Like in the Movies

Ülke: Filipinler
Oyuncular: Ian Pangilinan, Paolo Pangilinan
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2020
Tür: BL, Gençlik, Romantizm, Komedi

Konu: 19 yaşındaki Karl, kendi ayakları üzerinde durması için tek başına amcasının apartma dairesine yerleştirilir. İnternet üzerinden çalışan Karl ne yazık ki ilk işinden dolandırılır ve kira parası yanar. Yan dairesinde kalan Vladimir ise oldukça savsak ve gürültülü bir gençtir. Aynı gün ablasından kaçarken Karl’ın dairesine sığınır ve ablası tarafından eve götürülmek istenirken, hayatının tek aşkının Karl olduğunu ve onu bırakamayacağını söyler. Vladimir, oyununa ayak uydurması karşılığında Karl’ın kira parasını ödemeyi teklif eder.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

_OceanWind

32 comments

 • MUH-TE-ŞEM…..
  Bu diziye yorum bırakmadan olmazdı. Harika idi. Daha uzun olsaydı bu kadar etkileyici bir anlatım sunabileceklerini düşünmüyorum. Çok eğlenceli başlayan ve beni gecenin bir yarısı kahkahalarla güldürebilen bir dizi ama aynı zamanda ağlatan bir dizi. Hayatın gerçekleri insanın yüzüne tokat gibi vuruyor gerçekten. Bu dizi gerçek hayatta insanları bakış açısının nasıl olduğunu toka gibi vuruyor insanın yüzüne. Toplum baskısı o kadar fazla ki insanlar gerçek benliklerini baskılamak zorunda kalıyorlar bir yerde. Halbuki bu değiştirilebilen bir şey değil. Yani aşk, sevgi değiştirilemez. Aşkın yaşı, dili, dini, cinsiyeti yoktur. Birini çıkar için sevmezsin. Sadece seversin. Öylece oluverir ve sen buna kapılıp gidersin.
  Bu zamana kadar izlediğim BL dizileri içinde en iyisi buydu diyorum. Neden mi? Çünkü gerçekçiydi. Sıcacıktı. Olduğu gibiydi. Oyunculukları da çok beğendim. İkisi de harika idi ama özellikle Vlad karakteri gerçekten iyi idi.

  Gerçekten sıkılmadan izlemek istiyorsanız on numara bir dizi. Kaçırmayın derim.

 • Bence 2.sezonuda olmasi gereken sevimli.ponçik bir diziydi…
  Ceviri icin cok tesekkurler…

 • KARANTİNADA ÇEKİLMİŞ AMATÖR DİZİLER GİBİ ASLA DEĞİL BEN ÖYLE SANDIĞIM İÇİN İZLEMEK İSTEMEMİŞTİM AMA İYİ Kİ DE BAŞLAYIP BİTİRMİŞİM ÇOK HOŞ BİR DİZİYDİ AHH AŞKLARIM SİZİ ÖZLEYECEĞİM

 • Yutupta ingilizce izledim bazi yerleri asla anlamadim ve buraya bakmama ragmen burada gerçek adiyla aradigim için bulamamıştım şuan acayip mutluyum xknxkx ayrıca bi bu bir de gameboys izlediğim en iyi Filipinler dizisi. Ciddi anlamda paolo nun oyunculuğuna bayildim. Ian da ayni şekilde :’)

  • Ciddi yim evli değiller tr gibi onlarda aynı soy ad yaygın olduğu için öyle oluyor zaten bu oyuncular da bu dizi de tanismislar 🙂

  • Evli değiller, aynı soyadı oldukça yaygın bizdeki gibi. Tesadüf olmuş ikisi için, diziyle tanışmışlar zaten.

 • En sevdiğim flipin dizisi bu oldu galiba tabi daha iyisi çekilmezse.vlad ın ses tonu neden bu kadar çekici yaaa 💘

 • ŞU AN BİLMEYENLER VE SOY ADLARININ NEDEN AYNI OLDUĞUNU DÜŞÜNENLERE BİR BİLGİ VERİCEM! ARKADAŞLAR ÇİFTİMİZ GERÇEK HAYATTA DA BERABER HATTA EVLİLER VE EVLAT EDİNDİKLERİ BİR KIZLARI VARMIŞ! O KADAR ÇOK ŞAŞIRDIM Kİ..VE ÇOK MUTLU OLDUM.

 • Çok ama çok beğendiğim bir dizi. Başroldekiler hem sevimli hem de yakışıklılar. Duygu olarakta geçen nadir dizilerden. Ellerinize sağlık.

 • şaka yaptım ama bende merak ediyorum neden olduğunu. Akraba desek hiç beraber fotoğrafları yok sanırım sadece tesadüf