Planlanan Seriler: Dizi/Film

History3: Trap

Ülke: Tayvan
Oyuncular: Jake Hsu, Chris Wu, Andy Bian, Kenny Chen, Diane Lin, Sphinx Ding
Bölüm Sayısı: 20
Çıkış Tarihi: 2019

İşine gönlünü vermiş, adalet aşkıyla tutuşan bir polis ve bir çete liderinin oğlu… Polis ve halk arasında işbirliği, yeni ve güvenli bir toplumun en sağlam temelidir. Ancak bir polis işini farklı amaç için kullanmaya başlarsa sonu çıkmaza dönüşür. Polisimiz Meng Shao Fei, kendini bir anda gangsterlerin kişisel koruması olarak bulur. Sadece bir polis olarak işini yapması gereken Meng Shao, çete liderinin oğluna duygular beslemeye başlar ve bu durum onu yeraltının kirli tuzaklarına çeker.


SKAM France (Sezon 3)

Ülke: Fransa
Oyuncular: Axel Auriant, Maxence Danet-Fauvel, Robin Migné, Paul Scarfoglio
Bölüm Sayısı: 6 – ?
Çıkış Tarihi: 2019

Konu: Sevilerek izlenen Skam dizisinin Fransa versiyonu. 3.sezonda Lucas ve Elliot odaklı. Gençlerin okul hayatı, popülerliğe bakışları, aşk hayatları, ergenlikten gençliğe geçiş evrelerinde kendilerini ve cinselliği keşfetmeleri, içki ve sigara gibi alışkanlıklara bakışları ve başlamalarına kadar gençlerin hayatlarında var olan her türlü iyi ve kötü şeyleri gösteren bir dizi.


Project S The Series: SPIKE

Ülke: Tayland
Oyuncular: Oabnithi Wiwatt, Bank Thiti, Beam Papangkor, Panjan Kawin
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2017

Konu: Theppanya Lisesi, geçtikleri yıl Tayland’ın en büyük spor yarışmasında finale ulaşan bir voleybol takımına sahiptir ancak yarışma sonunda eski şampiyon St. Sebastian Lisesine yenilmişlerdir. Hayal kırıklığı yaşayan takım, bir sonraki yıl sağlam döneceklerine ve kazanacaklarına söz vermişlerdir. Bununla birlikte takımın ası olan Singha, Sebastian’a geçiş yapmıştır. Takım kaptanı Puen artık kazanmak için daha kararlı ve hırslıdır.


Project S The Series: Skate Our Souls

Ülke: Tayland
Oyuncular: James Teeradon, Chansangavej, Narupornkamol, Toni Rakkaen
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2017

Konu: Notları ümit vaat etmeyen bir öğrenci olan Boo, sıkı bir aileden gelmektedir. Sıradan bir öğrenci gibi gözükse de Boo’nun ciddi bir sorunu vardır; Depresyon. Uzun zamandır depresyonla savaşan ve altından kalkamayan Boo kendine sık sık zarar vermektedir. Düzgün yemek yemez, uyumaz… Bir gün daha fazla dayanamayıp intihar etmeye karar verir ancak bu planı Simon ve Fern önderliğinde bir grup patenciyle karşılaşmasıyla engellenir. Boo, depresyonu ve korkularını yenebilecek midir?


My Dear Loser Series: Edge of 17

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nanon Korapat, Jane Ramida, Chimon Wachirat, Purim Pluem, Pluster Pronpiphut
Bölüm Sayısı: 9
Çıkış Tarihi: 2017

Konu: Oh, okulda inek olarak kabul edilmiş bir öğrencidir. Okuldan nefret etmiş ve zorba arkadaşları tarafından sık sık ‘Mantar’ diye çağırılmaktan bıkmıştır. Oh bu zorbalığı çoğunlukla Copper ve In’ın tayfasından görür. Ancak okuldan ne kadar nefret etse de, onu her gün geri dönmeye motive eden yalnızca bir kişi vardır ve bu kişi Copper’ın kız arkadaşı Peach’dır. Sun ise okula yeni transfer olmuş bir öğrencidir. Beklenmedik koşullar nedeniyle Oh’la arkadaş olur. Sun, okulda ezik birisiyle arkadaş olması yüzünden Copper ve In tarafından sık sık rahatsız edilir.
Okulun en büyük ineği, popüler bir kızla çıkabilir mi? Yeni transfer öğrenciye, kabadayı olarak kabul edilen kişi sevgi gösterecek midir?


Friend Zone

Ülke: Tayland
Oyuncular: Lee Thanat, Pearwah Nichaphat, Plustor Pronpiphat, Singto Prachaya, Nat Sakdatorn, Namtan Tipnaree
Bölüm Sayısı: 12
Çıkış Tarihi: 2018

İlişkiler, arkadaşlıklar ve sırtını dayadığın duvarların yıkılması… Dört çift arasında geçen olayları konu alacak.

 

 


Triage

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tae Darvid, Tee Tanapol
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

2Moons kadrosundan tanıdığımız TaeTee’nin kendi dizileri. Konumuz hastanede başlıyor. ‘Hastane çalışanları her zaman soğukkanlı olmalıdır. Ölüm ve yaşam kararı bizim elimizde değildir. Çabalar sonuç vermiyorsa, eziyet etmenin anlamı yoktur.’ Peki ya ufakta olsa bir umut varsa?


Dark Blue Kiss

Ülke: Tayland
Oyuncular: New Thitipoom, Tay Tawan, AJ Chayapol, Poss Plapodd, Fluke Gawin, Pluem Pongpisal
Bölüm Sayısı: 12
Çıkış Tarihi: 2019

Kiss Me Again serisinin ana başrol çifti Pete ve Kao için çekilen 2.sezon serisidir. ‘Bir gün birbirimize olan sevgimiz biterse, bunu kabaca davranışlarla ima etmek yerine güzelce sonlandırmalıyız.’


Yandai By Way No.10

Ülke: Çin
Oyuncular: Luo Yi Hang, Gong Zheng, Yang Xi, Kang Rong
Bölüm Sayısı: 10
Çıkış Tarihi: 2016

Liang Ze kendi çapında bir yazardır ve biraz asosyeldir. Bir gün beslediği hamster hastalanınca soluğu veterinerde alır. Hamsterını götürdüğü evcil hayvan mağazasında Hang Hang ile tanışır. Hang Hang’ın mağazası 10 No’lu YanDaiXie Caddesi’dir. Birbirleriyle sık sık buluşmaya başlayan ikili keyifli ve güzel zaman geçirmektedir. Hang Hang ise Liang Ze’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır bile.


Roop Thong (Golden)

Ülke: Tayland
Oyuncular: Reonchaidee Pathompong, Mankalasut Akalavut, Dan Worrawech, Sawetsila Mayura, Punpun Sutatta
Bölüm Sayısı: 18
Çıkış Tarihi: 2018

Çocukluğundan beri kadınların gözdesi olan Seua, mükemmel bir erkek olarak yetiştirilmiştir. Seua’nın babası uzun zaman önce vefat etmiştir bu yüzden annesi Amber ile yaşamaktadır. Herkesin gözünde mükemmel görünen Seua’nın ilgisi ise erkeklere kaymaya başlamıştır. Bunun nedeni ise ona kör kütük aşık olan Rob’dur. Seua ve Rob ilişkilerini yürütmek istese de, Seua’yı çok seven bir kız olan Riawkhao ise onu tekrar hetero yapmak için elinden geleni yapacaktır. Her şeyden önemlisi ise ortada bir tehlike vardır; Moo. Moo’nun yıllar önce Amber ve Seua’yı içeren bir intikamı vardır. Tüm bunlarla nasıl başa çıkacaklardır?


Theory of Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Gun Atthaphan, Off Jumpol, White Nawat, Earth Pirapat, Suwanamas Neen
Bölüm Sayısı: ?
Çıkış Tarihi: 2019

Kaii fakültenin playboy öğrencisidir. Her fakülteden bir kız arkadaş edinip, sıkılınca ayrılan bir tiptir. Şimdiye kadar sadece kendi fakültesinden kimseyle çıkmamıştır. Hayattaki en büyük mottosu ise ‘Asla arkadaşlarına aşık olma’dır. En yakın arkadaşı olan Third ise Kaii’ye aşıktır. Third’ün duygularını yansıtmaya çalışması, itiraf etmek istemesi Kaii için bir değişiklik yapacak mıdır?


S.C.I 谜案集

Ülke: Çin
Oyuncular: Gao Han Yu, Ji Xiao Bing, Jiang Long, Wang Mei Ren, Jerry Koo, Meng A Sai
Bölüm Sayısı: 26
Çıkış Tarihi: 2018

Adalet ve suç arasında bir ana temaya sahip seri olan S.C.I, karanlığa gömülü suçları çözmeye çalışıyor. Komiser Bai Yu Xi ve Psikoloji bölümünün yıldızı Dr. Zhan Yao birbirlerinden haz etmeden çıktıkları bu yolda, uyum içerisinde hareket etmeyi öğreneceklerdir.

 

~ FİLMLER ~


Eclipse (커터)

Ülke: Kore
Oyuncular: Kim Shi Hoo, Choi Tae Joon, Moon Ga Young, Kim Yoon Joo, Jang Seo Kyung, Jung Ah Mi
Tür: Gizem, Suç, Gençlik, Bromance.
Çıkış Tarihi: 2016

Yoon Jae bir liseye transfer öğrenci olarak gönderilmiştir. Burada gizemli ve herkesin çekindiği Se Joon adında bir öğrenciyle tanışır. Yoon Jae ilk başta zorbalığa maruz kalır ama Se Joon’un onu korumasıyla kimse yanına yaklaşmamaya başlar. Se Joon’un Yoon Jae’ye karşı ilgisi vardır. Yoon Jae’nin annesi hastadır ve paraya ihtiyacı vardır. Se Joon bunu öğrenince ona iş teklifi yapar ve Yoon Jae kabul eder ama işi bilmiyordur.


Doushitemo Furetakunai (No Touching At All)

Ülke: Japonya
Oyuncular: Yonehara Kousuke, Taniguchi Kenji, Tomita Sho, Korechika Atsushi, Aikawa Juri
Tür: BL, Yaş Farkı, Romantizm, Dram, Psikolojik.
Çıkış Tarihi: 2014

Shima, yeni iş gününde asansörde kaba ve serseri bir adamla tanışır. Bu yeni patronuyla ilk karşılaşmasıdır. Togawa her ne kadar kaba ve çapkın görünsede, aslında çok iyi bir insan olmasıyla Shima’yı kendine çeker. Her ikiside acı verici bir geçmişe sahiptir. Togawa, Shima’ya karşı adım atmak istese de, Shima kendi duygularından korktuğu için kararsızdır.


In Between Seasons

Ülke: Kore
Oyuncular: Bae Jong Ok, Lee Won Keun, Ji Yoon Ho, Park Won Sang, Seo Jung Yeon, Kim Ye Eun
Tür: BL, Psikolojik, Dram, Aile.
Çıkış Tarihi: 2018

Mi Kyung kocasından ayrı yaşayan ve lise çağındaki oğlu olan Soo Hyun’u yetiştiren bir annedir. Soo Hyun annesi için hayata tutunma sebebidir ve onu üzmemek için gay olduğu saklamaktadır. Soo Hyun, arkadaşı Yong Joon ile sevgilidir ve ikiside birbirini çok sevmektedir. Birlikte oldukları birkaç yıl sonra Soo Hyun ve Yong Joon çıktıkları gezide kaza yaparlar. Kazada ağır yaralanan Soo Hyun komaya girer. Şimdi annesi büyük bir çıkmazın içerisindedir ve oğlunun sırlarını öğrenecektir.

48 comments

 • Gerçekten çok mutlu ettiniz bizi, ben buradan tüm fujoshiler ve fudansiler adına teşekkür ediyorum. Çok sevdiğim manganın filmini de çeviriyorsunuz ve daha nicesi ❤🙏💕💋😘😍😻

 • Çok güzel dizi ve filmler var listede umarım çabuk çevrilir ve yayınlanır çok teşekkürler morfansub

 • Şimdiden bile Theory of Love için büyük heyecanlıyım,çokça teşekkürler tüm çevirileriniz için

 • our sky en sevdiğim çiftlerin hikayesi water boy pete kaonun yeni dizisi de 🙂 şimdiden çok teşekkür 🙂

  • 2. Sezonun cevirisini bende bekliyorum vk da 2 sezonun 5 bolumune kadar cevrilip birakilmis nasil bir yarim kalmis anlatamam

   • ben birinci sezonunu izledim ikinci sezonda dedigin gibi ama sonradan kaldırıldı birinci sezonu ise bazı bolumleri var ama karisik ve cok istıyorum izlemeyiiiii ^_^

 • Bir de in sun ciftini de our skyy la birlikte gördüm onu da cevirir misiniz acaba. The gifted onu da cevirir misiniz lutfeenn 😊 cok oldum sanirim ama istek iste tabisi siz bilirsiniz öpüyorum 😚

 • Eclipse film ve ossans love serisini okadar cok izlemek istedim ki ayy lutfen hemen çevirin cok sevindim mutlu oldum yaa

 • ben özelikle filimleri bekliyorum in between seasons ,Doushitemo Furetakunai ,History: Obsessed ilgimi çok çektiler 😀

 • bunları görünce acayip heycanlandım sabırsızlıkla bekliycem şimdiden teşekkürler canım mor fansub ekibi 🙂

 • Make it right da güzel bir seri gibi duruyor onu da çevirme imkanınız var mı acaba hem 2 sezonluk bir dizi belki onu da bekleyen izleyiciler vardır mesela benim gibi 😊

 • Theory of Love ve In Between Seasons’ı görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam. Lütfen yayınlamaya ilk onlardan başlayın.. 🙏🏾 Gerçekten beni çok mutlu edersiniz. Çalışmalarınızı merakla bekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler..🥰💕

 • Yeni dizi ve flimleri merakla bekliyorum bu 2019 da yayınlanacak olanlar güncel dizi olacaktır sizde dizi btipte mi çevireceksiniz yoksa kore dizileri gibi bölümün ingilizcesi çıkınca güncel olarak mı çevireceksiniz dizinin yada flimlerin türlerini yazmanız iyi olmuş en azından bl mi bromançe mi oldugunu biliriz şimdiden teşekğrler

 • Merhaba. 2019 da singto nun yeni bl dizisi cikacak. He is coming to me. Bilirsiniz zaten. Rica etsem ceviri listenize onu da ekleyebilir misiniz. Singto nun dizilerini hic listenizde goremedim friend zone da var mesela. Sadece ricada bulunmak istiyorum o kadar. Tum cevirmen ekibi olarak hepinize kolayliklar gelsin. Tesekkurler.

 • Nasıl mutlu oldum anlatamam. Umarım kimse size zorluk çıkarmaz ve üzmez. Şimdiden emeğinize sağlık. Seviliyorsunuz…

 • Merhaba;
  Öncelikle yoğun olduğunuzu,sınavlarla uğraştığınızı biliyorum. Sabır ve kolaylık diliyorum.
  Şunu ,bunu çevirecek misiniz sorularından da bunaliyorsunuzdur.
  Yine de sormak için kendime engel olamadım.
  Singto’nun Friend Zone dizisi,
  Gun Atthaphan’ın The Blue Hour filmini listeye alabilme ihtimaliniz?
  Mor Fansub olarak sadece BL çevirdiğinizin farkındayım. Ama Mint to be ve The Gifted dizileri de çok çok güzel olurdu.Yoruluyor,çok fazla problemle karşılaşıyorsunuzdur.Umarim çevirmenleriniz artar.
  Teşekkürler..

  • Dizileri belli kategorilere göre seçiyorum genelde. Konusu ve oyunculuklar sağlam olmalı. Söylediğiniz dizileri biliyorum ama şu anlık tercihim arasında değiller, belki elimizdeki diziler azalınca listeye alabilirim.

 • History 3 trap eklemişsiniz harikasınız ya seviliyorsunuz ❤️😍 bol bol dinlenin 1 ay sonra görüşürüz 😘

 • Çok güzel başka dizilerde eklenmiş özellikle S.C.I dizisini merakla bekliyorum. Çete ve polisle ilgili olan da epey güzel ve ilginç duruyor. Seçimleriniz zaten hep muhteşem harikasınız canlarım. Emeğinize sağlık ve kolay gelsin şimdiden.💜💐

 • Theory of love (umqarım doğru yazmışımdır) sabırsızlıkla bekliyorum. en çok da onu istiyorum

 • dizilerin hemen hemen hepsi aradığım ama tr bulamadığım diziler ama aralarında en çok (dark blue kiss,yandai by way no.10,history:obsessed(aslında obsessed bir yerde tr izlemiştim ama sonra kaldırmışlar herhalde bulamadım bu iyi oldu ilk izlediğim bl dizilerden biriydi teşekkürler),theory of love)en çok bunları merakla bekliyorum bu dizileri tr izleme şansı verdiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİM:)

 • Merhabalar. Çeviri istekleriniz var ve yetişmeye calisiyorsunuz hepimize. Çok çok teşekkür ederim öncelikle. Beğenerek takip ediyorum sitenizi. Bende uzun suredir Love sick the series 2. Sezonun cevirilmis olmasini bekleyenlerdenim bir cok kisi gibi. Ama hic bir site üstlenmedi.. Acaba siz cevirmeyi dusunur musunuz ? O kadar çoook bekleyen var ki inanamazsiniz.. umarim yardimci olabilirsiniz bize..

 • Theory of Love dizisi Mayis ayinda gosterime baslicakmis. Lutfen bunuda listenize alin. 💕
  Love sick the seriess ikinci sezon o kadar cok merak ediliyorki.. lutfennn listenize alin ayda 1 bolum bile gelse raziyiz 😂😂

 • Roop thong dizisini orjinalinden izlemiştim pek anlamadım ama ğüzel dizi çevirmeniz çok iyi olmuş benim en çok merak ettiğim history3trap konusu çok ilgi çekici genelde dizi ve flimlerde konular benim için önemli uzunsüre aynı tür dizilerden sıkılan bşri olarak genelde isteklerde hep aynı tür diziler istiyorlar bazılarının zaten çevirileri var yada çevriliyor neden aynılarını istiyorlar anlamıyorum ve hep okul dizisi ağırlıklı istekler ve insanı artık sıkmaya başlıyor ben gibi farklı dizi ve flimler arıyor insan buna dikkat ederseniz sevinirim şu ana kadar ki seçimler iyi mesala mark ın yeni dizisinide ekleseniz tabi ingilizcesi varsa okul konulu değil farklı teşekkürler