Planlanan Seriler: Dizi/Film

 


 

23.5 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Milk Pansa Vosbein, Love Pattranite Limpatiyakorn, Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023 

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: Hayatı boyunca yalnız kalan Ongsa, daha popüler olan Sun’a ilk görüşte âşık olur. Ancak reddedilme korkusuyla ona “Earth” takma adıyla yaklaşmaya karar verir. Sun, Earth’ün kim olduğunu merak etmeye ve ona aşık olmaya başladıkça, Ongsa kendini Sun’a gösterecek midir?

 


Reverse 4 You

Ülke: Tayland
Oyuncular: Methakarn Anektanasuwan, Gulasatree Michalsky, Warintorn Pahuyut
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu: On dakika önceden zamanda geriye yolculuk yaptım… sana geçen seferkinden daha güçlü aşık olabilmek için… Ve zamanda pek çok kez geriye yolculuk yaptığım için, birlikte olmamız gerektiğini biliyordum.

 

 


Be My Baby

Ülke: Tayland
Oyuncular: Puyfai Thanaporn Suriyakham, Mew Thanthip Thaweesinthanat, NingNing Marika Paekiatchalorn, Ormsin Supitcha Limsommut, Folk Sutima Kokiatwanit, Fahsai Minyada Boonsup, Fern Jeerawan Kumjina
Bölüm Sayısı: –

Çıkış Tarihi:  2023 (?)

Çeviri Durumu: Yayımlanması bekleniyor.

Konu:  28 yaşındaki patronu Sitang’ın şirketinde çalışan 19 yaşındaki stajyer Jao-J hakkında olan bir hikaye. Jao-J ona âşık olur ve Sitang’ın travmasını iyileştirmeye çalışır.

 


The Next Prince

Ülke: Tayland
Oyuncular: NuNew Chawarin, Zee Pruk
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Emmaly ülkesi hem toprak hem de su bolluğuyla tanınır. Emmaly bir monarşi tarafından yönetilmektedir, beş bölgeye ve lidere bölünmüştür. Kraliyet yasalarına göre, her bölge hükümdar olabilmek için yarışmak üzere bir varisini göndermelidir. Kazanan varisin babası, Emmaly’nin yeni kralı olacaktır. Bu hikaye, Atsawathewathin Kraliyet Ailesi’nin veliaht prensi ve varisi Khanin Atsawathewathin ile onlarca yıldır Atsawathewathin ailesine kraliyet muhafızı olarak hizmet veren Charan Phithakdheva’yı anlatmaktadır. Khanin, Emmaly’den uzakta sıradan bir hayat yaşarken, taht ile ilgilenmemiş ve saraydan uzak kalmayı seçmiştir. Ancak yarışma zamanı babası varis olarak kendisini göndermek isteyince tüm hayatı altüst olur. Kraliyet muhafızı Charan, bu inatçı prensi ülkeye geri getirmekle görevlendirilir.


Last Twilight

Ülke: Tayland
Oyuncular: Jimmy Jitaraphon, Sea Tawinan, Namtan Tipnaree, Mark Pakin, Jum amata, Ohm Thiphakorn
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Ağır bir borcun yükü altında olan oto tamirci Mork, bir kazanın ardından, kısmen kör kalan zengin bir varis Day’e bakıcı olarak yüksek maaşlı bir işe girmek zorunda kalır. Day, diğer başvuranların aksine onu hiç umursamayan Mork’u işe alır. Sürekli birlikte zaman geçiren ikisi arasında derin bir bağ oluşmaya başlar. Ama Day, kalan görüşünü tamamen kaybetmesine yaklaşık 180 günü kaldığını öğrendiğinde, ikisi için sancılı süreçler başlar. Her geçen gün biraz daha görüşünü kaybeden Day ve ona hayatını adayan Mork için, bu zor sınav nasıl geçecektir?


Cooking Crush

Ülke: Tayland
Oyuncular: Off Jumpol, Gun Atthaphan, Mark Pakin, Neo Trai, Apple Lapisara, Dome Jaruwat
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Prem, Dynamite ve Samsi pek popüler olmayan bir restoran işletmektedir. Fazlasıyla zarara giren bu üçlü, işlerine yardımcı olabilecek büyük ödüllü bir yemek pişirme yarışması olduğunu öğrenir. Ancak hazırlıklar ters gider ve tam Prem geri adım atmaya karar verdiğinde, ağır stres yükü altında olan tıp öğrencisi Ten ile tanışır. Ten, ona yemek yapmayı öğretmesi için Prem’e yaklaşır ve Prem ise bunu para kazanmak için bir dolandırıcılık fırsatı olarak kullanır. Ancak dersler ilerledikçe artık sıcak olan tek şey sadece yemekler değildir, yavaş yavaş birbirleri için yanan kalpleri de ısınmaya başlar.


Only Friends

Ülke: Tayland
Oyuncular: Book Kasidet, Force Jiratchapong, Khaotung Thanawat, First Kanaphan, Neo Trai, Mark Pakin
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Mew, Ray ve Boston; birlikte pansiyon işleten bir grup işletme öğrencileridir. Ancak arkadaşlık ve aşk arasındaki çizgileri bulanık hâldedir. Mew, seks ve ilişkiler için zaman ayırmadan çalışmalarına odaklanan bir gençtir. Arkadaşının bekâr ve bakir olduğunu öğrenen Boston, Mew’i Top ile tanıştırır. Boston’ın tek gecelik bir ilişki olarak tasarladığı ilişki, daha fazlasına dönüşür ve olayların bu gidişatından memnun kalmaz. Ekonomi öğrencisi Saen ise Ray ile özel bir ilişkisi olsun ister ancak Ray, Mew’e karşı hisler beslemektedir ve başkasını görmez. BT uzmanı Nick ise Boston’un telefonunda bir seks kaydı bulur ve onunla çıkar amaçlı bir ilişkiye girer. Ancak Nick bundan daha fazlasını ister.


Dangerous Romance

Ülke: Tayland
Oyuncular: Perth Tanapon, Chimon Wachirawit, Marc Pahun, Pawin Kulkaranyawich, Pepper Phanuroj, View Benyapa
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Fakir ve çalışkan bir öğrenci olan Sailom, abisiyle birlikte onları ayakta tutmak için birkaç işte çalışmıştır. Bir gün, bir yanlış anlaşılma sonucu okulun zorbası Kanghan’ın hedefi olur. Bununla birlikte, Sailom tarafından kendisine reddedilemeyecek kadar büyük bir miktar para teklif edilince, Kanghan’ın özel öğretmeni rolünü üstlenmek zorunda kalır. Yaşantıları ve karakterlerinin farklılıklarına rağmen, ikisi arasında reddedilemez bir bağ oluşur.


Cherry Magic: Tayland

Ülke: Tayland
Oyuncular: Tay Tawan, New Thitipoom, Junior Panachai, Mark Jiruntanin, Jan Ployshompoo, Sing Harit
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çok sevilen Japon BL dizisi, 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Nareru rashii’nin Tayland uyarlamasıdır. 30 yaşına bakire giren Achi’nin, diğer insanların düşüncelerini duymasıyla başlar. Ancak bir gün şirkette popüler olan iş arkadaşı Karan’a dokunduğunda her şey değişir çünkü Karan uzun zamandır Achi’ye platoniktir.


Middleman’s Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Yim Pharinyakorn Khansawa, Tutor Koraphat, James Supamongkon, Net Siraphop
Bölüm Sayısı: 8(?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jade grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır. Her zaman “orta” bir konumda olmuştur. Ortanca çocuktur. Okulda ortalama bir nota sahiptir. Kardeşleri olsun, arkadaşları olsun etrafındaki kişiler o kadar iyi bir görünüşe sahiptir ki; ya göz ardı edilmiştir ya da kardeşlerini ve arkadaşlarını şahsen tanımak isteyenler için yalnızca bir aracı olmuştur. Jade yıllardır bu konumdadır ve istemese de bu durumu kabullenmek zorunda kalmıştır. Kalbine uzun bir duvar örmüştür. Ona gelen her kim olursa olsun yalnızca etrafındaki kişilerle yakınlaşmak istediğini öğrendiği için romantik bir ilişki beklentisinde değildir. Ofisi bir gün Mai adında bir stajyeri ağırlar. Mai ofisteki kızlar arasında popüler olan çekici bir öğrencidir. Jade, Mai’nin ona ve arkadaşı Uea’ya sık sık baktığını fark eder. Mai’nin Uea’ya ilgisi olduğunu düşünür – ve evet – bunun için yeniden aracı olacaktır. Ama, Mai’nin asıl dikkatini çeken kişinin kendisi olduğunu bilmiyordur. Bakalım “aracı” eskisi gibi göz ardı edilmediğinde neler olacaktır!


I Feel You Linger in the Air

Ülke: Tayland
Oyuncular: Nonkul Chanon, Bright Rapheephong, Tyohoon Kanokchat, Kimmy Thitisan, Alee Auttharinya, Tian Atcharee
Bölüm Sayısı: 12

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jom, Ping Nehri kıyısındaki tarihi bir evin yenilenmesinden sorumlu mimardır. Orada, garip bir şekilde tanıdık gelen eski çizimlerle dolu tahta bir sandık keşfeder. İçerikler merak uyandırıcı olsa da, Jom’un onlarla ilgilenecek vakti yoktur; Aşkını görmek için Bangkok’a geri dönmesi gerekmektedir. Jom yıllardır erkek arkadaşının geri dönmesi için gün saymaktadır. Ancak yaşadıkları uzak ilişkide, bekleyen tek kişi Jom’dur çünkü sevgilisinin başka biriyle nişanlandığını öğrenir. Kalbi kırık olan Jom, işe gitmek için tarihi eve doğru yaklaşırken kontrolü kaybeder ve Pin Nehri’nin derinliklerine gömülür. Ancak ölmemiştir, soğuk karanlıkta nehirden gelen taze frangipani çiçeklerinin tatlı kokusu burnuna dolarken, yumuşak bir sesin ona “Pho Jom” diye seslendiğini duyar. Jom gözlerini açtığında kendini 1920’lerin Chiang Mai’sinde bulur.


Make a Wish

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fluke Natouch, Judo Tantachj, Pon Thanapon, Nike Nitidon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu:  Doktor Phakphum, dahiliye uzmanı olarak işini çok seven bir doktordur. Ancak bir sorunu vardır; çocukluğundan beri hayaletleri görebilmektedir. Ve bu durum özellikle de hastane içindeyken onun için çok zor olmaktadır. Bir geçirdiği kaotik bir ameliyatta hayalet ile başı derde girince artık bunu kökten çözmeye karar verir ve bir şamanla görüşür. Orada Antik Buda tapınağına gitmenin buna bir çözüm olabileceğini öğrenir ve dua ederken Krit adında bir melekle tanışır. Şimdi doktor ve melek, hayalet sorununu çözmeye çalışırken aynı zamanda Melek Krit’in nasıl öldüğüne dair sırlar perdesi de aralanmaya başlar.


Step by Step

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ben Bunyapol, Man Trisanu, Up Poompat, Tui Tui Puttachat, Bruce Sirikorn, Poppy Ratchapon
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Jeng, şirketteki astları tarafından pek sevilmeyen, sert imajlı pazarlama müdürüdür. Şirket babasına aittir ve bu yüzden hayatı konusunda seçim hakkı olmamıştır. Pat ise ekibin hevesli ve yeni bir personeli olarak işe girmeden önce Los Angeles’ta okumuş, eğitimli ve yetenekli birisidir. Jeng, yeni çalışanına karşı platonik hisler başlamaya başlar ancak pozisyonu sebebiyle Pat’e karşı mesafeli ve sert durması gerekmektedir. Lakin şirkette Pat ile ilgilenen tek kişi Jeng değildir. Aralarında kıskançlıkla bir çatışma başlayınca, Pat istifasını verecek noktaya gelir ve Jeng o an her şeyi arkasında bırakmaya karar vererek şirkette yeni bir dönem açar.


Wish Me Luck

Ülke: Tayland
Oyuncular: Fiat Patchata, Na Naphat, Piglet Charada, Tonnam Piamchol, Junior Panachai
Bölüm Sayısı: (?)

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: 21 yaşındaki Rak, reklam sektörüne girme fırsatını yakalar. Girdiği şirket çok büyüktür ve CEO’su babasından sonra tüm işleri devralacak Shine tarafından yönetilmektedir. Rak, Shine’nin farklı ürünler için reklamlar yapmasına yardım etmenin yanı sıra, şirketin içinde gizlenen köstebekleri bulmasına da yardım etmelidir. Birlikte çalıştıkları bu görevde, patron ve çalışanı arasındaki duygular da yavaş yavaş derinleşmeye başlar. Ancak zorunlu görevler, gönül işlerinden önce gelir.


 

Be Mine SuperStar

Ülke: Tayland
Oyuncular: Ja Phachara, First Chalongrat, Ben Benjamin, Wayo Peerawat, Bosston Suphada, Jo Kavinpat 
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Üçüncü sınıf sinema öğrencisi olan Punn, bir dizi setine stajyerlik yapmak üzere kabul edilir. Sete profesyonellerden bir şeyler öğrenmek için gelmiştir ama kalbindeki ateşi daha da alevlendiren şey, ulusun sevgilisi olan aktör Achi ile tanışmasıdır. Lise yıllarından beri Punn, gözdesi olan Achi’yle ne zaman yakınlaşsa eli ayağına dolanır. Aralarında bir şey olması imkânsız görünse de Punn vazgeçmeyecektir.


Naughty Babe

Ülke: Tayland
Oyuncular: Max Kornthas, Nat Natasitt, Zee Pruk, NuNew Chawarin
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Cutie Pie serisinin 2. kitabıdır. Khondiao Thacha Wongtheerawit, ailelerin iş anlaşması nedeniyle Yi Phayak Chatdecha ile nişanlanır. Hia Yi ve Khondiao’nun ilişkileri için tatlı bir ilişki denilmesi… Zordur. Khondiao, nişan gününde bile yalnız bırakıldığı gibi, aynı eve taşındıkları zaman da Hia Yi’nin ondan kaçması üzerine tek yaşar. Düğün tarihleri yaklaşırken bile her şeyle tek başına uğraşmak zorundadır… Yi Phayak ailesinin tek varisidir ve tüm şirket işleri kendisine yıkılmıştır. Küçüklüğünden beri ilerleyen bu sistem yüzünden işkolik olmuş ve Khondiao’ya vakit ayıramayacak hale gelmiştir. Ancak Khondiao’nun da bir sabrı vardır aileleri yüzünden her şeyi alttan almak zorunda kalsa da bir gün her şeyi göze alır ve düğünden önce İsviçre’ye kaçmaya karar verir. Bunu öğrenen Hia Yi onunla konuşmak için havaalanına giderken büyük bir kaza geçirir. Dahası, Hia Yi uyandığında hafızasını kaybetmiştir ve kendisine soğuk davranan Khondiao’yu Hia Yi’yi sevmediğine dair suçlar! Khondiao tüm ilişkiyi tek başına geçirmişken böyle bir suçlamayla karşı karşıya kalınca, bu adamla ne yapacağını düşünmeye başlar.


Our Skyy – 2. SEZON

Ülke: Tayland
Oyuncular: First Kanaphan, Khaotung Thanawat, Ohm Pawat, Nanon Korapat, Joong Archen, Dunk Natachai, Earth Pirapat, Mix Sahaphap, Book Kasidet, Force Jiratchapong, Phuwin Tangsakyuen, Pond Naravit, Sea Tawinan, Jimmy Jitaraphol, Gemini Norawit, Fourth Nattawat
Bölüm Sayısı: ?

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Sevilen çiftlerin bir araya geldiği ve her çifte yeni bir hikaye verdildiği Our Skyy – 2. Sezon bizlerle! Dizi karakterleri; Tian ve Phupha (A Tale of Thousand Stars), Pran ve Pat (Bad Buddy), Khabkluen ve Daonuea (Star and Sky: Star in My Mind), Nuengdiao ve Palm (Never Let Me Go), Chay ve Gun (A Boss and a Babe), Talay ve Puen (Vice Versa), Akk ve Ayan (The Eclipse) son olarak Tin ve Gun (My School President) bizleri karşılayacak.


Egoist [Film]

Ülke: Japonya
Oyuncular: Suzuki Ryohei, Miyazawa Hio, Agawa Sawako, Emoto Akira, Nakamura Yuko, Wada Iori 

Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Kosuke 14 yaşındayken annesi vefat etmiştir. Genç bir gay olarak ergenlik çağını kırsal bir köyde geçirmiş ve duygularını bastırmıştır. Artık Kosuke büyümüştür ve Tokyo’da moda dergisi editörü olarak çalışmaktadır. Şirkette akıl hocası olacak Ryuta ile tanışır. Ryuta’nın annesi onu tek başına büyütmüştür ve ikisi anne-oğul olarak çok yakınlardır. Kosuke ve Ryuta birbirlerine ilgi duymaya başlarlar ve bazen Ryuta’nın annesiyle vakit geçirirler. Kosuke, Ryuta ve annesiyle vakit geçirmekten mutludur çünkü bu ona rahmetli annesini hatırlatır. Hayalini kurduğu aile sıcaklığını bulmuş ve istediği gibi bir ilişkisi varken Kosuke çok mutludur. Kosuke ve Ryuta, birlikte geziye çıkma kararı alırlar ancak o gün Ryuta gelmez ve hayatlarında hiç beklenmedik bir sürece girerler. Huzurlu günlerin sonu mu yaklaşmaktadır?


Home School

Ülke: Tayland
Oyuncular: Dew Jirawat, Nani Hirunkit, View Benyapa, Love Pattranite, Gun Atthaphan, Kay Lertsittichai
Bölüm Sayısı: 18

Çıkış Tarihi: 2023

Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

Konu: Çocuklar ebeveynleri tarafından istenmediklerinde ülkenin en iyi yatılı okuluna gönderilirler: Home School. Çocukların disiplin edilmesi için gönderildiği Home School, katı kuralları ve düzenlemeleri olan bir okuldan çok, tam bir hapishaneye benzemektedir. Müfredatı ise benzersizdir. Bir grup öğrenci, bu kurumda bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmeye başladığında, okulda neler olup bittiğini bulmaya çalışırlar.

 


 [1] “Beklediğimiz birkaç dizi daha olsa da, henüz çekimi başladığı duyurulmayan diziler eklenmemiştir. Bromance kategorisindeki Çin dizileri ise şu anda hükümet kararıyla askıya alınmıştır. Bu nedenle planlanan seriler kısmından çıkarılmış olsalar da, yayımlanmaları durumunda sitemize ekleneceklerdir.”

[2] “Kore dizileri yayımlanmadan hemen önce duyuruluyor bu nedenle planlanan listemizde mevcut değiller. Ancak bütün Kore dizilerini listemize dâhil etmeye özen gösteriyoruz.”


 

966 comments

 • Bi bakayım dedim iyi ki bakmışım, hayat yeniden güzelleşecek gibi kokuyo liste, HELE TAYNEW GÖRMEK AAĞAĞAĞA HEM DE EN SEVDİĞİM BLIN UYARLAMASINA İMDAAATTT sanki tekrar 2019dayım, lütfen bla olan ümidimi geri getirsin bu liste, yeniler soldurdu da uzaklaştım çünküü
  P.S: Our skyy görünce bi an önceki çiftlerin yeni halleri olcak sanıp öldüm Arthit Kongpob görücem diye,, (sotusu tekrar izlemişimdir) )):

 • Adminler lllutfwn big dragon i cevirin kafayi yiyorum meraktan baska sitede izlemek istemiyorum buraya alistigim icin. Lutfen cevirinnn

 • “Hit bite love”dizisinin çevirisini de yapar mısınız lütfen bu siteden çıkmayı hiç istemiyorum

 • Love alarm clap clap clap diye bir kismetse olur tarzı bir program var onu çevirebilir mısınız

 • Merhaba, 2006 yapımı eddie redmayne’ın baş rol oynadığı hiçbir yerde çevirisi olmayan ‘Like Minds’ filmini çevirmeyi düşünür müsünüz? Bl mi emin değilim ama göründüğü kadarıyla karakterler arasında bolca sexual tension vardı. Daha önce yabancı bir bl çevirdiğiniz için bir bakabilirsiniz diye düşündüm. Uzun yıllardır karşıma çıkıyor ama her seferinde çevirisi olmadığını görüp kahroluyorum. 🙉

 • Planlanan serileri görünce inanılmaz bir heyecan hissettim. Özellikle taylandın bllerine hayranım. Kesinlikle bu kategoride en iyi içerikleri üretiyorlar. Heyecanla yayınlanmalarını bekleyeceğim.

 • Gelecek seriler o kadar iyi hepsi için ayrı ayı heyecanlandım desem yeridir. Elinize emeğinize sağlık. Bi işe girebilsem ilk amacım size bağış atmak olacak. O kadar emeğinize bizim de katkımız olmalı netice..

  kolay gelsin!

 • merhaba canlarım bi kaç gün önce bir reels görmüştüm bir bl dizi çok ilgimi çekti adı Win Jame’s Heart ( PH BL) lütfen çevirimisiniz bide big dragon the series ni çevirebilirmisiniz lütfennnn izlemek istiyorum umarım bu yorumu görürsün sizleri seviyorum

 • Mix ve Earth’ün yeni dizisi için acayip heyecanlıyım ama aldatma olayları vs tedirgin ediyor pek hoşlanmam bir yandan da korkuyorum o da cupid’s last wish’e dönerse diye dhdhhdhdhd ATOTS’tan sonra bu çifti bir tane daha adam gibi senaryosu olan bir dizide gormek istiyorum lütfen yaa 🥺

 • Journey to the shore diye bir kısa film varmış, övüldüğü bir yazı okudum ilgimi çekti. Çevirmeyi düşünecek olursanız diye adı burada öneri olarak dursun, kolay gelsin tüm çevirmenlerimizeee ❤️

 • “Akşam yemeği ismarlayan yonetmen ” isimli bir çin dizisi var… bulamadim …bakar misiniz…

 • A shoulder to cry on konusu fazla ilgimi çekmedi ama büyük bir merakla bekliyorum oyuncuları ilk defa görüyorum 🤧

 • Ayyy bu nasıl bir listee beklemesi zor olacak ama olsun sayenizde yalnızlığım dinecek bu dizilerle mutlu olan biriyim herşey için teşekkür ederim

 • Sevgili adminler acaba ihtimali varsa Kore bi date programı olan “Love alarm clap clap clap” programını da çevirir misiniz ??? şimdiden teşekkür ederim :)))

 • lütfen big dragon the series çevirebilirmisiniz diğer site çevirmiş ama sizin site gibi olmuyor lütfen çevirebilir misiniz çok çok merak ediyorum

 • Listeyi güncellemişsiniz az önce baktım farkettim. Çok teşekkürler.
  Çok güzel diziler var, çok güzel Tayvan dizileride gelir harika bir yıl olur.

  Keşke Chap Suppacheep (The Tuxedo) ve Bodo Schaefer (Meow Ears Up) bu çocuklarında dizileri olsa harika olurdu.

 • Rak diao bir tayland dizisi var baya komik bir bl dizisi youtubede bölümleri vardi türkce alt yazi yapip izleyebiliyordum hatda basladim her bölüm gülme krizine sokuyor beni ama bügün bakdim bulamadim galiba kaldirmislar bütün bölümleri
  15 bölümlük acaba bu diziyide cevirmeniz mumkünmü

 • The Lawyer 2020 (Advokatas) filmini çevirir misiniz. Gagaoolalada var bildiğim kadarıyla. Başrol türk oyuncu doğaç yıldız. Çok güzel bir filmdi 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Sevdiğim bir çok oyuncunun 2023 de yeni dizileri geliyor ve başka izlemek istediğim dizilerde öyle.
  Umarım hepsi yayınlarda çevirisi gelir bizde izleriz.

 • Mükemmel diziler geliyor Mor fansub ekibi süpersiniz valla benim sevdiğim bütün oyuncuların dizileri var Net James , Tay New, Earth Mix . Tutor Yim, First Khao ve merak ettiğim bir sürü dizi var Tayland yine atağa geçti hadi bakalım umarım bu mükemmel oyunculara yakışır hikayeler olur keyifle izleriz Mor fansub a şimdiden sonsuz teşekkürler kolay gelsin bizi mutlu ettiğiniz kadar siz de mutlu olun

 • OHAAAAAAAAAA 2023 de deli gibi diziler bizi bekliyor, harika, kinposhe için çok heyecanlıyım ve sabırsızlıkla bekliyordum zaman hızlı geçiyor, birşeyler le uğraşmalıyım hızlı geçmesi için daha da

 • eger izlemek isterseniz sizlere bu diziyi önerebilirim tabi bu sitedeki yöneticilerde alt yazı ekleyıp koyarlarsa guzel olur Mini seri ama güzel dizi OST.PROMISE

 • merhaba mor fansub ailesi sizin sitenizi severek izliyor ve takip ediyorum birtek sizin sitenizde izleyebiliyorum kaç yıldır izlediğimi bile unuttum bayadır sizlerin sitesinde izliyorum 2 diziyi öyle bir merak ediyorum ki… anlatamam sadece sizin sitenizde izledğim için sizden rica ediyorum 1.big dragon the series 2.partner in crime bl çok çokkkk merak ediyorum lütfennn rica ederim çevirir misiniz yani merak tan öleceğim çevirseniz çokk sevinirim sizleri çok seviyorumm her biirinizin ellerinize sağlık.

 • Reunion the sound of the providence diye bir dizi var Canım Zhu Yilong umun 😍 malasef doğru düzgün bir çevirisi yok. Bunu da çevirmeniz mümkün mü? Hatırlarsanız Guardian da Shen wei karakterine hayat vermişti

  • Merhaba,
   Dizi Daomu Biji serisine aittir. Bu yüzden diğer diziler olmadan izlenmesi tavsiye edilemez. Bütün bölümleri toplarsak 100 üzerinde çıkıyor bu nedenle bunun için bir program oluşturamadık maalesef.

 • Paylaştığınız dizilerin ilkine az kaldı sanırım, kasımda başlayacağını gördüm. Açıkcası bu çifte ilgimi kaybettim ama izleyince yumuşarım yine :)) planda olan ve olamayan tüm çeviri ve çabalar için şimdiden çok teşekkür ederim, kolay gelsin herkese

 • Big dragoonnnn gelicek mi 🙃🙃🙃🙃😅😇😇🤪🤪🤪 fragmanı öldürdü beni 🤪💥🔥

  • Paylaştığınız dizilerin ilkine az kaldı sanırım, kasımda başlayacağını gördüm. Açıkcası bu çifte ilgimi kaybettim ama izleyince yumuşarım yine :)) planda olan ve olamayan tüm çeviri ve çabalar için şimdiden çok teşekkür ederim, kolay gelsin herkese

 • canım balım morfansup adminlerim lütfen big dragon the series çevirebilirmisiniz çok merak ediyorum birtek bl dizileri bu sitede izleyebiliyorum meraktan yerimde duramıyorum çevirmenizi dört gözle bekliyorum sizi çok seviyorumm