Planlanan Seriler: Dizi/Film

What Did You Eat Yesterday?

Ülke: Japonya
Oyuncular: Nishijima Hidetoshi, Uchino Masaaki, Tanaka Misako, Yashiba Toshihiro
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Sıraya alındı.

Konu: Kakei Shiro, küçük bir hukuk bürosunda çalışan bir avukattır. Para konusunda oldukça titizdir ve yemek yemeği sever. Shiro’nun günlük rutini işten zamanında çıkmak ve indirimli marketlerden alışverişi kaçırmamaktır. Aynı evi paylaştığı Yabuki Kenji ise etkileyici bir kuaförüdür. Beraber yaşayn bu iki adamın ortak noktaları, her gün paylaştıkları yemek masasında daha da ortaya çıkmaktadır.


TharnType The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Mew Suppasit, Gulf Kanawut, Hiter Natthad, Kokliang Parinya, Mild Suttinut, Kenji Wasin
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Type karanlık, uzun ve yakışıklı bir birinci sınıf öğrencisidir. Aslında sıcakkanlı bir çocuk olmasına rağmen fazlasıyla homofobiktir çünkü küçükken bir adam tarafından uğradığı taciz onda derin etki bırakmıştır. Kolejin yeni yılında odasına gay birinin gelmesi ile Type’in hayatı altüst olur. Than müzik öğrencisidir ve ten renginden tutun, her yerde fark edilen karakteri ile çok da yakışıklıdır. Eşcinsel bir erkek ve homofobik bir erkek, yılın geri kalanında küçük bir odayı paylaşmak zorundadır. Hikayelerinin sonucu ne olacaktır?


i STORIES

Ülke: Tayland
Oyuncular: Sirada Tanapeng, Toni Rakkaen, Thanaerng Kanyawee, Benjamin Varney
Bölüm Sayısı: 4

Çıkış Tarihi: 2018

Çeviri Durumu: Tamamlandı, yayınlanacak.

Konu:“i” Stories dizisi bir transeksüel, biseksüeli gay ve bir lezbiyenin ayrı hikayelerini anlatıyor. Her bölüm ayrı bir karakter baz alınıyor.

 


Till Death Tear Us Apart

Ülke: Çin
Oyuncular: Jiang Zi Le, Yan Zi Dong, Myron, LuZhuo, Ma Yao, Hong Yue
Bölüm Sayısı: 15

Çıkış Tarihi: 2017

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Liu Yu Sheng zengin bir aileden gelen varistir. Yurt dışındaki eğitiminden sonra diğer aile üyeleri tarafından çalınan mirasını almak için eve geri döner. Aynı zamanda küçük bir okulda öğretmen olarak çalışmaktadır. Bu karmaşık durumda eski, sevgili bir dostuyla tekrar karşılaşır. Bununla birlikte Liu Yu Sheng’in komünistler ile bağlantıları vardır. Zhou Yao Hua’ya ayrı bir sevgi beslerken, ona ihanet edebilecek midir?


Project S The Series: SPIKE

Ülke: Tayland
Oyuncular: Oabnithi Wiwatt, Bank Thiti, Beam Papangkor, Panjan Kawin
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2017

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Theppanya Lisesi, geçtikleri yıl Tayland’ın en büyük spor yarışmasında finale ulaşan bir voleybol takımına sahiptir ancak yarışma sonunda eski şampiyon St. Sebastian Lisesine yenilmişlerdir. Hayal kırıklığı yaşayan takım, bir sonraki yıl sağlam döneceklerine ve kazanacaklarına söz vermişlerdir. Bununla birlikte takımın ası olan Singha, Sebastian’a geçiş yapmıştır. Takım kaptanı Puen artık kazanmak için daha kararlı ve hırslıdır.


My Dear Loser Series: Edge of 17

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nanon Korapat, Jane Ramida, Chimon Wachirat, Purim Pluem, Pluster Pronpiphut
Bölüm Sayısı: 9
Çıkış Tarihi: 2017

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Oh, okulda inek olarak kabul edilmiş bir öğrencidir. Okuldan nefret etmiş ve zorba arkadaşları tarafından sık sık ‘Mantar’ diye çağırılmaktan bıkmıştır. Oh bu zorbalığı çoğunlukla Copper ve In’ın tayfasından görür. Ancak okuldan ne kadar nefret etse de, onu her gün geri dönmeye motive eden yalnızca bir kişi vardır ve bu kişi Copper’ın kız arkadaşı Peach’dır. Sun ise okula yeni transfer olmuş bir öğrencidir. Beklenmedik koşullar nedeniyle Oh’la arkadaş olur. Sun, okulda ezik birisiyle arkadaş olması yüzünden Copper ve In tarafından sık sık rahatsız edilir.
Okulun en büyük ineği, popüler bir kızla çıkabilir mi? Yeni transfer öğrenciye, kabadayı olarak kabul edilen kişi sevgi gösterecek midir?


Triage

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tae Darvid, Tee Tanapol
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

2Moons kadrosundan tanıdığımız TaeTee’nin kendi dizileri. Konumuz hastanede başlıyor. ‘Hastane çalışanları her zaman soğukkanlı olmalıdır. Ölüm ve yaşam kararı bizim elimizde değildir. Çabalar sonuç vermiyorsa, eziyet etmenin anlamı yoktur.’ Peki ya ufakta olsa bir umut varsa?


Dark Blue Kiss

Ülke: Tayland
Oyuncular: New Thitipoom, Tay Tawan, AJ Chayapol, Poss Plapodd, Fluke Gawin, Pluem Pongpisal
Bölüm Sayısı: 12
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Kiss Me Again serisinin ana başrol çifti Pete ve Kao için çekilen 2.sezon serisidir. ‘Bir gün birbirimize olan sevgimiz biterse, bunu kabaca davranışlarla ima etmek yerine güzelce sonlandırmalıyız.’


Roop Thong (Golden)

Ülke: Tayland
Oyuncular: Reonchaidee Pathompong, Mankalasut Akalavut, Dan Worrawech, Sawetsila Mayura, Punpun Sutatta
Bölüm Sayısı: 18
Çıkış Tarihi: 2018

Çeviri Durumu: Sıraya alındı.

Çocukluğundan beri kadınların gözdesi olan Seua, mükemmel bir erkek olarak yetiştirilmiştir. Seua’nın babası uzun zaman önce vefat etmiştir bu yüzden annesi Amber ile yaşamaktadır. Herkesin gözünde mükemmel görünen Seua’nın ilgisi ise erkeklere kaymaya başlamıştır. Bunun nedeni ise ona kör kütük aşık olan Rob’dur. Seua ve Rob ilişkilerini yürütmek istese de, Seua’yı çok seven bir kız olan Riawkhao ise onu tekrar hetero yapmak için elinden geleni yapacaktır. Her şeyden önemlisi ise ortada bir tehlike vardır; Moo. Moo’nun yıllar önce Amber ve Seua’yı içeren bir intikamı vardır. Tüm bunlarla nasıl başa çıkacaklardır?


Theory of Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Gun Atthaphan, Off Jumpol, White Nawat, Earth Pirapat, Suwanamas Neen
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Kaii fakültenin playboy öğrencisidir. Her fakülteden bir kız arkadaş edinip, sıkılınca ayrılan bir tiptir. Şimdiye kadar sadece kendi fakültesinden kimseyle çıkmamıştır. Hayattaki en büyük mottosu ise ‘Asla arkadaşlarına aşık olma’dır. En yakın arkadaşı olan Third ise Kaii’ye aşıktır. Third’ün duygularını yansıtmaya çalışması, itiraf etmek istemesi Kaii için bir değişiklik yapacak mıdır?


S.C.I 谜案集

Ülke: Çin
Oyuncular: Gao Han Yu, Ji Xiao Bing, Jiang Long, Wang Mei Ren, Jerry Koo, Meng A Sai
Bölüm Sayısı: 26
Çıkış Tarihi: 2018

Çeviri Durumu: Sıraya alındı.

Adalet ve suç arasında bir ana temaya sahip seri olan S.C.I, karanlığa gömülü suçları çözmeye çalışıyor. Komiser Bai Yu Xi ve Psikoloji bölümünün yıldızı Dr. Zhan Yao birbirlerinden haz etmeden çıktıkları bu yolda, uyum içerisinde hareket etmeyi öğreneceklerdir.

 

~ DİĞER DİZİLER/FİLMLER ~


Campus Heroes

Ülke: Tayvan
Oyuncular: Wes Lo, Juno Liu, Jack Lee, Tao Xu, Wayne Song, Lan Zhang
Bölüm Sayısı: 16
Çıkış Tarihi: 2018

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Lu Da Xiang, öfke kontrolü sorunu yaşadığı için kovulan profesyonel bir beyzbol oyuncusudur. Kovulduktan sonra sosyal bilgiler öğretmeni olur. Da Xiang dik olmasına rağmen aslında oldukça uyumlu birisidir ve öğrencilerine gerçekten önem verir. Tang Ke Xin ise İngilizce bölümünün asistanı ve okulun danışmanıdır. Okulda Da Xiang’ın öğretim yöntemlerini beğenmeyenler, onu zora sokmaya çalışmaktadır. Da Xiang tüm öğrencilerinin mezun olmasını isterken, önüne çıkan engellere karşı koyabilecek midir?


Hua Jai Sila

Ülke: Tayland
Oyuncular: Thanapob Leeluttanakajorn, Fern Nopjira, Wattanajinda Sirapan, Ann Siriam, Typhoon Kanokchat, Nicky Nachat
Bölüm Sayısı: 22
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: Tor, bir metresin çocuğudur ve babası oldukça zengindir. Annesi öldükten sonra Tor babasıyla yaşamak zorunda kalır. Ancak üvey annesi ve üvey kardeşinin sık sık zorbalığına maruz kalır. Tek desteği yan komşunun kızı Mingta’dır. Bir gece üvey annesi tarafından kovalanırken, Tor nehre atlar ve hayatta kalmasına rağmen ölü olarak kabul edilir. Annesini tanıyan bir fahişe tarafından kurtarılır ve Sila adı altında yeni bir hayata başlar. Yıllar sonra oldukça ünlü biri haline gelir ve biraz da şerefsiz olduğu kabul edilebilir. Sila’nın amacı yıllar önceki tüm acıların intikamını almaktır ama Mingta ile beklenmedik karşılaşması onu karmaşık bir yaşama iter.


Detective L

Ülke: Çin
Oyuncular: Bai Yu, Una You, Jeffery Ji
Bölüm Sayısı: 24
Çıkış Tarihi: 2019

Çeviri Durumu: Çevirisi yapılmakta.

Konu: 30’lu yıllarda Şangay’da geçen bir olaylar silsilesi. Kalabalık kentte yaşanan bir suç davası herkesi tedirgin eder. Polis akademisi mezunu olan Qin Xiaoman güzel olduğu kadar zekidir ve suçlar için araştırma birimine katılmıştır. Çözdüğü davalarla nam salmış ünlü ve yakışıklı dedektif Luo Fei ile bu suç davalarına karşı işbirliği yaparlar.

108 comments

 • Gerçekten çok mutlu ettiniz bizi, ben buradan tüm fujoshiler ve fudansiler adına teşekkür ediyorum. Çok sevdiğim manganın filmini de çeviriyorsunuz ve daha nicesi ❤🙏💕💋😘😍😻

 • Çok güzel dizi ve filmler var listede umarım çabuk çevrilir ve yayınlanır çok teşekkürler morfansub

 • Şimdiden bile Theory of Love için büyük heyecanlıyım,çokça teşekkürler tüm çevirileriniz için

 • our sky en sevdiğim çiftlerin hikayesi water boy pete kaonun yeni dizisi de 🙂 şimdiden çok teşekkür 🙂

  • 2. Sezonun cevirisini bende bekliyorum vk da 2 sezonun 5 bolumune kadar cevrilip birakilmis nasil bir yarim kalmis anlatamam

   • ben birinci sezonunu izledim ikinci sezonda dedigin gibi ama sonradan kaldırıldı birinci sezonu ise bazı bolumleri var ama karisik ve cok istıyorum izlemeyiiiii ^_^

 • Bir de in sun ciftini de our skyy la birlikte gördüm onu da cevirir misiniz acaba. The gifted onu da cevirir misiniz lutfeenn 😊 cok oldum sanirim ama istek iste tabisi siz bilirsiniz öpüyorum 😚

 • Eclipse film ve ossans love serisini okadar cok izlemek istedim ki ayy lutfen hemen çevirin cok sevindim mutlu oldum yaa

 • ben özelikle filimleri bekliyorum in between seasons ,Doushitemo Furetakunai ,History: Obsessed ilgimi çok çektiler 😀

 • bunları görünce acayip heycanlandım sabırsızlıkla bekliycem şimdiden teşekkürler canım mor fansub ekibi 🙂

 • Make it right da güzel bir seri gibi duruyor onu da çevirme imkanınız var mı acaba hem 2 sezonluk bir dizi belki onu da bekleyen izleyiciler vardır mesela benim gibi 😊

 • Theory of Love ve In Between Seasons’ı görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam. Lütfen yayınlamaya ilk onlardan başlayın.. 🙏🏾 Gerçekten beni çok mutlu edersiniz. Çalışmalarınızı merakla bekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler..🥰💕

 • Yeni dizi ve flimleri merakla bekliyorum bu 2019 da yayınlanacak olanlar güncel dizi olacaktır sizde dizi btipte mi çevireceksiniz yoksa kore dizileri gibi bölümün ingilizcesi çıkınca güncel olarak mı çevireceksiniz dizinin yada flimlerin türlerini yazmanız iyi olmuş en azından bl mi bromançe mi oldugunu biliriz şimdiden teşekğrler

 • Merhaba. 2019 da singto nun yeni bl dizisi cikacak. He is coming to me. Bilirsiniz zaten. Rica etsem ceviri listenize onu da ekleyebilir misiniz. Singto nun dizilerini hic listenizde goremedim friend zone da var mesela. Sadece ricada bulunmak istiyorum o kadar. Tum cevirmen ekibi olarak hepinize kolayliklar gelsin. Tesekkurler.

 • Nasıl mutlu oldum anlatamam. Umarım kimse size zorluk çıkarmaz ve üzmez. Şimdiden emeğinize sağlık. Seviliyorsunuz…

 • Merhaba;
  Öncelikle yoğun olduğunuzu,sınavlarla uğraştığınızı biliyorum. Sabır ve kolaylık diliyorum.
  Şunu ,bunu çevirecek misiniz sorularından da bunaliyorsunuzdur.
  Yine de sormak için kendime engel olamadım.
  Singto’nun Friend Zone dizisi,
  Gun Atthaphan’ın The Blue Hour filmini listeye alabilme ihtimaliniz?
  Mor Fansub olarak sadece BL çevirdiğinizin farkındayım. Ama Mint to be ve The Gifted dizileri de çok çok güzel olurdu.Yoruluyor,çok fazla problemle karşılaşıyorsunuzdur.Umarim çevirmenleriniz artar.
  Teşekkürler..

  • Dizileri belli kategorilere göre seçiyorum genelde. Konusu ve oyunculuklar sağlam olmalı. Söylediğiniz dizileri biliyorum ama şu anlık tercihim arasında değiller, belki elimizdeki diziler azalınca listeye alabilirim.

 • History 3 trap eklemişsiniz harikasınız ya seviliyorsunuz ❤️😍 bol bol dinlenin 1 ay sonra görüşürüz 😘

 • Çok güzel başka dizilerde eklenmiş özellikle S.C.I dizisini merakla bekliyorum. Çete ve polisle ilgili olan da epey güzel ve ilginç duruyor. Seçimleriniz zaten hep muhteşem harikasınız canlarım. Emeğinize sağlık ve kolay gelsin şimdiden.💜💐

 • Theory of love (umqarım doğru yazmışımdır) sabırsızlıkla bekliyorum. en çok da onu istiyorum

 • dizilerin hemen hemen hepsi aradığım ama tr bulamadığım diziler ama aralarında en çok (dark blue kiss,yandai by way no.10,history:obsessed(aslında obsessed bir yerde tr izlemiştim ama sonra kaldırmışlar herhalde bulamadım bu iyi oldu ilk izlediğim bl dizilerden biriydi teşekkürler),theory of love)en çok bunları merakla bekliyorum bu dizileri tr izleme şansı verdiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİM:)

 • Merhabalar. Çeviri istekleriniz var ve yetişmeye calisiyorsunuz hepimize. Çok çok teşekkür ederim öncelikle. Beğenerek takip ediyorum sitenizi. Bende uzun suredir Love sick the series 2. Sezonun cevirilmis olmasini bekleyenlerdenim bir cok kisi gibi. Ama hic bir site üstlenmedi.. Acaba siz cevirmeyi dusunur musunuz ? O kadar çoook bekleyen var ki inanamazsiniz.. umarim yardimci olabilirsiniz bize..

 • Theory of Love dizisi Mayis ayinda gosterime baslicakmis. Lutfen bunuda listenize alin. 💕
  Love sick the seriess ikinci sezon o kadar cok merak ediliyorki.. lutfennn listenize alin ayda 1 bolum bile gelse raziyiz 😂😂

 • Roop thong dizisini orjinalinden izlemiştim pek anlamadım ama ğüzel dizi çevirmeniz çok iyi olmuş benim en çok merak ettiğim history3trap konusu çok ilgi çekici genelde dizi ve flimlerde konular benim için önemli uzunsüre aynı tür dizilerden sıkılan bşri olarak genelde isteklerde hep aynı tür diziler istiyorlar bazılarının zaten çevirileri var yada çevriliyor neden aynılarını istiyorlar anlamıyorum ve hep okul dizisi ağırlıklı istekler ve insanı artık sıkmaya başlıyor ben gibi farklı dizi ve flimler arıyor insan buna dikkat ederseniz sevinirim şu ana kadar ki seçimler iyi mesala mark ın yeni dizisinide ekleseniz tabi ingilizcesi varsa okul konulu değil farklı teşekkürler

 • Merhabalar öncelikle çok teşekkür ederim çok hızlı bi şekilde çeviriler geliyor zevk alarak izliyorum bi öneri olarak kabul edersen the lost tomb dizisine bi ara bakabilir misin Çin yapımı çok merak ettiğim bi dizi eğer planlananlar arasına girerse çok sevirim ellerinize sağlık tekrar teşekkürler 😊🙏🏻

 • Bütün diziler birbirinden harika hepsini çok merak ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden kolay gelsin emeğinize sağlık

 • sabırsızlıkla bekliyorum hepsi sevdiğim dramalar ve bulabilmeyi istediğim dizilerdi ellerinize sağlık şimdiden 😀
  Okullarınız da başarılar 😀

  • ben de make it right dizisini sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. umarım çevirisi yapılır . ayrıcı çevirisi planlanan diziler arasında da golden roop thong merakla beklediğim dizi. umarım en kısa sürede siteye eklenir.

 • Project S The Series: Skate Our Souls Ne zaman altyazı eklenecek?? Sabırsızlıkla bekliyorum. Ekranlarda altyazılı görme dileğiyle…

 • Selam hepsi beklediğim çeviriler biliyorum işiniz ve okullarınız var merak ettiğimse çeviri yüklemelerini nasıl yaptığınız yeni keşfettiğim için sayfa hakkında pek bilgim yok.Ve çevirdiğiniz tüm seriler için teşekkürler hepsini 3 günde bitirdim.Ellerinize ve kollarınıza sağlık hepinize hayatınız da başarılar 😀

  • Senin yorumun sayesinde 2sinin olduğunun mutluluğu yaşıyorum yaklaşık yarım saattir ve internette deli gibi bilgi bulmaya çalışıyorum en sonunda ingilizce yazıları çevire çevire aralığın 31inde yayınlanacağını öğrendim ne kadar doğru emin değilim ama fragman olmamasına falan bakılırsa aralığın 31inde yayınlanacağı doğru olabilir

 • Hepsine ayrıl ayrı bayıldım genel olarak izlemek istediğim dizi ve filmler var ama özellikle gözlerimi theory of love dan alamıyorum OFF&GUN hayranı olarak sabırsızlıkla heyecanla ve kalpten gitmeye hazır olarak beklediğimi söylemek istiyorum arkasından ise DARK BLUE KISS – TRAP – ECLIPSE geliyor bunları gördükten sonra kendimi cennete düşmüş gibi hissediyorum şuan takip etmekte olduklarımı söylemiyorum bile gerçekten çok teşekkürler bizi böyle güzel dizi ve filmlerle buluşturduğunuz için bir de istekte bulunmak istiyorum school strange var 63 bölüm olması lazım ve bu zamana kadar gerek baş rollerde birbirine eşlik etmiş gerek yan rollere tat katmış mükemmel oyuncularımızın çoğu bulunuyor sizden rica etsem bir inceleyebilir misiniz ben trailer bulmaya çalıştım ama bulamadım merak ettiğim için bölümlere de gitmedi elim açıkçası program tadında bir şey mi dizi tadında bir şey mi pek anlamadım boş bir vaktinizde bakıp düşüncenizi söylerseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler kolay gelsin hepinize <3

 • şuan resmen içim kan ağlıyor trap ve dark blue kiss’in çıkış tarihlerini öğrendiğimden beri iyi değilim hayır nasıl aralık olabilir daha 9 ay var 9 AY, 9 AY, 9, 9, nasıl böyle bir şey olabilir yetkili senaristlere sesleniyorum lütfen kendinize gelin amacınız ne sizin, amacınız ne, siz kimsiniz, kim bize bulaşmayın başınıza bela alırsınız… iyi değilim oturup ağlamak istiyorum ;( ;( :((((

 • Sitenizi yakın zamanda keşfettim nerdeyse bütün serileri izledim heryerde aradigim ama asla bulamadigim bir dizi var ing altyazısı var ama türkçe yok onu çevirebilir mısınız lütfen
  Adi: Bang Rak Soi 9/1
  Lütfen çevirir mısınız🙏🙇‍♀️🙏🙇‍♀️🙏
  Şimdiden teşekkür ederim

 • Merhaba, “Discipline” adında bir dizi var. 5 bölümden oluşuyor. Youtube dizisi fakat gerçekten hoş. Bir gencin ailesine ve arkadaş grubuna eşcinsel olduğunu açıklaması ve o gencin içinde bulunduğu arkadaş grubuyla yaptıkları şeyler yer alıyor dizide. İngilizce çevirisi de bulunmakta fakat her bölümününün Türkçe çevirisi yok ne yazık ki. İngilizce şeklinde izleyip çevirmeye vaktim olmadığı için maalesef eğer çevirebilirseniz gerçekten çok çok sevinirim. Ayrıca bütün çevirileriniz ve emekleriniz için de çok teşekkür ediyorum. 🙏🏻💕

 • Merhabalar OceanWind daha önce de yazmıştım acaba Bang Rak Soi 9/1 ı çevirme ihtimaliniz var mı 2016 yapımı bir dizi sitcom tarzında bir bl dizisi ama nedense hicbiryer çevirmemiş diziyi ama bu site hem hızlı hemde güzel çeviriler yapıyor bir ihtimal acaba bunu da çevirir mısınız???

  • Genel açıklamalarımızda da söylediğimiz gibi, elimizdeki liste boşaldıkça yeni serilere bakabiliyoruz ancak. Şu an doluyuz.

  • Bu dizinin çevir idi var elizaa99 da genelde isteklere baktığımda ya çevirisi olan yada başkaları tarafında şev iridi devam eden diziler isteniyor iyi araştırın öyle yazın çevirmen arkadaşlarımda düşünüp iyi araştırın

 • Selam ‘Cause You’re My Boy(my tee the series) serinin çeviri listesine ekleme şansınız var mı our sky dan mork&tee dizisi çeviri listesine ekleyebilir mısınız?¿

 • Until death tear us apart adlı bir dizi çevirecektiniz sanki eski listede hatılıyorum. Ne oldu ona? Az önce bir videoya rastladım ve gayet kaliteli de görünüyordu oysa ki…

 • Yeni dizileri sabirsizlikla bekliyorum ozellikle histori tarp dizisini nisan ayinda basliyor yutupta fragmanlarini vermeye baslamislar sizde sitede verseniz ne iyi olur merak edenlere Teşekkürler simdiden

 • Friend zone ile dark blue kiss dizilerinin ne zaman yayınlanacağı belli mi acaba kesin bir tarih var mı? Bu arada elinize emeğinize sağlık gerçekten çok güzel bir site😊

  • FriendZone şu an çevirisi yapılan serilerimizden, Dark Blue Kiss için ise yayın tarihi henüz verilmedi.

 • merhaba lütfen boş zamanınız olursa Love is More Than a Word dizisini de çevirir misiniz lütfen

 • Şu an sevinçten ağlıyorum desem inanır mısınız? Evet biraz abarttım, şu an ağlamıyorum. Ama heyecan ve mutluluktan yerimde duramıyorum. Bağırmak çığlık atmak hoplayıp zıplamak istiyorum. Neden mi? ÇÜNKÜ LOVE BY CHANCE SERİSİNİN 2. SEZONU GELİYOR. HEM DE TİN VE CAN BİRLİKTE. Ben sevinçten çığlık atmayım da ne yapayım? Teaser yayınlanmış. TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL. 5 mayısta Tayland da gösterime giriyor. Umarım burada çevirisi çok geçmeden yapılır ve izleme şansı buluruz. Bu dizide en beğendiğim ve sonunda birlikte olamadıkları için kahrolduğum çifti tekrar izleme şansı bulmak, hele ki birlikte olduklarını görmek… Sevincimi anlatacak kelime bulamıyorum. Lütfen bu dizinin 2. Sezonunu da yayınlandıktan sonra çok geçmeden çevirisini yapın. Lütfen 🙏🏼 🙏🏼 🙏🏼 🙏🏼 🙏🏼

  • Gördüğünüz 2.sezon değil. Reklam amaçlı çekilen mini bir dizi projesi sadece. LBC 2.sezon çekilmeyeceği defalarca söylendi, bizlerde her seferinde duyurusunu yaptık ~

   • Dizinin adı Reminders olarak geçiyor ve 3 bölümden oluşuyor. Ve söylediğiniz gibi reklam amaçlı çekilen mini film var. Onu da biliyorum. Reminders in çeviri listenizde olup olmadığını merak ediyorum. Tin ve can💓

 • Ya bu nedir arkadaş!çoğu dizi ve filmleri kıskacınıza almışsınız fakat aylardır hatta bir senedir beklemede olan diziler var.birde başka sitelere engel oluyorsunuz biz seriyi planlamıştık çevirmeyin diye madem bekliyor aylarca,bari engel olmayın

  • Gördüğünüz serilerin hepsi çeviri aşamasında şu an, belli ki siteyi uzun zamandır takip etmiyorsunuz. Cahilliğinizle bik bik konuşmayın. Serileri paket paket yayınlıyoruz her dönem.

  • İyi sallamışsın listede olan dizilerin çoğu çıkalı bir sene olmadı atıp tuttuğunu ancak bu kadar belli edebilirdin

 • Merhaba.
  What the duck final call serinin devamı mı? Ve eğer öyleyse çevirmeyi düşünüyor musunuz? Cevaplayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler ^^.

  • Bu dizinin 12 bölüme kadar çevirisi var bağımsız biride diğer bölümleri çevirecekmiş iyice araştırında öyle istekte bulunun çevire şerde insan robot değiller emekleri boşuna gitmesin kim çevirirse etmeye saygı

 • İstekler neden hep çevirisi olan diziler make it right 1.sezon çevirisi elizaa99 da var 2.sezonunu şuan evaneccocerew çeviriyor sotus serisinin1. 2.sezonu tam olarak elizaa 99da var izledim birde bang rak soi 9/1 oda orda var heroin addicted istemişler oda 12.bölüme kadar çevirisi var birde bagımsız biri gamzehartbl çevirisiniyapıcakmış istekde bulunurken dizileri iyice araştırın sonuçta cevirmenlerde insan robot deyil emekleri hiç birinin ziyan olmasın olanlar yerine olmayanları çevirmek daha akıllıca hem zamandan tasarruf

 • Bu diznin çevirisi12. bölüme kadar var devamınıda bağımsız bir çevirmen çevireceğini yazdı ayrıca sotus serisinin 1.ve2. sezon çevirisi tam var ben izledim make it ringht de 1.sezonu var elizaa99 da2. Sezonunuda evenescocrev çeviriyor şuan 4.bölümde isteklerde bulunurken iyi araştırın kim çevirirse çevirsin emekleri heba olmasın onlarda insan robot değiller hem çevrilmemiş dizilere daha fazla zaman olur çevrilmişlerle zaman kaybetmek pek akıllıca değil tabi benim düşüncem

  • Kör müsünüz yoksa dalga mı geçiyorsunuz gerçekten sorguluyoruz sizleri. Dizilerimiz arasında yer alıyor zaten, yayınlanıyor şu an??

 • SİZDEN BİR İSTEĞİM VAR CANIM SİTEM VE CANIM ÇEVİRİ TİMİM!
  İstek listem biraz uzun ama ne yapayım, bir tanesi bile olsa kafidir.
  1- Discipline adlı BL web dramasını çevirmenizi istiyorum. Kore yapımı dizinin farklı bir aurası var ve bizi hem ağlatan, hem güldüren türden tıpkı twm gibi güzel mi güzel sevimli ve biraz da LGBTIQ+ temalı. Kısacası: bunu çevirseniz çok mutlu oluruz.
  2-My Pistachio, bromance gibi ilerleyen ama bir anda BL oluveren yine Kore yapımı harika bir film
  3-One Night Only/Kore yapımı Kısa Film
  4-Boy Meets Boy/Kore yapımı film
  5-Bad Romance&Not Bad Romance(gelecek MaxTul serisi)

 • Yeni eklenenlerde inanılmaz güzel zaten bl li dizi ve flimler çok ğüzeller ama normal dizilerden Detective L dizisi ve Campus heroes dizilerini çevireceginiz hiç aklıma gelmezdi çok merak ettiğim dizilerdi hata normal diziler çeviren tayvandrama ya ve indiasia sitelerine istekde bulunmuştum burda görünce çok mutlu oldum farkınızı ortaya koydunuz çok uzun yılardır asya dizileri izleyen biri olarak bu siteyi izleyeli beş altı ay olmuştur her internete girdiğimde ilk girdiğim site bütün serileride izledim şindi diğerlerine birde nacizane isteğim çeviri istek bölümüde açsanız bizler oraya istekte bununsak isler ede fikir olur hem seçme konusunda yırumlara baktığımda çevirisi olan diziler yazılıyor genelde ama sitenin konseptininde değişmesinide istemem daha çok bl li dizilere normal diziler çeviren siteler zaten var arada diğerlerini serpiştirme yapmak tuzu bibiri gibi oluyor güzelde oluyor siizleri seviyoruz allah sizlere güç kuvvet versin….. 💑💑💑

  • Dizi/Film isteklerinizi Planlanan Seriler kısmına yorum bırakarak yapabilirsiniz, hepsini okuyoruz 🤗

 • Planlanan serilere çeviri durumu eklemeniz gerçekten çok iyi oldu. Hâlâ sabırsızlıkla bekliyoruz ve ne zaman yayınlanırlar bilemiyoruz ama küçük de olsa en azından çeviri durumunu bilmemiz bile yetiyor bize. Tekrardan böyle güzel bir site olduğunuz için teşekkür ederim. Umarım daha da büyürsünüz.

 • Part time the seriesi çevirmeyi düşünüyor musunuz? Eğer çevirirseniz çok mutlu oluruz. Bütün çeviriler için elinize sağlık.

 • Yeni eklediklerinizde iyi seçimler ceviri durumlarını yazmanız iyi olmuş Happy together ve love sick2 birde love lie hide fake dizisi var onlarıda çevirirmisiniz çevirile bilecek durumda ise sizler için uygunsa tabi şimdiden teşekürler artık sanki seçimleriniz daha bi güzel olmuş önceden daha çok okul konuları daha ağırlıklıydı şimdi farklı konular seçmeniz çok çok iyi

 • Liste şahane emeğinize sağlık~
  Ben Reminders dizisinde Phun ve Noh çiftini görüp Love Sick 1. sezonunu youtube aracılığıyla seyrettim. Ancak 2 sezon çevirisi yoktu. Birçok kişi tarafından da beğenildiğini görünce buraya girip isteğimi bırakmak istedim. Umarım bir gün onunda çevirisini burada görebiliriz ^^ Teşekkürler~