Planlanan Seriler: Dizi/Film

What Did You Eat Yesterday?

Ülke: Japonya
Oyuncular: Nishijima Hidetoshi, Uchino Masaaki, Tanaka Misako, Yashiba Toshihiro
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Sıraya alındı.

Konu: Kakei Shiro, küçük bir hukuk bürosunda çalışan bir avukattır. Para konusunda oldukça titizdir ve yemek yemeği sever. Shiro’nun günlük rutini işten zamanında çıkmak ve indirimli marketlerden alışverişi kaçırmamaktır. Aynı evi paylaştığı Yabuki Kenji ise etkileyici bir kuaförüdür. Beraber yaşayn bu iki adamın ortak noktaları, her gün paylaştıkları yemek masasında daha da ortaya çıkmaktadır.


Addicted Heroin

Ülke: Çin
Oyuncular: Timmy Xu, Johnny Huang, Chen Wen, Lin Feng Song, Wang Dong, Liu Xiao Ye
Bölüm Sayısı: 15

Çıkış Tarihi: 2016

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Bai Luo Yin, küçüklüğünden beri kaygısız babası Bai Han Qi ve büyük annesi ile birlikte yaşamaktadır. 16 yaşına giridğinde annesi Jian Yuan tekrardan evlenir, eşi ise siyasi bir partinin genel başkanı Gu Wei Ting’dir. Annesinin ölümünden dolayı Gu Wei Ting’in oğlu Gu Hai, babasına büyük bir kin ve nefret beslemektedir. Kaderin şaşırtıcı tesadüfü ile bu üvey iki kardeş, aynı sınıfta birbirleriyle çılgınca bir anlaşmazlık içine girerler. Zamanla birbirleri arasında bağ oluşacak, farklı duygular beslemeye başlayacaklardır.


Until We Meet Again The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fluke Pongsatorn, Ohm Thitiwat, Earth Katsamonnat, Nine Nopparat, Boun Noppanut, Coates Samantha, Wanut Sangtianprapai, Bosston Suphadach
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: In ve Korn, ailelerinin onları kabul etmemesi yüzünden trajik bir şekilde ilişkilerini sonlandıran aşıklardır. Dean ve Parm ise reenkarnasyonlardır, hayata yeniden geldiklerinde tekrar birbirlerini bulmaya çalışırlar. Şimdi Dean 21 yaşında ve üniversite de Yüzme Kulübünün Başkanı’dır, Parm ise 19 yaşında Ekonomi Bölümü 1. sınıf öğrencisidir. Bu ikili geçmiş yaşamlarını hatırlayamasalar da, birbirlerine çekildiklerini hep hissederler.


Oxygen The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nut Supanut, Petch Chanapoom, Kan Kunchanuj, Prince Naradon
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Solo ve Gee… Birinin ailesi yoktur ve kendi yaşamını sürdürmeye çalışırken yine de hayattan mutlu olup gülebilen biriyken, diğeri gülümseme hariç her şeye sahiptir. İki farklı hayat, bir gece küçük bir kafede aynı masayı paylaşır. Sıcak bir süt ve gülümsemeler yayan o gece, diğer gecelerin başlangıcıdır aslında. Farkında olmadan birbirinin nefesi olan bu ikili, birbirleri için adeta oksijen gibi bir zorunluluk haline gelirler.


TharnType The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Mew Suppasit, Gulf Kanawut, Hiter Natthad, Kokliang Parinya, Mild Suttinut, Kenji Wasin
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Type karanlık, uzun ve yakışıklı bir birinci sınıf öğrencisidir. Aslında sıcakkanlı bir çocuk olmasına rağmen fazlasıyla homofobiktir çünkü küçükken bir adam tarafından uğradığı taciz onda derin etki bırakmıştır. Kolejin yeni yılında odasına gay birinin gelmesi ile Type’in hayatı altüst olur. Than müzik öğrencisidir ve ten renginden tutun, her yerde fark edilen karakteri ile çok da yakışıklıdır. Eşcinsel bir erkek ve homofobik bir erkek, yılın geri kalanında küçük bir odayı paylaşmak zorundadır. Hikayelerinin sonucu ne olacaktır?


Till Death Tear Us Apart

Ülke: Çin
Oyuncular: Jiang Zi Le, Yan Zi Dong, Myron, LuZhuo, Ma Yao, Hong Yue
Bölüm Sayısı: 15

Çıkış Tarihi: 2017

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Liu Yu Sheng zengin bir aileden gelen varistir. Yurt dışındaki eğitiminden sonra diğer aile üyeleri tarafından çalınan mirasını almak için eve geri döner. Aynı zamanda küçük bir okulda öğretmen olarak çalışmaktadır. Bu karmaşık durumda eski, sevgili bir dostuyla tekrar karşılaşır. Bununla birlikte Liu Yu Sheng’in komünistler ile bağlantıları vardır. Zhou Yao Hua’ya ayrı bir sevgi beslerken, ona ihanet edebilecek midir?


Project S The Series: SPIKE

Ülke: Tayland
Oyuncular: Oabnithi Wiwatt, Bank Thiti, Beam Papangkor, Panjan Kawin
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2017

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Theppanya Lisesi, geçtikleri yıl Tayland’ın en büyük spor yarışmasında finale ulaşan bir voleybol takımına sahiptir ancak yarışma sonunda eski şampiyon St. Sebastian Lisesine yenilmişlerdir. Hayal kırıklığı yaşayan takım, bir sonraki yıl sağlam döneceklerine ve kazanacaklarına söz vermişlerdir. Bununla birlikte takımın ası olan Singha, Sebastian’a geçiş yapmıştır. Takım kaptanı Puen artık kazanmak için daha kararlı ve hırslıdır.


Triage

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tae Darvid, Tee Tanapol
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

2Moons kadrosundan tanıdığımız TaeTee’nin kendi dizileri. Konumuz hastanede başlıyor. ‘Hastane çalışanları her zaman soğukkanlı olmalıdır. Ölüm ve yaşam kararı bizim elimizde değildir. Çabalar sonuç vermiyorsa, eziyet etmenin anlamı yoktur.’ Peki ya ufakta olsa bir umut varsa?


Dark Blue Kiss

Ülke: Tayland
Oyuncular: New Thitipoom, Tay Tawan, AJ Chayapol, Poss Plapodd, Fluke Gawin, Pluem Pongpisal
Bölüm Sayısı: 12
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Kiss Me Again serisinin ana başrol çifti Pete ve Kao için çekilen 2.sezon serisidir. ‘Bir gün birbirimize olan sevgimiz biterse, bunu kabaca davranışlarla ima etmek yerine güzelce sonlandırmalıyız.’


Roop Thong (Golden)

Ülke: Tayland
Oyuncular: Reonchaidee Pathompong, Mankalasut Akalavut, Dan Worrawech, Sawetsila Mayura, Punpun Sutatta
Bölüm Sayısı: 18
Çıkış Tarihi: 2018

Çeviri Durumu: Sıraya alındı.

Çocukluğundan beri kadınların gözdesi olan Seua, mükemmel bir erkek olarak yetiştirilmiştir. Seua’nın babası uzun zaman önce vefat etmiştir bu yüzden annesi Amber ile yaşamaktadır. Herkesin gözünde mükemmel görünen Seua’nın ilgisi ise erkeklere kaymaya başlamıştır. Bunun nedeni ise ona kör kütük aşık olan Rob’dur. Seua ve Rob ilişkilerini yürütmek istese de, Seua’yı çok seven bir kız olan Riawkhao ise onu tekrar hetero yapmak için elinden geleni yapacaktır. Her şeyden önemlisi ise ortada bir tehlike vardır; Moo. Moo’nun yıllar önce Amber ve Seua’yı içeren bir intikamı vardır. Tüm bunlarla nasıl başa çıkacaklardır?


S.C.I 谜案集

Ülke: Çin
Oyuncular: Gao Han Yu, Ji Xiao Bing, Jiang Long, Wang Mei Ren, Jerry Koo, Meng A Sai
Bölüm Sayısı: 26
Çıkış Tarihi: 2018

Çeviri Durumu: Sıraya alındı.

Adalet ve suç arasında bir ana temaya sahip seri olan S.C.I, karanlığa gömülü suçları çözmeye çalışıyor. Komiser Bai Yu Xi ve Psikoloji bölümünün yıldızı Dr. Zhan Yao birbirlerinden haz etmeden çıktıkları bu yolda, uyum içerisinde hareket etmeyi öğreneceklerdir.

 

~ DİĞER DİZİLER/FİLMLER ~


Detective L

Ülke: Çin
Oyuncular: Bai Yu, Una You, Jeffery Ji
Bölüm Sayısı: 24
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: 30’lu yıllarda Şangay’da geçen bir olaylar silsilesi. Kalabalık kentte yaşanan bir suç davası herkesi tedirgin eder. Polis akademisi mezunu olan Qin Xiaoman güzel olduğu kadar zekidir ve suçlar için araştırma birimine katılmıştır. Çözdüğü davalarla nam salmış ünlü ve yakışıklı dedektif Luo Fei ile bu suç davalarına karşı işbirliği yaparlar.

 


Le Coup de Foudre

Ülke: Çin
Oyuncular: Zhang Yu Jian, Janice Wu, Eden Zhao, Ma Li, Zhang Yue Ying, An Ge
Bölüm Sayısı: 35
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Zhao Qiao Yi ve Yan Moi lisede sınıf arkadaşları olsalar da, paylaştıkları tek şey bir masadır. Biri okulun en iyi öğrencisi iken, diğeri başarısızlıkla dibe vurmuş bir öğrencidir. Tüm bu farklılıklara rağmen ikisi arasında güçlü bir bağ oluşması uzun sürmez. Güzel günler Qiao’nun beklenmedik bir aile durumu yüzünden bozulur ve ikili ayrılır, tüm iletişimleri kopar. Dört yıl sonra arkadaşları sayesinde bir araya gelen ikilinin sönen alevleri tekrar kıvılcım vermeye başlar. Ancak bu 4 yıl, ikilinin hayatında değişimlere yol açmıştır. Yan Mo’nun zaten bir ilişkisi varken, Qiao büyük bir kalp kırıklığı yaşamaktadır. Yan Mo, eski hislerini unutamamışken, tüm bunları gizlemeye ne kadar devam edebilecektir?

 

151 comments

 • Merhabalaaar kendinizi sıkmadan yormadan çok çoook sonralarda bile olsa make it right serisinide çevirmeyi düşünür müsünüz acaba?

  • iyide iki sezonu da çevrildi dizinin ilk sezonu eliza99 sayfası çevirdi. 2.sezonu ise EvanescoCrew daha geçen hafta bitirdi çeviriyi lütfen biraz araştırıp da buraya istekleri yazarsak sevinirim bu yüzden özelliklle çevirmen ve admin arkadaşlarımız zor durumda kalıyor.:)

 • Merhaba heroin dizisini severek izliyordum ama bölümlerin devamı gelmedi. Ben istek yapsam mı diye düşünüyordum ama siz çevirmeye başlamışsınız bile çok teşekkür edirim. Diziyi sabırsızlıkla bekliyorum.

 • Sevgili mor fansub’um 😊 hazir lgbt olmayan dizilerde ceviriyorken Boy For Rent adinda bir tayland dizisi var eminim ki benden iyi biliyorsunuz. Lütfen cevirebilme imkanınız varsa düsünür müsünüz???

  • Merhaba Hülya, diziyi sık sık anasayfamda gördüm. Vaktim olunca tam olarak inceleyeceğim. Hoşuma giderse eklemeyi düşünebilirim 🤗

 • S.C.I dizisini gerçekten izlemek içi sabırsızlanıyorum. Güzel bir dizi ben vietnam altyazili olarak izlemistim.

 • Acaba Mo Dao Zu Shi diye boyslove novelin dizi çıktı Untamed diye, ileride planlarınıza almayı düşünür müsünüz? Bromance vardır büyük ihtimalle ama aksiyonlu falan güzel yani şimdiden teşekkürler. Tarihi bu arada, fantastik tarihi yani.

   • Bende bunun çevrilmesini istiyorum ama sayfa yöneticileri noveli gibi hissettirmediğini, beğenmediğini ve çevirmeyi düşünmediğini söyledi. İleride ne olur bilinmezmiş

    • Oysa birçok diziden daha kalitelidir kendisi ve bence noveli ana olay örgüsü dışında takip etmişler. Kamera arkalarını da izledim çok emek var… Neyse, başka yerler çevirir herhalde oralara da bakacağım. Yani benim için çevrilip çevrilmemesi büyük sorun değil ingilizce biliyorum ama benim ailemden bekleyen kişiler de var ve kendileri cidden türkçesinin çıkmasını çok istiyor çünkü ingilizce bilmiyorlar 🙁 Benden daha çok bekliyorlar resmen 😀

 • BoyForRent serisi
  WhyWR serisi
  Addicted Web serisi
  My Dear Loser serisi
  2moons2 serisi
  UWMA serisi
  Heart Beat serisi
  Our Last Day serisi
  Motor cyclet serisi
  Soul-mate the serisi
  My Engineer the serisi
  Love Beyond Fronteir serisi
  Bu seriserileri çevirir misiniz? Yoksa çeviriler arasında var mı ? Yoksa nolur çevirir misiniz. Çevirirsiniz çok güzel olur . Bu arada ellerine, emeğinize sağlık

  • Ramazan bey… Söylediğiniz dizilerin yarısı yayınlanmadı, 2020 serisi çoğu. My Dear Loser serimiz zaten şu an yayınlanıyor, zahmet olmazsa sitemizi biraz gezmenizi isteyeceğim. 2Moons Sezon 2’yi ise şu an çevirdiğimizi pekçok yerden duyurdum.

    • Normalde de yaşadıkları bir hayatları var ve çevirmenlerde okuyor. Yaz okuluna kaldığı içinde bazen yeni bölümler geç gelebiliyor. Onun dışında yeni bölümler toplu atılıyor.