Planlanan Seriler: Dizi/Film

 


 

23.5 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Milk Pansa Vosbein, Love Pattranite Limpatiyakorn, Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023 

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: Hayatı boyunca yalnız kalan Ongsa, daha popüler olan Sun’a ilk görüşte âşık olur. Ancak reddedilme korkusuyla ona “Earth” takma adıyla yaklaşmaya karar verir. Sun, Earth’ün kim olduğunu merak etmeye ve ona aşık olmaya başladıkça, Ongsa kendini Sun’a gösterecek midir?

 


Reverse 4 You

Ülke: Tayland
Oyuncular: Methakarn Anektanasuwan, Gulasatree Michalsky, Warintorn Pahuyut
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: On dakika önceden zamanda geriye yolculuk yaptım… sana geçen seferkinden daha güçlü aşık olabilmek için… Ve zamanda pek çok kez geriye yolculuk yaptığım için, birlikte olmamız gerektiğini biliyordum.

 

 


Be My Baby

Ülke: Tayland
Oyuncular: Puyfai Thanaporn Suriyakham, Mew Thanthip Thaweesinthanat, NingNing Marika Paekiatchalorn, Ormsin Supitcha Limsommut, Folk Sutima Kokiatwanit, Fahsai Minyada Boonsup, Fern Jeerawan Kumjina
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi:  2023 (?)

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu:  28 yaşındaki patronu Sitang’ın şirketinde çalışan 19 yaşındaki stajyer Jao-J hakkında olan bir hikaye. Jao-J ona âşık olur ve Sitang’ın travmasını iyileştirmeye çalışır.

 


The Next Prince

Ülke: Tayland
Oyuncular: NuNew Chawarin, Zee Pruk
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Emmaly ülkesi hem toprak hem de su bolluğuyla tanınır. Emmaly bir monarşi tarafından yönetilmektedir, beş bölgeye ve lidere bölünmüştür. Kraliyet yasalarına göre, her bölge hükümdar olabilmek için yarışmak üzere bir varisini göndermelidir. Kazanan varisin babası, Emmaly’nin yeni kralı olacaktır. Bu hikaye, Atsawathewathin Kraliyet Ailesi’nin veliaht prensi ve varisi Khanin Atsawathewathin ile onlarca yıldır Atsawathewathin ailesine kraliyet muhafızı olarak hizmet veren Charan Phithakdheva’yı anlatmaktadır. Khanin, Emmaly’den uzakta sıradan bir hayat yaşarken, taht ile ilgilenmemiş ve saraydan uzak kalmayı seçmiştir. Ancak yarışma zamanı babası varis olarak kendisini göndermek isteyince tüm hayatı altüst olur. Kraliyet muhafızı Charan, bu inatçı prensi ülkeye geri getirmekle görevlendirilir.


Last Twilight

Ülke: Tayland
Oyuncular: Jimmy Jitaraphon, Sea Tawinan, Namtan Tipnaree, Mark Pakin, Jum amata, Ohm Thiphakorn
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Ağır bir borcun yükü altında olan oto tamirci Mork, bir kazanın ardından, kısmen kör kalan zengin bir varis Day’e bakıcı olarak yüksek maaşlı bir işe girmek zorunda kalır. Day, diğer başvuranların aksine onu hiç umursamayan Mork’u işe alır. Sürekli birlikte zaman geçiren ikisi arasında derin bir bağ oluşmaya başlar. Ama Day, kalan görüşünü tamamen kaybetmesine yaklaşık 180 günü kaldığını öğrendiğinde, ikisi için sancılı süreçler başlar. Her geçen gün biraz daha görüşünü kaybeden Day ve ona hayatını adayan Mork için, bu zor sınav nasıl geçecektir?


Cooking Crush

Ülke: Tayland
Oyuncular: Off Jumpol, Gun Atthaphan, Mark Pakin, Neo Trai, Apple Lapisara, Dome Jaruwat
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Prem, Dynamite ve Samsi pek popüler olmayan bir restoran işletmektedir. Fazlasıyla zarara giren bu üçlü, işlerine yardımcı olabilecek büyük ödüllü bir yemek pişirme yarışması olduğunu öğrenir. Ancak hazırlıklar ters gider ve tam Prem geri adım atmaya karar verdiğinde, ağır stres yükü altında olan tıp öğrencisi Ten ile tanışır. Ten, ona yemek yapmayı öğretmesi için Prem’e yaklaşır ve Prem ise bunu para kazanmak için bir dolandırıcılık fırsatı olarak kullanır. Ancak dersler ilerledikçe artık sıcak olan tek şey sadece yemekler değildir, yavaş yavaş birbirleri için yanan kalpleri de ısınmaya başlar.


Only Friends

Ülke: Tayland
Oyuncular: Book Kasidet, Force Jiratchapong, Khaotung Thanawat, First Kanaphan, Neo Trai, Mark Pakin
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Mew, Ray ve Boston; birlikte pansiyon işleten bir grup işletme öğrencileridir. Ancak arkadaşlık ve aşk arasındaki çizgileri bulanık hâldedir. Mew, seks ve ilişkiler için zaman ayırmadan çalışmalarına odaklanan bir gençtir. Arkadaşının bekâr ve bakir olduğunu öğrenen Boston, Mew’i Top ile tanıştırır. Boston’ın tek gecelik bir ilişki olarak tasarladığı ilişki, daha fazlasına dönüşür ve olayların bu gidişatından memnun kalmaz. Ekonomi öğrencisi Saen ise Ray ile özel bir ilişkisi olsun ister ancak Ray, Mew’e karşı hisler beslemektedir ve başkasını görmez. BT uzmanı Nick ise Boston’un telefonunda bir seks kaydı bulur ve onunla çıkar amaçlı bir ilişkiye girer. Ancak Nick bundan daha fazlasını ister.


Dangerous Romance

Ülke: Tayland
Oyuncular: Perth Tanapon, Chimon Wachirawit, Marc Pahun, Pawin Kulkaranyawich, Pepper Phanuroj, View Benyapa
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Fakir ve çalışkan bir öğrenci olan Sailom, abisiyle birlikte onları ayakta tutmak için birkaç işte çalışmıştır. Bir gün, bir yanlış anlaşılma sonucu okulun zorbası Kanghan’ın hedefi olur. Bununla birlikte, Sailom tarafından kendisine reddedilemeyecek kadar büyük bir miktar para teklif edilince, Kanghan’ın özel öğretmeni rolünü üstlenmek zorunda kalır. Yaşantıları ve karakterlerinin farklılıklarına rağmen, ikisi arasında reddedilemez bir bağ oluşur.


Cherry Magic: Tayland

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tay Tawan, New Thitipoom, Junior Panachai, Mark Jiruntanin, Jan Ployshompoo, Sing Harit
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çok sevilen Japon BL dizisi, 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Nareru rashii’nin Tayland uyarlamasıdır. 30 yaşına bakire giren Achi’nin, diğer insanların düşüncelerini duymasıyla başlar. Ancak bir gün şirkette popüler olan iş arkadaşı Karan’a dokunduğunda her şey değişir çünkü Karan uzun zamandır Achi’ye platoniktir.


Middleman’s Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Yim Pharinyakorn Khansawa, Tutor Koraphat, James Supamongkon, Net Siraphop
Bölüm Sayısı: 8(?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jade grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır. Her zaman “orta” bir konumda olmuştur. Ortanca çocuktur. Okulda ortalama bir nota sahiptir. Kardeşleri olsun, arkadaşları olsun etrafındaki kişiler o kadar iyi bir görünüşe sahiptir ki; ya göz ardı edilmiştir ya da kardeşlerini ve arkadaşlarını şahsen tanımak isteyenler için yalnızca bir aracı olmuştur. Jade yıllardır bu konumdadır ve istemese de bu durumu kabullenmek zorunda kalmıştır. Kalbine uzun bir duvar örmüştür. Ona gelen her kim olursa olsun yalnızca etrafındaki kişilerle yakınlaşmak istediğini öğrendiği için romantik bir ilişki beklentisinde değildir. Ofisi bir gün Mai adında bir stajyeri ağırlar. Mai ofisteki kızlar arasında popüler olan çekici bir öğrencidir. Jade, Mai’nin ona ve arkadaşı Uea’ya sık sık baktığını fark eder. Mai’nin Uea’ya ilgisi olduğunu düşünür – ve evet – bunun için yeniden aracı olacaktır. Ama, Mai’nin asıl dikkatini çeken kişinin kendisi olduğunu bilmiyordur. Bakalım “aracı” eskisi gibi göz ardı edilmediğinde neler olacaktır!


I Feel You Linger in the Air

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nonkul Chanon, Bright Rapheephong, Tyohoon Kanokchat, Kimmy Thitisan, Alee Auttharinya, Tian Atcharee
Bölüm Sayısı: 12

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jom, Ping Nehri kıyısındaki tarihi bir evin yenilenmesinden sorumlu mimardır. Orada, garip bir şekilde tanıdık gelen eski çizimlerle dolu tahta bir sandık keşfeder. İçerikler merak uyandırıcı olsa da, Jom’un onlarla ilgilenecek vakti yoktur; Aşkını görmek için Bangkok’a geri dönmesi gerekmektedir. Jom yıllardır erkek arkadaşının geri dönmesi için gün saymaktadır. Ancak yaşadıkları uzak ilişkide, bekleyen tek kişi Jom’dur çünkü sevgilisinin başka biriyle nişanlandığını öğrenir. Kalbi kırık olan Jom, işe gitmek için tarihi eve doğru yaklaşırken kontrolü kaybeder ve Pin Nehri’nin derinliklerine gömülür. Ancak ölmemiştir, soğuk karanlıkta nehirden gelen taze frangipani çiçeklerinin tatlı kokusu burnuna dolarken, yumuşak bir sesin ona “Pho Jom” diye seslendiğini duyar. Jom gözlerini açtığında kendini 1920’lerin Chiang Mai’sinde bulur.


Make a Wish

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fluke Natouch, Judo Tantachj, Pon Thanapon, Nike Nitidon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu:  Doktor Phakphum, dahiliye uzmanı olarak işini çok seven bir doktordur. Ancak bir sorunu vardır; çocukluğundan beri hayaletleri görebilmektedir. Ve bu durum özellikle de hastane içindeyken onun için çok zor olmaktadır. Bir geçirdiği kaotik bir ameliyatta hayalet ile başı derde girince artık bunu kökten çözmeye karar verir ve bir şamanla görüşür. Orada Antik Buda tapınağına gitmenin buna bir çözüm olabileceğini öğrenir ve dua ederken Krit adında bir melekle tanışır. Şimdi doktor ve melek, hayalet sorununu çözmeye çalışırken aynı zamanda Melek Krit’in nasıl öldüğüne dair sırlar perdesi de aralanmaya başlar.


Step by Step

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ben Bunyapol, Man Trisanu, Up Poompat, Tui Tui Puttachat, Bruce Sirikorn, Poppy Ratchapon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jeng, şirketteki astları tarafından pek sevilmeyen, sert imajlı pazarlama müdürüdür. Şirket babasına aittir ve bu yüzden hayatı konusunda seçim hakkı olmamıştır. Pat ise ekibin hevesli ve yeni bir personeli olarak işe girmeden önce Los Angeles’ta okumuş, eğitimli ve yetenekli birisidir. Jeng, yeni çalışanına karşı platonik hisler başlamaya başlar ancak pozisyonu sebebiyle Pat’e karşı mesafeli ve sert durması gerekmektedir. Lakin şirkette Pat ile ilgilenen tek kişi Jeng değildir. Aralarında kıskançlıkla bir çatışma başlayınca, Pat istifasını verecek noktaya gelir ve Jeng o an her şeyi arkasında bırakmaya karar vererek şirkette yeni bir dönem açar.


Wish Me Luck

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fiat Patchata, Na Naphat, Piglet Charada, Tonnam Piamchol, Junior Panachai
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: 21 yaşındaki Rak, reklam sektörüne girme fırsatını yakalar. Girdiği şirket çok büyüktür ve CEO’su babasından sonra tüm işleri devralacak Shine tarafından yönetilmektedir. Rak, Shine’nin farklı ürünler için reklamlar yapmasına yardım etmenin yanı sıra, şirketin içinde gizlenen köstebekleri bulmasına da yardım etmelidir. Birlikte çalıştıkları bu görevde, patron ve çalışanı arasındaki duygular da yavaş yavaş derinleşmeye başlar. Ancak zorunlu görevler, gönül işlerinden önce gelir.


 

Be Mine SuperStar

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ja Phachara, First Chalongrat, Ben Benjamin, Wayo Peerawat, Bosston Suphada, Jo Kavinpat 
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Üçüncü sınıf sinema öğrencisi olan Punn, bir dizi setine stajyerlik yapmak üzere kabul edilir. Sete profesyonellerden bir şeyler öğrenmek için gelmiştir ama kalbindeki ateşi daha da alevlendiren şey, ulusun sevgilisi olan aktör Achi ile tanışmasıdır. Lise yıllarından beri Punn, gözdesi olan Achi’yle ne zaman yakınlaşsa eli ayağına dolanır. Aralarında bir şey olması imkânsız görünse de Punn vazgeçmeyecektir.


Naughty Babe

Ülke: Tayland
Oyuncular: Max Kornthas, Nat Natasitt, Zee Pruk, NuNew Chawarin
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Cutie Pie serisinin 2. kitabıdır. Khondiao Thacha Wongtheerawit, ailelerin iş anlaşması nedeniyle Yi Phayak Chatdecha ile nişanlanır. Hia Yi ve Khondiao’nun ilişkileri için tatlı bir ilişki denilmesi… Zordur. Khondiao, nişan gününde bile yalnız bırakıldığı gibi, aynı eve taşındıkları zaman da Hia Yi’nin ondan kaçması üzerine tek yaşar. Düğün tarihleri yaklaşırken bile her şeyle tek başına uğraşmak zorundadır… Yi Phayak ailesinin tek varisidir ve tüm şirket işleri kendisine yıkılmıştır. Küçüklüğünden beri ilerleyen bu sistem yüzünden işkolik olmuş ve Khondiao’ya vakit ayıramayacak hale gelmiştir. Ancak Khondiao’nun da bir sabrı vardır aileleri yüzünden her şeyi alttan almak zorunda kalsa da bir gün her şeyi göze alır ve düğünden önce İsviçre’ye kaçmaya karar verir. Bunu öğrenen Hia Yi onunla konuşmak için havaalanına giderken büyük bir kaza geçirir. Dahası, Hia Yi uyandığında hafızasını kaybetmiştir ve kendisine soğuk davranan Khondiao’yu Hia Yi’yi sevmediğine dair suçlar! Khondiao tüm ilişkiyi tek başına geçirmişken böyle bir suçlamayla karşı karşıya kalınca, bu adamla ne yapacağını düşünmeye başlar.


Our Skyy – 2. SEZON

Ülke: Tayland
Oyuncular: First Kanaphan, Khaotung Thanawat, Ohm Pawat, Nanon Korapat, Joong Archen, Dunk Natachai, Earth Pirapat, Mix Sahaphap, Book Kasidet, Force Jiratchapong, Phuwin Tangsakyuen, Pond Naravit, Sea Tawinan, Jimmy Jitaraphol, Gemini Norawit, Fourth Nattawat
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Sevilen çiftlerin bir araya geldiği ve her çifte yeni bir hikaye verdildiği Our Skyy – 2. Sezon bizlerle! Dizi karakterleri; Tian ve Phupha (A Tale of Thousand Stars), Pran ve Pat (Bad Buddy), Khabkluen ve Daonuea (Star and Sky: Star in My Mind), Nuengdiao ve Palm (Never Let Me Go), Chay ve Gun (A Boss and a Babe), Talay ve Puen (Vice Versa), Akk ve Ayan (The Eclipse) son olarak Tin ve Gun (My School President) bizleri karşılayacak.


Egoist [Film]

Ülke: Japonya
Oyuncular: Suzuki Ryohei, Miyazawa Hio, Agawa Sawako, Emoto Akira, Nakamura Yuko, Wada Iori 

Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Kosuke 14 yaşındayken annesi vefat etmiştir. Genç bir gay olarak ergenlik çağını kırsal bir köyde geçirmiş ve duygularını bastırmıştır. Artık Kosuke büyümüştür ve Tokyo’da moda dergisi editörü olarak çalışmaktadır. Şirkette akıl hocası olacak Ryuta ile tanışır. Ryuta’nın annesi onu tek başına büyütmüştür ve ikisi anne-oğul olarak çok yakınlardır. Kosuke ve Ryuta birbirlerine ilgi duymaya başlarlar ve bazen Ryuta’nın annesiyle vakit geçirirler. Kosuke, Ryuta ve annesiyle vakit geçirmekten mutludur çünkü bu ona rahmetli annesini hatırlatır. Hayalini kurduğu aile sıcaklığını bulmuş ve istediği gibi bir ilişkisi varken Kosuke çok mutludur. Kosuke ve Ryuta, birlikte geziye çıkma kararı alırlar ancak o gün Ryuta gelmez ve hayatlarında hiç beklenmedik bir sürece girerler. Huzurlu günlerin sonu mu yaklaşmaktadır?


Home School

Ülke: Tayland
Oyuncular: Dew Jirawat, Nani Hirunkit, View Benyapa, Love Pattranite, Gun Atthaphan, Kay Lertsittichai
Bölüm Sayısı: 18

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çocuklar ebeveynleri tarafından istenmediklerinde ülkenin en iyi yatılı okuluna gönderilirler: Home School. Çocukların disiplin edilmesi için gönderildiği Home School, katı kuralları ve düzenlemeleri olan bir okuldan çok, tam bir hapishaneye benzemektedir. Müfredatı ise benzersizdir. Bir grup öğrenci, bu kurumda bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmeye başladığında, okulda neler olup bittiğini bulmaya çalışırlar.

 


 [1] “Beklediğimiz birkaç dizi daha olsa da, henüz çekimi başladığı duyurulmayan diziler eklenmemiştir. Bromance kategorisindeki Çin dizileri ise şu anda hükümet kararıyla askıya alınmıştır. Bu nedenle planlanan seriler kısmından çıkarılmış olsalar da, yayımlanmaları durumunda sitemize ekleneceklerdir.”

[2] “Kore dizileri yayımlanmadan hemen önce duyuruluyor bu nedenle planlanan listemizde mevcut değiller. Ancak bütün Kore dizilerini listemize dâhil etmeye özen gösteriyoruz.”


 

966 comments

 • AAAAAAA ben kii inanılmaz why r u seven biri olarak Middleman’s Love’u görünce çıldırdım resmen evde yastığın yüzümü gömüp sırıtıyorum bir şey beni bu kadar mutluyum edemezdi herhalde hemen çıksın elim ayağım titriyor şuan DELIRCEEEM

 • my ride serisi planlanan dixiler içinde .. yorumlara tam bakmadım ama onda bi sorun mu var 3.bölüm felan oldu hala çeviri yapmadınıx da. ingilixce olarak mı vermiyor yayınlayan kanal. gerçi bi sürü dixi başladı 2022 nin gelmesiyle ve bi sürü daha var hangi birine yetişeceksinix. ixlerken bile dixi çok olunca insanın kafası karışıyor çeviri olayını düşünemiyorum bile.. neyse şu anki dixiler süper çok teşekkürler..

 • Cutie Pie – 12 şubat yayınlanacaktı, maalesef 19 şubata ertelemişler :(((
  KinnPorsche – Nisan da yayına girecekmiş..
  My Ride – 27 ocak da başladı…
  The Miracle Of Teddy Bear – mart da yayına girecek..
  yazayım dedim başlamayan dizilerin çevirisini isteyenler için :)))
  tabii ( My Ride ) başlamış 27 ocak da..

 • Unforgetten night the series şimdi yokmuş ya Haziran’da yayınlanacakmis yeni öğrendim gelince çevirirseniz çok çok mutlu olurum 🥰🥰

 • Paint with love ve unforgetten night the series de gelir mi sevgili mor fansub😍😍

  • Bende onu yazmak için gelmiştim inşallah gelir 😍😍 başka yerde de bulamadim

 • Yine yorum yapacağım ya lütfen bakın instagram dan da yazdım normalde bir siteye yazmam ama lütfen bakın ya. Lütfen ya bir sürü kişi bekliyor 2stillgether filmi ve pornographer filmini lütfen çevirin !!!!!!!!!!!! Gerçekten bekliyoruz lütfen bir şeyler yazın bari çevirme gibi bir olasığınız var mı

 • Bad friend yayınlanmaya başladımı acaba ben Google den baktım bulamadım bir de hala çevirisini yapmak gibi bir planınız varmı ? Diziyi çok merak ediyorum oyuzden sordum genelde yorumlar la ilgilenmeye vaktiniz olmuyor farkındayım ama umarım yorumumu görürsünüz 💕💕💕 son olarak iyiki varsınız herşey için sonsuz teşekkürler 🙏

 • allah’ın aşkına Cutiepie budizi şubat ta yayın lanıyo bunuda türkçeye altyazıya çevirir misin nolur

 • merhaba. biliyoru mesgulsunuz. ama size bir dizi onermek istyorum. google’da aradim turkce cevirisi yok. rica etsem bos bir zamaninizda ‘Paint with love the series’ dizisinide cevirir misiniz?

 • Not me serisinin cikmasini sabirsizlikla bekliyorum gozumu yolda koymayin lutfen sevgili Morfansub ailesi sizi cok seviyorum kola gelsin

 • Gen Y the series 2. sezonu geliyormuş bu ay sonu birkaç sahneyi instagramda gördüm mükemmeldi çevirmeyi düşünüyormusunuz ?

 • lutfen hızlı bi sekilde KinnPorsche The Series dizisinin çevirisini yapım eyer 20 gunde olursa sizden kart numarası isterim ve yüklü bi miktarda para yatiririm
  NOT: dizinin alternatiflerde mega olmasını istiyorum

 • Ahhhhhh hadi bakalım hayırlısıylaaaa :)) çevirmen ve diğer emekçilere şimdiden kolay gelsin ❤️

  • never let me go eğer çevrilmezse yakarım len burayı 😀
   şaka bir yana bazılarını çevireceklerini düşünüyorum
   adminler duyum sesimi pondphuwin çiftini yine bizle buluşturun please

 • love with benefist dizisini de çevirmeyi düşünür müsünüz ? Çok merak ediyorum hiçbir yerde yok çevirisi :((

 • Sakıncası olmazsa iki merak ettiğim dizi var paint with love the series (daha başlamadı-Singto oyunculuğunu beğeniyorum) ve Bad Romance the series (biteli uzun bir süre oldu- Max ve Tul’un uyumu ve oyunculuğunu seviyorum yan çift olsalar bile sorun değil) çevirebilirmisiniz?

 • Winner is King’i çevirecek misiniz acaba? Gerçi 45 bölüm de az değilll baya uğraştırır sizi 🥺🥺. Çin tüm dizileri yasaklamadan izleyebilsek keşke 😭😭

  • Daha Çinde bile yayınlanmaya başlamayan diziyi çevirmenler nasıl çevirsin ? Listelerinde zaten var yayınlanmaya başladığı zaman zaten çevirirler.

 • merhaba acaba my boy the series i de çevirebilir misiniz? hiç bir yerde çevirisini bulamadım. doğru düzgün ve güzel çeviri yapan bir siz varsınız.

  • bir de bad romance the seriesi çevirmeyi düşünüyor musunuz acaba türkçe çevirisi hiç bir yerde yok? Korn ve Knock özlendi 🙁

 • Siew sum noi’yi çevirebilir misiniz lütfen? İngilizce izlemek çok zor oluyor, başka çeviri yapan site de yok.

 • Bl dizisi önerisi yapıyım içinden izlemedikeleriniz varsa koşun izleyin
  We best love
  Color rush
  You make me dance
  Theory of love
  Because of you
  To my star
  Gen y the series
  Manner of thet
  History3 modck
  History 3 trapped
  Love on the line
  Until we meet again
  Whyru
  Lovely writer
  Fish upon the sky
  History 4 close to you
  My enginner
  Y destiny
  Close frineds the series
  Be loved in house
  Mr. Heart
  End of love tossara
  En of love mechanic
  En of love love …

 • Bu kadar bekliyoruz bekliyoruz 12 bölümlük diziler oluyor genelde keşke sezon sezon yapsalar ama sezon sezon yapsalar yaşlanana kadar çıkartamazlar sanırım 12 bölümlük dizilerde bu kadar bekliyorsak neyse ışte en çok merakla beklediğim dizi boun ile premin dizisi birde kinporscheyi bekliyorum umarım en yakın zamanda gelir

 • merhaba çok uzun zamndır siteye girmiyordum bugün başka diziler çevrilmiş mi diye bakmaya geldim ama sadece bir farklı dizi tek gördüm aşrı saçma bir istek olabilir başka çekimi tamamlanmış bl dzilerinide çevirebilir misiniz lütfen sizin dışınızda çeviri yapan site yok şimdiden çok teşekkürler kolay gelsinnn

 • kuruduk be kuruduk çoğunu beklerken kuruyup solduk 🙁 bu dizilerin hiç başlamaya niyeti yok sanırım yapımcıları ne halt yiyorlarsa artık 😛