Dizi, Dram, LGBT, Romantizm

Laws of Attraction

Ülke: Tayland
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 15 Temmuz 2023
Oyuncular: Film Thanapat, Ja Rachata, See Parattakorn, Pearl Satjakorn, Organ Rasee

Konu: Charn, kendisine ün kazandıracak yüksek maaşlı ve popüler davaları kabul etme eğiliminde olan zeki ve acımasız bir avukattır. Bulunduğu camiada hoş görülmediği bir kenara, bir gün aniden bulunduğu davadan alınır. İtibarını ve fırsatını kaybettiği için intikam alevi içini sarar. Tam bu sırada ülkede bir dava patlak verir; Bir arabanın çarparak ölümüne neden olunan ve adaleti sağlanamayan genç bir kız olan Tonkhao’nun dayısı Tinn, davayı Charn’ın almak istediğini öğrenir. İkisi gerçeği aramak için bir araya gelir. Karşıt görüşlere sahip olmalarına rağmen yakınlıkları yeni duyguları da beraberinde getirir. İşleri giderek daha tehlikeli hale geldikçe, ikisi de bu davanın hiç de sıradan olmadığından emin olurlar.

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM

Öneriler...

9 Yorumlar

 1. Ters yön says:

  Bayıldım bayıldım bayıldım…
  Finalde batirmalarindan korktum ama öyle olmadı çok mutluyum…
  Ama koruma ve şımarık çocuğa acilen bir dizi lazım 😔😃

 2. yb ne zaman gelecek

 3. Cherrymagic90 says:

  Hiç bir sitede 5. Bölüm çevirisi yok dizi artık yayınlanmayacak mı?

 4. hariboyibo says:

  yb ne zaman gelecek?

 5. maalesef site eski kalitesini kaybetti.. dizilerin bölümleri bitirilmeden yarıda bırakılıyor.. başka bir diziye geçiliyor. o da aynı şekilde askı da kalıyor.. bir sürü bl dizisi geldi ama, sitede de maalesef yok.. finali çoktan olan dizilerin, site de hala final görmesi, görenlerin de çok geç görmesi, sürekli spoiler yememize neden oluyor.. Morfansub her zaman takdir ettiğim ve dizileri bu siteden izlemekten keyif aldığım bir siteydi.. bu durum beni çok üzdü açıkçası.. elbette hayat buradan ibaret değil çevirmenler için ama, bu kadar karmaşık bir site haline gelmesi, inanılmaz geciktirmeler ve çoğu güncel dizinin de burada olmayışı, sitenin zamanla yok olacağının belirtisidir.. belki de o yüzdendir bu hale gelmesi..! sanırım artık yoruldular ve yapmak istemiyorlar.. üzüldüm çok:(( ama yapacak bir şey yok tabii.. bugüne kadar ki emeğinize teşekkürler:)))

 6. Dielielya says:

  Siteye girerken kırk takla bile atsam hala göz bebeğimin mor fansub olduğunu fark edip bölümün yarısında ağlayacağımı bildiğim için bir kutu peçeteyle oturuyorum. Çok özlemişim burayı.

 7. Şaka gibi says:

  İlk bölüm güzeldi çevirmen ve morfansub a sonsuz teşekkürler. ❤️❤️❤️

 8. gizlifujoshi says:

  Canım çiftim başka diziye çift olmuşlar off ya evet To Sır With Love da doyamamistim bu çifte çok iyiii

 9. Cok twkrler yaa,bu 4cu kez bakiwim olacak🤭🤭🥰🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir