4 comments

  • Biraz daha buraya ağırlık verirmisin admin çim lütfen yaaa dizilerin yeni bölümleri geç geliyooo dokuz doğuracak burda gerçekten çok merak ediyorum yaaaaa

    • Kusura bakmayın ama daha ne kadar buraya ağırlık vermeliyiz? Ekim ve Kasım aylarında her ay olacak şekilde 40 küsür bölüm yayınlamışız bir yandan OceanWind bir yandan ben her gün bölüm atmaya çalışıyoruz hatta çoğu diziyi aynı gün içinde veriyoruz. Benim çalıştığımı biliyor musunuz? Eve gelip çeviriye oturduğumu sonra da her bölümü tek tek kontrol edip verdiğimizi? Bütün bu emeği geçtim zaten güncel dizileri veriyoruz neredeyse çıkan bütün BL diziler sitemizde mevcut hatta yeni çıkanları satın alıp ekliyoruz bu nedenle siteye daha ne kadar ağırlık vermeliyiz? Çünkü bunun üst seviyesi artık BL diziyi bizim çekmemiz oluyor.

      • Ya bu hadsizler sizi hesaplarınzdan falan hiç mi takip etmiyorlar. Burası için ne kadar çabaladığınızı görmüyorlar bile. Çeviriyi geçtim ben izlemeye bile fırsat bulamazken sizden dizi yayınlanmadan Çeviri bekliyorlar. Pess. Çok biliyorsanız kendiniz çeviriniz. Ha madem bilmiyorsunuz kıçınızın üzerine oturup Bekliceksiniz..

  • Kısa bir süre ara vermiştim ve geri döndüm bütün çeviriler için elinize sağlık hepsini baştan sona izlicem.