Planlanan Seriler: Dizi/Film

 


 

23.5 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Milk Pansa Vosbein, Love Pattranite Limpatiyakorn, Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023 

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: Hayatı boyunca yalnız kalan Ongsa, daha popüler olan Sun’a ilk görüşte âşık olur. Ancak reddedilme korkusuyla ona “Earth” takma adıyla yaklaşmaya karar verir. Sun, Earth’ün kim olduğunu merak etmeye ve ona aşık olmaya başladıkça, Ongsa kendini Sun’a gösterecek midir?

 


Reverse 4 You

Ülke: Tayland
Oyuncular: Methakarn Anektanasuwan, Gulasatree Michalsky, Warintorn Pahuyut
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: On dakika önceden zamanda geriye yolculuk yaptım… sana geçen seferkinden daha güçlü aşık olabilmek için… Ve zamanda pek çok kez geriye yolculuk yaptığım için, birlikte olmamız gerektiğini biliyordum.

 

 


Be My Baby

Ülke: Tayland
Oyuncular: Puyfai Thanaporn Suriyakham, Mew Thanthip Thaweesinthanat, NingNing Marika Paekiatchalorn, Ormsin Supitcha Limsommut, Folk Sutima Kokiatwanit, Fahsai Minyada Boonsup, Fern Jeerawan Kumjina
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi:  2023 (?)

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu:  28 yaşındaki patronu Sitang’ın şirketinde çalışan 19 yaşındaki stajyer Jao-J hakkında olan bir hikaye. Jao-J ona âşık olur ve Sitang’ın travmasını iyileştirmeye çalışır.

 


The Next Prince

Ülke: Tayland
Oyuncular: NuNew Chawarin, Zee Pruk
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Emmaly ülkesi hem toprak hem de su bolluğuyla tanınır. Emmaly bir monarşi tarafından yönetilmektedir, beş bölgeye ve lidere bölünmüştür. Kraliyet yasalarına göre, her bölge hükümdar olabilmek için yarışmak üzere bir varisini göndermelidir. Kazanan varisin babası, Emmaly’nin yeni kralı olacaktır. Bu hikaye, Atsawathewathin Kraliyet Ailesi’nin veliaht prensi ve varisi Khanin Atsawathewathin ile onlarca yıldır Atsawathewathin ailesine kraliyet muhafızı olarak hizmet veren Charan Phithakdheva’yı anlatmaktadır. Khanin, Emmaly’den uzakta sıradan bir hayat yaşarken, taht ile ilgilenmemiş ve saraydan uzak kalmayı seçmiştir. Ancak yarışma zamanı babası varis olarak kendisini göndermek isteyince tüm hayatı altüst olur. Kraliyet muhafızı Charan, bu inatçı prensi ülkeye geri getirmekle görevlendirilir.


Last Twilight

Ülke: Tayland
Oyuncular: Jimmy Jitaraphon, Sea Tawinan, Namtan Tipnaree, Mark Pakin, Jum amata, Ohm Thiphakorn
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Ağır bir borcun yükü altında olan oto tamirci Mork, bir kazanın ardından, kısmen kör kalan zengin bir varis Day’e bakıcı olarak yüksek maaşlı bir işe girmek zorunda kalır. Day, diğer başvuranların aksine onu hiç umursamayan Mork’u işe alır. Sürekli birlikte zaman geçiren ikisi arasında derin bir bağ oluşmaya başlar. Ama Day, kalan görüşünü tamamen kaybetmesine yaklaşık 180 günü kaldığını öğrendiğinde, ikisi için sancılı süreçler başlar. Her geçen gün biraz daha görüşünü kaybeden Day ve ona hayatını adayan Mork için, bu zor sınav nasıl geçecektir?


Cooking Crush

Ülke: Tayland
Oyuncular: Off Jumpol, Gun Atthaphan, Mark Pakin, Neo Trai, Apple Lapisara, Dome Jaruwat
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Prem, Dynamite ve Samsi pek popüler olmayan bir restoran işletmektedir. Fazlasıyla zarara giren bu üçlü, işlerine yardımcı olabilecek büyük ödüllü bir yemek pişirme yarışması olduğunu öğrenir. Ancak hazırlıklar ters gider ve tam Prem geri adım atmaya karar verdiğinde, ağır stres yükü altında olan tıp öğrencisi Ten ile tanışır. Ten, ona yemek yapmayı öğretmesi için Prem’e yaklaşır ve Prem ise bunu para kazanmak için bir dolandırıcılık fırsatı olarak kullanır. Ancak dersler ilerledikçe artık sıcak olan tek şey sadece yemekler değildir, yavaş yavaş birbirleri için yanan kalpleri de ısınmaya başlar.


Only Friends

Ülke: Tayland
Oyuncular: Book Kasidet, Force Jiratchapong, Khaotung Thanawat, First Kanaphan, Neo Trai, Mark Pakin
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Mew, Ray ve Boston; birlikte pansiyon işleten bir grup işletme öğrencileridir. Ancak arkadaşlık ve aşk arasındaki çizgileri bulanık hâldedir. Mew, seks ve ilişkiler için zaman ayırmadan çalışmalarına odaklanan bir gençtir. Arkadaşının bekâr ve bakir olduğunu öğrenen Boston, Mew’i Top ile tanıştırır. Boston’ın tek gecelik bir ilişki olarak tasarladığı ilişki, daha fazlasına dönüşür ve olayların bu gidişatından memnun kalmaz. Ekonomi öğrencisi Saen ise Ray ile özel bir ilişkisi olsun ister ancak Ray, Mew’e karşı hisler beslemektedir ve başkasını görmez. BT uzmanı Nick ise Boston’un telefonunda bir seks kaydı bulur ve onunla çıkar amaçlı bir ilişkiye girer. Ancak Nick bundan daha fazlasını ister.


Dangerous Romance

Ülke: Tayland
Oyuncular: Perth Tanapon, Chimon Wachirawit, Marc Pahun, Pawin Kulkaranyawich, Pepper Phanuroj, View Benyapa
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Fakir ve çalışkan bir öğrenci olan Sailom, abisiyle birlikte onları ayakta tutmak için birkaç işte çalışmıştır. Bir gün, bir yanlış anlaşılma sonucu okulun zorbası Kanghan’ın hedefi olur. Bununla birlikte, Sailom tarafından kendisine reddedilemeyecek kadar büyük bir miktar para teklif edilince, Kanghan’ın özel öğretmeni rolünü üstlenmek zorunda kalır. Yaşantıları ve karakterlerinin farklılıklarına rağmen, ikisi arasında reddedilemez bir bağ oluşur.


Cherry Magic: Tayland

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tay Tawan, New Thitipoom, Junior Panachai, Mark Jiruntanin, Jan Ployshompoo, Sing Harit
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çok sevilen Japon BL dizisi, 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Nareru rashii’nin Tayland uyarlamasıdır. 30 yaşına bakire giren Achi’nin, diğer insanların düşüncelerini duymasıyla başlar. Ancak bir gün şirkette popüler olan iş arkadaşı Karan’a dokunduğunda her şey değişir çünkü Karan uzun zamandır Achi’ye platoniktir.


Middleman’s Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Yim Pharinyakorn Khansawa, Tutor Koraphat, James Supamongkon, Net Siraphop
Bölüm Sayısı: 8(?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jade grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır. Her zaman “orta” bir konumda olmuştur. Ortanca çocuktur. Okulda ortalama bir nota sahiptir. Kardeşleri olsun, arkadaşları olsun etrafındaki kişiler o kadar iyi bir görünüşe sahiptir ki; ya göz ardı edilmiştir ya da kardeşlerini ve arkadaşlarını şahsen tanımak isteyenler için yalnızca bir aracı olmuştur. Jade yıllardır bu konumdadır ve istemese de bu durumu kabullenmek zorunda kalmıştır. Kalbine uzun bir duvar örmüştür. Ona gelen her kim olursa olsun yalnızca etrafındaki kişilerle yakınlaşmak istediğini öğrendiği için romantik bir ilişki beklentisinde değildir. Ofisi bir gün Mai adında bir stajyeri ağırlar. Mai ofisteki kızlar arasında popüler olan çekici bir öğrencidir. Jade, Mai’nin ona ve arkadaşı Uea’ya sık sık baktığını fark eder. Mai’nin Uea’ya ilgisi olduğunu düşünür – ve evet – bunun için yeniden aracı olacaktır. Ama, Mai’nin asıl dikkatini çeken kişinin kendisi olduğunu bilmiyordur. Bakalım “aracı” eskisi gibi göz ardı edilmediğinde neler olacaktır!


I Feel You Linger in the Air

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nonkul Chanon, Bright Rapheephong, Tyohoon Kanokchat, Kimmy Thitisan, Alee Auttharinya, Tian Atcharee
Bölüm Sayısı: 12

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jom, Ping Nehri kıyısındaki tarihi bir evin yenilenmesinden sorumlu mimardır. Orada, garip bir şekilde tanıdık gelen eski çizimlerle dolu tahta bir sandık keşfeder. İçerikler merak uyandırıcı olsa da, Jom’un onlarla ilgilenecek vakti yoktur; Aşkını görmek için Bangkok’a geri dönmesi gerekmektedir. Jom yıllardır erkek arkadaşının geri dönmesi için gün saymaktadır. Ancak yaşadıkları uzak ilişkide, bekleyen tek kişi Jom’dur çünkü sevgilisinin başka biriyle nişanlandığını öğrenir. Kalbi kırık olan Jom, işe gitmek için tarihi eve doğru yaklaşırken kontrolü kaybeder ve Pin Nehri’nin derinliklerine gömülür. Ancak ölmemiştir, soğuk karanlıkta nehirden gelen taze frangipani çiçeklerinin tatlı kokusu burnuna dolarken, yumuşak bir sesin ona “Pho Jom” diye seslendiğini duyar. Jom gözlerini açtığında kendini 1920’lerin Chiang Mai’sinde bulur.


Make a Wish

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fluke Natouch, Judo Tantachj, Pon Thanapon, Nike Nitidon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu:  Doktor Phakphum, dahiliye uzmanı olarak işini çok seven bir doktordur. Ancak bir sorunu vardır; çocukluğundan beri hayaletleri görebilmektedir. Ve bu durum özellikle de hastane içindeyken onun için çok zor olmaktadır. Bir geçirdiği kaotik bir ameliyatta hayalet ile başı derde girince artık bunu kökten çözmeye karar verir ve bir şamanla görüşür. Orada Antik Buda tapınağına gitmenin buna bir çözüm olabileceğini öğrenir ve dua ederken Krit adında bir melekle tanışır. Şimdi doktor ve melek, hayalet sorununu çözmeye çalışırken aynı zamanda Melek Krit’in nasıl öldüğüne dair sırlar perdesi de aralanmaya başlar.


Step by Step

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ben Bunyapol, Man Trisanu, Up Poompat, Tui Tui Puttachat, Bruce Sirikorn, Poppy Ratchapon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jeng, şirketteki astları tarafından pek sevilmeyen, sert imajlı pazarlama müdürüdür. Şirket babasına aittir ve bu yüzden hayatı konusunda seçim hakkı olmamıştır. Pat ise ekibin hevesli ve yeni bir personeli olarak işe girmeden önce Los Angeles’ta okumuş, eğitimli ve yetenekli birisidir. Jeng, yeni çalışanına karşı platonik hisler başlamaya başlar ancak pozisyonu sebebiyle Pat’e karşı mesafeli ve sert durması gerekmektedir. Lakin şirkette Pat ile ilgilenen tek kişi Jeng değildir. Aralarında kıskançlıkla bir çatışma başlayınca, Pat istifasını verecek noktaya gelir ve Jeng o an her şeyi arkasında bırakmaya karar vererek şirkette yeni bir dönem açar.


Wish Me Luck

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fiat Patchata, Na Naphat, Piglet Charada, Tonnam Piamchol, Junior Panachai
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: 21 yaşındaki Rak, reklam sektörüne girme fırsatını yakalar. Girdiği şirket çok büyüktür ve CEO’su babasından sonra tüm işleri devralacak Shine tarafından yönetilmektedir. Rak, Shine’nin farklı ürünler için reklamlar yapmasına yardım etmenin yanı sıra, şirketin içinde gizlenen köstebekleri bulmasına da yardım etmelidir. Birlikte çalıştıkları bu görevde, patron ve çalışanı arasındaki duygular da yavaş yavaş derinleşmeye başlar. Ancak zorunlu görevler, gönül işlerinden önce gelir.


 

Be Mine SuperStar

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ja Phachara, First Chalongrat, Ben Benjamin, Wayo Peerawat, Bosston Suphada, Jo Kavinpat 
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Üçüncü sınıf sinema öğrencisi olan Punn, bir dizi setine stajyerlik yapmak üzere kabul edilir. Sete profesyonellerden bir şeyler öğrenmek için gelmiştir ama kalbindeki ateşi daha da alevlendiren şey, ulusun sevgilisi olan aktör Achi ile tanışmasıdır. Lise yıllarından beri Punn, gözdesi olan Achi’yle ne zaman yakınlaşsa eli ayağına dolanır. Aralarında bir şey olması imkânsız görünse de Punn vazgeçmeyecektir.


Naughty Babe

Ülke: Tayland
Oyuncular: Max Kornthas, Nat Natasitt, Zee Pruk, NuNew Chawarin
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Cutie Pie serisinin 2. kitabıdır. Khondiao Thacha Wongtheerawit, ailelerin iş anlaşması nedeniyle Yi Phayak Chatdecha ile nişanlanır. Hia Yi ve Khondiao’nun ilişkileri için tatlı bir ilişki denilmesi… Zordur. Khondiao, nişan gününde bile yalnız bırakıldığı gibi, aynı eve taşındıkları zaman da Hia Yi’nin ondan kaçması üzerine tek yaşar. Düğün tarihleri yaklaşırken bile her şeyle tek başına uğraşmak zorundadır… Yi Phayak ailesinin tek varisidir ve tüm şirket işleri kendisine yıkılmıştır. Küçüklüğünden beri ilerleyen bu sistem yüzünden işkolik olmuş ve Khondiao’ya vakit ayıramayacak hale gelmiştir. Ancak Khondiao’nun da bir sabrı vardır aileleri yüzünden her şeyi alttan almak zorunda kalsa da bir gün her şeyi göze alır ve düğünden önce İsviçre’ye kaçmaya karar verir. Bunu öğrenen Hia Yi onunla konuşmak için havaalanına giderken büyük bir kaza geçirir. Dahası, Hia Yi uyandığında hafızasını kaybetmiştir ve kendisine soğuk davranan Khondiao’yu Hia Yi’yi sevmediğine dair suçlar! Khondiao tüm ilişkiyi tek başına geçirmişken böyle bir suçlamayla karşı karşıya kalınca, bu adamla ne yapacağını düşünmeye başlar.


Our Skyy – 2. SEZON

Ülke: Tayland
Oyuncular: First Kanaphan, Khaotung Thanawat, Ohm Pawat, Nanon Korapat, Joong Archen, Dunk Natachai, Earth Pirapat, Mix Sahaphap, Book Kasidet, Force Jiratchapong, Phuwin Tangsakyuen, Pond Naravit, Sea Tawinan, Jimmy Jitaraphol, Gemini Norawit, Fourth Nattawat
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Sevilen çiftlerin bir araya geldiği ve her çifte yeni bir hikaye verdildiği Our Skyy – 2. Sezon bizlerle! Dizi karakterleri; Tian ve Phupha (A Tale of Thousand Stars), Pran ve Pat (Bad Buddy), Khabkluen ve Daonuea (Star and Sky: Star in My Mind), Nuengdiao ve Palm (Never Let Me Go), Chay ve Gun (A Boss and a Babe), Talay ve Puen (Vice Versa), Akk ve Ayan (The Eclipse) son olarak Tin ve Gun (My School President) bizleri karşılayacak.


Egoist [Film]

Ülke: Japonya
Oyuncular: Suzuki Ryohei, Miyazawa Hio, Agawa Sawako, Emoto Akira, Nakamura Yuko, Wada Iori 

Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Kosuke 14 yaşındayken annesi vefat etmiştir. Genç bir gay olarak ergenlik çağını kırsal bir köyde geçirmiş ve duygularını bastırmıştır. Artık Kosuke büyümüştür ve Tokyo’da moda dergisi editörü olarak çalışmaktadır. Şirkette akıl hocası olacak Ryuta ile tanışır. Ryuta’nın annesi onu tek başına büyütmüştür ve ikisi anne-oğul olarak çok yakınlardır. Kosuke ve Ryuta birbirlerine ilgi duymaya başlarlar ve bazen Ryuta’nın annesiyle vakit geçirirler. Kosuke, Ryuta ve annesiyle vakit geçirmekten mutludur çünkü bu ona rahmetli annesini hatırlatır. Hayalini kurduğu aile sıcaklığını bulmuş ve istediği gibi bir ilişkisi varken Kosuke çok mutludur. Kosuke ve Ryuta, birlikte geziye çıkma kararı alırlar ancak o gün Ryuta gelmez ve hayatlarında hiç beklenmedik bir sürece girerler. Huzurlu günlerin sonu mu yaklaşmaktadır?


Home School

Ülke: Tayland
Oyuncular: Dew Jirawat, Nani Hirunkit, View Benyapa, Love Pattranite, Gun Atthaphan, Kay Lertsittichai
Bölüm Sayısı: 18

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çocuklar ebeveynleri tarafından istenmediklerinde ülkenin en iyi yatılı okuluna gönderilirler: Home School. Çocukların disiplin edilmesi için gönderildiği Home School, katı kuralları ve düzenlemeleri olan bir okuldan çok, tam bir hapishaneye benzemektedir. Müfredatı ise benzersizdir. Bir grup öğrenci, bu kurumda bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmeye başladığında, okulda neler olup bittiğini bulmaya çalışırlar.

 


 [1] “Beklediğimiz birkaç dizi daha olsa da, henüz çekimi başladığı duyurulmayan diziler eklenmemiştir. Bromance kategorisindeki Çin dizileri ise şu anda hükümet kararıyla askıya alınmıştır. Bu nedenle planlanan seriler kısmından çıkarılmış olsalar da, yayımlanmaları durumunda sitemize ekleneceklerdir.”

[2] “Kore dizileri yayımlanmadan hemen önce duyuruluyor bu nedenle planlanan listemizde mevcut değiller. Ancak bütün Kore dizilerini listemize dâhil etmeye özen gösteriyoruz.”


 

966 comments

 • Selam hepsi beklediğim çeviriler biliyorum işiniz ve okullarınız var merak ettiğimse çeviri yüklemelerini nasıl yaptığınız yeni keşfettiğim için sayfa hakkında pek bilgim yok.Ve çevirdiğiniz tüm seriler için teşekkürler hepsini 3 günde bitirdim.Ellerinize ve kollarınıza sağlık hepinize hayatınız da başarılar 😀

 • Project S The Series: Skate Our Souls Ne zaman altyazı eklenecek?? Sabırsızlıkla bekliyorum. Ekranlarda altyazılı görme dileğiyle…

  • ben de make it right dizisini sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. umarım çevirisi yapılır . ayrıcı çevirisi planlanan diziler arasında da golden roop thong merakla beklediğim dizi. umarım en kısa sürede siteye eklenir.

 • sabırsızlıkla bekliyorum hepsi sevdiğim dramalar ve bulabilmeyi istediğim dizilerdi ellerinize sağlık şimdiden 😀
  Okullarınız da başarılar 😀

 • Bütün diziler birbirinden harika hepsini çok merak ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden kolay gelsin emeğinize sağlık

 • Merhabalar öncelikle çok teşekkür ederim çok hızlı bi şekilde çeviriler geliyor zevk alarak izliyorum bi öneri olarak kabul edersen the lost tomb dizisine bi ara bakabilir misin Çin yapımı çok merak ettiğim bi dizi eğer planlananlar arasına girerse çok sevirim ellerinize sağlık tekrar teşekkürler 😊🙏🏻

 • Roop thong dizisini orjinalinden izlemiştim pek anlamadım ama ğüzel dizi çevirmeniz çok iyi olmuş benim en çok merak ettiğim history3trap konusu çok ilgi çekici genelde dizi ve flimlerde konular benim için önemli uzunsüre aynı tür dizilerden sıkılan bşri olarak genelde isteklerde hep aynı tür diziler istiyorlar bazılarının zaten çevirileri var yada çevriliyor neden aynılarını istiyorlar anlamıyorum ve hep okul dizisi ağırlıklı istekler ve insanı artık sıkmaya başlıyor ben gibi farklı dizi ve flimler arıyor insan buna dikkat ederseniz sevinirim şu ana kadar ki seçimler iyi mesala mark ın yeni dizisinide ekleseniz tabi ingilizcesi varsa okul konulu değil farklı teşekkürler

 • Theory of Love dizisi Mayis ayinda gosterime baslicakmis. Lutfen bunuda listenize alin. 💕
  Love sick the seriess ikinci sezon o kadar cok merak ediliyorki.. lutfennn listenize alin ayda 1 bolum bile gelse raziyiz 😂😂

 • Merhabalar. Çeviri istekleriniz var ve yetişmeye calisiyorsunuz hepimize. Çok çok teşekkür ederim öncelikle. Beğenerek takip ediyorum sitenizi. Bende uzun suredir Love sick the series 2. Sezonun cevirilmis olmasini bekleyenlerdenim bir cok kisi gibi. Ama hic bir site üstlenmedi.. Acaba siz cevirmeyi dusunur musunuz ? O kadar çoook bekleyen var ki inanamazsiniz.. umarim yardimci olabilirsiniz bize..

 • dizilerin hemen hemen hepsi aradığım ama tr bulamadığım diziler ama aralarında en çok (dark blue kiss,yandai by way no.10,history:obsessed(aslında obsessed bir yerde tr izlemiştim ama sonra kaldırmışlar herhalde bulamadım bu iyi oldu ilk izlediğim bl dizilerden biriydi teşekkürler),theory of love)en çok bunları merakla bekliyorum bu dizileri tr izleme şansı verdiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİM:)

 • Theory of love (umqarım doğru yazmışımdır) sabırsızlıkla bekliyorum. en çok da onu istiyorum

 • Çok güzel başka dizilerde eklenmiş özellikle S.C.I dizisini merakla bekliyorum. Çete ve polisle ilgili olan da epey güzel ve ilginç duruyor. Seçimleriniz zaten hep muhteşem harikasınız canlarım. Emeğinize sağlık ve kolay gelsin şimdiden.💜💐

 • History 3 trap eklemişsiniz harikasınız ya seviliyorsunuz ❤️😍 bol bol dinlenin 1 ay sonra görüşürüz 😘

 • Merhaba;
  Öncelikle yoğun olduğunuzu,sınavlarla uğraştığınızı biliyorum. Sabır ve kolaylık diliyorum.
  Şunu ,bunu çevirecek misiniz sorularından da bunaliyorsunuzdur.
  Yine de sormak için kendime engel olamadım.
  Singto’nun Friend Zone dizisi,
  Gun Atthaphan’ın The Blue Hour filmini listeye alabilme ihtimaliniz?
  Mor Fansub olarak sadece BL çevirdiğinizin farkındayım. Ama Mint to be ve The Gifted dizileri de çok çok güzel olurdu.Yoruluyor,çok fazla problemle karşılaşıyorsunuzdur.Umarim çevirmenleriniz artar.
  Teşekkürler..

  • Dizileri belli kategorilere göre seçiyorum genelde. Konusu ve oyunculuklar sağlam olmalı. Söylediğiniz dizileri biliyorum ama şu anlık tercihim arasında değiller, belki elimizdeki diziler azalınca listeye alabilirim.

 • Nasıl mutlu oldum anlatamam. Umarım kimse size zorluk çıkarmaz ve üzmez. Şimdiden emeğinize sağlık. Seviliyorsunuz…

 • Merhaba. 2019 da singto nun yeni bl dizisi cikacak. He is coming to me. Bilirsiniz zaten. Rica etsem ceviri listenize onu da ekleyebilir misiniz. Singto nun dizilerini hic listenizde goremedim friend zone da var mesela. Sadece ricada bulunmak istiyorum o kadar. Tum cevirmen ekibi olarak hepinize kolayliklar gelsin. Tesekkurler.

 • Yeni dizi ve flimleri merakla bekliyorum bu 2019 da yayınlanacak olanlar güncel dizi olacaktır sizde dizi btipte mi çevireceksiniz yoksa kore dizileri gibi bölümün ingilizcesi çıkınca güncel olarak mı çevireceksiniz dizinin yada flimlerin türlerini yazmanız iyi olmuş en azından bl mi bromançe mi oldugunu biliriz şimdiden teşekğrler

 • Theory of Love ve In Between Seasons’ı görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam. Lütfen yayınlamaya ilk onlardan başlayın.. 🙏🏾 Gerçekten beni çok mutlu edersiniz. Çalışmalarınızı merakla bekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler..🥰💕

 • Make it right da güzel bir seri gibi duruyor onu da çevirme imkanınız var mı acaba hem 2 sezonluk bir dizi belki onu da bekleyen izleyiciler vardır mesela benim gibi 😊

 • bunları görünce acayip heycanlandım sabırsızlıkla bekliycem şimdiden teşekkürler canım mor fansub ekibi 🙂

 • ben özelikle filimleri bekliyorum in between seasons ,Doushitemo Furetakunai ,History: Obsessed ilgimi çok çektiler 😀

 • Eclipse film ve ossans love serisini okadar cok izlemek istedim ki ayy lutfen hemen çevirin cok sevindim mutlu oldum yaa

 • Bir de in sun ciftini de our skyy la birlikte gördüm onu da cevirir misiniz acaba. The gifted onu da cevirir misiniz lutfeenn 😊 cok oldum sanirim ama istek iste tabisi siz bilirsiniz öpüyorum 😚

 • our sky en sevdiğim çiftlerin hikayesi water boy pete kaonun yeni dizisi de 🙂 şimdiden çok teşekkür 🙂

 • Şimdiden bile Theory of Love için büyük heyecanlıyım,çokça teşekkürler tüm çevirileriniz için

 • Çok güzel dizi ve filmler var listede umarım çabuk çevrilir ve yayınlanır çok teşekkürler morfansub

 • Gerçekten çok mutlu ettiniz bizi, ben buradan tüm fujoshiler ve fudansiler adına teşekkür ediyorum. Çok sevdiğim manganın filmini de çeviriyorsunuz ve daha nicesi ❤🙏💕💋😘😍😻