My Teacher!- Sensei! (2017)

Ülke: Japonya
Oyuncular: Hirose Suzu, Ikuta Toma, Morikawa Aoi, Nakamura Tomoya, Higa Manami, Ito Kentaro
Çıkış Tarihi: 2017
Tür:  Romantizm, Okul, Dram , Geçlik, Manga

Konu: Kawahara Kazune’nin aynı adlı manga serisinden uyarlanmıştır. Okçuluk kulübünün başkanı ve ikinci sınıf öğrencisi olan 17 yaşındaki Shimada Hibiki aşık olmuştur. Lise giriş töreninde 26 yaşındaki soğuk ve katı kişiliği ile bilinen tarih öğretmeni Kosaku Ito görür görmez hem de. Hibiki, Ito sayesinde birkaç ufak kazadan kurtulmuştur. Bu sırada öğretmeninin herkese şefkatli davrandığını fark eder ve ona karşı hisler beslmeye başlar. Hibiki aşkını itiraf eder, saf ve gençlik aşkı yavaş yavaş Ito’nun kalbindeki buzları eritmeye başlayacaktır. 

İZLE

11 comments

  • BENİ ÇOK SARMADI AMA GÜZEL Bİ DİZİYDİ YA .ELLERİNİZE SAĞLIK.BL İZLEMEKTEN BUNALDIM AZCIK DEĞİŞİLİK OLSUN HETERO İZLEYİM DEDİM.ODA BENİ SARMADI O DERECE MAL MAL İZLEDİM.BL YE OKDAR SARMIŞIM Kİi…………………..
    .PUHHhHhHHahahahahha

  • Bu Japonların öğretmen fantezisi de bi bitmedi sdfghjk keşke bl olsaydı ya ne güzel izlerdim artık bl dışındakiler kesmiyor ://

  • Yıllar önce izlemiştim böyle bir film ” close range love ” çok güzeldi . Hatta Yamashita Tomohisa ya hayranlığım o filmden gelir..
    Mükemmeldi. Bakalım bu ne kadar iyi.

  • Bu filmi daha önce çok severek izlemiştim görünce tekrar izlemek istedim Japonlar dizi ve filmlerinin çoğu okul aşkları öğretmen öğrenci aşkı üzerini kurulu olduğu için tipik Japon filmi diye düşünüyorsunuz ama o kadar güzel anlatımı var ki ders verici de olabiliyor bu filmde çok yok ama çoğu dizi ve filmleri Anime den alınma olduğu için kız karakterlerin bazı sahneler de sesleri tavırları çok komik gelir bana :))

  • Merhaba feyre: 1.perfect and casual Çin dizi..2.a round trip to love isimli film /dizi bilmiyorum çeviri yapabilirmisiniz çok talep ediliyor görüyorum..teşekkür ediyorum 👋