En Of Love: Love Mechanics

Ülke: Tayland
Oyuncular: War Wanarat, Yin Anan, Prom Ratchapat, Folk Thitiphat, Win Achawin, Pharaoh Thamrong
Bölüm Sayısı: 4
Çıkış Tarihi: 2020

Konu: Tek taraflı aşkı yüzünden acı çeken mühendislik öğrencisi Mark ve bir gece kulübünde çok sarhoşken yanlışlıkla rastladığı ve büyük bir çekim duyduğu Vee arasındaki aşk hikayesi.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM

_OceanWind

22 comments

 • İzleyin arkadaşlar zaten kısa bir dizi 2 saat falan.
  Ve kısa olduğu için çok da müko bir kurgu beklemeyin. Benim doğama tersti yaşanılan olay o yüzden çok sinirlendim. (500 kere çok sinirlendim demişimdir) Beğenmedim kategorisine ışınlıyorum diziyi. (Ben beğenmedim diye siz de beğenmeyecek değilsiniz etkilemiş olmak istemem sizi)

  Elinize emeğinize sağlık çevirmen arkadaşlar 🖤

 • Uzun soluklu olması gereken bir konuyu 4 bölüme sıkıştırmışlar resmen.. Vee ve Mark arasında bir kimya olacak gibi ama bir şeyler eksik hep. Yani boş zamanında otur izle tarzı bir dizi, çok bi beklentiye girmemek gerekiyor. Dizide genel olarak her konu havada kalmış diyebilirim. Ben bi elektirik alamadım ikiliden, bir kaç sahne vardı duygulandıran, onun dışında sırf başladığım için bitirdim.
  Çeviri için teşekkürler bu arada 🙂 🧡

 • Güzel sevimli bir diziydi, iki başrolün kimyası güzeldi.
  Keşke daha uzun olsaydı o zaman çok daha güzel olurdu.
  Ayrıca başroller gerçekten çok tatlııı

 • Vee ye hernekadar kızsamda cok tatlı.kısacık.şirin bir diziudi.umarim devamı gelir.aralarindaki uyum cok tatliydi.bence izleyin
  Ceviri icin sonsuz tesekkurler ….

 • Bu end of love dizileri birbirleri ile bağlantılı mı? Az önce end of love: This is love story izledim bir öncelik falan var mı?

 • Mark ve Vee’ye bayıldım özellikle de Mark’a. Onun psikopat karakteri canlandırdığı bir dizide oynamasını çok isterdim. Bu çift daha güzel bir diziyi hak ediyor. Dizide zamanı belirtmedikleri için kafam çoğu kez karıştı. Mesela aylar geçtiğini diolaglardan öğrendim. Ya yönetmenin ya da senaristin hatası. Acaba kim?

  • uzun versiyonunu da çekime başlayacaklar yakında çünkü nisanda yayınlamaya başlayacakmış ~ 16 bölüm olarak görülüyor, herhalde önce toparlayacaklar bütün hikayeyi sonra da devam edecek çünkü Nuea Praram’la tanışmadan öncesinden başlayacakmış dizi ~ çok fazla kopukluk vardı çünkü çok kısaydı diziler, haliyle hızlı bir geçiş yaptılar ve sonunu getiremediler ~ reklam filmleri bile anlaşılıyor kısacık sürede ama bu seri kurgusu güzel olmasına rağmen vasattı ~ izleyenlere duyguyu yansıtamadan dizi bitiyor ~

  • aynen ben de benzettim hatta fragmanda gördüğümde o sandım hemen izlemeye geldim ama başka biriymiş ~

 • Acikcasi diziyi 7. Izleyisim o kadar guzel bi dizi ki keske daaha uzun olsaydi veya 2. Sezon u fln olsaydi umarim bu cifti harcamazlar ve guzel bi dizileri daha cikar cunku bence mukemmel bi cift cok uyumlular ve cok tatlilar 😻💖