Hua Jai Sila

Hua Jai Sila

Ülke: Tayland
Oyuncular: Thanapob Leeluttanakajorn, Fern Nopjira, Wattanajinda Sirapan, Ann Siriam, Typhoon Kanokchat, Nicky Nachat
Bölüm Sayısı: 27
Tür: Romantizm, Dram, Suç
Çıkış Tarihi: 2019

Konu: Tor, bir metresin çocuğudur ve babası oldukça zengindir. Annesi öldükten sonra Tor babasıyla yaşamak zorunda kalır. Ancak üvey annesi ve üvey kardeşinin sık sık zorbalığına maruz kalır. Tek desteği yan komşunun kızı Mingta’dır. Bir gece üvey annesi tarafından kovalanırken, Tor nehre atlar ve hayatta kalmasına rağmen ölü olarak kabul edilir. Annesini tanıyan bir fahişe tarafından kurtarılır ve Sila adı altında yeni bir hayata başlar. Yıllar sonra oldukça ünlü biri haline gelir ve biraz da şerefsiz olduğu kabul edilebilir. Sila’nın amacı yıllar önceki tüm acıların intikamını almaktır ama Mingta ile beklenmedik karşılaşması onu karmaşık bir yaşama iter.

YENİ BÖLÜM SORMAMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. Güncel yazımız ile zaten bilgilendirme yaptım zaten. Müsait oldukça bölüm ekliyoruz, yayın günlerimiz bulunmuyor.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM

 

OceanWind

100 comments

 • 1
 • 2

 • Sizi zorlamak gibi bir niyetim yok fakat ciddi anlamda çok sabırsız. Çünkü bu diziyi uzun süredir takip ediyorum ve bir tek siz çeviriyorsunuz. Bu yüzden sizden ricam lütfen çeviri işine biraz daha yüklenin. Lütfen bölümler daha erken gelsin. Çok ama çok istiyorum çevirili bir şekilde izlemek. 🙏🙏

 • Şu an cidden moralim yerlerde. Belki sevdiğim dizi gelmiştir umuduyla geldim ve salak gibi moralimi iki kat düşürdüm.Gidip moralimi düzeltecek bir şeyler bulim

 • 7.bölüm gelsin artık ya hurda yayın gününü soramazsınız gibi bişi diyemezsiniz çünkü izleyiciler merakta beceremiyosanız da yapmayın kardeşim kaç gündür bekliyorum suyu çıktı filmin

  • 1 – Film değil, dizi.
   2 – Dizinin 6 bölümünü de bizden izleyip “beceriksiz” olduğumuzu söylemeniz üzücü. Gerekli açıklamaları yaptığımız için yazmama bile gerek yok aslında. Keşke hiçbir site çevirmezken bizim çevirmemize müteşekkir olabilseniz.

   Diğer siteler gibi ingilizce bırakacaktık demek ki. Yediğimiz hakaretin haddi hesabı yok. Emeğe saygı, emeğe saygı, emeğe saygı.

   • Yapılan güzel yorumların aksine kötü yorumlara cevap vererek ve bu kötü yorumları genele yayarak tüm izleyenleri üzmeseydiniz keşke. Nefrete nefret değil de saygıya saygı olsaydı keşke. Her şey sizin elinizde. O yüzden çok rahat “ingilizce bırakacaktık” gibi cümleler kurabiliyorsunuz. Tek istediğimiz sizin kendinize zaman ayırıp, yorulmayacağınız ve bizim de sabırsızlanıp beklemekte zorlanmayacağımız bir sistemdi. Bu da sevgiye sevgi ile olurdu, ama zor sanırım. Teşekkürler.

    • Nefrete nefretle karşılık verseydik, bu site şu an yayında olmazdı. Neden gerçekten anlamak istemiyorsunuz bizde bunu anlamıyoruz.
     Yayın tarihi vermemizin imkanı yok diyoruz. Çünkü ne zaman boş vaktimiz olursa o zaman yapıyoruz. Evet, ben rahatlıkla bu cümleleri sarf edebilirim. Çünkü bu kötü yorumların bize saygısı yok ve biz insanız, sabrı alınmış kişiler değiliz.

     Çevirmenlerin robot olmadığını anlamalarını isterdik ama görüyorum ki, zor.

     • Asla yeni bölüm yüklemek zorundasınız, yükleyin gibi şeyler söylemedim bugüne kadar. Sadece yapılan kötü yoruma karşılık genelleme yaptığınızı görünce üzüldüm. Orta bir yol bulmak istedik aslında. Ama sanırım sitenin bu şekilde oturmuş bir sistemi var. Böyle de devam edecek sanırım. Yapacağımız bir şey yok. Teşekkürler yine de.

    • Yayınladığınız için o kadar memnunum kii🖤 Fakat sadece insanlar çok bekledikleri şey gecikince sinirleniyorlar sabırsızlanıyorlar ve saçma sapan yorumlar yapıyorlar. Takmayın ve devam edin sizi ve sayfanızı seviyorum

   • Emeğe saygı, emeğe saygı, emeğe saygı. gelçekten çok haklı nasıl olurda salak saçma yorum yaparsınız izlemiyosan git başka siteden izle

  • Dizi veya film çevirisi yapmak sandığınız kadar basit değil yalnız. Lütfen yorum yaparken biraz daha ılımlı olun. Bu site çalışanlarının da özel hayatı olduğunu unutmamak gerekiyor. Bilâkis size asla şu ya da bugün çevirisi gelecek yayın günümüz de belli demediler. Eğer sabredemiyorsanız bölüm beklerken o zaman dizinin tamamlanmasını bekleyin. Beklerken izlenecek bir dolu dizi film var. Adminlerin şevkini kırmaktan başka bir işe yaramıyor çünkü bu yorumlar.

  • Sizin yarım saatte keyfiye izlediğiniz bir bölümün çevirisi ve düzeni en az 2 gün uğraştırıyor çevirmenlerinde bir hayatı var onlara saygılı bir üslupla yaklaşın eleştirmek herkesin hakkıyken böyle bir yorumda bulunmak kimsenin hakkı değil !

 • Çok uzun zamandır bu dizinin çevrilmesini bekledim en sonunda bu site çevirmiş Allah sizden razı olsun emeğinize sağlık çok teşekkür ederim bütün bölümleri çevrilince seyretmeye başlayacağım hepinizin ellerinize sağlık 🙂

 • Cidden çeviri çok güzel olmuş dah dün başladım ve bir oturuşta bitirdim nolur arka arkaya 5 6 bolum atar mısınız lütfen bu diziyi arıyordum zaten lutfen

 • Öncelikle size teşekkür etmek istiyorum haftalardır bu dizinin cevirilmesini bekliyorum ve bugün sizin sayfanıza rastladım. Sizden ricam dizinin bütün bölümlerini çevirip öyle yüklemeniz 21 bölüm kaldı zaten geride o bölümleri de lütfen hızlı bir şekilde çevirip birden eklerseniz gerçekten çok sevinirim/seviniriz.

 • Çok güzel bir dizi kesinlikle tavsiye ederim🌼 ama bölümlerinin çevirisi daha çok yapılabilir mi yayınlanmış bir dizi çünkü birer bölüm yerine daha çok bölüm yükleyemez misiniz insan araya zaman girdikçe diziden soğuyor bu dizi için sitenizi takip ediyorum şimdiden teşekkür ederim 🌻

 • Bence fazlasıyla bekledik mecbur sizden izlemek zorunda kalıyoruz ve dedikleri gibi bölümleri tekrar tekraz izliyemeyiz biz sizi anlıyoruz lütfen sizde bizi anlayın….

  • Haftada bir yayınlanan ya da yayınlanma günleri belli olan bir dizi olsa insan tabi ki sabırlı olur. Çünkü ne zaman ne geleceğini biliyor olurlar. Ama bu şekilde kaç hafta sonra kaç tane bölüm gelecek ya da gelmeyecek mi bilmezken beklemek her insan için ister istemez zor olur.