Le Coup de Foudre

 

Ülke: Çin
Oyuncular: Zhang Yu Jian, Janice Wu, Eden Zhao, Ma Li, Zhang Yue Ying, An Ge
Bölüm Sayısı: 35
Çıkış Tarihi: 2019
Tür: Gençlik, Romantizm, Komedi

Konu: Zhao Qiao Yi ve Yan Moi lisede sınıf arkadaşları olsalar da, paylaştıkları tek şey bir masadır. Biri okulun en iyi öğrencisi iken, diğeri başarısızlıkla dibe vurmuş bir öğrencidir. Tüm bu farklılıklara rağmen ikisi arasında güçlü bir bağ oluşması uzun sürmez. Güzel günler Qiao’nun beklenmedik bir aile durumu yüzünden bozulur ve ikili ayrılır, tüm iletişimleri kopar. Dört yıl sonra arkadaşları sayesinde bir araya gelen ikilinin sönen alevleri tekrar kıvılcım vermeye başlar. Ancak bu 4 yıl, ikilinin hayatında değişimlere yol açmıştır. Yan Mo’nun zaten bir ilişkisi varken, Qiao büyük bir kalp kırıklığı yaşamaktadır. Yan Mo, eski hislerini unutamamışken, tüm bunları gizlemeye ne kadar devam edebilecektir?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM

_OceanWind

11 comments

  • The Untamed’ final verdiğimize göre sağlıklı bir şekilde Le Coup De Foudre’ye dönebiliriz sanırım? Kitle hâlâ burada mı bilmiyorum ama yeni bölümler ile devam ediyoruz artık… Buranın kitlesinin çoğu Untamed’de yeni bölüm tercih ettiği için 2.plana kaldı tabii dizi.

  • Merhaba arkadaşlar, diziye yeni bölümler eklenecek fakat ben şu anlık Untamed dizisine öncelik vermiş durumdayım bu nedenle birkaç aydır bu diziyi ihmal ettim. Bu haftadan sonra haftada 1 bölüm olarak dizi devam edecektir. Beklediğiniz için teşekkür ederim. Bu diziyi çok sevdiğim ve noveli de bildiğim için çevirmeye devam etmek istiyorum. Umarım diziden umudunuzu kesmemişsinizdir.

  • Acaba bu dizinin diğer bölümleri ne zaman gelicek ??? Kaç gündür bekliyorum biran önce gelsin lütfennn

  • Şimdiye kadar chine dizilerini başından sonuna kadar hepsini izleyemedim. Fazla uzatıyorlar gibime geldi. Bölümleri atladım hep. Ama bu dizi farklı. Merak ettiriyor. Çevirmenlerimizin ellerine sağlık. Şimdiden kolay gelsin.

  • Konusu çok hoşuma gitti 🙂 çok beğendim <3 Artık devamını merakla beklediğim bir dizim daha oldu teşekkürler MORFANSUB AİLESİ 🙂