Off&Gun Fun Night

Ülke: Tayland
Kişiler: Gun Atthaphan, Off Jumpol
Bölüm Sayısı: 9

Konu: Puppy Honey dizisinin tatlı başrolleri Off ve Gun, eğlenceli bir şovla fanlarla vakit geçiriyor. Her bölümde aldıkları konuklarla oyunlar, hikayeler ve bilinmeyen yönlerini paylaşıyorlar!
1. Bölüm Konuk > Krist Perawat
2. Bölüm Konuk > Singto Prachaya
3. Bölüm Konuk > Tay Tawan
4. Bölüm Konuk > Krist Perawat, Singto Prachaya, Fiat Pattadon, Nammon Krittanai, Oaujun Korn, Guy Sivakorn
5. Bölüm Konuk > Jennie Panhan
6. Bölüm Konuk > Oabnithi Wiwattanawarang
7. Bölüm Konuk > God Itthipat Thanit
8. Bölüm Konuk > Tay Tawan, New Thitipoom
9. Bölüm Konuk > Tay Tawan, New Thitipoom

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM

_OceanWind

7 comments

  • Ben 3 bölümüde izledim fakat hala 4.bölüm gelmedi acaba çevirmeye devam edecek misiniz veya ne kadar sıklıkla çevirmeye devam edeceksiniz eğer çevireceksiniz . Sadece soruyorum kesinlikle sıkıştırmak ve durduk yere sürekli çevirmeniz için rahatsız etmek ve sinirlendirmek değil amacım yanlış anlamayın . Lütfen eğer müsait olursanız bakabilirmisiniz yorumuma ve cavaplayabilirmisiniz ? Bakmasanıza cevaplamasanızda sıkıntı değil canınjz sağolsun . Ben sadece rica ettim . Sizi yinede çok seviyorum iyiki varsınız . Yeni çevirileriniz için Allah yardımcınız olsun İnşallah çok başarılı olursunuz . GÖRDÜĞÜM en kaliteli sitelerdensiniz . Tüm çevirileriniz için teşekkür ederim ellerinize sağlık . FİGHTİNG MOR FANSUB … 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    • Programlar araya çerez olarak kattığımız şeyler. Önceliğimiz tamamen diziler ~ Boş vaktimizde çeviri yapacağız elbette.