Hello Stranger

Ülke: Filipinler
Oyuncular: Tony Labrusca, JC Alcantara, Gillian Vicencio, Vivoree Esclito, Patrick Quiroz, Miquel Almendras
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2020
Tür: BL, Romantizm, Komedi, Dram

Konu: Ya hayatınızı sonsuza kadar değiştirecek biriyle tanışırsanız? Bu, çevrimiçi ortamda birbirlerinden pek hoşlanmayan ancak hayatlarını sonsuza dek değiştirecek koşullar dolayısıyla yeniden bir araya getirilen ve tanışan iki çocuğun hikayesidir. Mico, arkadaş grubuyla çevrimiçi bir quiz gecesi düzenlediğinde, okulun popüler basketbol oyuncusu Xavier geceye katılır ancak onlara hakaret ettiğinde herkes şaşırır. Peki Mico, bunun Xavier ile son görüşmesi olmayacağını biliyor mudur?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

_OceanWind

4 comments

  • Daha izlemedim ama Filipinlerden umutluyum hayatımda sadece bir tane gl filmi izlemiştim başkada izlemedim ama YouTube da Game Boys’u izlediğimde 2 sezon ve pearlın ayrı dizisi Pearl Next Door haberini gördüm beklemedeyim kız gerçekten çok şirin beklemedeyim umarım aynı kalitede devam ederler gerçekten çıtayı benim için yükselttiler. Ve umarım sizin çevirinizi izleyebiliriz. Bizlere yarım yamalak yabancı dil anlayan ya da otomatik çeviriden izleyenlere ki dil bilsede insanın kendi diliyle izlemesi çok daha farklı olur hayatınızda ki süreden zaman ayırıp verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkür ederim. Kendini bilmezlerin yaptıkları yorumları takmayın diyeceğimde hepimizin duyguları var olumsuzlukların etkilemesine izin vermeyin 5-10 olumsuz karakterin dışında yorum yapmayan ve sizin kıymetinizin farkında olan kaç katı insan var aslında unutulmamalı meyve veren ağaç taşlansada ağacı deviremezler ağaç ise sürekli büyüyüp gelişip insanlara vitamin verir,gölge verir sığınak olur ağacın altında hüzünler ve mutluluklar yaşanır o taşlar ise düştükleri yerde kalır zamanla toprağa gömülür yada rüzgar suyun etkisiyle küçülüp sürüklenir uzaklaşır aşınıp ufalır toza toprağa karışır zamana bırakmak gerekir. Benim için bu site çevirdiğiniz izlediklerimle ( hüzünlü dizileri izlemesemde 😊 ) mutluluk enerji veren sığındığım bir ağaçtan farksız.

  • çok güzel bir diziydi hele mutlu sonla bitmesi çevirmenin ve bize ulaştıranların ellerine sağlık

  • Kyaaa hyaaa awwww çığlık atarak izledimmm. Oyunculuklar bazen beni ortamdan uzaklaştırsa da korona virüsüne rağmen güzel mesajlar içeren minnoş diziyi üretmekten geri durmamışlar. Sevgi doldum ya! Elinize emeğinize sağlık seriyi bizlerle buluşturduğunuz için teşekkürler. Gelecek işleriniz için fighting m(^3^)m