– ÖNEMLİ DUYURUDUR –

Merhaba MOR Fansub takipçileri.

Konuya direkt gireceğim. Sitemiz bugün tamamen telif yedi maalesef. Adsense reklam kazancımızı durdurdu. Dizilerin hepsini kaldırmamız isteniyor ama bunu yapacak değilim, site trafiği ve reklamlara kısıtlama getirildi. İnceleme isteğinde bulundum ama dizileri kaldırmadığım için muhtemelen olumlu cevap alamayacağız. Şu an bazı dizilerin isimlerini değiştirmek zorunda kaldım, url otomatik yönlendirme yapmazsa endişelenmeyin, dizinin anasayfasını kullanın.

Mart ayında site ödememiz var ve ben şu an siteyi gözden çıkaramayacağım için reklam kazancımızı bırakacağım muhtemelen. Bağış yapmanızı önemle rica ediyorum, kimseden yüksek miktarlar beklemiyoruz. Damlaya damlaya göl olur sonuçta.

Site giderse, ikinci bir MOR Fansub açmakla hiç uğraşamam bunu da söylemem gerek. Çok uğraştırıcı ve günlerimi alacak bir taşıma işlemi olur bu. Bağış yapacak olanlar iletişim adreslerini buraya yazabilir veya [email protected] hesabımıza mesaj atabilir.

Dikkate almanızı bekliyoruz.

 

_OceanWind

31 comments

 • Çok merak ediyorum acaba sorununuz halloldu mu? Umarım en kısa sürede hallolur. S.C.I MISTERY DIZISININ devamını bekliyorum sabırsızlıkla

 • SELAMLAR MOR FANSUB EMEKÇİLERİ, Yüklemelerinizi nasıl yapıyorsunuz cep telefonun dan mı? Kontörlü hat alsanız , size kontör yollasak olmaz mı? Marketler bile kontör yüklüyor. Mesela benim için çok kolay olur. Siz internetiniz bittikçe haber verirsiniz,biz de kimseyle papaz olmadan yardımcı olmuş oluruz. Paketiniz hiç bitmez. Yardımcı olmayı çok isterim ama aileyle arayı açmak hoş olmaz. Dikkat çekmeden kanıtsız yardım. Fikrimin oluru var mı? bilmem. Anladığım kadarıyla bağışlar konusunda sizde çekingen davranıyorsunuz. Diğer siteler ana sayfalarına bağış kutuları eklediler bile. Böylece isteyen kontör yollar, isteyen para havale eder. Sitemizin kapanmasını istemiyorum. Nasıl yardımcı olabiliriz diye kafa yoruyorum sadece.Farkındaysanız sitemiz diyorum.Son olarak hep söylemek istediğim bir şey var. Gereksiz ve kötü yorumları kafanıza takmayın.Bir insana verilecek en büyük ceza onu yok saymaktır bence , YOK SAYIN Sitemizde ve özel hayatlarınız da kolaylıklar başarılar dilerim. Sağlıkla sevgiyle kalın. paradox20

 • Admin öğrenci olduğumdan dolayı birşey yapamıyorum reklam koysanız anlatımlı onu tıklasak olur mu

 • Çalışıyorum ve maaşımı 25 gün sonra alacam şuan elimde hiç yok ozaman yollasam çok mu geç olur?

 • Arkadaşlar mor fansub emekçileri de bizler de (çoğunlukla) öğrenciyiz biliyorum ama akmasa da damlayalım. 50 tl – 100 tl herkes bütçesi ölçüsünde bir şeyler yollayabilirse, site var olmaya devam edebilir belki de… Ben kendi adıma 100 tl eft etmiştim, bu ay yine edeceğim.

 • Keşke param olsa göndersem sanırım o yüzden geç yüklüyordjnuz inşallah kurtulursunuz dualarım sizinle bu sitenin kapanmasını hç istemiyorum yaaa yanınızda olabiliyorum anca yeni bölümleri sabırsızlıkla bdkleyen takipçiniz

  • Merhabalar, belli bir miktar söylememiz doğru olmaz. İçinizden ne gelirse onu gönderebilirsiniz.

 • Herhangi bir banka hesabından gönderemem. Para atabileceğim tek yer ne yazık ki ininal kart üzerinden. Mümkünse barkod numaranızı atabilirseniz elimden geldiğince üç beş çorbada tuzum bulunsun isterim.

 • Merhabalar!!
  Lütfen elimizden gelen kadarını yapalım böyle kaliteli bi sayfanın kapanmasını hiçbirimiz istemeyiz.
  Çok boşlukta kalırım heralde.
  Ne kadar gönderebilirsek ufak da olsa yardım etmeye çalışalım. Elimizi taşın altına koyalım.
  Burdan herkese sesleniyorum!!

 • Mor fansub Merhabalar. Şahsi mailemden bağışla ilgili bana da sordular. Hangi hesaba nasıl bağış yapabiliriz bilgilendirir misiniz diye. Yasal açıdan bir sıkıntısı yok ise bağış için banka bilgilerini site üzerinden paylaşsanız olabiliyor mu?

 • Çok geçmiş olsun. Arkadaşlar Instagram hesabından mesaj atsanız hesap numarası veriyor .ben daha önce oradan sorup bağış yapmıştım.

 • Öncelikle böyle bı şey yaşadığınız için geçmiş olsun ne kadar yollasam yerli olur ve bide nasıl göndereceğimizi daha ayrıntılı bi şekilde yazarsan bihesap numarası olabilir meaala tam bilmiyorum ama ona gondwrebiliri diye düşündüm .iyi akşamlar