Oh, Mando!

Ülke: Filipinler
Bölüm Sayısı: 6
Çıkış Tarihi: 2020
Oyuncular: Alex Diaz, Kokoy de Santos, Barbie Imperial, Z Meija, Sam Cafranca, Dionne Monsanto
Tür: BL, Romantizm, Fantastik, Gençlik, Okul

Konu: Büyüleyici ama çekingen olan üniversite öğrencisi Mando, romantizm konusunda umutsuz vakadır. Rüyalarında kendisi bir peri masalının prensidir ve orada gururlu bir basketbol yıldızı olan Barry ile tanışır. Mando’nun mutlu hikayesini bozan tek şey, Barry’nin çoktan bir erkek arkadaşı olduğu gerçeğidir. Hayatına devam etmek isteyen Mando, mimarlık öğrencisi Krisha ile sevgili olur. Çok önemli bir günde Barry, Mando’nun hayatına geri döner. Şimdi, Mando’nun bir seçim yapması gerekir. Kararını kalbi mi, aklı mı vermelidir?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM

_OceanWind

22 comments

 • Dizi uzun olmamasına rağmen beni çok içine çekti ve çok samimi geldi sanki yıllardır izliyormuşum gibi her oyuncuyla derin bir bağ oluşturdu bende. Dizi eğlenceli olmasına rağmen bir tane olayı vardı nasıl toparlayacaklar diye merak etmiştim, ciddi bir şekilde toparladılar eğlenceye vurmadan o çok hoşuma gitti, bende dizinin değerini artırdı.
  Çok iyiydi, çok sevdim. Keşke daha uzun olsaydı.. (Filipin dizileri genelde böyle kısa mı yoksa siz mi kısaları seçiyorsunuz bilmiyorum ama çok üzülüyorum.. çok iyi oluyorlar ve hemen bitiyorlar.
  YÖNETMENLERİ: ‘Kore bl leri + Filipin bl leri = Aç kalın gözünüz doymasın eheheheh’ )

  Emeği geçen herkese çok teşekkürler MF 🖤

 • barry çok yakışıklı bizim köydeki bitne çocuğun aynısıı artık isteyerek köye gitcem aasdfghj mando da çok tatlı <3 her şeyi geç ama ben sanırım krishaya aşık oldum çok güzel ve ses tonu aşırı iyiiimh sevdeğim pek çok şey oldu ör mandonun annesinin olayı düşündümde annem öyle olsaydı ben affedemezdim herhalde tabi oda haklı ama bir çoccuk olarak bunu hakketmedi ortanın altınnda birdizi çeviri için teşşkk<3333333

 • Çerezlik bir dizi, bir günde başlayıp bitirdim. Konuya gelirsek tatlı bir konusu var. Dizinin eksiklikleri olsa da sonunu iyi bağlamışlar. Çift güzel ama düzgün bir öpüşme sahnesi bile yok :(, izlenebilir

 • dizi 6 bolum salakk 6 bolum ben aklimda 8 diye tutmusum yeni bolum acmaya çalışıyorum djdj 6.bolumde ne kdara final bolumune benziyor dedim malım iste djdj

  Neyse dizi hakkinda konusayim kokoy aşkım için izledim ve hic pisman degilim jzjzj cokkk guzeldi izleyin derim

 • Ohhhh Mando demek istiyorum. Sıcak, samimi, eğlenceli minicik bir seri idi. Kokoy’a bayılıyorum. Çok sevimli yüz atları var ve mimiklerini de oldukça güzel kullanıyor. Ama saçları taradı mı havası birden bire değişiveriyor. İyi bir oyuncu bence. Hareketleri yapmacık ve sığ gelmiyor.

  Dizinin konusuna gelince kısa bir sürede çok ciddi mesajları eğlenceli bir şekilde vermişler. İnsanın cinsel kimliğinin ne olduğu gerçekten önemli değil. Önemli olan iyi bir insan olması, kişilikli olması. Hetero olup da insan olmayan o kadar çok insan tanıdım ki. Hele ki bizim toplumumuzda kimliğini saklamak zorunda kalan kimbilir ne kadar çok insan vardır. Ne üzücü bir durum. Hetero olmaya o kadar dayatılmışız ki, gerçek kimliklerin su yüzüne çıkması uzun zaman alıyor. Ve ne olduğunu açıkça söyleyip toplumumuzda yer e sevgi kazanmış insanları gördükçe mutlu oluyorum. İnsanlık hala ölmemiş diyorum.

  Bu diziyi eğlemek için izleyebilirsiniz. Cidden güzel bir dizi. Ama izlerken düşüncelerinizi açık tutmayı unutmayın ve eğlence içine yerleştirilmiş mesajların farkına varın.

  Benim aldığım mesaj hep aynı insana insan olduğu için değer verin ve sevginin dili, dini, ırkı ve cinsiyeti yoktur.

  Keyifli seyirler

 • oh mando, babyyyy, sevgili kakoycum gameboydan beri peşindeyim( nesini bulduysam izledim youtube çekimleri dahil) o kafandaki naylon peruk bile gülüşünün güzelliğine gölge düşürememiş, senin o gamzenin çukurunda uyurum 🙂

 • Filipinler’den güzel projeler gelmeye devam ediyor. Güzel bir seriydi. Kısa ve öz. Bazı sahneleri romantik ve tatlıydı. Bunun yanı sıra beni duygulandıran yerler de oldu. Çevirisi bitince izleyin bence,zaman geçirmek için çok güzeldi.

 • Cokk mutlu oldum çevirisi geldiğine, bekliyordum bayağıdir, teşekkür ederiz, bizi bundan mahrum bırakamadığın için
  *-*