Love in the Air

 

Ülke: Tayland
Bölüm Sayısı: 13
Çıkış Tarihi: 18 Ağustos 2022
Oyuncular: Boss Chaikamon, Noeul Nuttarat, Fort Thitipong, Peat Wasuthorn, Zani Nipaporn, Tonnam Piamchol

Konu: Gökyüzündeki bulutlar ve yağan yağmur, başları belada olan iki yakın arkadaş Rain ve Sky’ı kızdırdığında, iki yakın arkadaşın kalbinde fırtınalar koparan kurnaz Phayu ve Prapai ile tanışmalarına neden olur. Phayu üniversitenin tanrısı olarak bilinen, A dereceli bir öğrencidir. Mezun olsa bile adından söz ettirmeye devam eder. Rain ise şanssızlığın dibine vurmuş birisidir. Aşk savaşı ılık baharda, sıcak yazda, yalnız sonbaharda ve soğuk kışta gerçekleşmek üzereyken, herkesin gözdesi olan biriyle ilişki yaşamak nasıl olacaktır? Hem de bir taraf hep inatçıyken! 

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8.BÖLÜM 9.BÖLÜM 10.BÖLÜM 11.BÖLÜM 12.BÖLÜM 13.BÖLÜM (FINAL) OZEL BÖLÜM

_OceanWind

78 comments

 • Diziyi izlerken cringe olmaktan kaslarım uyuştu. Senaryo kötülüğü yana dursun oyuncuların acilen oyunculuk dersleri alması gerekiyordu özellikle ukeler.. Diziyi beğenenlerin cinsellik yoğun diye beğenip hiç bir duyguyu geçirememelerini görmemeleri çok kötü maalesef. Dizileri yarım bırakma gibi huyum olmadığı ve semelerin tipleri için diziyi bitirdim bazı yerler o kadar kötüydü ki tipleri bile kurtaramadı ve atladım. ukelerin oyunculukları aşırının aşırısı kötüydü özellikle ağlama sahneleri bir de tipleri iyi değildi üstelik oyuncular sırf seks sahnelerine çalışmışlar gibi hissettirdi. Bu diziyi izleyerek sadece aşırı boş zamanınızı daha boş geçirebilirsiniz.

   • ”semantic error” güzel baya, ”kinnporsche” da iyidir, my beautiful boy(utsukushii kare) de fena değil izleyebilirsin. Sorduğun kişi yerine ben cevap verdim umarım kusura bakmassın, Ben de az ama kaliteli bl ler izlemeye çalışıyorum o yüzden tavsiye etmek istedim.

 • Rain ve Sky ne kadar çocuksu gelseler de (ki bence 19 yaşındaki bir insan o kadar çocuksu olmaz gibi ) açıkçası dizi çok hoşuma gitti.
  Bitmesin dediklerimden oldu.
  Dönüp dönüp, tekrar tekrar izlerim artık.
  Emeği geçen herkese çokça teşekkürlerimi sunarım.