Manner Of Death

Ülke: Tayland
Bölüm Sayısı: 14
Çıkış Tarihi: 30 Kasım 2020
Oyuncular: Max Nattapol Diloknawarit, Tul Pakorn Thanasrivanitchai, Great Sapol Assawamunkong, MD Nutthapong Phibunthanakiet
Tür: BL, Polisiye, Gerilim, Araştırma, Suç

Konu:  Doktor Bunnakit kasaba hastanesinde çalışan bir adli tabiptir. Bir gün, kendini asmış gibi görünen bir kadının otopsisini yaptıktan sonra Doktor Bunnakit cinayeti gösteren bulguları doğrultusunda bunun bir intihar olmasını reddeder. Bu sonuçu onu birden oldukça güçlü birinin hedefi haline getirir.
Kimliği belirsiz bir adam evine girip, raporunu ‘intihar’ olması yönünde değiştirmesi için tehdit eder ancak Doktor Bunnakit bunu çok ciddiye almaz. Ama tüm bunlar arkadaşlarından biri, bir savcı, aniden ortadan kaybolduğunda değişir. Doktor Bunnakit gerçeğe ulaşmak için sessizce kendi soruşturmasını yürütür. Tüm deliller, herhangi bir dahiliyeti reddeden şüpheli, Tan ismindeki adamı gösterir. Tan, Doktor Bunnakit’i gerçek katili bulmak için bir ekip olmaya ikna eder.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM 7.BÖLÜM 8.BÖLÜM 9.BÖLÜM 10.BÖLÜM 11.BÖLÜM 12.BÖLÜM 13.BÖLÜM  14.BÖLÜM

 

170 comments

 • Bu dizi bitsin öyle izleyeceğim deyip sabrımı zorlayıp bekledim. Şahsen her hafta instagramda spoi yemekten tüm seriye hakimim ama yine de izleyeceğim çünkü maxtul best couple dır aksi iddia edilmesin kalbim kırılıyor safgnalfgfgamalvsd

 • Öncelikle seyretmeyen herkese bu seriyi şiddetle tavsiye ederim.. BL serisinde Tayland gerçekten kendini aşmış..Senaryosu, Yönetmeni, tüm emeği geçen herkesi kutlarım. ters köşeler muhteşem işlenmişti.. her bölümü soluksuz izletti.. Bu BL serisi her zaman seyrettiğimiz bir aşk dizisi değil aslında dünyada bulunan, Toplumsal sorunlara ve Gücü elinde bulunduran insanların ne şekilde kötüye kullanabildiğini, masumların canını nasıl yakabildiklerine, dünyanın bir çok yerinde yaşanan kötülükleri gözler önüne seren bir dizi olmuş.. ( Together with me )’ den zaten tanışık olduğumuz, MAX,TUL ikilimizde büyümüşler hatta o kadar güzel büyümüş ve oyunculuklarını geliştirmişler ki gerçekten hayran olmamak elde değil.. Umarım başka projelerde tekrar ikilimizi bir arada görürüz.. MOR FANSUB ailesine de 7’den 70’e emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.. Ama beni bitiren asıl şey her bölümün sonunda altına yazılan yorumlardı :-)) Acaip eğlendim… HEPİNİZ ÇOK GÜZELSİNİZ… :-)))) Başka serilerin yorumlarında görüşmek ümidiyle.. SELAMETLE KALIN…!! :-))

 • izleme konusunda aklınızda soru işareti varsa düşünmeyin ve başların derim şahsen ilk bölümlerde bu olay nasıl bir BL aşkına dönüşecek diyerek başladım her bölümde katili bir başkası sandım hahahhaah gerçekten güzeldi BL üzerine çok dizi serisi izledim en beğendiğim olan ” mewgulf” gibisini bulamam dediğimde “maxtul ” ile tanıştım girdikleri her çalışma çok başarılı bence ama bu ayrı bir havada ayrı biz güzellikteydi . çeviriniz ve bu kadar güzel bir sayfa yaptığınız için teşekkür ederim <3

 • Arkadaş bu nasıl bir dizidir? BL falan bıraktım ulan bu dizinin katili ben miyim yoksa diye düşünmeye başladım. Sonunu izlememek için kendimi zor tuttum doğrusu. 1 günde bitirdim. İşi gücü bıraktım oturdum izledim aksi takdirde uyuyamayacaktım. Gerçekten merak uyandırıcı bir diziydi. çiftimiz zaten tanıyoruz ve kimyalarının mükemmel olduğunu biliyoruz. o nedenle onlar için söylenecek tek söz mükemmel… BL kategorisinde bu tarz dizileri daha çok görmek isterim doğrusu. Çünkü herkes herkesle dizileri sadece çerezlik. Ama bu tarz diziler dönüp dolaşıp tekrar izlenilesi. Tabi ki bu benim düşüncem.

  ÇOK BEĞENDİM. NOKTA. :-)))

 • güzel bi diziyi güzel ve doğru çeviri eşliğinde izlemek..
  emeğinize sağlık çok teşekkürler😍

 • 14. Bölüm ü açamayan arkadaşlar 13. Bölüme tıklayıp alttan 14. Bölüm e geçiş yaparak izleyebilirsiniz 🥰

 • Bu kadar güzel bir diziyi çevirdiğiniz için çok teşekkürler.
  Aşırı sürükleyici bir dizi su gibi aktı. Aksiyon gerilim romantizm ne ararsanız var. Şüpheye düşen varsa mutlaka izlesin.
  Son bölüm yıktı geçirdi hepimizi.
  Neyse umarım 2. sezon olur ve MAXTUL u daha dolu dolu görebiliriz.