I Promised You the Moon

 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Billkin Putthipong, PP Krit, Oab Oabnithi, Goy Arachaporn, Na Naphat, Boss Kamolpipat, Pea Sarit, Ta Taninrat, New Chayapak
Bölüm Sayısı: 5
Çıkış Tarihi: 27 Mayıs 2021

Konu: I Told Sunset About You dizisinin 2. sezonudur. Çocuklukta rakip olan ama birbirine hisler besleyen Teh ve Oh-aew artık istedikleri üniversite bölümünde okumaktadırlar. Üniversite hayatlarına başlangıçta, bu taze aşklarının hikayesini izleyeceğiz.

 

Bölümler;

1. SEZON

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM

_OceanWind

86 comments

 • 1.sezonu izlemedim. 2.sezonu izlesem 1.sezonun eksiklikleri olur mu ona göre 2.sezondan başlıyacağımda?

 • Tabiri caizse kendimi b.k gibi hissediyorum. Sanki araba çarpmış ölmemiş yetmemiş üstümden kamyon geçmiş yine ölmemiş o da yetmemiş bir de yıldırım çarpmış yine ölmemiş o da yetmemiş Allah’ın belası senaristler yönetmenler üstümde tepinmiş yine ölmemiş gibi hissediyorum. Her bölümü izlerken endişeli, heyecanlı, üzgün, korka korka izledim. Çok stresliyim.. en nefret ettiğim dizi izleme duyguları.. dizideki tüm duyguları yaşadım.. ben hala ağlıyorum kalbim kırık… Çok başka hayal etmiştim bu sezonu ben o yüzden bu kadar tuhaf oldum.. hazırlıklı değildim.. atlatamıyorum.. dert ettiğim dizilere yeni bir tanesini eklemiş oldum iyi bk oldu tşk.
  AMA BU, DİZİYİ ÇOK SEVDİĞİM GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMİYOR. Oyuncuları övmeme gerek yok herhalde ilk sezondan biliyoruz ne kadar yetenekli olduklarını.
  Yorumum eleştiri gibi olmuş ama değil. Sadece ‘bana’ yaşattıkları bunlar..
  İzlemelisiniz..

 • 1. sezonu yarım bıraktım benim tarzım olan bi ilişki değildi. gereksiz yere karşı tarafı kıskanma rakip olma cidden benlik değil. soft ilişki seviyorum… neyse bu sezonu beğenen olmuş
  1. sezon izlemeye değer mi, 2. sezon cidden iyi mi?

 • İlk sezondan nefret edip, izlemekte zorlandığım diziden ikinci sezonda bayılarak tek günde bitirdiğim diziye dönüştü resmen..
  Oyunculukları inanılmaz gelişmiş ve senaryo ilk sezondan daha iyi kesinlikle. Fakat şöyle bir noktaya değinmem gerekiyor ki; senaristlerin karakterlerinde ayrılsalarda kendilerine ait birer mutlu sonları olabileceklerini anlaması ve acilen bu şekilde bitirmeye başlamalı zira bu şekilde ilerlemiş bir ilişkiden sonra tekrar birleşmeleri bana kafayı yedirtti..

 • Drive a yükleme fikriniz harika olmuş! umarım ileride de böyle yaparsınız.<3 ellerinize sağlık, çok güzel olmuş 💗

 • SPOILER ALART!!!

  2.sezonu daha izlemedim fakat sosyal medya sağ olsun, her şeyi biliyorum neredeyse. 2.sezonu başından beri aşırı derecede çok gömen oldu. Eleştireler hep negatifti. Fakat ben bu kadar gömülmesi gerektiğini düşünmüyorum. Bu çocukların ilişkileri artık yaş almış. Gerçek hayatta da olduğu gibi hiçbir şey eskisi gibi kalmayabilir. Ki dizide de bunu görmüş olduk. Değişmeyen tek bir şey vardı. O da Oh’un Teh’e olan aşkıydı. Tabi sonradan Teh’de bir şeylerin farkına vardı falan ve dizi mutlu son oldu. Bana göre Teh’in hataları kabul edilebilir değildi. Herkes zaten bundan dolayı çocukların ayrı kalmalarını istiyordu. Fakat bakıldığında çoğu kişi gerçekte aynı dizi de olan gibi aşık oldukları kişiye bir şans daha veriyorlar. Ben bile büyük konuşamıyorum çünkü ileride ne olacağını ve nasıl bir ilişkinin içerisinde bulunacağımı bilmiyorum. Kötü sonla bitmediği için 2.sezonu tümden gömmenin yanlış olduğunun kanaatindeyim. Ki bu dizinin hakkı yenilmemeli abi. Çekim kalitesi olsun, oyunculuklar olsun, hikaye akışı olsun her şeyi Tayland bl dizi sektörünün çok üstünde kesinlikle. Tebrik ediyorum emeği geçen herkesi. Kısaca çok güzel bir seriydi. İZLEYİN VE İZLETTİRİNNN