One Year 365: Wan Ban Chun Ban Tur

 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Mam Kathaleeya, Sanya Kunakorn, Cherprang Areekul, Kao Jirayu, Juné Plearnpichaya, Pun Punsikorn, Ice Natara, Wee Weeraya, Mewnich Nannaphas, Fond Natticha, Jane Kunjiranut, Pat Chayanit, Billkin Putthipong, Namsai Pichayapa
Bölüm Sayısı: 10
Çıkış Tarihi: 28 Kasım 2019

Konu: Beş kızıyla birlikte yaşayan bekâr bir anne olan Mook, aşkını iki çocuklu dul Tum ile bulur. Evlenmek isterler ama çocuklarının bu kararı kabul edip etmeyeceklerinden emin değillerdir. Mook’un en büyük kızı Petch, annesinin aşk yüzünden pişman olduğunu görmek istemez. Ayrıca Tum’ın oğlu Boom, Petch ile ilgilenmektedir. Mook ve Tum, çocuklarının anlaşıp anlaşamayacağı ikilemi yüzünden tedirginlik yaşarken, iki aile bir yıl birlikte yaşamaya çalışmak için bir anlaşma yaparlar. Bu bir yıl sonunda, evdeki bir kişi bile birlikte olan yaşamlarından mutsuzluk duyarsa, Mook ve Tum evlilikten vazgeçecektir.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM 9. BÖLÜM 10. BÖLÜM

_OceanWind

7 comments

  • merhabalar.Birinci bölüme tıkladım.açmadı.İkinci bölümü denedim yine aynı yazı çıktı.Sorun bende mi bilmiyorum. Bi kontrol eder misiniz? Teşekkür ederim.
    Sayfa Bulunamadı
    The page that you are looking for does not exist on this website. You may have accidentally mistyped the page address, or followed an expired link. Anyway, we will help you get back on track. Why not try to search for the page you were looking for:

  • Bildiğim kadarıyla bu yıl kpss girdiniz ve bu kadar yoğunlukta bile bize diziler çevirdiniz şu an ise bize yeni seriler veriyorsunuz yaptığınız şey cidden mükemmel keşke İngilizce bilsem de bende çevirmenlik yapabilsem tekrardan sonsuz teşekkürler