Not Me

Ülke: Tayland
Oyuncular: Gun Atthaphan Phunsawat, Off Jumpol Adulkittiporn, Mond Tanutchai Wijitvongtong, First Kanaphan Puitraku, Fluke Gawin Caskey
Bölüm Sayısı: 14
Çıkış Tarihi: 12 Aralık 2021

Konu: Black ve White birbirleriyle bağlantısı olan ikizlerdir. Anne ve babalarının boşanmasıyla, White’ı babası ülke dışına götürmüştür ve aileleri ikiye bölünmüştür. On beş yıl sonra artık yetişkin olan White, Tayland’a geri döner.

Bir gün birdenbire White kendi öldürücü bir acı hisseder. Hastanede iyileşmiştir ama nedeni belli değildir. Daha sonra çocukluk arkadaşı Tod’dan bir telefon alır. Arkadaşı ona ikiz kardeşi Black’in acımasız bir saldırı yüzünden hastanede komada olduğunu söyler. Daha sonra Black’in bir motosiklet çetesinde olduğunu öğrenir. İkizine yapılan acımasızlığa sessiz kalamayan White, Black’in en yakın arkadaşları olan Sean, Gram veya Yok’un kardeşine ihanet ettiğini düşünür, bu nedenle kendini onlara Black gibi tanıtıp haini bulmaya çalışacaktır.

Ama White, kardeşini sandığı kadar iyi tanımıyordur; Sean’in tanıdığı güvenilmez ve başkalarını önemsemeyen Black gibi davranmıyordur bu da Sean’in şüphesini çeker. Farklılıklar Sean’i gafil avlar, daha önce hissetmediği ve hissetmemesi gereken duyguları su yüzüne çıkarmaya başlatır.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2. BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM

94 comments