Ghost Host, Ghost House – 8. BÖLÜM

Alternatif 1: OKRU

Alternatif 2: Embedo

Alternatif 3: Vidmoly

DIZI SAYFASINA GIT

7 comments

 • final versin izleyim dediğim bi dizi ydi ve pişman etmedi güzeldi final de güzeldi 🙂 mutlu sonları sevenlerdenim ben bakalım başka bi projede görmeyi umuyorum bu ikiliyi uyumları çok iyidi. çeviride emeği gecen arkadaşlara çok teşekkürler seviyorum sizi 😀

 • Oyunculuklar fena değildi ama, maalesef hikaye çok saçmaydı.. daha doğrusu hikayenin altını dolduramamışlar.. çok eksikleri vardı ve saçma tarafları da vardı.. çok ha iyi bir hikaye yaratılabilirdi bu senaryodan.. maalesef yine senaristin kaleminden güme giden bir dizi daha:(( Kevin’ın tatlı olması bile kurtarmadı diziyi.. ben sıkıldım izlerken maalesef.. olan oyunculara olmuş yine.. umarım daha iyi bir proje de yine oynarlar..
  Çeviri için teşekkürler seviliyorsunuz morfansub ekibi:))

 • Güzel, hoş bir final bölümüydü.

  Kevin çok güzel çocuk, beyaz boğazlı kazak ne kadar yakışmış öyle, dizilerde hepsi temiz düzenli, Taylandlılar beyaz renge düşkünler beyazda yakışıyor.
  Pluem Kevin uyumu çok iyiydi. Kevinin duruşu bakışları çok iyiydi anlamlıydı.

  Çeviri için teşekkürler.

 • Diziye 6 bölümde ara vermiştim şimdi final olduğuna göre izleyebilirim tabi üşenmezsem izlerim.O kadar çok yarım bıraktığım diziler varki hemde finale 2-3 bölüm kala bırakıyorum bu bir hastalık mıya.34 bölüm izleyip son iki bölümünü izlemeye üşenen biriyim.
  Yes, I’m really crazy human……

  • Off bende yaa tek ben dizileri yarıda bırakıyorum sanardı. Daha izliceğim 40 tane bl ve gl dizisi var hepsini yarıda bırakmışım bazıları favorim ama bitirmeye üşenip başka bulup izliyorum sonra hepsini bitirmeye çalışıyorum sndjdkekmd