82 comments

 • Son 10 bölümde baya hızlı geçişler olacak gibi duruyor. Ben üvey kardeşe kızamıyorum. Bunlar böyle çift olarak yada 4 lü olarak programlara katılıyorlar mini yarışma yapılıyor filan. Yada hayranlardan gelen soruları cevaplıyorlar. Üvey kardeş gerçekte çok iyi birisi o hali geliyor aklıma buradaki kötü imajına rağmen kızamıyorum. Umarım şu imajı şu dizi bitmeden silerler. Babayı kalpten götürecek dizide zaten. Bakalım ikna edebilecek mi yediği haltlarla babayı. İkna ederse kesin üvey kardeşiyle çıkar. Muren licheng gibi hızlı geçiş yapacak gibi duruyor. Lichengi sevdiğini hemen kabullenecek gibi duruyor. Biraz drama boğulacağız sonrada eğlenceli bölümler gelecek gibi duruyor.

 • TengTeng ve Licheng’e bayılıyorum. Bence Histroy serisindeki en iyi çift <3 Çok uyumlu ve eğlenceliler. Licheng'in asla düşmeyen enerjisine hayranım. Yongjie'yi kabul edemiyorum hala. Bu bölüm daha az rahatsız ediciydi yine de. Xingsi çok iyi biri ve daha iyisini hak ediyor bence.

 • Bölümü yarım bırakıp Lichene iltifat etmeye geldim. Şöyle bize de canlı canlı seven biri be Allahım nolur be

 • Küçük şeytan beeeeee❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️her bölüm daha bir düşüyorum çocuğa 🤤🤤🤤🤤

  Wilson’ın popişi ile göz teması kurmak da ne bilim 🙈🙈🙈🙈🙈 utandım.

  Tengteng, Wilson yürümeyi bıraktı depar atıyor ama sen hala daydi daydi daydisin be güzelim 😂😂😂😂😂

  Elinize emeğinize sağlık Morfansub 💜💜💜💜💜💜💜

 • Kıskanır gözlerden gozüm seni kimse görmesin ister
  Kıskanır kalplerden kalbim seni kimse sevmesin ister
  Kıskanır dillerden dilim seni hic konuşmasinlar ister
  Kıskanır ellerden elim seni tutamasın elini ister

  Benim olmanı ister tenim hic bi tene değmeni ister
  Benim olman dır tek dileğim yazsın kader seni ister
  Her yakarışım sensindir tengriden us um seni ister
  Bir ip bulup bağlamak kalbini kalbime yakın tutmak ister

  Çok teşekkürler sevgili belediyem

 • Anlamıyorum anlamıyorum anlamıyorum! Muren o kadar insan analizinde iyiyken nasıl Lichen’in kendisinden hoşlandığını fark etmez?! Deliriyorum yaa.. Muren şu an bence Linchen’e karşı birşeyler hissediyor ama kendi bile henüz farkında değil. Ama iki üç bölüm içinde bekliyorum kendi duygularını farkına varmasını. Diğer bölümün fragmanını izlemiştim sanırım kavga ediyorlar. Umarım barışmaları uzun sürmez. Bu arada çeviri için teşekkür ederiz. Siz olmasanız dizileri izleyemezdikk

 • Bütün bölüm itiraf etmelerini bekledim ve tam bir şeyler oluyor derken bölüm bitti. Bir sonraki bölüm çok güzel olacak gibi.
  Bölüm için de teşekkür ederim. Emeklerine sağlık 💜