Dizi, Komedi, LGBT, Romantizm

Love Tractor

Ülke: Güney Kore
Oyuncular: Do Won, Yoon Do Jin, Yang Seung Bin, Han Seung Ho
Bölüm Sayısı: 8

Çıkış Tarihi: 7 Haziran 2023

Konu: Hayatta kaybolmuş hisseden bir şehirli olan Hyeon Yul, kırsalda hayatta kalamama yeteneğine sahip biri olarak büyük babasının köy evine gelir. Onun karşısında, tarıma tutkulu genç bir adam olan Ye Chan belirir. Kırsal hayatı öğrenirken ve tarım işleriyle ilgilenirken, Hyeon Yul kendini giderek Ye Chan’ın sıcak ve açık sözlü doğasına çekilmiş bulur. Kendi endişeleriyle yüklenmiş bu iki kişi arasında, çalkantılı ve canlı bir kırsal şifa romantizmi ortaya çıkacaktır !

*** Yazarı  Hmm Yong Yong olan “Love Tractor” isimli webtoon’dan diziye çevrilmiştir***

 

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

Öneriler...

13 Yorumlar

 1. dizi gerçekten çok tatlı çiftlerin birbirleriyle uyumunu sevdim kesinlikle tavsiye ederim izleyinnn

 2. Çok tatlı bir dizi sonunda yumuş yumuşak oldum resmen yecchan o kadar tatlı ki uyumları da mükemmel kesinlikle izleyin asla pişman olmazsınız:)))

 3. Giçigiçibaba says:

  Yul’un gerçekten 28 yaşında olma şoku.. dizi boyunca bu adam da hiç 27 göstermiyor neden onu seçmişler diye diye izledim bitince baktım 28 çıktı ldmelcmspcmsl sinirlerim çok bozuk arkiler bu insanlar nasıl bu kadar genç gösterebilir.
  Diziye gelecek olursak yeçan saf şapşik bir şey ve yaptığı şeyler bazı yerlerde çok utanç verici olsa da asla öyle hissettirmedi. Böyle ısırasınız gelebilirim koca adamı lfjrpckep
  İyi eğlenceleeeer
  Dipnot: yeçan da 25miş

 4. bldelisi says:

  izlemeye gelen arkadaslarima özellikle yechan ile iyi eğlenmeler diliyorum

 5. Sizi pamuk gibi yapacak bir hikaye olduğunu söyleyebilirim.
  Dizinin konusu aslında basit ,diğerlerine göre tek farkı kırsalda geçiyor oluşu.
  Dizideki çiftin uyumunu ben çok beğendim. Özellikle Yechan karakterine bayıldım. Görünüşüyle davranışlarındaki tezatlık inanılmaz sevimli.
  Eminim izlediğinizde onu çok seveceksiniz.
  Webtoon’unu da okumak isterseniz aynı isimle Google’da bulabilirsiniz.

  (Çeviri için teşekkürler.)

 6. Cabalinak says:

  bu dizi hangi günler yayınlanıyo

  1. türkçesini hangi site yaptı acaba okumuştum önceden bulamıyorum şimdi

 7. aaaaaa çok mutlu oldum bunun webtonunu okumuştum ve nüthişti umarım böyle güzel webtonların daha fazla dizilerini yaparlar.

  1. Ben bulamadım nerden okudunuz?

 8. Lan ben bunun yaoisini okumuştum adını başka bi bl izlerken altta görür görmez tıkladom uwuu, tamamen okuamıştım ama diziysw izlenir, bütün bölümler bitsin burdayımm

 9. webtoon’u okumuştum bir süre önce. Güzel olduğunu hatırlıyorum da özelliklere sonlara doğru ne olduğunu tam hatırlamıyorum. dizisi de eminim güzel olacaktır çünkü ellerinde kaynak olarak güzel bir şey var. oyuncuların tipleri de webtoondakilere benziyor güzel uydurmuşlar. hyeon yul açık renk saçlıydı(pembe falan da olabilir.) sanırım webtoon’da ama açık saç rengini Kore’de kim kaybetmiş ki biz bulalım yani.
  bölüm sürelerine henüz bakmadım ama umarım yarım saate yakındır. 10 dakikalık süre artışının bile ne gibi şaheserler ortaya koyduğunu gördük çünkü önceden.(bkz: unintentional love) neyse ben büyük ihtimalle final verince bingeleyeceğim diziyi.
  çeviri için çok teşekkürler*kalp*

 10. Güney kore bl dizilerini tereddüt ederek izleyen var mı ya? Geneli çok kaliteli zaten kısa’da. İzleyin efeniömm

  1. Ben🙋,star struck bitecek,ben ne izlicem derken bu diziyi cevirmiwler,zaten fragmanini defalarca izledim,neden koriş dizilerim 8bolum öteye gidemiyor,gereksiz diziler 30bolum cekiyor🥺,ceviri icin tskrler😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir