10 comments

 • Elimde degil, bu Guo Chang Cheng den nefrettt ediyorum. Yararsız, bas belası, akılsızın teki. Yetmez gibi aktor de BERBATTTT. Boyle bir oyunculuk yok yani. Guzelim diziden haz alamiyorum bunun oynadigi sahnelerde..

 • Jiu’nun kendini feda ettiğine inanamıyorum yaa nasıl bir sadakat duygusu bu. Ye zun ve Shen Wei kardeş mi acaba cok benziyorlar. Ahh bastan sona süperdi. Diğer bolume geceyim hemen emeginize sağlik canlarim.😙💜

 • Ye zun neden shwen wei’ye çok benziyo lan bi boklar var bunun altında hadi hayırlısı plsfplşfslpsdlps abi bide sonuna öldüm ya elini tutması gülmesi falan… inşallah gözleri düzelir kör kalmasın çocuk lpcvpspldvşv bide biraz daha guardian üzerinde yoğunlaşır mısınız 🙂

 • Çeviri için çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

  Bölüm çok hoştu. Birtakım klişeleri gözardı ederek izleyince gayet keyif alınıyor. 😀 Yunlan ve Shen Wei’nin aralarındaki o tatlı uyuma bayılıyorum. Yunlan’ın her koşulda Shen’in adını ağzından düşürmemesi de ayrı güzel. Zhu Hong zehri verip bir iş başarıyor fakat gelin görün ki Yunlan’ın gözleri bir tek Shen Wei’yi görüyor. 😀 Dizi bize üstü örtülü olsa da çok iyi göz kırpıyor bence. Zhu Hong’un konumu bu noktada belirleyici bir unsur. Seven bir kadın olarak Shen ve Yunlan’ın ilişkisini onun gözünden de görüyoruz kimi zaman çünkü. Evet bu iki adam arkadaş. Güya. 😀 Zhu Hong’un bakışları ise bunun basit bir arkadaşlık olmadığının altını çizer gibi adeta.

  Ye Zun’u sevmek ve nefret etmek arasında gidip geliyorum. Sevmemin tek sebebi tabii ki Zhu Yi Long’un dikkate değer oyunculuğu. Bir yandan Shen Wei gibi adil, dürüst, iyi bir adamı canlandırırken, diğer yandan da ikizi Ye Zun’un o kötücül duygularını, gerek ses tonu gerek mimikleriyle çok iyi yansıtıyor. Aradaki farkı net bir şekilde hissediyor insan izlerken.

  Daha da güzel bölümler geliyor. Bakalım heyecanla bekliyorum.
  Herkese iyi seyirler.