Lion no Oyatsu

 

Ülke: Japonya
Oyuncular: Tsuchimura Kaho, Ryusei Ryo, Suzuki Kyoka, Wada Masato, Kato Kazuko, Hamada Mari, Nishida Naomi, Ishimaru Kanji, Namura Shin, Hagiwara Riku
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 27 Haziran 2021

Konu: “Lion’s House” güzel bir adada bulunan, bir bakımevinin adıdır. Orada yaşayan insanlar, yaşam beklentisi kısa olan, hasta insanlardan oluşmaktadır. Genç yaşta kanser olduğunu öğrenen ve tedavisi olumlu ilerlemeyen 29 yaşındaki Shizuku, buraya yaşamaya gelir. Gelmeden önce ailesiyle ilişkisini düzeltemediği için biraz pişmanlık duymaktadır. Lion’s House, herkese bir oda açabilir; huysuzlar için, kibarlar için, deliler için, yalnızlar için… Shizuku’nun diğer konuklarla birlikte kahkaha ve gözyaşı dolu günleri başlar. Shizuku, hayatının son günlerinde neler bulacak ve geride neler bırakacaktır?

Lion’s House; hastalıklarıyla değil, yaşadıkları güçlü hayatlarla birleşen, bir aslan kadar güçlü yaşayan bu insanlara yuva oluşunu ve hikayelerini konu almaktadır. 

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM

_OceanWind

6 comments

  • Uzun zamandır bitmesni bekliyordum ingilize izlemek için yeni bitti tam da izlemeyi düşünyordum burda çevrisini görüne çok mutlu oldum 😍 ozaman türkce çevirisinin bitmesini bekliem…. sonsuz teşekürler 💕

    Bu siteyi kalitesi için çok beğeniyorum malesef çoğunluk bana hitap etmeyen diziler arada böyle efsanelerin çevirisine rastlayına çok mutlu olduyorum 😊 elinize sağlık.

    • Bu arada siteyi “To Each His Own” ile keşfettim 2 kere ingilizce izleditkten sonra türkce altyazı bulunca çok şaşırmıştım (izlemeyen hemen izlesin muthiş ötesi) o yüzden ilk başta siteyi japon yapımlarını çeviren site sanmıştım 😅 malesef değilmiş.

  • İlk iki bölümüyle en güzel dizilerimden biri olmayı başardı. gerçekten bu kadar mı naif, huzurlu ve dram yüklü olabilir? Elinize sağlık MorFansub’um, yine harika şeylerle karşılıyorsunuz bizi, devamını merakla bekliyorum.

    Çok teşekkürler.