Planlanan Seriler: Dizi/Film

A Tale of Thousand Stars

Ülke: Tayland
Oyuncular: Earth Pirapat, Aye Sarunchana, White Nawat, Nammon Krittanai, Khaotung Thanawat
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Gönüllü bir öğretmen trajik bir kazada hayatını kaybeder, kalbi ise Tian’a nakledilir. Bir dizi günlük sayfasıyla Tian, onun hayatı hakkında bilgi edinir; sırlarını ve önemsediklerini. Rütbeli asker Phupha’ya verdiği, onunla birlikte sayacağı binlerce yıldızın sözü de dahil. Tian, onun adımlarını takip ederek hayallerini gerçekleştirmeye karar verir. Yeni gönüllü öğretmen olan Tian, Phupha ile arkadaş olmaya çalışacaktır. Yine de Phupha ondan uzak durur. Yavaş yavaş bu ikili birbirlerine yaklaşır ama Tian’ın kalp atışları rütbeli askere karşı hızlanır. Tıpkı kalbin eski sahibi gibi, ona aşık olmaya başlar. Ama savaşın ve tehlikenin ortasında, binlerce yıldız sözünü tutabilecekler midir?


2Gether The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Bright Vachirawit, Win Metawin, Drake Sattabut, Frank Thanatsaran, Sarocha Burin, Toptap Jirakit
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Tine, kadınlar tarafından etrafı fazlaca çevrili, spora gönül vermiş bir öğrencidir. Her gün kızların arasında oradan oraya sürüklenen Tine bundan sıkılmaya başlamışken bir erkekten itiraf alır. Şaşırmaktan ziyade daha önce bunu hiç yaşamamıi olan Tine telaşa kapılır ve hemen bir plan kurar. Sahte bir ilişki düzenleyerek, ipleri elinde tutacaktır. Planlarının düşündüğü gibi gitmeyeceği ise, meçhuldur.


Hotel Stars The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tee Tanapol, Tae Darvid, Copter Panuwat, Kim Varodom, Bas Suradej, Green Phongsathorn
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019-2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Güncellenecektir.

 

 


Oxygen The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nut Supanut, Petch Chanapoom, Kan Kunchanuj, Prince Naradon
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Solo ve Gee… Birinin ailesi yoktur ve kendi yaşamını sürdürmeye çalışırken yine de hayattan mutlu olup gülebilen biriyken, diğeri gülümseme hariç her şeye sahiptir. İki farklı hayat, bir gece küçük bir kafede aynı masayı paylaşır. Sıcak bir süt ve gülümsemeler yayan o gece, diğer gecelerin başlangıcıdır aslında. Farkında olmadan birbirinin nefesi olan bu ikili, birbirleri için adeta oksijen gibi bir zorunluluk haline gelirler.

 


Love by Chance 2. Sezon

Ülke: Tayland
Oyuncular: Plan Rathavit, Mean Phiravich, Perth Tanapon, Mark Siwat, Gun Napat, Title Kirati
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Başrolleri TinCan olarak devam edecek olan bu 2.sezon, Tin ve Can’ın aşkın ne olduğunu ve beraberinde getirdiği engelleri nasıl aşmayı öğrendiklerini gösterecek. Ayrıca Techno, Kengkla’nın aşkını kabullenmeyi ve onunla başa çıkmanın yollarını arayacak.


My Ride The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fame Chawinroj, Mild Suttinut, Mike Weerapat, Jay Jatuporn
Bölüm Sayısı: 8

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Biri doktor, diğeri ise şoför olan iki farklı hayat… Doktor Tawan erkek arkadaşını eve bırakması için Mork’u kendilerine şoför olarak tutar ve böylece ikisi tanışmış olur. Bir gün Mork kasıtlı olarak Doktor Tawan’ı eve geç götürünce, Tawan erkek arkadaşının onu aldattığını öğrenir. Duygusal açıdan çöküntü yaşayan doktora, başından beri onunla ilgilenen Mork destek olur.

 

~ BL FİLMLER ~


His (愛がなんだ)

Ülke: Japonya
Oyuncular: Miyazawa Hio, Fujiwara Kisetsu, Matsumoto Wakana, Matsumoto Honoka, Nakamura Kumi, Suzuki Keiichi
Çıkış Tarihi: 24 Ocak 2020

Konu: Bir erkek lisesinde okuyan Shun ve Nagisa tanıştıkları günden kısa bir süre sonra birbirlerine aşık olurlar. Shun üniversiteden mezun olmak üzereyken, Nagisa ilişkilerinde bir gelecek göremediğini söyler. İlişkilerini bitiren ikili, kendi hayatlarına devam ederler. Yıllar geçer, Shun bir köyde tek başına yaşamaktadır. Beklenmedik bir günde Shun, Nagisa ve 6 yaşındaki kızı Sora’yla karşı karşıya gelir.

 


Dew the Movie

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ohm Pawat, Nont Sadanont, Weir Sukollawat, Pahn Darisa, Yarinda Bunnag, Um Apasiri
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: İngilizce altyazı bekleniyor.

Konu: Pop ve Dew aynı okulda okuyan ve yavaş yavaş aralarındaki ilişkinin başka bir şeye ilerlediğini fark eden iki arkadaşlardır. Ne yazık ki eşcinselliği kabullenmeyen bir çağda yaşadıkları için ayrılılar.
23 yıl sonra, daha özgür ve olgunlaşmış halleriyle tekrar buluşurlar.

 

~ DİĞER DİZİLER/FİLMLER ~


WHY

Ülke: Kore
Oyuncular: Jung Gun Joo, Oh Ah Yun, Lee Ji Won, Hwang In Yeob, Yoo Dong Guk, Lee So Hee
Bölüm Sayısı: 10

Çıkış Tarihi: 2018

Konu: Yıldönümlerinde sevgilisi tarafından terk edilen 20 yaşındaki bir genç, sevgilisinin neden kendisinden ayrıldığını hâlâ bilmemektir. Kendisinde hiçbir eksik görmeyen ve bir kenara neden atıldığını anlamlandıramayan gencimiz, sorularının cevabını bulmak için Jeju’ya doğru, ona eşlik edecek kişilerle yola çıkacaktır.

265 comments

 • Eneee neler var neler 🙈
  Şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum hepsiniiii ama aiiyy özellikle ATOTS 🙌🏼

 • öncelikle emeğinize sağlık , her çeviri için sonsuz teşekkürler..
  Sadece love by cahnce dizisinin 2. sezonunu çevirme gibi bir planınız var mı?
  Bana az da olsa umut verin lütfennnnnnn…. kolay gelsin 🙂

 • Bu yılın dizileri gelsede izlesek seçimleriniz çok iyi bide ne zaman syfayı güncelliceksiniz acaba teşekürler kolay gelsin

 • Merhaba, işleriniz çok yoğun biliyorum. Hepiniz okula veya işe gidiyorsunuz. Çeviri yapmak da aynı şekilde çok zahmetli bir iş. Fakat eğer vaktiniz olursa rica etsem “Rainbow Without Colours” filmini çevirebilir misiniz? “Rainbow Love Story” olarak da geçiyor bazı yerlerde. Ben İngilizce çevirisini izledim fakat Türkçe çevirisini izlemek daha zevkli oluyor benim için. Gerçekten çok güzel bir film. Vietnam filmi kendisi fakat gerçekten çok başarılı. Oyunculuklar çok iyi ve aynı şekilde hikaye de çok iyi. Sizin de beğeneceğinize inanıyorum. Rica etsem bir bakabilir misiniz acaba? Zamanınız olursa veya severseniz de çevirebilir misiniz lütfen? Sevgiler… 💜

 • Öncelikle elinize emeğinize sağlık sizi büyük bir merak ile takip ediyorum sizden büyük olan ama pekte büyük olayan bir ricam var acaba listeye Wehere Are You The Series’i de ekleyebilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Acaba Why R U serisi de çevirebilir misin?Lütfen tharntype’dan sonra en sevdiğim ikinci serinin çevirisini sizin mükemmel sayfasında görmek istiyorum.Eğer çevirirseniz çok memnun kalırım.Teşekkürler 🙂

 • Ben yeni başlayacak dizilerden en çok A Tale of Thousand Stars dizisini merak ediyorum fragmanını izledim çok güzel bir dizi olacak gibi ve tabi ki Earth Pirapat hayranı olduğum için ayrı bir heyecanla bekliyorum diziyi partneri de çok tatlı bir çocuk yakıştırdım çeviri için şimdiden kolay gelsin çok teşekkürler

 • Süpersiniz 🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩hangi birini izliycem bazen şaşırıyorum 💓💓💓💓💓gelmişken sürekli bir dizi denk geliyor instagramda blacklist ve oyuncuların çoğu bu sitede çevrilen dizi oyuncuları acaba çevirme ihtimaliniz var mı??😔😔😔

 • Dark Blue Kiss dizisini çevirmeyecek misiniz ben bir ara görmüştüm burada da o yüzden sordum You Tube da var çevirisi ama çok sevdiğim dizileri indirip arşiv yapmayı sevdiğim için ama biliyorsunuz ki You Tube dan Türkçe çeviri ile indirilmiyor maalesef onun için burada çevrilirse çok sevineceğim açıkçası yada indire bileceğim bir site varsa biri buraya yaza bilir mi

 • çevirilerinizi severek izliyorum ayrıca labtopunuz içinde çok üzgünüm planlanan seriler arasında 2 moons 3 göremedim acaba onuda çeviricek misiniz yoksa baska bir site mi üstlenicek cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

  • Seri çevirilerine devam ediyoruz genelde, 2Moons 3.sezon henüz yayınlanmadı. Geldiği zaman bakacağız.

 • Ayy gelmişken bir çeviri isteğinde daha bulunayım bari 😊😊 Bad Romance dizisini de çeviri listesine alın lütfen.. yada çevirisi varsa hangi sayfadan izlediniz bizimle paylaşınn arkadaşlar.

 • My Tee dizisinin sadece 3 bölümü çevrilmiş lütfen devamını siz getirin. SOTUS The Series 2. Sezonu lütfen ve Tin Ve Can’ın yeni bir dizisi çıkmış 2 Wish the Series diye çevirisi gelse harika olur. Şimdiden teşekkürler.

  • Buraya yazmadan önce keşke birazcık araştırsaydınız. Başta Sotus the series in 2.sezonu çevrildi ve 2 wish the series dizisini de çevrilmeye başladı 4off gun ın ok.ru sayfasından bakabilirsiniz ayrıca My Tee dizisini de çeviriyorlar. Yazmadan önce biraz araştıralım.

   • Tatlım araştırmadığımı nerden biliyorsun? Sotus dizisinin 2. Sezonunun çevrildiğini biliyorum ama çevirisinin yapıldığı siteden izleyemiyorum çünkü ne telefonum nede laptabım o siteyi açmıyor neden bilmiyorum o yüzdn bu sayfanın çevirmesini istedim. My Tee dizinin de ben sadece 3 bölümünü bulabildim devamını nerden izleyebileceğimi söylersen sevirim.

 • Sotus the series 2 de çevirlebilir mi? 2. Sezonda daha güzel ve heyecanlı devam ediyor ilişkileri. Şimdiden teşekkür ederim 😊

 • Bu dizilerde digerleri gibi iyi secimler acaba sizler icin uygunsa My Engineer dizisi ve I am your king 2. sezonuda cevirirmisiniz 1.sezondan daha iyi tabiki secim sizlerin teşekkürler kolay gelsin

 • Kingdom diye 2019 yapımı japon filmi var hatta animesi de var kendisi tarihi savaş aksiyon filmidir. Bromance de var diye biliyorum. Boyslove değil ama siz her tür çevirdiğiniz için isteğimi belirtmek istedim. Bu arada harika projeler 🙂

  • Kingdom filmi çevrildi hatta ben geçen izledim ama belirtmeliyim ki içerisinde çok fazla bromance yok ama yine de güzeldi :)) hdfilmcehennemi sitesinde olmalıydı.

 • Dark blue kiss serisi çevirilecek mi acaba daha önce listenizde yer alıyordu diye hatırlıyorum ama yayınlanmadı..

 • Yeni dizilerin hepsi birbirinden güzel secimleriniz cok iyi çeviri için teşekürler acaba ingilizce alt yazisi varsa ve cevirile bilir durumdaysa The Fallen Leaf dizisinide cevirirmisiniz farkli bi konusu var erkek oyuncunun cevirilen butun dizilzrini izleyen biri olarak cok iyi bir oyuncu degerlendirirseniz sevinirim simdiden teşekkürler emeginize saglik

 • Siz harikasınız, mükemmelsiniz, efsanesiniz. İyi ki bulmuşum bu sayfayı iyi ki varsınız mor fansub ekibi

 • Merhaba until we meet you again serisi çok güzel bir şekilde başladı acaba çevirmeye başlar mısınız, diye sormak istedim çok teşekkür ederim güzel dizileri bizle buluşturdugınuz için
  ❤️ 💞

 • History3 make our days count ve why ru the series dizilerini de ekleyebilirsiniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

 • Sorulmuş ama yinede bende sorayım . History3 make our days count dizisini çevirecek misiniz ? Cevirrseniz çok mutlu oluruz .

 • Shipperde güzel bir dizi farklı bir konusu var bence o da hosunuza gidicektir.aon olarakta bunu yüklerseniz cok makbule gecersiniz

 • Hepsi de muhteşem serilere benziyor. A Tale of Thousand Stars bunu özellikle sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  • Bana sorarsan The effect pek çevrilmeye değer bir dizi değil bugün izledim bitirdim ve hiç beğenmedim tabi bu benim fikrim ama

 • Merhabalar birsey sormak istiyorum acaba l.o.r.d critical worl adli bir çin dizisini çeviri yapmaniz mümkün mu? Yeni 2019 da yayinlandi düşünürseniz ve cevap verebilirseniz çok sevinirim tesekkur ederim simdikten

 • merhabalar elleriniz gozleriniz dert gormesin diyerek bir ricada bulunmak iserim dizilerinizin arasina the effect dizisinide eklermisini?? teshekurlerr

 • Merhabaaa acaba planladıklarınız seriler içine
  1- History3 Make Our Days Count
  2- Why RU The series
  3- A Tale Of Thousand Stars
  4- The Shipper
  Dizilerini de ekler misiniz? Eklerseniz gerçekten mükemmel olur. Şimdiden teşekkürlerrr. Sizleri seviyoruz Mor Fansub ailesi. Gerçekten çok iyisiniz. Çevirileriniz için çok teşekkür ederizzz.