137 comments

  • Senarist Mame olsa 2.sezon veya yan cifte yan ciftin yan ciftine(şaban oglu şaban gibi oldu 🤣)dizi cekerde gmm deki senaristler 2.sezon cekmez. Mame Leon Pobu ayirdi simdi yeni dizileri geliyor. Ah bir o leonpob benj mafettj birde patpran ikisininde etkisinden cikamadim. Ben kendi ask acimami uzuleyim yoksa gmm deki gaylar in ask acisina mi ne buyuk acilar var yarabbim🤣🤣 (koriş style)

  • Bir yanim 2.sezon istiyor bir yanim izlstemiyor Taylandli senaristler 2.sezonda diziye sıçıp siviyorlar dizinin icine. 2.sezonu ciakn her dizi w.sezonu kotu yapiyorlar 1.sezonunda anasini aglatip gidiyor. Burdada 2.sezon olsa Patla Pranin ailesinin kavgasini izlettirirler pat prani ayirirkar baskasiyla sevgili yaparlar ilk sezonun guzelliginden eser kalmaz. Bence 2.sezon gelmeyecek Ohm la nanonun yeni cikacak ruhlu dizileri var ordan devam ederler ohm jimmynin bedenine giriyor ohmun katsisindaki bedenin icinde nanon var ya bad buddy de öldü pat pran bu yeni dizide devam edilecek (not bu benim dusuncem simdi yok oyle degil diye saldirmayin bana) yada sonunu mutku bitirecekler pat pranin hikayesini. Ama keske mutlu bitse biraz mutlu hallerini izlesek ah kader zalım kader PatPran asklarima gun yuzu gostermedin 😒😪🤧😢😭😭😭😭😭😭

  • Ya abi şu zenginlerin aç gozlulugunden nefret ediyorum arkadas sen zaten zenginsin gelecek kaygin yok birakta fakur arkadasin gelecegini kurtarsin tamam pranin annesi bu konuda hakli da yuzyillar onceki meseleyi temcit pilavi gibi onumuze surmene gerek yok sıktınız artik . Senin milattan onceki kavgan ve heveslerin yuzunden cocuklarin neden aci ceksin. Cocuklar ozamanda mi yasadi yok yasamadigi olay icin neden aci ceksinler. Ah Allahim balayi diyorlardi ama son kez birlikte olmak icin kacmislar 2 gundur bu dizi yuzunden kendime gelemiyorum ah bebekelrim Pranla Pat siz ayrilmayin. 2.sezon gelecekmi bilinmiyor ama gmm hicbir dizisinde 2.sezon vermedi ayirdi son 10 dk da birlestirdi ve hoop final. Biktirdin canimdan bezdirdim gmm tv 11 bolum laneti olmayan bir dizi yap be kardesim yeter bizde mutlum olalim.

  • Ayrılık konusuna girip daha fazla sinirlenmek istemiyorum ama PRANIN SEME olması hiçbir açıdan inandırıcı ve mantıklı gelmedi bana😏 Belki Yönetmen bu konuda da ters köşe yapmaya çalıştı ;belki de tek yönlü olmadığını değiştirdiklerini göstermek istedi. 😒Ama PRANIN SEME olması ;HELE HELE PATIN UKE OLMASI hiç TUTKU hissetmiyor😏 Öpüşme sahnesinden sonra numara öğrenmek bütün heyecanımı yok etti😐
    Bu durum ancak ve ancak Pat’ın Pran için verdiği her zamanki GEREKSİZ TAVİZLERİNDEN biri olur🤨

    • Ne kadar garip fetişleriniz var ya. Ukeymiş semeymiş bunlar boş işler. Esas olan aşktır. Yataktaki pozisyonlar sandığınız kadar net ve keskin değildir. Unutmayalım ki Pran da bir erkek onun da arzuları var. Hayatları boyunca rekabet ettiler her zaman eşit pozisyonda resmedildiler. Dizinin başından beri anlatılan da buydu. Pran’ın çoğunlukla yatakta altta olmayı seçtiği doğru fakat bu demek değil ki onun da üste geçmek isteyeceği zamanlar olmayacak. Elbette olacak çünkü doğal olan budur. Şu heteroseksüel bakış açılarınızı bırakabilseniz keşke. Kadın erkek ilişkileri gibi kalıplara sıkıştırıyorsunuz her şeyi. LGBT destekliyor, izliyorsunuz ama iki erkeği yatakta eşit pozisyonda görmekten rahatsız oluyorsunuz. İlla ki bir tarafa kadınsı roller yakıştırıyorsunuz. Sadece siz de değil bunu birçok kişi yapıyor. Neden daha geniş bakamıyoruz?