Planlanan Seriler: Dizi/Film


Between Us The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Boun Noppanut Guntachai, Prem Warut Chawalitrujiwong, Ohm Thitiwat Ritprasert , Fluke Natouch Siripongthon 
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Until We Meet Again (2019) yapımı dizinin yan serisidir. Win ve Team’in birbirlerini nasıl yüzme kulübünde tanıdıklarını ve sonunda ilişkilerinin nasıl boyut aldığını konu alır.  Win, Team’in küçüklükten yaşadığı çocukluk travmasına çözüm bulmaya çalışırken team ise Win’e nasıl ihtiyaç duyulabileceğini ve nasıl istenileceğini öğretecektir.

 

 


Winner Is King (Sha Po Lang)

Ülke: Çin
Oyuncular: Tan Jian Ci, Chen Zhe Yuan, Li Hong Yi , Sun An Ke
Bölüm Sayısı: 45

Çıkış Tarihi: 2021 (Tahmini)

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Büyük Liang Hanedanlığı zamanlarında insanlar yaşamlarını, gücünü Violet Buhar Altını denilen bir yakıttan alan buhar makineleri ile sürdürüyordu. Küçük bir kasabada yaşayan Chang Geng, annesiyle pek yakın sayılmazdı üvey babası ise yılın çoğu zamanında ortada olmayan biriydi. Yakın olduğu kişiler ise iki küçük çocuk, kasaba öğretmeni ve manevi babasıydı. Ama bütün hayatı Barbar İnsan Kabilesinin kasabalarını işgal etmeye çalışmasıyla tepetaklak olmaya başladı. Chang Geng’in bütün kimliği bir hayalden ibaretti, sandığı gibi bir kasaba çocuğu olmamakla birlikte tanıdığı kişiler olan annesi, öğretmeni hatta manevi babası bile bambaşka insanlar hâline gelecektir…


Chasing The Light (Sa Ye)

Ülke: Çin
Oyuncular: Fan Cheng Cheng, Wang An Yu, Wang Sheng Di
Bölüm Sayısı: 24

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jiang Cheng, derslerinde örnek alınası derecede iyi olan bir öğrencidir. Küçüklüğünde evlat edinilmiştir ancak evlat edinildiği ailesi tarafından terk edilip gerçek babasına geri gönderilir. Ona yabancı gelen bir çevreyle karşılaşır babası ise bir kumarbazdır bu nedenle asi bir karaktere sahip olur. Serseri ve zorlu biri olan Gu Fei ile tanıştığında hayatı değişir. Birbirlerini tanıdıkça arkadaşlık ilişkileri yakınlaşır. Bu nedenle telafi maceralarının başlangıcı olur birbirlerine iyileşmek ve acıların üstesinden gelme gibi konularda yardımcı olmaya başlarlar.


I Just Slept 

Ülke: Güney Kore
Oyuncular: Lee Yee Joo, Choi Ye Eun
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: Mart 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Kore GL dizisidir. Kafede çalışan bir üniversite öğrencisiyle, yayınevi şirketinin müdürü arasındaki aşkı anlatan web dizisidir.

 


Middleman’s Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tommy Sittichok, Jimmy Karn, James Supamongkon, Net Siraphop
Bölüm Sayısı:

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jade grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır. Her zaman “orta” bir konumda olmuştur. Ortanca çocuktur. Okulda ortalama bir nota sahiptir. Kardeşleri olsun, arkadaşları olsun etrafındaki kişiler o kadar iyi bir görünüşe sahiptir ki; ya göz ardı edilmiştir ya da kardeşlerini ve arkadaşlarını şahsen tanımak isteyenler için yalnızca bir aracı olmuştur. Jade yıllardır bu konumdadır ve istemese de bu durumu kabullenmek zorunda kalmıştır. Kalbine uzun bir duvar örmüştür. Ona gelen her kim olursa olsun yalnızca etrafındaki kişilerle yakınlaşmak istediğini öğrendiği için romantik bir ilişki beklentisinde değildir. Ofisi bir gün Mai adında bir stajyeri ağırlar. Mai ofisteki kızlar arasında popüler olan çekici bir öğrencidir. Jade, Mai’nin ona ve arkadaşı Uea’ya sık sık baktığını fark eder. Mai’nin Uea’ya ilgisi olduğunu düşünür – ve evet – bunun için yeniden aracı olacaktır. Ama, Mai’nin asıl dikkatini çeken kişinin kendisi olduğunu bilmiyordur. Bakalım “aracı” eskisi gibi göz ardı edilmediğinde neler olacaktır!


Bed Friend

Ülke: Tayland
Oyuncular: Net Siraphop, James Supamongkon, Tommy Sittichok, Jimmy Karn
Bölüm Sayısı:

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: King ve Uea aynı ofiste çalışan iki kişidir ve ortak arkadaşları Jade’dir. Uea 27 yaşında, grafik tasarımcıdır. İş arkadaşlarıyla beraber olmama kuralı vardır ve çapkınlardan nefret eder. Aynı ofisi paylaştığı King ise zeki ve tam bir çapkındır. Bu yüzden birbirlerini sevmezler ama bir gün yaşanan bir olay sonucu ikisi arasında garip bir ilişki başlar. King ve Uea, zıt kutupların birbirini çekmesi olayını yaşayacak mıdır yoksa iş arkadaşı olarak kalmaya devam mı edeceklerdir?

 


 “Beklediğimiz birkaç dizi daha olsa da, henüz çekimi

başladığı duyurulmayan diziler eklenmemiştir.”


 

862 comments

 • merhaba secret crush on you nun yapımcılarından gap the yuri series diye bi gl dizisi yayımlanıcak onu çevirmeyi düşünür müydünüz?

 • Öncelikle tüm çeviriler için elinize kolunuza sağlık çok teşekkür ederim. Naçizane bir isteğim olacaktı. Biliyorum çok fazla yoğunsunuz bu yüzden yazarken biraz çekiniyorum ama Kore filmleri (lgbt olmayanlar) çok fazla film olsada çevirileri tek tük yapılıyor. Diğer siteler dizileri önplana alıyor. Bu konuda biraz mağduriyet yaşanıyor. Yanlış hatırlamıyorsan sitenizde korece bilen çevirmenleriniz var orijinal dilden çeviri yapıyorsunuz. Acaba arada çevirisi olmayan bu filmleri ekleseniz? Çünkü hetero dizi çevirileri yapıyorsunuz ve çok beğeniyorum hepsini. Bu isteğimi göz önünde bulundurursanız sevinirim sayın belediyem.

  Sağlıcakla kalın.

 • Dünya yeterinye zor zaten sevgi ve saygıyla daha yaşanılabilir kıla biliriz bu yüzden bize karşı tarafı anlama fırsatı verdiğiniz için teşekkürler 😉
  *** present still perfect filmini çevirebilir misiniz

 • Serilerin yayınlanıp çevrilmesini dört gözle bekliyorum. Teşekkürler morfansub ailesii. Emeğinize sağlık

 • Mor fansube siz olmasanız biz napardık ya🥺lütfen kendinizi çok yormayın sizi gerçekten çok seviyorummm ve şey küçük bir ricam olucaktı Restarted the series çevirebilir misiniz? Şuan kinnporche, teddybear ve cutie pai ve daha fazla dizileri çevirdiğiniz için çok ama çoook yoğun olduğunuzu biliyorum oyüzden kafanıza göre istediğiniz zaman çevirebilirsiniz😁hiçç sorun değil beklerizzz😋. Tekrardan sizi çok seviyorum ve sağlığınıza dikkat edin lütfen havalar bir öyle bir böyle çünkü🙃💟

 • Şu sürekli karşıma çıkan ve meraktan öldüğüm ve baya eğlenceli görünen “secret crush on you” çevirirsiniz diye bekliyorum valla acayip merak ediyorum acaba ihtimal varmı sevgili ekip ♥️

 • Middleman’s Love dizisini bekliyorum. Tommy Sittichok ve Jimmy Karn, bu çocuklar birbirlerine çok yakışıyor, Why ru da da çok güzel bir uyum sağladılar. Jimmy Karn’ Peach of Time dizi sindede ( Kore Tayland ortak yapımı ) çok güzel iş çıkardı. Bunların dizisi seyredilir.

 • Merhaba tüm güzel dizler için teşekkürler. F4 Thailand: BOF’un çevirisini yapmayı planlıyor musunuz?

 • Merhaba Gen Y The Series 2 sezonu çeviricek misiniz şuan diğer serilerle meşgul olduğunuzu biliyorum en azından cevirisini yapıp yapmıycagınızı öğrenmek istedim şimdiden teşekkürker 🙂

  • Secret crush on you dizinin çevirisini yapan bir site var ama dizinin bir çok yerini kesmişler ve dizi çok zor açılıyor. Mor fansub ekibi çevirisini yaparsa çok güzel olur. Ayrıca Mor fansub ekibi bu site verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkürler.

 • Sayfanızı severek takip ediyorum 🙂 çok harika dizi ve filmler paylaşıyorsunuz çok teşekkür ederim emeklerinize sağlık 💙

 • BU YORUMU YAPMA KONUSUNDA ASLINDA OLDUKÇA TEDİRGİNİM .UMARIM HERHANGİ BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYA SEBEBİYET VERMEM .
  HERKES GİBİ BEN DE
  ***KİNN-PORSCHE THE SERİES İÇİN ÇOK HEYECANLIYDIM .SIRADAN TAYLAND BL SEKTÖRÜNE HEYECAN KATACAK , SEKTÖRDE OYUNCULUK , MEKAN . TASVİR VE GERÇEKÇİLİK BAKIMINDAN DEVRİM ETKİSİ YARATACAĞINI DÜŞÜNÜYORDUM. GELEN FRAGMANLAR HEYECAN VERİCİ ,DİZİ İLE İLGİLİ GELEN YAPIMCI , ŞİRKET VE OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİ HABERİ BENDE YÜKSEK BİR BEKLENTİ YARATTI . ***ANCAK BU KADAR MERAK ETTİĞİM BİR DİZİNİN NOVELİNİ OKUMADIĞIM AKLIMA GELDİ .

  ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ FRAGMANLARDAN ZATEN ŞİDDET , CİNSEL ÖGE VE TASVİP EDİLMEYEN BİRÇOK UNSUR OLDUĞUNU ANLAMIŞTIM .AMA NOVELDE ANLATILANLARIN BU BOYUTTA OLABİLECEĞİNİ < ZORLA CİNSEL İSTİSMAR , İLŞKİYE ZORLAMA VE NOVALDE YER ALAN İKİNCİ HİKAYE ÇİFTİ OLARAK ADLANDIRILAN * VEGAS VE PETE ARASINDA GERÇEKLEŞEN TECAVÜZ OLAYI < NOVELİN BİR KARAKTER İÇİN BU DERECEDE KORKUNÇ BİR ŞEYE DÖNÜŞECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM .

  TÜM BUNLARI NİYE Mİ YAZDIM KİNN -PORSCHE THE SERİES HER ANLAMDA BİR ÖNCÜ OLACAK BU DOĞRU AMA UMARIM PSİKOLOJİK VE CİNSEL ÖGELERİ NOVELDE OLDUĞU GİBİ YANSITMAYA KALKMADAN , CİNSEL İSTİSMARI VE TECAVÜZÜ SONRAKİ BL HAVZASININ İÇİNE DOLDURMADAN DİZİYİ TAMAMLAYABİLİRLER . BENCE SENARYODA YER ALMAMASI BİLE GEREKİRKEN UMARIM BÖYLE ACI VERİCİ BİR SAHNEYİ DİZİNİN İÇİNE ENTEGRE EDİP, DAHA SONRA SADECE İSTEMEDEN YANAĞINDAN ÖPMÜŞ GİBİ BİR ALGI YARATMAZLAR .

  ÇOK ENDİŞE ETTİĞİMDEN YAZMA GEREGİ DUYDUM, NEYİ NASIL İŞLEYECEKLERİNİ HEP BERABER DİZİ BAŞLAYINCA ÖĞRENECEĞİZ .BAŞINIZI ŞİŞİRDİĞİM
  İÇİN ÖZÜR DİLERİM…

  • ben baya merak ediyorum nasıl anlatacaklar o kısmı novele uygun olmamasını dilerim şahsen . noveli yazanların inatla buna bağlı kalınmasını istemesi beni rahatsız etti . pete karakteri vegasa beni öldür artık diye yalvaracak kadar olaylar iğrençleşiyor