Mangalar

 

Ze

Mangaka: Shimizu Yuki
Çıkış Tarihi: 2004
Bölüm Sayısı: 60
Tür: Yaoi, Drama, Tarihsel, Komedi, Fantastik, Smut

Konu: Raizou, babaannesi ile birlikte küçük mütevazı bir hayat süren saf bir genç adamdır. Çok sevdiği babaannesinin ölümü üzerine masraflarını karşılamak için bir malikanede kahya olarak işe başlar. Ancak kısa bir süre sonra malikanenin birçok sırrı barındırdığını fark eder. Raizou’nun tüm bu gizeme dayanmasının tek sebebi ise Kon’dur.

 


Urusai Kurai no Kokuhaku Kudasai

Mangaka: Sachimo
Çıkış Tarihi: 2018
Bölüm Sayısı: 4
Tür: Yaoi, Komedi, Romantik, Fantastik, Okul.

Konu: Medyumların bulunduğu bir dünyada yaşayan Hayashida, insanların kalplerindeki düşünceleri duyma yeteğine sahiptir. Bu yeteneğine iyi taraftan bakmaya çalışsa da, aslında en çok istediği şey kaderindeki insanla tanışmaktır. Bir gün futbol takım kaptanının düşüncelerini duyamadığı fark eden Hayashida, zaten uzun zamandır ilgisini çektiği için ona itiraf etmeye ama karar verir ama takım kaptanı tarafından yüksek sesle reddedilir. Kalbi kırılsa da bunu hırs haline getiren ve kaderindeki kişinin o olduğunu düşünen Hayashida, psişik güçleri ile kontrol edilemeyen bir aşkın içine çekilecektir.


Void

Mangaka: Zariya Ranmaru
Çıkış Tarihi: 2015
Bölüm Sayısı: 6
Tür: Yaoi, Psikolojik, Trajedi, Smut, Dram.

Konu: Humanoidlerin (İnsansı robotlar) olduğu zamanlarda, Maki’ye arkadaşı son modellerinden birini armağan eder. Bu son model robotlar, üretimleri sırasında onlara verilen anıları temel alarak, sahipleriyle daha derin bir ilişki kurabilmektedirler. Ama humanoid Arata Mizumori diğer modeller gibi değildir. Çünkü sadece yaratıcısının ürettiği deneyimleri değil, aynı zamanda yasadışı olarak satılmış Amamiya Ren isimli kişinin anılarına ve görünüşüne sahiptir. Amamiya Ren ise bir zamanlar Maki için son derece öneme sahip birisidir. Maki, Arata’yı Ren’den ayırabilecek midir? Ren’in yüzüne, sesine ve anılarına sahip olan Arata, Maki’de hangi duyguları uyandıracaktır?


Liquor & Cigarette

Mangaka: Zariya Ranmaru
Çıkış Tarihi: 2016
Bölüm Sayısı: 6
Tür: Yaoi, Arkadaşlık, Romantizm, Slice of Life.

Konu: İçki, sigara ve greyfurt kokulu şampuan… Durgun bir güney kasabasında, çocukluklarından beri karşı karşıya olan dükkanlarda büyümüş iki çocuk, Camilio ve Teo yaşamaktadır. Camilio sigara dükkanının sahibidir ve bir baca gibi sigara içebilirken, Teo ise içki dükkanının sahibidir ve içki sevdalılarıyla dolu bir kasabada itibarını korumak için mücadele etmektedir. Her yıl yapılan Üzüm Hasadı Festivali yaklaşırken, Teo zorunlu olan şarap tadım yarışmasını korkuyla beklemeye başlar çünkü içki dükkânı işletmesine rağmen, alkol toleransı oldukça düşüktür. Tek umudu iyi bir içici olan Camilio’nun onu yarışmaya hazırlamasıdır. Ama bir gece Camilio çocukluk arkadaşına aşkını itiraf ettiğinde, aralarında neler olacaktır?


Tsukiatte Agete mo Ii n Dakara ne

Mangaka: Suyama Torico
Çıkış Tarihi: 2014
Bölüm Sayısı: 5
Tür: Yaoi, Romantizm, Komedi,

Konu: Akesato duygularını kolaylıkla yansıtan genç bir adamdır. Onu gören hemen hemen her erkek gay olduğunu rahatça anlayabilmektedir. Bir gün kafa dağıtmak için gittiği barda onun gibi gay olan bir adamla tanışır. 

 

 


Dakedo, Ashita no Hanashi wo Shiyou

Mangaka: Asahi Yohi
Çıkış Tarihi: 2017
Bölüm Sayısı: 6
Tür: Yaoi, Romantizm, Dram, Trajedi.

Konu: Üniversite öğrencisi Akane ve satış danışmanı Keisuke sakin bir ilişki içerisindedir. Birlikte yemek yerler, aynı yatakta uyurlar. Bakıldığı zaman gayet huzurlu bir yaşamları vardır. Keisuke, Akane’yi ailesinden biri olarak görüp, çok değer verdiğinden her sekslerinde elinden geldiği kadar nazik olmaya çalışır. Ancak Akane ne zaman bu nezaketi görse derin bir acı hisseder. Çünkü Keisuke’den sakladığı çok büyük bir sır vardır.

 


Eigyou Nika!

Mangaka: Kanai Kei
Çıkış Tarihi: 2014
Bölüm Sayısı: 7
Tür: Yaoi, Romantizm, Dram, Slice of Life.

Konu: Düz erkeklere kapılan eşcinsel erkekler için mutluluk yoktur… Her ne kadar Sakisaka bunu bilse de, Satış Departmanı bölümünün lideri Toujou’ya çoktan düşmüştür bile. Hislerini itiraf etmeye cesareti olmayan Sakisaka, son zamanlarda kendisine yakınlaşan Toujou’nun davranışlarından cesaret almaya başlar. Bir umut ışığı var mıdır? Yoksa Toujou bu hisleri iğrenç ve rahatsız edici mi bulacaktır?

 


Shitsuji Kanzaki no Yuuutsu 

Mangaka: Hachisu
Çıkış Tarihi: 2016
Bölüm Sayısı: 6
Tür: Yaoi, Romantizm, Dram, Efendi/Köle, Yaş Farkı.

Konu: Kanzaki son derece mükemmel bir uşaktır. 4 dili akıcı konuşur, dövüş sanatlarında yeteneklidir ve prestijli bir kökene sahip Tachibana ailesi için çalışır. Onu burada tutan bir tek neden ise aslında Tachibana varisi Itsuki’dir. Seks yapmaya bayılan ve kiminle yattığını önemsemeyen Itsuki, bir gün Kanzaki’ye davetiye uzatır. Itsuki’yi uzun zamandır izleyen, her türlü baştan çıkarıcı haline tanıklık eden Kanzaki, sınırına ulaşır. Şehvet ve karşı koyulamaz bu ilişki nasıl ilerleyecektir?


Eto Irokoi Zoushi

Mangaka: Matsuo Isami
Çıkış Tarihi: 2015
Bölüm Sayısı: 12
Tür: Yaoi, Romantizm, Dram, Fantastik, Smut.

Konu: Masataka, Çin zodyakının 12 ruh hayvanına ev sahipliği yapan bir tapınağa göz kulak olan kişidir. Bir gün şaşırtıcı şekilde genç bir ziyaretçi gelir. Kotarou adında olan bu genç adam, kedi ruhu Koma tarafından kandırılır ve aklına yerleşir. Bir gün Kotarou’nun kaldığı yer alevler içinde kalınca, kalacak yeni bir yer arar ve Masataka’nın kapısına sığınır.

 


Dark Heaven

Mangaka: Juns
Çıkış Tarihi: 2016
Bölüm Sayısı: 82
Tür: Manhwa, Yaoi, Romantizm, Yetişkin, Psikolojik, Dram.

Konu: Bir Kore-Amerika melezi olan Connor, eşcinsel evliliklerin yasallaştırıldığı ancak ırkçı ve homofobik nefret suçlarının hala devam ettiği bir şehirde yaşamaktadır. Mavi gözlü ve sarışın Simon ile kurdukları grupla, terk edilmiş bir kilisede kendi ‘Karanlık Cennet’lerini yaratırlar. Çiftin arasındaki duygular gelişirken, ışık karanlıkla birlikte varlığını sürdüremez ve birlikte geçirdikleri zaman çok geçmeden sona yaklaşır.


 

Lie Cry Like

Mangaka: Aga Naomi
Çıkış Tarihi: 2018
Bölüm Sayısı: 3+
Tür: Yaoi, Romantizm, Dram.

Konu: Towada Nozomi popüler bir oyuncudur ve En Güzel Erkek listesinde 1.sıradadır. Fakat görünüşüne karşın kibirli davranışlarından ötürü, çevresindeki insanları her zaman kendisinden uzaklaştırmıştır. Bir gün Tani adında yetenekli bir genç, Towada’nın öylesine söylediği cümleyle bir anda saç ve makyörü olmuştur. Daha Tani bile farkına varamadan, kendini çoktan Towada’ya kaptırmıştır. Towada’nın her hareketine şahit olurken, Tani’nin duyguları nasıl gelişecektir?

5 comments

  • İniiii le nettiniz siz nizıman yapdınız bunnarı viri cavırın belediyecileri gı idan sizden gorkulu nizıman bakcez bunnara ga he sınavlanızmı bitmedi e goven gada bi ayamız heng edivesin ga yav
    Hindiden çooookkkk teşekkürler belediye personeli goğnünüz şad olupsun ga goğnümüzde yeriniz hec dolmuyo