Ülke: Filipinler
Bölüm Sayısı: 6
Çıkış Tarihi: 2020
Oyuncular: Alex Diaz, Kokoy de Santos, Barbie Imperial, Z Meija, Sam Cafranca, Dionne Monsanto
Tür: BL, Romantizm, Fantastik, Gençlik, Okul

Konu: Büyüleyici ama çekingen olan üniversite öğrencisi Mando, romantizm konusunda umutsuz vakadır. Rüyalarında kendisi bir peri masalının prensidir ve orada gururlu bir basketbol yıldızı olan Barry ile tanışır. Mando’nun mutlu hikayesini bozan tek şey, Barry’nin çoktan bir erkek arkadaşı olduğu gerçeğidir. Hayatına devam etmek isteyen Mando, mimarlık öğrencisi Krisha ile sevgili olur. Çok önemli bir günde Barry, Mando’nun hayatına geri döner. Şimdi, Mando’nun bir seçim yapması gerekir. Kararını kalbi mi, aklı mı vermelidir?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM

_OceanWind

17 comments

 • Ohhhh Mando demek istiyorum. Sıcak, samimi, eğlenceli minicik bir seri idi. Kokoy’a bayılıyorum. Çok sevimli yüz atları var ve mimiklerini de oldukça güzel kullanıyor. Ama saçları taradı mı havası birden bire değişiveriyor. İyi bir oyuncu bence. Hareketleri yapmacık ve sığ gelmiyor.

  Dizinin konusuna gelince kısa bir sürede çok ciddi mesajları eğlenceli bir şekilde vermişler. İnsanın cinsel kimliğinin ne olduğu gerçekten önemli değil. Önemli olan iyi bir insan olması, kişilikli olması. Hetero olup da insan olmayan o kadar çok insan tanıdım ki. Hele ki bizim toplumumuzda kimliğini saklamak zorunda kalan kimbilir ne kadar çok insan vardır. Ne üzücü bir durum. Hetero olmaya o kadar dayatılmışız ki, gerçek kimliklerin su yüzüne çıkması uzun zaman alıyor. Ve ne olduğunu açıkça söyleyip toplumumuzda yer e sevgi kazanmış insanları gördükçe mutlu oluyorum. İnsanlık hala ölmemiş diyorum.

  Bu diziyi eğlemek için izleyebilirsiniz. Cidden güzel bir dizi. Ama izlerken düşüncelerinizi açık tutmayı unutmayın ve eğlence içine yerleştirilmiş mesajların farkına varın.

  Benim aldığım mesaj hep aynı insana insan olduğu için değer verin ve sevginin dili, dini, ırkı ve cinsiyeti yoktur.

  Keyifli seyirler

 • oh mando, babyyyy, sevgili kakoycum gameboydan beri peşindeyim( nesini bulduysam izledim youtube çekimleri dahil) o kafandaki naylon peruk bile gülüşünün güzelliğine gölge düşürememiş, senin o gamzenin çukurunda uyurum 🙂

 • Filipinler’den güzel projeler gelmeye devam ediyor. Güzel bir seriydi. Kısa ve öz. Bazı sahneleri romantik ve tatlıydı. Bunun yanı sıra beni duygulandıran yerler de oldu. Çevirisi bitince izleyin bence,zaman geçirmek için çok güzeldi.

 • Cokk mutlu oldum çevirisi geldiğine, bekliyordum bayağıdir, teşekkür ederiz, bizi bundan mahrum bırakamadığın için
  *-*