Dark Blue Kiss

 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tay Tawan, New Thitipoom, AJ Chayapol, Pod Suphakorn, Fluke Gawin, Ployphach Phatchatorn
Bölüm Sayısı: 12
Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2019

Konu: Kao ve Pete’in ilişkisi her geçen gün daha da güçlenirken, çevrelerinden bunu saklıyordur. Kao, bir yandan annesinin her şeyi öğreneceğinden korkarken diğer yandan da ilişkisini devam ettirmeye çalışıyordur. Tüm bu karışıklık içinde Kao’nun annesi patronunun oğlu olan Non’u özel ders vermesi için oğluyla tanıştırır. Non, Kao’ya karşı bir şeyler hissetmeye başladığında, tüm davranışları Pete’in kıskançlığını körüklemeye devam eder. Zaten gizli saklı yaşadıkları aşk, kıskançlık duygusunu da barındırmaya başladığında her şey karmakarışık bir hal alır.

Sun, Kao’ya karşı karşılıksız olan aşkından vazgeçer ve aniden Mork’la yakınlaşır. Başta Mork’u tehlikeli bulduğu için kardeşi Rain’den uzak tutmaya çalışırken, tavırlarını beğenmediği Mork’un hiç bilmediği bir tarafıyla karşılaştığında ona çekilmeye başlar. Sürekli tartışıp birbirlerini kırmaya devam ederken, artık ikisinin de kalpleri iyi yönde değişmeye başlar.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM 9. BÖLÜM 10. BÖLÜM 11. BÖLÜM 12. BÖLÜM

_OceanWind

81 comments

  • En güzel intro bu dizideydi. Hâlâ sürekli açıp dinliyorum. Bir yukarısı daha gelmedi. Taynew için de kurşun atar kurşun yerim. Hadi eyvallah.

  • Genelde herkes kao ve Pete için izliyor ama ben kesinlikle ikinci çifti daha çok sevdim. Mork ve sun benim favori çiftim oldu. Genel olarak sıkmayan güzel bir dizi ama kao biraz malın önde gideni olduğundan izlerken cinnet geçirebiliyorsunuz. çiftler genel olarak uyumlu izlenebilir.

    Bu dizi anladığım kadarıyla Kiss me again diye bir dizinin çiftleriymiş o yüzden bu dizide herkesin çok samimi olması kafamı karıştırmıştı ne ara yakın oldular diye o yüzden bence diziye başlamadan YouTubeda 3 bölümlük Pete&kao bölümü (Kiss me againdeki tüm Pete&kao sahneleri birleştirilmiş) var onu izleyip gelirseniz karakterlerin kim olduğunu daha iyi anlarsınız zaten sonrası su gibi akıp geçiyor.

  • ilk bl dizim olmasıyla birlikte en sevdiğim bl dizim de diyebilirim. belki çok iyi değil, belki hatalar var fakat petekao çifti benim için çok özel. çiftin gerçek hayattaki arkadaşlıkları ve bu arkadaşlığın geçirdiği dönemleri boyunca hep takip ediyordum onları. bu yüzdendir belki de benim için bu kadar değerli oluşları. bu çiftin bulunduğu her şeyi izledim ve boşluk bulduğum her anımda da izlemeye çalışıyorum. bu dizi çok güzel arkadaşlar, pete’in aşkı çok güzel. sakın izlemekten vazgeçmeyin mmmmuhteşemmmm çok seviyorum.