Color Rush

Ülke: Güney Kore
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 30 Aralık 2020
Oyuncular: Hur Hyun Jun, Yoo Jun, Lee Min Ji

Konu:  Alışılmışın dışında bir dünyada yaşayan Yeon Woo, nörolojik körlük yaşamaktadır ve renkleri görebilme yetisi sınırlıdır. Sadece grinin tonlarını görebilmektedir. Yeon Woo dünyanın renkli olduğunun farkındadır ancak kendisi görememektedir. Ta ki Yoo Han bildiği dünyasının paramparça edene kadar.

Sanki kaderin bir oyunuymuş gibi görünen bu durumda, Yeon Woo’nun hayatı Yoo Han ile tanıştığı ilk gün, sonsuza kadar değişir. Yeon Woo, her seferinde Yoo Han yanındayken açıklanamayacak duygu karmaşası geçirmektedir. Daha da şaşırtıcı olan Yoo Han onun bulunduğu odaya girer girmez etrafında renk cümbüşü oluşmaktadır. Bu Yoo Han’ın onun kaderi olduğu anlamına mı gelmektedir?

Yeon Woo kaderiyle uğraşırken bir yandan da teyzesi Yi Rang, yıllar önce ortadan kaybolan kız kardeşini aramaya devam eder. Bu konuda teyzesine yardım eden Yeon Woo, annesini aramak için Yoo Han’ın yardımına ihtiyaç duyar. Derinlere ulaştıkça işler daha da gizemli hâle gelmeye başlar. Kaderin birleştirdiği bu iki çocuk, Yeon Woo’nun kayıp annesinin gizemini bulup kendi kalplerindeki gizemi de ortadan kaldırabilecekler midir?

Bölümler, Çarşamba ve Perşembe günleri  gelmektedir.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM 7.BÖLÜM 8.BÖLÜM

150 comments

  • Arkadaşlar normalde hiç yorum yapmam ama bu iyi haberi vermek zorundayım colorrush 2. Sezon için onay almışşşşş 2. Sezonda gelecek in the future’da hahhaha

  • İlk bl dizim çok güzel bl olduğunu bilmeden izlemeye başladım sonra bl dizilerine sardım. Hikayesi çok güzel eğer bl değil de normal bir seri olarak çekilse finaline de biraz daha ozenilse baya iyi bir dizi olurmuş. (Bl olarak ben sevdim sadece bl çok bilinmediği için öyle söyledim yoksa şuan da çok güzel)

  • Bence Kore bl sektörünü ele geçirip asıl önemli olanın s*x değil de duygular olduğunu göstermeye çalışıyor. Bunu da çok iyi yapıyor.

    Mükemmel bir diziydi. İkisinin birbirini tamamlaması ve aralarındaki uyum muhteşemdi. İzlemek için bu kadar geç kalmama pişman oldum. Mutlaka izlenmeli ve 2.sezonun çıkmasını isterdim ama güzel şekilde de final oldu üstüne koymaya çalışırlarsa bozuladabilir. Her neyse kısaca inanılmaz tatlı ve güzel bir dizi.

    Çeviri için teşekkürler 👏👑

  • Koşup izleyin. Baya güzel bir dizi. Öpüşme sahnesi bok gibi olsa da ve finali baya kötü bağlasalar da izlenir. Yoo Han’ın bütün dizi boyunca gözümü dolduracak kadar yüzünü görmek isterdim. Sadece mavi, sarı, mor diye geçiştirdiğim ama bir sürü adı olan renk öğrendim. Renk körü olan insanları anlamak için yardımcı bir dizi. Yeon Woo’nun gözünden kareler görmek hoşuma gitti

  • Dizinin konusu çok dikkatimi çekti hemen izlemeye başlıyorum, beğeneceğime eminim hadi bismillah. Durum güncellemesi yapcam gelip sfgkofsgınsflgnsfnogş