Planlanan Seriler: Dizi/Film

My Ride The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fame Chawinroj, Mild Suttinut, Mike Weerapat, Jay Jatuporn
Bölüm Sayısı: 8

Çıkış Tarihi: 2020

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Biri doktor, diğeri ise şoför olan iki farklı hayat… Doktor Tawan erkek arkadaşını eve bırakması için Mork’u kendilerine şoför olarak tutar ve böylece ikisi tanışmış olur. Bir gün Mork kasıtlı olarak Doktor Tawan’ı eve geç götürünce, Tawan erkek arkadaşının onu aldattığını öğrenir. Duygusal açıdan çöküntü yaşayan doktora, başından beri onunla ilgilenen Mork destek olur.

 


The Miracle Of Teddy Bear

Ülke: Tayland
Oyuncular: Sarin Inpitar Ronnakiat, Job Thuchapon, Tee Thanapon , First Parada , Judo Tantachj
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Taohu büyük beyaz bir oyuncak ayıdır ve on yıldır Nat’i rahatlatan bir nesnedir. Ancak sıradan bir oyuncak aydı değildir, evin içindeki diğer nesnelerle konuşabilme yetisi vardır. Bir gün, Nat fark etmeden, oyuncak ayı mucizevi bir şekilde genç bir adama dönüşür ancak kendi ile ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır. Taohu kendi geçmişini ararken, sahibinin ailesiyle ilgili kara bir geçmiş ile bağlantılı olduğunu fark edince işler daha da çıkmaza girmeye başlar. Çabuk olmalıdır çünkü insan olarak zamanı azalmaktadır. Geçmişindeki sırlara açığa çıkarmayı istiyordur ancak en çok sevdiği kişiyle de yakın olmak da istiyordur. Taohu sorularına cevap bulup geçmişindeki sır perdesini ortadan kaldırabilecek midir?  Dileklerini yerine getirebilecek başka bir mucize olacak mıdır?

 


Between Us The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Boun Noppanut Guntachai, Prem Warut Chawalitrujiwong, Ohm Thitiwat Ritprasert , Fluke Natouch Siripongthon 
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Until We Meet Again (2019) yapımı dizinin yan serisidir. Win ve Team’in birbirlerini nasıl yüzme kulübünde tanıdıklarını ve sonunda ilişkilerinin nasıl boyut aldığını konu alır.  Win, Team’in küçüklükten yaşadığı çocukluk travmasına çözüm bulmaya çalışırken team ise Win’e nasıl ihtiyaç duyulabileceğini ve nasıl istenileceğini öğretecektir.

 


Winner Is King (Sha Po Lang)

Ülke: Çin
Oyuncular: Tan Jian Ci, Chen Zhe Yuan, Li Hong Yi , Sun An Ke
Bölüm Sayısı: 45

Çıkış Tarihi: 2021 (Tahmini)

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Büyük Liang Hanedanlığı zamanlarında insanlar yaşamlarını, gücünü Violet Buhar Altını denilen bir yakıttan alan buhar makineleri ile sürdürüyordu. Küçük bir kasabada yaşayan Chang Geng, annesiyle pek yakın sayılmazdı üvey babası ise yılın çoğu zamanında ortada olmayan biriydi. Yakın olduğu kişiler ise iki küçük çocuk, kasaba öğretmeni ve manevi babasıydı. Ama bütün hayatı Barbar İnsan Kabilesinin kasabalarını işgal etmeye çalışmasıyla tepetaklak olmaya başladı. Chang Geng’in bütün kimliği bir hayalden ibaretti, sandığı gibi bir kasaba çocuğu olmamakla birlikte tanıdığı kişiler olan annesi, öğretmeni hatta manevi babası bile bambaşka insanlar hâline gelecektir…


A Tale Of Wanderers (Tian Ya Ke)

Ülke: Çin
Oyuncular: Zhang Zhe Han, Simon Gong, Zhou Ye, Ma Wen Yuan
Bölüm Sayısı: 36

Çıkış Tarihi: 2021 (Tahmini)

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Zhou Zishu, krallığı koruma görevini üstlenen bir örgütün lideri olma işini bıraktıktan sonra dövüş sanatları dünyasındaki suikast komplolarının içine girer. Ailesinin ölümünün intikamını almak için Hayalet Vadisi’nden kaçan gizemli dövüş sanatçısı Wen Kexing ile tanışır. Hemen arkadaş olurlar ve sahibinin Jianghu üzerinde büyük bir güç elde etmesini sağlayan efsanevi nesneyi bulmak için büyük bir maceraya girişirler.


Chasing The Light (Sa Ye)

Ülke: Çin
Oyuncular: Fan Cheng Cheng, Wang An Yu, Wang Sheng Di
Bölüm Sayısı: 24

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jiang Cheng, derslerinde örnek alınası derecede iyi olan bir öğrencidir. Küçüklüğünde evlat edinilmiştir ancak evlat edinildiği ailesi tarafından terk edilip gerçek babasına geri gönderilir. Ona yabancı gelen bir çevreyle karşılaşır babası ise bir kumarbazdır bu nedenle asi bir karaktere sahip olur. Serseri ve zorlu biri olan Gu Fei ile tanıştığında hayatı değişir. Birbirlerini tanıdıkça arkadaşlık ilişkileri yakınlaşır. Bu nedenle telafi maceralarının başlangıcı olur birbirlerine iyileşmek ve acıların üstesinden gelme gibi konularda yardımcı olmaya başlarlar.


I Just Slept 

Ülke: Güney Kore
Oyuncular: Lee Yee Joo, Choi Ye Eun
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: Mart 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Kore GL dizisidir. Kafede çalışan bir üniversite öğrencisiyle, yayınevi şirketinin müdürü arasındaki aşkı anlatan web dizisidir.

 


Lovely Writer

Ülke: Tayland
Oyuncular: Kao Noppakao Dechaphatthanakun, Up Poompat Iam-samang, Chap Suppacheep Chanapai, Kenji Wasin Panunaporn
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Gene, profesyonel bir yazardır. Bir gün yeni bir türde yazmasını isteyen yayıncısı ona Boys Love (BL) türünü önerir. Bu meydan okumayı kabul eden Gene, noveli yazar ve yazdığı novel büyük bir başarı kazanır. O kadar başarılıdır ki diziye dönüştürülecektir. Yazar Gene’nin, başrol için seçmelere gelen dışarıdan iyi niyetli kibar duran ama aslında içinde büyük bir kurt barındıran 20 yaşındaki Nubsib tarafından aklının çelinmesini anlatan bir hikayedir. 


KinnPorsche The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Mile Phakphum, Apo Nattawin, Build Jakapan, Tong Thanayut, Jeff Satur, Gameplay Garnpaphon
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Bir mafya ailesinin ortanca çocuğu olan Kinn Anakin, pusuya düşürülür ve ağır yaralanır. Yarı zamanlı garson olarak çalışan üniversite öğrencisi Porsche Phachara ile karşılaşır. Kinn, kendisine yardım ederse ona büyük miktarda para ödeyeceğini söyler. Porsche aslında ulusal judo şampiyonudur ve teklifini kabul eder. Yeteneklerini gördükten sonra Kinn, Porsche’u koruması olarak ister. Ancak Porsche reddeder lakin Kinn onu kolay kolay bırakmaz. Porsche bu tehlikeli dünyanın bir parçası olmak istemez çünkü sevdiği tek kişi olan küçük kardeşi Porsches Pitchaya’nın bu duruma sürüklenmesinden korkar. Bir gün Kinn’in düşmanları tarafından tehdit edilince ve Kinn’in peşinden ayrılmaması eklenince, teklifi kabul etmek ve onun evinde yaşamak zorunda kalır. İkilinin ilişkileri zamanla özel bir şeye dönüşmeye başlarken, onları test edecek birçok engel ortaya çıkacaktır.


Bad Buddy The Series

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nanon Korapat, Ohm Pawat, Drake Sattabut, Milk Pansa, Love Pattranite
Bölüm Sayısı: 

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Küçüklüklerinden beri, Pran (Nanon) ve Pat (Ohm)’in babalarının arasında kıyasıya bir rekabet ve düşmanlık vardı. Her konuda birbirleriyle yarış hâlindelerdi. Bu da kendi oğullarına geçti. Çocuklarının başarılarını ve davranışlarını kıyaslamaya başladılar, dersleri ve ders dışı aktiviteleri de dahil. İki baba da başarılarını dışarıya vurup birbirleriyle rekabete devam ediyordu. Tıpkı düşmanlıkları, jenerasyondan jenerasyona aktarılıyor gibiydi çünkü iki çocuk da birbirleriyle rekabet etmeye başlamıştı. Ta ki… Bu konudan bıkıp arkadaş olana kadar. Hem de çok yakın arkadaşlar. Ancak, babalarının arasındaki düşmanlık nedeniyle arkadaşlıklarını saklamak zorunda kaldılar. Gizli arkadaşlık maceraları bu şekilde başlar… Ve belki de bu arkadaşlıkları, gizli bir tatlı aşka dönüşmek üzeredir?


Enchanté

Ülke: Tayland
Oyuncular: Book Kasidet, Force Jiratchapong, Fluke Gawin, Fluke Pusit, Aou Thanaboon, Boom Tharatorn
Bölüm Sayısı: 

Çıkış Tarihi: 2021

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Fransa’da bir süredir yaşayan Theo, babasının okulunda okumak için Tayland’a geri döner. Tayland’da yaşamak, çevresini bir kez daha oluşturması anlamına gelir ama o sadece bir arkadaş edinir, Ak. Theo bir gün kütüphanedeyken bir kitap bulur ve içinde Fransızca “Tanıştığımıza memnun oldum” anlamına gelen “Enchanté” imzasını görür. Theo, Enchanté denen kişinin kim olduğunu çok merak eder ve bunu Ak’a anlatır. Ak durumu çabucak açığa çıkarır ardından dört adam Enchanté olduklarını iddia ederek onunla tanışıp, yakınlaşmak ister. Theo, kendisi olduğunu iddia eden bu dört kişi arasında, gerçek Enchanté’sini başarıyla bulabilecek midir?

 

 

Yukarıdaki listeye, 2020 Aralık ayında yayınlanacak diziler ve onaylandığı hâlde henüz çekimleri başlamayan diziler eklenmemiştir.

532 comments

 • Selam hepsi beklediğim çeviriler biliyorum işiniz ve okullarınız var merak ettiğimse çeviri yüklemelerini nasıl yaptığınız yeni keşfettiğim için sayfa hakkında pek bilgim yok.Ve çevirdiğiniz tüm seriler için teşekkürler hepsini 3 günde bitirdim.Ellerinize ve kollarınıza sağlık hepinize hayatınız da başarılar 😀

 • Project S The Series: Skate Our Souls Ne zaman altyazı eklenecek?? Sabırsızlıkla bekliyorum. Ekranlarda altyazılı görme dileğiyle…

  • ben de make it right dizisini sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. umarım çevirisi yapılır . ayrıcı çevirisi planlanan diziler arasında da golden roop thong merakla beklediğim dizi. umarım en kısa sürede siteye eklenir.

 • sabırsızlıkla bekliyorum hepsi sevdiğim dramalar ve bulabilmeyi istediğim dizilerdi ellerinize sağlık şimdiden 😀
  Okullarınız da başarılar 😀

 • Bütün diziler birbirinden harika hepsini çok merak ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden kolay gelsin emeğinize sağlık

 • Merhabalar öncelikle çok teşekkür ederim çok hızlı bi şekilde çeviriler geliyor zevk alarak izliyorum bi öneri olarak kabul edersen the lost tomb dizisine bi ara bakabilir misin Çin yapımı çok merak ettiğim bi dizi eğer planlananlar arasına girerse çok sevirim ellerinize sağlık tekrar teşekkürler 😊🙏🏻

 • Roop thong dizisini orjinalinden izlemiştim pek anlamadım ama ğüzel dizi çevirmeniz çok iyi olmuş benim en çok merak ettiğim history3trap konusu çok ilgi çekici genelde dizi ve flimlerde konular benim için önemli uzunsüre aynı tür dizilerden sıkılan bşri olarak genelde isteklerde hep aynı tür diziler istiyorlar bazılarının zaten çevirileri var yada çevriliyor neden aynılarını istiyorlar anlamıyorum ve hep okul dizisi ağırlıklı istekler ve insanı artık sıkmaya başlıyor ben gibi farklı dizi ve flimler arıyor insan buna dikkat ederseniz sevinirim şu ana kadar ki seçimler iyi mesala mark ın yeni dizisinide ekleseniz tabi ingilizcesi varsa okul konulu değil farklı teşekkürler

 • Theory of Love dizisi Mayis ayinda gosterime baslicakmis. Lutfen bunuda listenize alin. 💕
  Love sick the seriess ikinci sezon o kadar cok merak ediliyorki.. lutfennn listenize alin ayda 1 bolum bile gelse raziyiz 😂😂

 • Merhabalar. Çeviri istekleriniz var ve yetişmeye calisiyorsunuz hepimize. Çok çok teşekkür ederim öncelikle. Beğenerek takip ediyorum sitenizi. Bende uzun suredir Love sick the series 2. Sezonun cevirilmis olmasini bekleyenlerdenim bir cok kisi gibi. Ama hic bir site üstlenmedi.. Acaba siz cevirmeyi dusunur musunuz ? O kadar çoook bekleyen var ki inanamazsiniz.. umarim yardimci olabilirsiniz bize..

 • dizilerin hemen hemen hepsi aradığım ama tr bulamadığım diziler ama aralarında en çok (dark blue kiss,yandai by way no.10,history:obsessed(aslında obsessed bir yerde tr izlemiştim ama sonra kaldırmışlar herhalde bulamadım bu iyi oldu ilk izlediğim bl dizilerden biriydi teşekkürler),theory of love)en çok bunları merakla bekliyorum bu dizileri tr izleme şansı verdiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİM:)

 • Theory of love (umqarım doğru yazmışımdır) sabırsızlıkla bekliyorum. en çok da onu istiyorum

 • Çok güzel başka dizilerde eklenmiş özellikle S.C.I dizisini merakla bekliyorum. Çete ve polisle ilgili olan da epey güzel ve ilginç duruyor. Seçimleriniz zaten hep muhteşem harikasınız canlarım. Emeğinize sağlık ve kolay gelsin şimdiden.💜💐

 • History 3 trap eklemişsiniz harikasınız ya seviliyorsunuz ❤️😍 bol bol dinlenin 1 ay sonra görüşürüz 😘

 • Merhaba;
  Öncelikle yoğun olduğunuzu,sınavlarla uğraştığınızı biliyorum. Sabır ve kolaylık diliyorum.
  Şunu ,bunu çevirecek misiniz sorularından da bunaliyorsunuzdur.
  Yine de sormak için kendime engel olamadım.
  Singto’nun Friend Zone dizisi,
  Gun Atthaphan’ın The Blue Hour filmini listeye alabilme ihtimaliniz?
  Mor Fansub olarak sadece BL çevirdiğinizin farkındayım. Ama Mint to be ve The Gifted dizileri de çok çok güzel olurdu.Yoruluyor,çok fazla problemle karşılaşıyorsunuzdur.Umarim çevirmenleriniz artar.
  Teşekkürler..

  • Dizileri belli kategorilere göre seçiyorum genelde. Konusu ve oyunculuklar sağlam olmalı. Söylediğiniz dizileri biliyorum ama şu anlık tercihim arasında değiller, belki elimizdeki diziler azalınca listeye alabilirim.

 • Nasıl mutlu oldum anlatamam. Umarım kimse size zorluk çıkarmaz ve üzmez. Şimdiden emeğinize sağlık. Seviliyorsunuz…

 • Merhaba. 2019 da singto nun yeni bl dizisi cikacak. He is coming to me. Bilirsiniz zaten. Rica etsem ceviri listenize onu da ekleyebilir misiniz. Singto nun dizilerini hic listenizde goremedim friend zone da var mesela. Sadece ricada bulunmak istiyorum o kadar. Tum cevirmen ekibi olarak hepinize kolayliklar gelsin. Tesekkurler.

 • Yeni dizi ve flimleri merakla bekliyorum bu 2019 da yayınlanacak olanlar güncel dizi olacaktır sizde dizi btipte mi çevireceksiniz yoksa kore dizileri gibi bölümün ingilizcesi çıkınca güncel olarak mı çevireceksiniz dizinin yada flimlerin türlerini yazmanız iyi olmuş en azından bl mi bromançe mi oldugunu biliriz şimdiden teşekğrler

 • Theory of Love ve In Between Seasons’ı görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam. Lütfen yayınlamaya ilk onlardan başlayın.. 🙏🏾 Gerçekten beni çok mutlu edersiniz. Çalışmalarınızı merakla bekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler..🥰💕

 • Make it right da güzel bir seri gibi duruyor onu da çevirme imkanınız var mı acaba hem 2 sezonluk bir dizi belki onu da bekleyen izleyiciler vardır mesela benim gibi 😊

 • bunları görünce acayip heycanlandım sabırsızlıkla bekliycem şimdiden teşekkürler canım mor fansub ekibi 🙂

 • ben özelikle filimleri bekliyorum in between seasons ,Doushitemo Furetakunai ,History: Obsessed ilgimi çok çektiler 😀

 • Eclipse film ve ossans love serisini okadar cok izlemek istedim ki ayy lutfen hemen çevirin cok sevindim mutlu oldum yaa

 • Bir de in sun ciftini de our skyy la birlikte gördüm onu da cevirir misiniz acaba. The gifted onu da cevirir misiniz lutfeenn 😊 cok oldum sanirim ama istek iste tabisi siz bilirsiniz öpüyorum 😚

 • our sky en sevdiğim çiftlerin hikayesi water boy pete kaonun yeni dizisi de 🙂 şimdiden çok teşekkür 🙂

 • Şimdiden bile Theory of Love için büyük heyecanlıyım,çokça teşekkürler tüm çevirileriniz için

 • Çok güzel dizi ve filmler var listede umarım çabuk çevrilir ve yayınlanır çok teşekkürler morfansub

 • Gerçekten çok mutlu ettiniz bizi, ben buradan tüm fujoshiler ve fudansiler adına teşekkür ediyorum. Çok sevdiğim manganın filmini de çeviriyorsunuz ve daha nicesi ❤🙏💕💋😘😍😻