Project S The Series: Side By Side

Ülke: Tayland
Oyuncular: Thanapob Leeluttanakajorn, Sky Wongravee, Suquan Bulakul, Bella Kemisara, Pepo Nutchapan
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2017
Tür: Bromance, Arkadaşlık, Spor, Aile.

Konu: Sık sık akranları tarafından zorbalığa uğrayan otistik bir genç olan Gym, çocukluk arkadaşı Dong’la badminton takımına katılmaya karar verir. Badminton’a yeteneği olan Gym, oyun kontrolünde çok iyidir bu yüzden Dong hoşnutsuzluk yaşamaya başlar. Dong ve Gym babasız büyümüştür bu yüzden anneleri kader ortağı olarak hem arkadaşlardır hem de çocuklarına yardımcı olmaya çalışırlar. Dong ve Gym tüm korkularını ve zaaflarını badminton’a yönlendirmişlerdir. Peki ikisinin geleceği nasıl olacaktır?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

 

OceanWind

5 comments

  • çok anlamlı bir filim gibi duruyor benim kardeşimde otistik ve bu sorunlarla çok karşılaşıyoruz dışlanıyor salak mal gibi kırıcı sinir edici laflar söyleniliyor vb herneyse film hakındaki yorumum HARİKA SÜPER devamını heycanla bekliyorum.TEŞEKKÜR EDERİM:)

    • merhaba. Bir şey sormak istiyorum. Otizimi araştırmıştım ama çok fazlada bir bilgi yok elimde şahsen. Bir soru sormak istiyorum. Diziyi izlediğim kadarıyla Otizimli kişiler alıştıkları ve bağlandıkları şeylerden ayrılmaları biz otizimli olmayan insanlardan daha zor mu oluyor?

      • Evet bize göre Otistik bireyler bu alışkanlıklarından daha zor ayrılıyor. Kisa sureli ayrilma bile onlari huzursuz ediyor. Normal bireylere gore degisik seylere ilgi ve baglanti kurabiliyorlar, degisik olaylari aliskanlik haline getirebiliyorlar.