Project S The Series: Side By Side

Ülke: Tayland
Oyuncular: Thanapob Leeluttanakajorn, Sky Wongravee, Suquan Bulakul, Bella Kemisara, Pepo Nutchapan
Bölüm Sayısı: 8
Çıkış Tarihi: 2017
Tür: Bromance, Arkadaşlık, Spor, Aile.

Konu: Sık sık akranları tarafından zorbalığa uğrayan otistik bir genç olan Gym, çocukluk arkadaşı Dong’la badminton takımına katılmaya karar verir. Badminton’a yeteneği olan Gym, oyun kontrolünde çok iyidir bu yüzden Dong hoşnutsuzluk yaşamaya başlar. Dong ve Gym babasız büyümüştür bu yüzden anneleri kader ortağı olarak hem arkadaşlardır hem de çocuklarına yardımcı olmaya çalışırlar. Dong ve Gym tüm korkularını ve zaaflarını badminton’a yönlendirmişlerdir. Peki ikisinin geleceği nasıl olacaktır?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM

 

_OceanWind

9 comments

  • Boyle bi dizi kesin 100 kes izlenmeli çok zorlukları aşanlar bilir bu hisi bu tip hastalıkla dalga geçilmemesi gerek herkez bence once kendi kusurlarina bakmalı gelçekten her sanheleri beni ağlatı boyle insanlarla 100de bir karşlaşır arkadaşı gelçekten çok iyi kalpli otistik insanların dunyaları farklı ve sezgileri çok güçlüdür keşke birazda boyle BL dizileri gelse ben bu dizi çok anlamlı ve başarılı buldum bence bizlere çok şey anlam katıyo offf keşke devamı gelse dizinin suresi bukadarmış dugusal ve dramatiksel oldum

  • “I Told Sunset About You” dizisinin yönetmeni çekiş bu diziyide hemen başlıyorum. P’Boss reklam çekse izlerim artık.

  • çok anlamlı bir filim gibi duruyor benim kardeşimde otistik ve bu sorunlarla çok karşılaşıyoruz dışlanıyor salak mal gibi kırıcı sinir edici laflar söyleniliyor vb herneyse film hakındaki yorumum HARİKA SÜPER devamını heycanla bekliyorum.TEŞEKKÜR EDERİM:)

    • merhaba. Bir şey sormak istiyorum. Otizimi araştırmıştım ama çok fazlada bir bilgi yok elimde şahsen. Bir soru sormak istiyorum. Diziyi izlediğim kadarıyla Otizimli kişiler alıştıkları ve bağlandıkları şeylerden ayrılmaları biz otizimli olmayan insanlardan daha zor mu oluyor?

      • Evet bize göre Otistik bireyler bu alışkanlıklarından daha zor ayrılıyor. Kisa sureli ayrilma bile onlari huzursuz ediyor. Normal bireylere gore degisik seylere ilgi ve baglanti kurabiliyorlar, degisik olaylari aliskanlik haline getirebiliyorlar.