History2: Crossing The Line

 

Ülke: Tayvan
Oyuncular: Fandy Fan, Yan Ze Lu, Meng Lin Yang, Po Yu Shih.
Bölüm Sayısı: 8
Yayın Durumu: Tamamlandı.
Çeviri Durumu: Tamamlandı.
Çıkış Tarihi: 2018
Tür: BL, Okul, Romantizm, Spor.

Konusu: Zi Xuan geçmişte mükemmel bir voleybol oyuncusudur. Geçirdiği bir sakatlık sonucu hayallerinden vazgeçmek zorunda kalır. Her şeyi akışına bırakmışken birisiyle tanışır; Xia Yu Hao. Çabucak öfkelenen ve insanlarla eğlenmeyi seven bu çocuğu voleybol için eğitmeye başlar. Zi Xuan yarım bıraktığı hayallerini, Xia Yu Hao’nun tamamlamasını ister.
Wang Zhen Wu ve Wang Zhen Wen ise üvey kardeşlerdir. Zhen Wu kardeşine aşıktır lakin abisi olduğu için bundan utanç duyar ve hislerini asla göstermez.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

 

 

 

 

 

 

OceanWind

4 comments

  • diziden anladığım kadarıyla manhua çevirisi gibi duruyor. Acaba gerçekten öyle mi? Öyleyse adı nedir??

  • selam.
    bu dizi keyifle ve gülerek izlediğim bir diziydi. 2. sezonunun da çekileceğini duyduğumda sevindim. acaba 2. sezon bölümleri verilmeye başlandığında çeviri yapacak mısınız? çok isterim..

    • Canım ikinci sezon dediğin yine aynı oyincularimi kastdediyorsun. History 3 yayınlanıyor şuan. Bende çok isterim bu dizinin aynı oyuncularla ikici sezon yapmasını umarım yaparlar

      • instagram hesaplarında çekimlere başlamış gibi duruyorlar ve bir dizi sitesinde de devamı geleceği belirtilmişti. yine de tam olarak bilmiyorum, umarım yaparlar