Planlanan Seriler: Dizi/Film

A Tale of Thousand Stars

Ülke: Tayland
Oyuncular: Earth Pirapat, Aye Sarunchana, White Nawat, Nammon Krittanai, Khaotung Thanawat
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Gönüllü bir öğretmen trajik bir kazada hayatını kaybeder, kalbi ise Tian’a nakledilir. Bir dizi günlük sayfasıyla Tian, onun hayatı hakkında bilgi edinir; sırlarını ve önemsediklerini. Rütbeli asker Phupha’ya verdiği, onunla birlikte sayacağı binlerce yıldızın sözü de dahil. Tian, onun adımlarını takip ederek hayallerini gerçekleştirmeye karar verir. Yeni gönüllü öğretmen olan Tian, Phupha ile arkadaş olmaya çalışacaktır. Yine de Phupha ondan uzak durur. Yavaş yavaş bu ikili birbirlerine yaklaşır ama Tian’ın kalp atışları rütbeli askere karşı hızlanır. Tıpkı kalbin eski sahibi gibi, ona aşık olmaya başlar. Ama savaşın ve tehlikenin ortasında, binlerce yıldız sözünü tutabilecekler midir?


Oxygen The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nut Supanut, Petch Chanapoom, Kan Kunchanuj, Prince Naradon
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Solo ve Gee… Birinin ailesi yoktur ve kendi yaşamını sürdürmeye çalışırken yine de hayattan mutlu olup gülebilen biriyken, diğeri gülümseme hariç her şeye sahiptir. İki farklı hayat, bir gece küçük bir kafede aynı masayı paylaşır. Sıcak bir süt ve gülümsemeler yayan o gece, diğer gecelerin başlangıcıdır aslında. Farkında olmadan birbirinin nefesi olan bu ikili, birbirleri için adeta oksijen gibi bir zorunluluk haline gelirler.

 


Love by Chance 2. Sezon

Ülke: Tayland
Oyuncular: Plan Rathavit, Mean Phiravich, Perth Tanapon, Mark Siwat, Gun Napat, Title Kirati
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Başrolleri TinCan olarak devam edecek olan bu 2.sezon, Tin ve Can’ın aşkın ne olduğunu ve beraberinde getirdiği engelleri nasıl aşmayı öğrendiklerini gösterecek. Ayrıca Techno, Kengkla’nın aşkını kabullenmeyi ve onunla başa çıkmanın yollarını arayacak.


My Ride The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fame Chawinroj, Mild Suttinut, Mike Weerapat, Jay Jatuporn
Bölüm Sayısı: 8

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Biri doktor, diğeri ise şoför olan iki farklı hayat… Doktor Tawan erkek arkadaşını eve bırakması için Mork’u kendilerine şoför olarak tutar ve böylece ikisi tanışmış olur. Bir gün Mork kasıtlı olarak Doktor Tawan’ı eve geç götürünce, Tawan erkek arkadaşının onu aldattığını öğrenir. Duygusal açıdan çöküntü yaşayan doktora, başından beri onunla ilgilenen Mork destek olur.

 

~ BL FİLMLER ~


His (愛がなんだ)

Ülke: Japonya
Oyuncular: Miyazawa Hio, Fujiwara Kisetsu, Matsumoto Wakana, Matsumoto Honoka, Nakamura Kumi, Suzuki Keiichi
Çıkış Tarihi: 24 Ocak 2020

Konu: Bir erkek lisesinde okuyan Shun ve Nagisa tanıştıkları günden kısa bir süre sonra birbirlerine aşık olurlar. Shun üniversiteden mezun olmak üzereyken, Nagisa ilişkilerinde bir gelecek göremediğini söyler. İlişkilerini bitiren ikili, kendi hayatlarına devam ederler. Yıllar geçer, Shun bir köyde tek başına yaşamaktadır. Beklenmedik bir günde Shun, Nagisa ve 6 yaşındaki kızı Sora’yla karşı karşıya gelir.

 


Dew the Movie

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ohm Pawat, Nont Sadanont, Weir Sukollawat, Pahn Darisa, Yarinda Bunnag, Um Apasiri
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: İngilizce altyazı bekleniyor.

Konu: Pop ve Dew aynı okulda okuyan ve yavaş yavaş aralarındaki ilişkinin başka bir şeye ilerlediğini fark eden iki arkadaşlardır. Ne yazık ki eşcinselliği kabullenmeyen bir çağda yaşadıkları için ayrılılar.
23 yıl sonra, daha özgür ve olgunlaşmış halleriyle tekrar buluşurlar.

 

~ DİĞER DİZİLER/FİLMLER ~


 

359 comments