GIVEN

 

Ülke: Japonya
Oyuncular: Suzuki Jin, Sanari, Inowaki Kai, Yanagi Shuntaro, Yagi Arisa, Okuno So
Bölüm Sayısı: 6
Çıkış Tarihi: 17 Temmuz 2021

Konu: Gibson gitarını sımsıkı tutan Mafuyu Satou, lise hayatının başka bir gününe başlamak için karanlık dairesinden dışarıya adım atar. Spor salonu merdiveninde sessiz bir yerde şekerleme yaparken, gitar tellerinin paslanmasına ve kopmasına izin verdiği için onu azarlayan öğrenci arkadaşı Ritsuka Uenoyama ile şans eseri karşılaşır. Uenoyama’nın gitar hakkındaki bilgisini fark eden Satou, gitarını düzeltmesini ve nasıl çalınacağını öğretmesi için ona yalvarır. Uenoyama sonunda kabul eder ve onu iki grup arkadaşıyla (bas gitarist Haruki Nakayama ve davulcu Akihiko Kaji) birlikte kendi pratik odalarına davet eder. Satou’nun sesi çarpıcı biçimde güzeldir, bu durum Uenoyama’nın içini Satou’yu grubun baş solisti yapma isteğiyle doldurur. İlk başta suskun olsa da Satou, eski bir arkadaşıyla yaptığı duygusal bir konuşmanın ardından teklifi kabul eder. Satou, yeni arkadaşlarının desteğiyle sadece gitar çalmayı öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda onu gitarın sahibi yapan geçmişin gizemli konularıyla da yüzleşmek zorunda kalır.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM

LEAVE YOUR MARKLog into Origin to check the Wanted List and find out who is the Most Wanted across platforms and among your friends. I’ve sunk countless hours into Inflation RPG, and I’m still dumping hours into Faraway Kingdoms. Whether you read our articles, listen to our podcasts, or watch our videos, GamesBeat will help you learn about the industry and enjoy engaging with it fun games to play on phones. If you are an ardent fan of the role playing games, pick any of the action RPG games and start with your journey into the mystical world and save the world from the fury of the dark side.

_OceanWind

62 comments

  • Burada Uenoyama’yı Suzuki Jin yani Kieta Hatsukoi’deki namı değer Aida canlandırıyor, bence Uenoyama için çok doğru biri seçilmiş yani o uyumu alabildim izlerken. Aynı şeyi maalesef Mafuyu için söyliyemicem bence Mafuyu’yu Kieta Hatsukoi’deki Aoki oynasaydı bence çok daha güzel olurdu o zaman Mafuyu’dan da o enerjiyi alabilirim diye düşünüyorum. Kaji için doğru seçim yapmışlar ama Haruki’dende o vibe ı alamadım sanki oyuncu seçimleri çok mükemmel olmamış bence ama onun dışında müzikleri ve verdiği his açısından beğendim güzeldi.