Color Rush

Ülke: Güney Kore
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 30 Aralık 2020
Oyuncular: Hur Hyun Jun, Yoo Jun, Lee Min Ji

Konu:  Alışılmışın dışında bir dünyada yaşayan Yeon Woo, nörolojik körlük yaşamaktadır ve renkleri görebilme yetisi sınırlıdır. Sadece grinin tonlarını görebilmektedir. Yeon Woo dünyanın renkli olduğunun farkındadır ancak kendisi görememektedir. Ta ki Yoo Han bildiği dünyasının paramparça edene kadar.

Sanki kaderin bir oyunuymuş gibi görünen bu durumda, Yeon Woo’nun hayatı Yoo Han ile tanıştığı ilk gün, sonsuza kadar değişir. Yeon Woo, her seferinde Yoo Han yanındayken açıklanamayacak duygu karmaşası geçirmektedir. Daha da şaşırtıcı olan Yoo Han onun bulunduğu odaya girer girmez etrafında renk cümbüşü oluşmaktadır. Bu Yoo Han’ın onun kaderi olduğu anlamına mı gelmektedir?

Yeon Woo kaderiyle uğraşırken bir yandan da teyzesi Yi Rang, yıllar önce ortadan kaybolan kız kardeşini aramaya devam eder. Bu konuda teyzesine yardım eden Yeon Woo, annesini aramak için Yoo Han’ın yardımına ihtiyaç duyar. Derinlere ulaştıkça işler daha da gizemli hâle gelmeye başlar. Kaderin birleştirdiği bu iki çocuk, Yeon Woo’nun kayıp annesinin gizemini bulup kendi kalplerindeki gizemi de ortadan kaldırabilecekler midir?

Bölümler, Çarşamba ve Perşembe günleri  gelmektedir.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM

96 comments