Color Rush

Ülke: Güney Kore
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 30 Aralık 2020
Oyuncular: Hur Hyun Jun, Yoo Jun, Lee Min Ji

Konu:  Alışılmışın dışında bir dünyada yaşayan Yeon Woo, nörolojik körlük yaşamaktadır ve renkleri görebilme yetisi sınırlıdır. Sadece grinin tonlarını görebilmektedir. Yeon Woo dünyanın renkli olduğunun farkındadır ancak kendisi görememektedir. Ta ki Yoo Han bildiği dünyasının paramparça edene kadar.

Sanki kaderin bir oyunuymuş gibi görünen bu durumda, Yeon Woo’nun hayatı Yoo Han ile tanıştığı ilk gün, sonsuza kadar değişir. Yeon Woo, her seferinde Yoo Han yanındayken açıklanamayacak duygu karmaşası geçirmektedir. Daha da şaşırtıcı olan Yoo Han onun bulunduğu odaya girer girmez etrafında renk cümbüşü oluşmaktadır. Bu Yoo Han’ın onun kaderi olduğu anlamına mı gelmektedir?

Yeon Woo kaderiyle uğraşırken bir yandan da teyzesi Yi Rang, yıllar önce ortadan kaybolan kız kardeşini aramaya devam eder. Bu konuda teyzesine yardım eden Yeon Woo, annesini aramak için Yoo Han’ın yardımına ihtiyaç duyar. Derinlere ulaştıkça işler daha da gizemli hâle gelmeye başlar. Kaderin birleştirdiği bu iki çocuk, Yeon Woo’nun kayıp annesinin gizemini bulup kendi kalplerindeki gizemi de ortadan kaldırabilecekler midir?

Bölümler, Çarşamba ve Perşembe günleri  gelmektedir.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM 7.BÖLÜM 8.BÖLÜM

165 comments

 • bl dizilerinde biraz konular benzer olduğu için için hikayesi marjinal geldi. Daha iyi oyuncularla daha iyi bir altyapıyla efsane bir şey ortaya çıkabilirmiş. Yine de güzel, tavsiye ederim. Koreliler bl işine ciddi bir şekilde el atarlarsa piyasayı süpürürler net. Çocuklar arasında o tensel çekim de gayet yerindeydi. 2. bölüm 11. dk bu dizideki favori sahnem. Maskeli çocuğun yüzüğünden küpesine takıları aşırı iyi.
  Çeviri için teşekkürler.

 • Bu bl’in adını pek cok yerden duydum ve artık izlemenin zamanı geldi (bu dizinin konusuyla aynı olan bi yaoi okumustum onu begenmistim bakalim simdi ne olcak cok heycanliyim uzun zamandır bl izlememistim)

 • SPOİ İÇERİYOR——————-
  YİNE BİR HABER GÖRDÜM SİZİNLE PAYLAŞAYIM DEDİM! SONUNDAA YA! YESSS!
  BL (erkeklerin aşkı) web draması “ Color Rush ” ikinci sezonunda prodüksiyona giriyor!

  29 Ekim’de KT’nin içerik prodüksiyon yan kuruluşu Storywiz, küresel hit web dramaları “Color Rush”ın ikinci sezonunun yapımcılığını yapacaklarını ve çekimlerin Kasım ayında başlayacağını doğruladı.
  “Color Rush”, dünyayı gri tonlarında gören bir “mono” olan Yeon Woo (Yoo Jun), “probe” ruh eşi Yoo Han (Hur Hyun Jun) ile karşılaşana kadar. onun dünyası rengarenk patlayacak. Birbirlerine olan duygularını keşfederken, iki çocuk Yeon Woo’nun annesinin ortadan kaybolmasıyla ilgili gizemleri daha da derine iner.

  İkinci sezon, hem annesini hem de soruşturması Yoo Han’ı arayan Yoo Han’a ve Yeon Woo’yu korumaya çalışan Se Hyun adlı bir sınıf arkadaşına odaklanacak. Ederken Yoo Haziran Yeon Woo rolünü devam edilecektir VIXX ‘ın Hyuk Se Hyun teşkil ediyor. Se Hyun, Yeon Woo’ya annesinin ortadan kaybolmasıyla ilgili gizemleri ortaya çıkarmasına yardım eder, ancak o aynı zamanda bir sır da saklıyor.

  1. Sezon oyuncuları Yeon Min Ji (Yi Rang oynuyor), Baek Seo Hoo (Joo Haeng oynuyor) ve Min Hyo Gi (Min Jae oynuyor) 2. sezon için geri dönecek, Yoo Jang Young (Sang Jae oynuyor) ise 2. sezon için geri dönecek. İlk kez.
  Storywiz’in CEO’su Jeon Dae Jin, “’Color Rush’ yalnızca yerel akış hizmetlerinde değil, aynı zamanda Çin, Güneydoğu Asya, Avrupa ve Güney Amerika pazarlarında da popüler. Orijinal web romanı Japonya ve Tayland’da da yayınlandı. ‘Color Rush’ gibi Storywiz de yeni hikaye IP’leri oluşturmak ve değerlerini kanıtlamak için içerik oluşturucularla iyi ortaklıklar kurmayı amaçlıyor.”

  “Color Rush”ın ikinci sezonunun Aralık ayının sonunda dünyanın dört bir yanındaki yayın platformlarında prömiyer yapması bekleniyor.

 • OHA, çok iyiydi ya ikinci sezon onaylanmış galiba ama yüzde, yüz hakediyor ne diyim merakla bekleyeceğim. Tek diye bileceğim “MUTLAKA ” izleyin.

 • aşırı üşeniyorum ama başlarım horimiya bittikten sonra. evet yine bi youtube kanalının videosundan aldım öneriyi. pişman değilim.

 • Yaaaa ilk bl dizimdi çok güzel. Az önce gördüm ikinci sezon çekimleri başlamış. Bir an önce gelse de izlesek 🤣

 • Arkadaşlar normalde hiç yorum yapmam ama bu iyi haberi vermek zorundayım colorrush 2. Sezon için onay almışşşşş 2. Sezonda gelecek in the future’da hahhaha

 • İlk bl dizim çok güzel bl olduğunu bilmeden izlemeye başladım sonra bl dizilerine sardım. Hikayesi çok güzel eğer bl değil de normal bir seri olarak çekilse finaline de biraz daha ozenilse baya iyi bir dizi olurmuş. (Bl olarak ben sevdim sadece bl çok bilinmediği için öyle söyledim yoksa şuan da çok güzel)

 • Bence Kore bl sektörünü ele geçirip asıl önemli olanın s*x değil de duygular olduğunu göstermeye çalışıyor. Bunu da çok iyi yapıyor.

  Mükemmel bir diziydi. İkisinin birbirini tamamlaması ve aralarındaki uyum muhteşemdi. İzlemek için bu kadar geç kalmama pişman oldum. Mutlaka izlenmeli ve 2.sezonun çıkmasını isterdim ama güzel şekilde de final oldu üstüne koymaya çalışırlarsa bozuladabilir. Her neyse kısaca inanılmaz tatlı ve güzel bir dizi.

  Çeviri için teşekkürler 👏👑

 • Koşup izleyin. Baya güzel bir dizi. Öpüşme sahnesi bok gibi olsa da ve finali baya kötü bağlasalar da izlenir. Yoo Han’ın bütün dizi boyunca gözümü dolduracak kadar yüzünü görmek isterdim. Sadece mavi, sarı, mor diye geçiştirdiğim ama bir sürü adı olan renk öğrendim. Renk körü olan insanları anlamak için yardımcı bir dizi. Yeon Woo’nun gözünden kareler görmek hoşuma gitti

 • Dizinin konusu çok dikkatimi çekti hemen izlemeye başlıyorum, beğeneceğime eminim hadi bismillah. Durum güncellemesi yapcam gelip sfgkofsgınsflgnsfnogş