbirleriyle olmak istiyorlar.Gu Hai nin kuzeni ona ikizi gibi benziyor ve Bai Luaya aşık oluyor onu öldürmek için arabasının frenini bozuyor ama arabayı Gu Hai kullanıp kaza yapıyorlar.Bai Lua onu kurtarabilmek için üstündeki plakaları kaldırırken elini yaralıyor Gu Hai 6 ay hastanede kalıyor ve çıktığında herkes Bai Lua nin öldüğünü söylüyor 2 yıl buna inanıyor.Onun icin mum yakiyor ve öğrendiğinde onu aramaya çıkıyor ama ulaşamıyor.
  Book 2 de ise aradan 8 yıl geçiyor.Gu hai iyi bir şirket sahibi ve burada sadece kadın çalışanlar var.Bai Lua ise pilot binbaşı oluyor.Gu Hai iş yerindeki kadın arkadaşının annesi ölüm döşeğinde diye onunla nisanlanmayi kabul diyor tabi bunda Bai Lua ilk karşılaştığında ikisi arasındaki soğuk rüzgarlarda etkili.Askeri bir projede Bai Lua Gu Haiyle birlikte çalışmak için bir aradalar sadece.Ama Bai Lua nisana gitmek için hazırlanırken görev çıkıyor ve uçmak zorunda kalıyor uçağı arızalanınca paraşütle bataklığa düşüyor.Gu Hai bunu öğrendiği an nisandan kacip hemen bir uçakla onu aramaya çıkıyor.Aslinda ne olursa olsun hala Bai Lua yi seviyor ve ona çok kızgın çünkü 8 yıl boyunca 26-27 yaşına kadar onu terketmiş oluyor.Diger askerler bataklığa ulaşamazken Gu Hai 3 gün boyunca yemek bile yemeden onu arıyor ve buluyor.Tabi ilk görüntülerindeki yumruk sahneleri yerini sarılmaya bırakıyor.Sonrasinda konuşmaya başlıyorlar.Eve döndüklerinde yavaş yavaş görüşüyorlar Aslında Bai Lua hala onu seviyor.Babasi Gu Hai yi rahat bıraksın diye üniv sınavında 4.olmasına rağmen asker oluyor.8 yıl boyunca Gu Hainin formasını yastığının içine koyup uyuyor.Surekli yorularak kendini avutuyor.Lise dönemindeki Bai Lua daha kapalı ve Gu Hai ye bu kadar bagimli değil ama 8 yıl sonra tekrar görünce daha çok anlıyor.Zaten kitapta yer yer eğer o zaman ayrılmasaydık belki ayrılırdık diyor.Gu Hai onu çok kıskanıyor ve her öğle yemek getiriyor.Bai Lua üstte yaşıyor ama Gu Hai her zaman yanında.Gu Hai ona neden daha önce beni bulmadın yurt dışında olduğunu sanıyordum diyince beni sevmekten vazgeçtiğini sanıyordum diyor.Yavas yavaş tekrar bir araya geliyorlar.Bai Lua nin gitme sebebi kazadan sonra hem kendini suçlu hissetmesi hemde Gu Hai nin babasının asla onay vermemesi.Zaten Bai Lua o zamanlar hala çok genç.Ama Gu Hainin sevgisi çok derin.Bai Lua nin kilosunu boyunu hatta kaşlarının arasındaki mesafeyi bile biliyor.Bai Lua çok zor eğitimlerden geçiyor.Genc yaşta pilot binbaşı ama sonradan Gu Hainin babasının onayını alabilmek için en iyisi olması gerektiğini düşündüğü için sürekli çalıştığı ortaya çıkıyor.Bir eğitimde ayağını kırıyor.Hastanede cani sıkıldığı için telefonu alıyor.Gu Hai çok önemli bir iş için yurt dışında telefon açıp olayı abartarak -Hu Hai ben ölüyorum-diyor sadece ve kapatiyor saatler sonra çok önemli işi bir kenarda bırakan Gu Hai hemen yanında olmuş oluyor.Gu Hai her zaman çok güzel yemekler yapıyor.Tabi bl sahnelerde var.Kitapta birçok yan karakter var.Mesela Yu Meng arkadaşı polis oluyor ama hala çok saf.Ondan hoşlanan Yu oi olması lazım o da unlu bir aktör oluyor ve kitabın sonuna doğru Yu Mengle onlarında hikayesi var.Bir çok olaydan sonra artık sonlarda Bai Lua çok içiliyken Gu Hai ye benimle evlen diyor söz vermesini istiyor ve o da söz veriyor ama sarhoş olduğunun farkında.Bir kaç gün sonra Bai Lua uçuş için gidiyor ve Gu Hai önce ailesinin yanına gidiyor evlenmek istediğini Çinde yasal olmasada bir tören yapmak istediğini ve herkesin onayını istediğini söylüyor.Bai Lua nin annesi kabul ediyor ama Gu Hainin babası hala istemiyor.Kuzeni.Gu Yang sürekli aralarında ve onları bir arada istemiyor.Gu Hai Bai Luanın babasından da izin istiyor.Bai Lua görevdeyken Gu Hainin babası onunla konuşmak istiyor.Bai Lua bu sefer çok daha olgun ve güçlü ama.yinede tek istediği babasının onayı sadece.Hatta 3 yıl önce Gu Hai yi tuttuğu tünele girmek istiyor ve orada saatlerce ağlıyor.Babasi ona-Sen oğluma bir çocuk veremezsin ve o da sana veremez-diyor.Yani yıllar sonra bile onayı yok.Aslinda 8 yıl sonra bile nasıl bir araya gelip tekrar birbirlerini sevdiğini anlamıyor çok şaşkın.Bai Lua artık yılların verdiği bu baskıya dayanamıyor ve helikopteri alıp gidiyor.3 gün boyunca kırsal bir dağda çoban bir çocukla kalıyor.Bu ani gidişinden tüm askeriye onu arıyor tv de bulana ödül veriliyor.Gu Hai ne yapacağını bilmiyor ama şirkete yeni bir urun üretmelerini istiyor havacılık aydınlatması hemde milyonlarca.Kimse sebebini anlamıyor şirket depoları bile taşıyor.Tum lambaları boş bir alana taşıyorlar.personel sebebini anlamıyor ama gece eve dönen Bai Lua helikopterde bir ışık görüyor oraya yöneliyor ve yukarıdan -Bai Lua Marry -yazısını görüyor.Aslinda Gu Hai milyonlarca parayı Bai Lua gelene kadar 3 gün sönmeyen ışıkların milyonlarca yen parasını Bai Luaya evlilik teklifi etmek için harcıyor.Eve giden yolu aydınlatıyor.Asagi inen Bai Lua ona bakıp-Ben çocuğunu doğuramam ve sen de benim çocuğumu doğuramazsın diyor-Gu Hai ise-Sen zaten benim çocuğumsun-diyor.Bai Lua kabul ediyor.Bence sadece tek kişinin görebileceği bir evlilik teklifi oldukca romantik.Gu Hainin babası ise Bai Lua onunla tekrar konuşunca onun gücünü görüyor.Cabalarini anlıyor tek amacının onun onayını almak olduğunu farkediyor ve onay veriyor.Bir çok kişinin katıldığı 8 yıllık ayrılıklarının sonra buluşmalarının anlatıldığı bir videolu slaytla davetlilerin eğlendiği ve Gu Yengin sunucu olduğu bir düğün yapılıyor.Yillar önce araba kazasının sebebi Gu Yangi affediyorlar ama o son ana kadar onların ayrılmasını istiyor.İkisi evleniyor ve Bai Lua artık üstte yaşamak zorunda değil.Ben ikisinin hikayesine özellikle ikisininde aşkı kendince yaşamalarını sevdim.Bai Lua asker olup Gu Hai ye yakışmak için sürekli tehlikeli görevler ile yükselmek istemesine Gu Hainin 8 yıl boyunca bilgisayarının ekraninda hala Bai Lua nin fotoğrafının olması.8 yıl önce de sonrada onun için hala aptalca şeyler yapabiliyor olması beni çok eglendirdi.Yazarin konuyu anlatısını ve ikisinin aşkını çok sevdim.Ilk defa çeviri bir kitap okudum.Umarim sonunu merak edenler ya da kitabı okumak isteyenler için bu uzun yazı eğlenceli olmuştur.

 • FEYRE 🙌🏼
  Sayende güzel bi çeviriyle izledim een bi sevdiğim diziyi 😍 çevirilerini çook beğeniyorum, eline emeğine sağlık! ♥️

 • Kaç gündür yeni bölüm diye sayıklıyordum şimdi ise çok hüzünlüyüm çünkü son 4 bölüm 😭😭😭 ve ben izlemeye kıyamıyorum. Bitmesin istiyorum. 😭😭😭😭
  Böyle güzel bir diziyi çevirip bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum mor fansub ailesi 💐🌹 sizi seviyorum ❤

 • Yiaaaa benim aşklarımın en güzel bölümlerini bize çok gördüler ama olsuuun…
  Son 4 bölüm de geldiğine göre tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar izlemeye başlayabilirim 😂
  Elinize emeğinize sağlık! ♥️

 • dizinin son bölümleri yayımlanmadı 15te yarım kalıyo zaten merak ediyosanız iyi bi ingilizceniz yoksa bile alt yazılı izleyin cünkü karmasık bi konu yok hareketlerinden bile cözersiniz

 • 2. si de varmış youtube da gördüm az önce ve çok beğendim onu da yeni bölümlerden sonra yapabilir misiniz lütfen :):):)

 • Yeni bölüm yeni bölüm diye ağlıyoruz diye kızıyorsunuz ama yine de lütfen artık yeni bölümlerini çevirip yükleyin 🙏 demekten kendimi alamıyorum. Son 4 bölümü internetten izledim lakin ingilizcem olmadığı için boş boş ekrana bakmış oldum. Günlerdir acaba son 4 bölüm eklendi mi diye siteyi 5 vakit açıp kontrol ediyorum ama sonuç hep hayal kırıklığı 😭😔😭😔😭

 • Ben bu semeye nedense fena düşüyorum. Çokkkkk farklı bir havası ve uke ile çokkkk farklı bir elektriği var gerçekten. Umarım birlikte daha fazla projede görme imkanımız olur. Umarım olur 🙂

   • Çin’in yaptığı bu saçmalığı başka kimse yapmaz. Tayland yapıyor mu? Bir dizi tutunca aynı oyuncularla kaç farklı seri çekiyor. Çin kendi topuğuna sıkmış çok yazık etmiş böyle bir kaynak harcanmamalıydı. Neyse biz yine de kalan son 4 bölümü heyecan merak ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • yav çoğu BL dizilerinden bin kat daha iyi olan bu diziyi neden kimse çevirmiyor. Çıldırıyorum

 • Dizinin son üç bölümünüde çevirecek misiniz hiç bir yerde yokmuş ya o yüzden merak ettim bulmuş olsanız çok sevinirdim gerçekten ay lütfen olsun öyle bişey 😍🙏

 • Her sahnesini ezbere bilmeme rağmen izlerken beni hala heyecanlandırıp güldüren tek dizisin sen yaa 😍
  İlk bölümünden öpüşmelere hoşlanmalara başlayan dizilerdense böyle olanları daha çok seviyorum. 🙈
  Elinize emeğinize sağlık! ♥️

 • En iyi BL dizilerinden biri. Kitabını okumanızı da tavsiye ederim ayrıca.. Kitap diziden de güzel bence. İnanılmaz romantik.. GH’ın BLY’e olan aşkı kıskandıracak derecede. Maalesef dizi kitabın daha yarısına dahi gelmeden bitiyor 🙁 Devamının gelmesini deli gibi istiyorum. Ama geleceğini pek sanmıyorum.

 • Gu Hai ben oluyorum, Bai Luo Yin ise Ocean Wind adafsfsgsgag Neyse en sevdigim dizi en buyuk favorim. Bazi arkadaslara aciklama olarak yazmak istiyorum dizinin ismi Addicted Heroine yani Eroin bagimlisi anlaminda, çincede HaiLuoYin(Gu HAI & Bai LUOYIN)= Eroin demektir dizinin ismi de oradan geliyor. Son olarak….
  ARE U ADDICTED?

 • Tekrar tekrar izliyorum bayıldığım bir ikili. Kesintisiz olur inşallah😄😄😄bazı yerlerde çoğu yeri kesilmiş 😧 burada umarım her anı olur çünkü çok özel bir ikili

 • Dayanamayıp hepsini İngilizce izledim ama buraya geldiği an baştan başlayacağım 😍
  Elinize emeğinize sağlık! ♥️

 • Keşke kaldığı yerden devam etseydiniz zatenn youtubda 11 bölüme kadar var.bu prensibiniz mi bilmiyrm ama insanı cidden yoruyo eğer hızlı şekilde bölüm atilmicaksa baştan başlanılması hiç doğru gelmiyo boşuna beklemiş oluyrz zaten hep yarıda kalan bı seri zaten yeterince beklenilmis bı seri burda yine beklicez almanıza sevindim ama niye baştan basliysnz cidden anlamiyrm.

  • 1- Duyurumuzu okuyunuz.
   2- HİÇBİR seriyi yarım bırakmadık, sitemizin takipçisi iseniz bunu bilmeniz gerekir.
   3- Başkasının çevirisi üzerine devam etmek seviyesizliktir. Kişinin ne olursa olsun emeği var ortada öylece konamazsınız. Ayrıca biz bir siteyiz. Tüm çevirilerimiz kendimize ait. Başkasının çevirisini neden siteye ekleyelim? Kendi çeviri ekibimiz ve özgünlüğümüz var.

   Bunları düşünürseniz sevinirim.

 • Arkadaşlar bu dizinin maalesef son 3 bölümü yok. Bu yüzden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çin’de son 3 bölüm yayınlanmadan yasaklanmış. Hatta dizinin oyuncularının 8 yıl boyunca birlikte çalışmaları ve aynı sahnede bulunmaları bile yasaklanmış. 🙁

   • Sanırım sezon 2 trailer yazan videoyu görmüşsün sen . O fanmade bi video. Görüntüler Xu Weizhou’nun( Bai Luo Yin ) Walk Slowly şarkısının klibinden alınmış.

   • Sanırım Çin hükümetinin geri kafalı yöneticilerinden kaynaklanan bi sıkıntı. Sözde bl film ve dizilerin genç nesli eşcinselliğe yönlendirdiği gerekçesiyle 2015-2016 yıllarında yeni bi yasa çıkarmışlar. Bu arada bu dizi çıktığı yılda baya ses getirmiş. Bu yüzden o sıralar bl deyince akla ilk Addicted gelmiş. Tabi yasaklardan sonra milyonlarca insan hükümeti eleştirmiş ama ne fayda. Sadece duyduğum kadarıyla diziyi çeken şirket el altından dizinin son 3 bölümünü yurtdışında yayınlatmış. Ama maalesef ben son 3 bölümü bulamadım. Bulan olursa lütfen bana da haber verin.

 • Ya 1 yıldır bekledigim diziyi çevirdiğiniz için çok saolun umarım bütün bölümleri bir anda yayınlarsınız bekleyemiyorum😨

 • İşte bu gelmesine çok sevindim ama ben 12.bölümde kaldım. Beklicem artık… Teşekkür ederim dizi için ama en çok sotus için. İnşallah yakında tamamlanırlar.