History2: Crossing The Line

 

Ülke: Tayvan
Oyuncular: Fandy Fan, Yan Ze Lu, Meng Lin Yang, Po Yu Shih.
Bölüm Sayısı: 8
Yayın Durumu: Tamamlandı.
Çeviri Durumu: Tamamlandı.
Çıkış Tarihi: 2018
Tür: BL, Okul, Romantizm, Spor.

Konusu: Zi Xuan geçmişte mükemmel bir voleybol oyuncusudur. Geçirdiği bir sakatlık sonucu hayallerinden vazgeçmek zorunda kalır. Her şeyi akışına bırakmışken birisiyle tanışır; Xia Yu Hao. Çabucak öfkelenen ve insanlarla eğlenmeyi seven bu çocuğu voleybol için eğitmeye başlar. Zi Xuan yarım bıraktığı hayallerini, Xia Yu Hao’nun tamamlamasını ister.
Wang Zhen Wu ve Wang Zhen Wen ise üvey kardeşlerdir. Zhen Wu kardeşine aşıktır lakin abisi olduğu için bundan utanç duyar ve hislerini asla göstermez.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

 

 

 

 

 

 

_OceanWind

6 comments

  • Bu diziyi ilk YouTube’dan İngilizce olarak izlemiştim, meğersem bölümlerin hepsini izleyememişim. 😄 burda görünce nasıl sevinmiştim. Hemen başlayıp bir çırpıda bitirmiştim. Çook güzel bir dizi hele Xia Yu Hao’nun rüyası en efsane sahneydi benim için 🙈 Arada bir açıp beğendiğim sahneleri hala izlerim 😍 kesinlikle izlemelisiniz! Dizi çok akıcı ve 2 çiftin de uyumu çook güzel.
    Elinize emeğinize sağlık! ♥️

  • diziden anladığım kadarıyla manhua çevirisi gibi duruyor. Acaba gerçekten öyle mi? Öyleyse adı nedir??

  • selam.
    bu dizi keyifle ve gülerek izlediğim bir diziydi. 2. sezonunun da çekileceğini duyduğumda sevindim. acaba 2. sezon bölümleri verilmeye başlandığında çeviri yapacak mısınız? çok isterim..