Dew the Movie (2019)

Ülke: Tayland

Çıkış Tarihi: 2019

Oyuncular:Ohm Pawat Chittsawangdee, Nont Sadanont Durongkavarojana,Weir Sukollawat Kanarot, Pahn Darisa Karnpoj 

Tür: BL, Gençlik, Okul, Dram, Arkadaşlık

Konu: Pop ve Dew aynı okulda okuyan arkadaşlardır, ancak yavaş yavaş aralarında arkadaşlıktan daha fazlası olabileceğini fark ederler. Ne yazık ki, eşcinsellere açık olmayan bir çağda yaşıyorlardır ve bu yüzden ikisi de sadece 23 yıl sonra tekrar buluşmak için ayrılırlar.

***Çeviri : Serious-

İZLE

10 comments

  • İzlemeden önce yorumları okumuştum ve kendimi bu filme hazırlamam birkaç günümü aldı
    İzlediğim gün her dakikasında hüngür hüngür ağlamış olabilirim

  • İzlediğim gün ağlamaktan yorum bırakmak aklıma gelmemiş, şimdi fark ediyorum,, Duygusal biri olarak uzun zamandır ağlamamış ve içimde biriktirmiştim, hikaye o kadar içli de olunca bardak taştı tabii,, Kendimi bildim bileli yarım kalmış aşklarla alakalı film/diziler beni çok etkiler, Çok güzel ve dokunaklı bi filmdi. Ağlamaktan gözlerim kan kırmızısı olmuştu filmin sonunda özellikle ve bittikten bi süre sonra da hıçkıra hıçkıra ağladım.. Annem noldu deyince dizine kapanıp daha çok ağladım,, Hem rahatlayıp hem acı çekmek nası bi şey anlatamam,, Bana mı bu kadar duygusaldı herkes mi aynı şeyi düşündü bilemiyorum,, İzlemeden önce yorumumu okuyosan bana göre gelmiş geçmiş en iyi filmlerdendi diyebilirim :))

  • Reenkarne olayına hiç girmeselermiş keşke. İlk bir saatten sonra hep atlattım genç hallerine kadar izleyin sonrası pek sarmıyor açıkçası.

  • Şu reenkarne olaylı dizi ve filmleri oldum olası sevemimişimdir ya bi ısınamadım gitti.
    **ilk bir saatten sonrasını izlemeyin derim orayı kendinize final edinin ve o motora binip gitme sahnesinden sonrasını da unutun ve şöyle düşünün o motora bindi ve trene yetişti ve pislik homofobiklerin olmadığı bir yerde(bu dediğime ben bile inanmadım onların olmadığı bir yer nerdee) bir ömür boyu mutlu yaşadılar.** hatta daha da imkansıza oynayalım aileleri onlar gittikten birkaç yıl sonra pişman olup onları aramaya başladılar ve onları bulduklarında ikisininde meslek sahibi olmuş bir şekilde gördüler ve onlarla konuştular ağlaştılar ve bunun gerçek aşktan başka birşey olamayacağını anladılar özür dilediler herkes birbirine telefondan bağlantıyı koparmama sözü verdi aileler bir dahaki noelde gelme sözüyle geri döndüler. Bir daha ki noelde ise ellerinde küçük bir kızla tekrar yanlarına gittiler ve o küçük kız kapı açılır açılmaz iki babam var diye bağırıp pop ve dew’e kocaman sarıldı..the end….. al sana final senarist bey