Planlanan Seriler: Dizi/Film

 


 

23.5 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Milk Pansa Vosbein, Love Pattranite Limpatiyakorn, Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023 

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: Hayatı boyunca yalnız kalan Ongsa, daha popüler olan Sun’a ilk görüşte âşık olur. Ancak reddedilme korkusuyla ona “Earth” takma adıyla yaklaşmaya karar verir. Sun, Earth’ün kim olduğunu merak etmeye ve ona aşık olmaya başladıkça, Ongsa kendini Sun’a gösterecek midir?

 


Reverse 4 You

Ülke: Tayland
Oyuncular: Methakarn Anektanasuwan, Gulasatree Michalsky, Warintorn Pahuyut
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: On dakika önceden zamanda geriye yolculuk yaptım… sana geçen seferkinden daha güçlü aşık olabilmek için… Ve zamanda pek çok kez geriye yolculuk yaptığım için, birlikte olmamız gerektiğini biliyordum.

 

 


Be My Baby

Ülke: Tayland
Oyuncular: Puyfai Thanaporn Suriyakham, Mew Thanthip Thaweesinthanat, NingNing Marika Paekiatchalorn, Ormsin Supitcha Limsommut, Folk Sutima Kokiatwanit, Fahsai Minyada Boonsup, Fern Jeerawan Kumjina
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi:  2023 (?)

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu:  28 yaşındaki patronu Sitang’ın şirketinde çalışan 19 yaşındaki stajyer Jao-J hakkında olan bir hikaye. Jao-J ona âşık olur ve Sitang’ın travmasını iyileştirmeye çalışır.

 


The Next Prince

Ülke: Tayland
Oyuncular: NuNew Chawarin, Zee Pruk
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Emmaly ülkesi hem toprak hem de su bolluğuyla tanınır. Emmaly bir monarşi tarafından yönetilmektedir, beş bölgeye ve lidere bölünmüştür. Kraliyet yasalarına göre, her bölge hükümdar olabilmek için yarışmak üzere bir varisini göndermelidir. Kazanan varisin babası, Emmaly’nin yeni kralı olacaktır. Bu hikaye, Atsawathewathin Kraliyet Ailesi’nin veliaht prensi ve varisi Khanin Atsawathewathin ile onlarca yıldır Atsawathewathin ailesine kraliyet muhafızı olarak hizmet veren Charan Phithakdheva’yı anlatmaktadır. Khanin, Emmaly’den uzakta sıradan bir hayat yaşarken, taht ile ilgilenmemiş ve saraydan uzak kalmayı seçmiştir. Ancak yarışma zamanı babası varis olarak kendisini göndermek isteyince tüm hayatı altüst olur. Kraliyet muhafızı Charan, bu inatçı prensi ülkeye geri getirmekle görevlendirilir.


Last Twilight

Ülke: Tayland
Oyuncular: Jimmy Jitaraphon, Sea Tawinan, Namtan Tipnaree, Mark Pakin, Jum amata, Ohm Thiphakorn
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Ağır bir borcun yükü altında olan oto tamirci Mork, bir kazanın ardından, kısmen kör kalan zengin bir varis Day’e bakıcı olarak yüksek maaşlı bir işe girmek zorunda kalır. Day, diğer başvuranların aksine onu hiç umursamayan Mork’u işe alır. Sürekli birlikte zaman geçiren ikisi arasında derin bir bağ oluşmaya başlar. Ama Day, kalan görüşünü tamamen kaybetmesine yaklaşık 180 günü kaldığını öğrendiğinde, ikisi için sancılı süreçler başlar. Her geçen gün biraz daha görüşünü kaybeden Day ve ona hayatını adayan Mork için, bu zor sınav nasıl geçecektir?


Cooking Crush

Ülke: Tayland
Oyuncular: Off Jumpol, Gun Atthaphan, Mark Pakin, Neo Trai, Apple Lapisara, Dome Jaruwat
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Prem, Dynamite ve Samsi pek popüler olmayan bir restoran işletmektedir. Fazlasıyla zarara giren bu üçlü, işlerine yardımcı olabilecek büyük ödüllü bir yemek pişirme yarışması olduğunu öğrenir. Ancak hazırlıklar ters gider ve tam Prem geri adım atmaya karar verdiğinde, ağır stres yükü altında olan tıp öğrencisi Ten ile tanışır. Ten, ona yemek yapmayı öğretmesi için Prem’e yaklaşır ve Prem ise bunu para kazanmak için bir dolandırıcılık fırsatı olarak kullanır. Ancak dersler ilerledikçe artık sıcak olan tek şey sadece yemekler değildir, yavaş yavaş birbirleri için yanan kalpleri de ısınmaya başlar.


Only Friends

Ülke: Tayland
Oyuncular: Book Kasidet, Force Jiratchapong, Khaotung Thanawat, First Kanaphan, Neo Trai, Mark Pakin
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Mew, Ray ve Boston; birlikte pansiyon işleten bir grup işletme öğrencileridir. Ancak arkadaşlık ve aşk arasındaki çizgileri bulanık hâldedir. Mew, seks ve ilişkiler için zaman ayırmadan çalışmalarına odaklanan bir gençtir. Arkadaşının bekâr ve bakir olduğunu öğrenen Boston, Mew’i Top ile tanıştırır. Boston’ın tek gecelik bir ilişki olarak tasarladığı ilişki, daha fazlasına dönüşür ve olayların bu gidişatından memnun kalmaz. Ekonomi öğrencisi Saen ise Ray ile özel bir ilişkisi olsun ister ancak Ray, Mew’e karşı hisler beslemektedir ve başkasını görmez. BT uzmanı Nick ise Boston’un telefonunda bir seks kaydı bulur ve onunla çıkar amaçlı bir ilişkiye girer. Ancak Nick bundan daha fazlasını ister.


Dangerous Romance

Ülke: Tayland
Oyuncular: Perth Tanapon, Chimon Wachirawit, Marc Pahun, Pawin Kulkaranyawich, Pepper Phanuroj, View Benyapa
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Fakir ve çalışkan bir öğrenci olan Sailom, abisiyle birlikte onları ayakta tutmak için birkaç işte çalışmıştır. Bir gün, bir yanlış anlaşılma sonucu okulun zorbası Kanghan’ın hedefi olur. Bununla birlikte, Sailom tarafından kendisine reddedilemeyecek kadar büyük bir miktar para teklif edilince, Kanghan’ın özel öğretmeni rolünü üstlenmek zorunda kalır. Yaşantıları ve karakterlerinin farklılıklarına rağmen, ikisi arasında reddedilemez bir bağ oluşur.


Cherry Magic: Tayland

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tay Tawan, New Thitipoom, Junior Panachai, Mark Jiruntanin, Jan Ployshompoo, Sing Harit
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çok sevilen Japon BL dizisi, 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Nareru rashii’nin Tayland uyarlamasıdır. 30 yaşına bakire giren Achi’nin, diğer insanların düşüncelerini duymasıyla başlar. Ancak bir gün şirkette popüler olan iş arkadaşı Karan’a dokunduğunda her şey değişir çünkü Karan uzun zamandır Achi’ye platoniktir.


Middleman’s Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Yim Pharinyakorn Khansawa, Tutor Koraphat, James Supamongkon, Net Siraphop
Bölüm Sayısı: 8(?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jade grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır. Her zaman “orta” bir konumda olmuştur. Ortanca çocuktur. Okulda ortalama bir nota sahiptir. Kardeşleri olsun, arkadaşları olsun etrafındaki kişiler o kadar iyi bir görünüşe sahiptir ki; ya göz ardı edilmiştir ya da kardeşlerini ve arkadaşlarını şahsen tanımak isteyenler için yalnızca bir aracı olmuştur. Jade yıllardır bu konumdadır ve istemese de bu durumu kabullenmek zorunda kalmıştır. Kalbine uzun bir duvar örmüştür. Ona gelen her kim olursa olsun yalnızca etrafındaki kişilerle yakınlaşmak istediğini öğrendiği için romantik bir ilişki beklentisinde değildir. Ofisi bir gün Mai adında bir stajyeri ağırlar. Mai ofisteki kızlar arasında popüler olan çekici bir öğrencidir. Jade, Mai’nin ona ve arkadaşı Uea’ya sık sık baktığını fark eder. Mai’nin Uea’ya ilgisi olduğunu düşünür – ve evet – bunun için yeniden aracı olacaktır. Ama, Mai’nin asıl dikkatini çeken kişinin kendisi olduğunu bilmiyordur. Bakalım “aracı” eskisi gibi göz ardı edilmediğinde neler olacaktır!


I Feel You Linger in the Air

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nonkul Chanon, Bright Rapheephong, Tyohoon Kanokchat, Kimmy Thitisan, Alee Auttharinya, Tian Atcharee
Bölüm Sayısı: 12

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jom, Ping Nehri kıyısındaki tarihi bir evin yenilenmesinden sorumlu mimardır. Orada, garip bir şekilde tanıdık gelen eski çizimlerle dolu tahta bir sandık keşfeder. İçerikler merak uyandırıcı olsa da, Jom’un onlarla ilgilenecek vakti yoktur; Aşkını görmek için Bangkok’a geri dönmesi gerekmektedir. Jom yıllardır erkek arkadaşının geri dönmesi için gün saymaktadır. Ancak yaşadıkları uzak ilişkide, bekleyen tek kişi Jom’dur çünkü sevgilisinin başka biriyle nişanlandığını öğrenir. Kalbi kırık olan Jom, işe gitmek için tarihi eve doğru yaklaşırken kontrolü kaybeder ve Pin Nehri’nin derinliklerine gömülür. Ancak ölmemiştir, soğuk karanlıkta nehirden gelen taze frangipani çiçeklerinin tatlı kokusu burnuna dolarken, yumuşak bir sesin ona “Pho Jom” diye seslendiğini duyar. Jom gözlerini açtığında kendini 1920’lerin Chiang Mai’sinde bulur.


Make a Wish

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fluke Natouch, Judo Tantachj, Pon Thanapon, Nike Nitidon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu:  Doktor Phakphum, dahiliye uzmanı olarak işini çok seven bir doktordur. Ancak bir sorunu vardır; çocukluğundan beri hayaletleri görebilmektedir. Ve bu durum özellikle de hastane içindeyken onun için çok zor olmaktadır. Bir geçirdiği kaotik bir ameliyatta hayalet ile başı derde girince artık bunu kökten çözmeye karar verir ve bir şamanla görüşür. Orada Antik Buda tapınağına gitmenin buna bir çözüm olabileceğini öğrenir ve dua ederken Krit adında bir melekle tanışır. Şimdi doktor ve melek, hayalet sorununu çözmeye çalışırken aynı zamanda Melek Krit’in nasıl öldüğüne dair sırlar perdesi de aralanmaya başlar.


Step by Step

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ben Bunyapol, Man Trisanu, Up Poompat, Tui Tui Puttachat, Bruce Sirikorn, Poppy Ratchapon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jeng, şirketteki astları tarafından pek sevilmeyen, sert imajlı pazarlama müdürüdür. Şirket babasına aittir ve bu yüzden hayatı konusunda seçim hakkı olmamıştır. Pat ise ekibin hevesli ve yeni bir personeli olarak işe girmeden önce Los Angeles’ta okumuş, eğitimli ve yetenekli birisidir. Jeng, yeni çalışanına karşı platonik hisler başlamaya başlar ancak pozisyonu sebebiyle Pat’e karşı mesafeli ve sert durması gerekmektedir. Lakin şirkette Pat ile ilgilenen tek kişi Jeng değildir. Aralarında kıskançlıkla bir çatışma başlayınca, Pat istifasını verecek noktaya gelir ve Jeng o an her şeyi arkasında bırakmaya karar vererek şirkette yeni bir dönem açar.


Wish Me Luck

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fiat Patchata, Na Naphat, Piglet Charada, Tonnam Piamchol, Junior Panachai
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: 21 yaşındaki Rak, reklam sektörüne girme fırsatını yakalar. Girdiği şirket çok büyüktür ve CEO’su babasından sonra tüm işleri devralacak Shine tarafından yönetilmektedir. Rak, Shine’nin farklı ürünler için reklamlar yapmasına yardım etmenin yanı sıra, şirketin içinde gizlenen köstebekleri bulmasına da yardım etmelidir. Birlikte çalıştıkları bu görevde, patron ve çalışanı arasındaki duygular da yavaş yavaş derinleşmeye başlar. Ancak zorunlu görevler, gönül işlerinden önce gelir.


 

Be Mine SuperStar

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ja Phachara, First Chalongrat, Ben Benjamin, Wayo Peerawat, Bosston Suphada, Jo Kavinpat 
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Üçüncü sınıf sinema öğrencisi olan Punn, bir dizi setine stajyerlik yapmak üzere kabul edilir. Sete profesyonellerden bir şeyler öğrenmek için gelmiştir ama kalbindeki ateşi daha da alevlendiren şey, ulusun sevgilisi olan aktör Achi ile tanışmasıdır. Lise yıllarından beri Punn, gözdesi olan Achi’yle ne zaman yakınlaşsa eli ayağına dolanır. Aralarında bir şey olması imkânsız görünse de Punn vazgeçmeyecektir.


Naughty Babe

Ülke: Tayland
Oyuncular: Max Kornthas, Nat Natasitt, Zee Pruk, NuNew Chawarin
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Cutie Pie serisinin 2. kitabıdır. Khondiao Thacha Wongtheerawit, ailelerin iş anlaşması nedeniyle Yi Phayak Chatdecha ile nişanlanır. Hia Yi ve Khondiao’nun ilişkileri için tatlı bir ilişki denilmesi… Zordur. Khondiao, nişan gününde bile yalnız bırakıldığı gibi, aynı eve taşındıkları zaman da Hia Yi’nin ondan kaçması üzerine tek yaşar. Düğün tarihleri yaklaşırken bile her şeyle tek başına uğraşmak zorundadır… Yi Phayak ailesinin tek varisidir ve tüm şirket işleri kendisine yıkılmıştır. Küçüklüğünden beri ilerleyen bu sistem yüzünden işkolik olmuş ve Khondiao’ya vakit ayıramayacak hale gelmiştir. Ancak Khondiao’nun da bir sabrı vardır aileleri yüzünden her şeyi alttan almak zorunda kalsa da bir gün her şeyi göze alır ve düğünden önce İsviçre’ye kaçmaya karar verir. Bunu öğrenen Hia Yi onunla konuşmak için havaalanına giderken büyük bir kaza geçirir. Dahası, Hia Yi uyandığında hafızasını kaybetmiştir ve kendisine soğuk davranan Khondiao’yu Hia Yi’yi sevmediğine dair suçlar! Khondiao tüm ilişkiyi tek başına geçirmişken böyle bir suçlamayla karşı karşıya kalınca, bu adamla ne yapacağını düşünmeye başlar.


Our Skyy – 2. SEZON

Ülke: Tayland
Oyuncular: First Kanaphan, Khaotung Thanawat, Ohm Pawat, Nanon Korapat, Joong Archen, Dunk Natachai, Earth Pirapat, Mix Sahaphap, Book Kasidet, Force Jiratchapong, Phuwin Tangsakyuen, Pond Naravit, Sea Tawinan, Jimmy Jitaraphol, Gemini Norawit, Fourth Nattawat
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Sevilen çiftlerin bir araya geldiği ve her çifte yeni bir hikaye verdildiği Our Skyy – 2. Sezon bizlerle! Dizi karakterleri; Tian ve Phupha (A Tale of Thousand Stars), Pran ve Pat (Bad Buddy), Khabkluen ve Daonuea (Star and Sky: Star in My Mind), Nuengdiao ve Palm (Never Let Me Go), Chay ve Gun (A Boss and a Babe), Talay ve Puen (Vice Versa), Akk ve Ayan (The Eclipse) son olarak Tin ve Gun (My School President) bizleri karşılayacak.


Egoist [Film]

Ülke: Japonya
Oyuncular: Suzuki Ryohei, Miyazawa Hio, Agawa Sawako, Emoto Akira, Nakamura Yuko, Wada Iori 

Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Kosuke 14 yaşındayken annesi vefat etmiştir. Genç bir gay olarak ergenlik çağını kırsal bir köyde geçirmiş ve duygularını bastırmıştır. Artık Kosuke büyümüştür ve Tokyo’da moda dergisi editörü olarak çalışmaktadır. Şirkette akıl hocası olacak Ryuta ile tanışır. Ryuta’nın annesi onu tek başına büyütmüştür ve ikisi anne-oğul olarak çok yakınlardır. Kosuke ve Ryuta birbirlerine ilgi duymaya başlarlar ve bazen Ryuta’nın annesiyle vakit geçirirler. Kosuke, Ryuta ve annesiyle vakit geçirmekten mutludur çünkü bu ona rahmetli annesini hatırlatır. Hayalini kurduğu aile sıcaklığını bulmuş ve istediği gibi bir ilişkisi varken Kosuke çok mutludur. Kosuke ve Ryuta, birlikte geziye çıkma kararı alırlar ancak o gün Ryuta gelmez ve hayatlarında hiç beklenmedik bir sürece girerler. Huzurlu günlerin sonu mu yaklaşmaktadır?


Home School

Ülke: Tayland
Oyuncular: Dew Jirawat, Nani Hirunkit, View Benyapa, Love Pattranite, Gun Atthaphan, Kay Lertsittichai
Bölüm Sayısı: 18

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çocuklar ebeveynleri tarafından istenmediklerinde ülkenin en iyi yatılı okuluna gönderilirler: Home School. Çocukların disiplin edilmesi için gönderildiği Home School, katı kuralları ve düzenlemeleri olan bir okuldan çok, tam bir hapishaneye benzemektedir. Müfredatı ise benzersizdir. Bir grup öğrenci, bu kurumda bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmeye başladığında, okulda neler olup bittiğini bulmaya çalışırlar.

 


 [1] “Beklediğimiz birkaç dizi daha olsa da, henüz çekimi başladığı duyurulmayan diziler eklenmemiştir. Bromance kategorisindeki Çin dizileri ise şu anda hükümet kararıyla askıya alınmıştır. Bu nedenle planlanan seriler kısmından çıkarılmış olsalar da, yayımlanmaları durumunda sitemize ekleneceklerdir.”

[2] “Kore dizileri yayımlanmadan hemen önce duyuruluyor bu nedenle planlanan listemizde mevcut değiller. Ancak bütün Kore dizilerini listemize dâhil etmeye özen gösteriyoruz.”


 

966 comments

 • big dragon the series de çevire bilirmisiniz çok merak ediyorum aşırı derece lütfen en yakın zamanda çevirebilirmisiniz yaparsanız çok sevinirim diğer dizi çevirmeleri için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık mor fansub ekibi her birinizin ellerinize sağlık

 • Merhabalar yeni başlayan Work From Heart The series dizisini zamanınız varsa çevirmeyi düşünür müsünüz acaba bu arada çeviriler için sonsuz teşekkürler seviliyorsunuz💙

 • Merhabalar😊 yeni başlayan Tayvan yapımı About Youth dizisinide çevirecek misiniz? Biliyorum baya güncelleriniz var çok yoğunsunuz belki çevirmeyi düşünmüyorsunuz ama yinede çok merak ettim ceviri gelirmi?

 • Ben Tayvan yapımlarını özledim, umarım değerli Mor fansub ekibi yakın zamanda birbirinden güzel olan Tayvan yapımlarına yenisini eklerler.

  Emekleriniz için teşekkür ederim.

 • Merhabalar 🥰 mew suppasit in yeni bir dizisi başlıyor çekimler devam ediyor.. o dizi gelince bizlerle paylaşmanızı çok isterim.. teşekkürler

 • yoğunsunuzdur diye düşünüyorum ama made in rooftop diye bir kore bl filmi var aradım ama hiç bir yerde türkçe çevirisi yoktu eğer vaktiniz olursa çevirir misiniz lütfeenn

 • Merhaba sevgili çevirmenlerim My Only %12 serisini çevirmeyi düşünür müsünüz acaba ?? Biliyorum çok yoğunsunuz ama yeni gördüm ve konusu güzel gibi..

 • Oturdum, Between Us yayınlanana kadar nasıl bekleyeceğimi düşünüyorum kara kara.

 • Merhaba harika bir ekip olduğunuz için öncelikle çok teşekkürler. I’m tee ne too dizisi planan seriler listenizde yok ama ileride listeye eklemeyi düşünür müsünüz acaba?

 • bir programın çevirisini istemek pek haddime değil ama kendimi yazmaktan alı koyamıyorum çünkü bunu başka kimden isteyebilirim bilmiyorum lgbt değil ya da bl değil ama SCHOOL RANGERS diye G-MM tv nin bir programı var onu da çevirebilir misiniz?

 • Slam dance the series çevirebilir misiniz hiç bi yerde yok ve istekte çok gördüğüm yerde ama hiç bulamadık

 • Sevgili morfansub ailesi biliyorum çok yogunsunuz çok dizi var çevrilmesi beklenen harika bı ailesiniz.ama sizden bı dizi çevrimiçi isteyeceğim fırsat bulurda denk gelirse- My secret Love the seris (12 bölüm) ve Rak Diao the series (15 Bölüm) çevire bilirmisiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 • Selamlar;
  Chapter of Green the series ( Chap Suppacheep ve Green Phıngsathorn ) dizisini çevirebilirmisiniz.

  Teşekkür ederim

 • mr unlucky has no choice but kiss’i de cevirebilir misiniz acaba? Yoğunsunuz biliyorum ama turkce cevirisi yok, olan 2 yerde de bolumler tam degil, cevirirseniz cok sevinirim umarim cevirsiniz. Siz cevirmissinizdir diye umit etmistim ama yok umarim gelir

 • şu aralar çok yoğunsunuz ve finalleriniz de yaklaşıyor olabilir ama boş bir ara ve ingilizce alt yazısını bulabilirsiniz cherry magic the movie çevirebilir misiniz? en azından bana umut verin bu konuda lütfen. aklıma geldikçe ‘filmin bırak türkçe altyazılısını herhangi bir dilde altyazısını bile bulamadım be’ diye değil de ‘ belediyem ban söz verdi. elbet bir gün …..’ şeklinde depresyona gireyim. lütfen. *kalp* kalp*

 • merhaba secret crush on you nun yapımcılarından gap the yuri series diye bi gl dizisi yayımlanıcak onu çevirmeyi düşünür müydünüz?

 • Öncelikle tüm çeviriler için elinize kolunuza sağlık çok teşekkür ederim. Naçizane bir isteğim olacaktı. Biliyorum çok fazla yoğunsunuz bu yüzden yazarken biraz çekiniyorum ama Kore filmleri (lgbt olmayanlar) çok fazla film olsada çevirileri tek tük yapılıyor. Diğer siteler dizileri önplana alıyor. Bu konuda biraz mağduriyet yaşanıyor. Yanlış hatırlamıyorsan sitenizde korece bilen çevirmenleriniz var orijinal dilden çeviri yapıyorsunuz. Acaba arada çevirisi olmayan bu filmleri ekleseniz? Çünkü hetero dizi çevirileri yapıyorsunuz ve çok beğeniyorum hepsini. Bu isteğimi göz önünde bulundurursanız sevinirim sayın belediyem.

  Sağlıcakla kalın.

 • Dünya yeterinye zor zaten sevgi ve saygıyla daha yaşanılabilir kıla biliriz bu yüzden bize karşı tarafı anlama fırsatı verdiğiniz için teşekkürler 😉
  *** present still perfect filmini çevirebilir misiniz

 • Serilerin yayınlanıp çevrilmesini dört gözle bekliyorum. Teşekkürler morfansub ailesii. Emeğinize sağlık

 • Mor fansube siz olmasanız biz napardık ya🥺lütfen kendinizi çok yormayın sizi gerçekten çok seviyorummm ve şey küçük bir ricam olucaktı Restarted the series çevirebilir misiniz? Şuan kinnporche, teddybear ve cutie pai ve daha fazla dizileri çevirdiğiniz için çok ama çoook yoğun olduğunuzu biliyorum oyüzden kafanıza göre istediğiniz zaman çevirebilirsiniz😁hiçç sorun değil beklerizzz😋. Tekrardan sizi çok seviyorum ve sağlığınıza dikkat edin lütfen havalar bir öyle bir böyle çünkü🙃💟

 • Şu sürekli karşıma çıkan ve meraktan öldüğüm ve baya eğlenceli görünen “secret crush on you” çevirirsiniz diye bekliyorum valla acayip merak ediyorum acaba ihtimal varmı sevgili ekip ♥️

 • Middleman’s Love dizisini bekliyorum. Tommy Sittichok ve Jimmy Karn, bu çocuklar birbirlerine çok yakışıyor, Why ru da da çok güzel bir uyum sağladılar. Jimmy Karn’ Peach of Time dizi sindede ( Kore Tayland ortak yapımı ) çok güzel iş çıkardı. Bunların dizisi seyredilir.

  • valla ben de bekliyordum bir ara. o ara o kadar uzakmış ki unutmuşum diziyi. neyse hatırladım tekrar beklemeye başlayalım bakalım. (cry inside)

 • Merhaba tüm güzel dizler için teşekkürler. F4 Thailand: BOF’un çevirisini yapmayı planlıyor musunuz?

 • Merhaba Gen Y The Series 2 sezonu çeviricek misiniz şuan diğer serilerle meşgul olduğunuzu biliyorum en azından cevirisini yapıp yapmıycagınızı öğrenmek istedim şimdiden teşekkürker 🙂

  • Secret crush on you dizinin çevirisini yapan bir site var ama dizinin bir çok yerini kesmişler ve dizi çok zor açılıyor. Mor fansub ekibi çevirisini yaparsa çok güzel olur. Ayrıca Mor fansub ekibi bu site verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkürler.

 • Sayfanızı severek takip ediyorum 🙂 çok harika dizi ve filmler paylaşıyorsunuz çok teşekkür ederim emeklerinize sağlık 💙

 • BU YORUMU YAPMA KONUSUNDA ASLINDA OLDUKÇA TEDİRGİNİM .UMARIM HERHANGİ BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYA SEBEBİYET VERMEM .
  HERKES GİBİ BEN DE
  ***KİNN-PORSCHE THE SERİES İÇİN ÇOK HEYECANLIYDIM .SIRADAN TAYLAND BL SEKTÖRÜNE HEYECAN KATACAK , SEKTÖRDE OYUNCULUK , MEKAN . TASVİR VE GERÇEKÇİLİK BAKIMINDAN DEVRİM ETKİSİ YARATACAĞINI DÜŞÜNÜYORDUM. GELEN FRAGMANLAR HEYECAN VERİCİ ,DİZİ İLE İLGİLİ GELEN YAPIMCI , ŞİRKET VE OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİ HABERİ BENDE YÜKSEK BİR BEKLENTİ YARATTI . ***ANCAK BU KADAR MERAK ETTİĞİM BİR DİZİNİN NOVELİNİ OKUMADIĞIM AKLIMA GELDİ .

  ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ FRAGMANLARDAN ZATEN ŞİDDET , CİNSEL ÖGE VE TASVİP EDİLMEYEN BİRÇOK UNSUR OLDUĞUNU ANLAMIŞTIM .AMA NOVELDE ANLATILANLARIN BU BOYUTTA OLABİLECEĞİNİ < ZORLA CİNSEL İSTİSMAR , İLŞKİYE ZORLAMA VE NOVALDE YER ALAN İKİNCİ HİKAYE ÇİFTİ OLARAK ADLANDIRILAN * VEGAS VE PETE ARASINDA GERÇEKLEŞEN TECAVÜZ OLAYI < NOVELİN BİR KARAKTER İÇİN BU DERECEDE KORKUNÇ BİR ŞEYE DÖNÜŞECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM .

  TÜM BUNLARI NİYE Mİ YAZDIM KİNN -PORSCHE THE SERİES HER ANLAMDA BİR ÖNCÜ OLACAK BU DOĞRU AMA UMARIM PSİKOLOJİK VE CİNSEL ÖGELERİ NOVELDE OLDUĞU GİBİ YANSITMAYA KALKMADAN , CİNSEL İSTİSMARI VE TECAVÜZÜ SONRAKİ BL HAVZASININ İÇİNE DOLDURMADAN DİZİYİ TAMAMLAYABİLİRLER . BENCE SENARYODA YER ALMAMASI BİLE GEREKİRKEN UMARIM BÖYLE ACI VERİCİ BİR SAHNEYİ DİZİNİN İÇİNE ENTEGRE EDİP, DAHA SONRA SADECE İSTEMEDEN YANAĞINDAN ÖPMÜŞ GİBİ BİR ALGI YARATMAZLAR .

  ÇOK ENDİŞE ETTİĞİMDEN YAZMA GEREGİ DUYDUM, NEYİ NASIL İŞLEYECEKLERİNİ HEP BERABER DİZİ BAŞLAYINCA ÖĞRENECEĞİZ .BAŞINIZI ŞİŞİRDİĞİM
  İÇİN ÖZÜR DİLERİM…

  • ben baya merak ediyorum nasıl anlatacaklar o kısmı novele uygun olmamasını dilerim şahsen . noveli yazanların inatla buna bağlı kalınmasını istemesi beni rahatsız etti . pete karakteri vegasa beni öldür artık diye yalvaracak kadar olaylar iğrençleşiyor