TharnType The Series

 

Ülke: Tayland
Oyuncular: Mew Suppasit, Gulf Kanawut, Hiter Natthad, Kokliang Parinya, Mild Suttinut, Kenji Wasin
Bölüm Sayısı: 12+1
Çıkış Tarihi: 2019
Tür: BL, Romantizm, Dram, Okul, Arkadaşlık

Konu: Type karanlık, uzun ve yakışıklı bir birinci sınıf öğrencisidir. Aslında sıcakkanlı bir çocuk olmasına rağmen fazlasıyla homofobiktir çünkü küçükken bir adam tarafından uğradığı taciz onda derin etki bırakmıştır. Kolejin yeni yılında odasına gay birinin gelmesi ile Type’in hayatı altüst olur. Tharn müzik öğrencisidir ve ten renginden tutun, her yerde fark edilen karakteri ile çok da yakışıklıdır. Eşcinsel bir erkek ve homofobik bir erkek, yılın geri kalanında küçük bir odayı paylaşmak zorundadır. Hikayelerinin sonu ne olacaktır?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM

OceanWind

82 comments

  • 1
  • 2

  • Biraz empati yapın lütfen adminler hangi dizilerle uğraşsın sonuç olarak burada tek bu dizinin çevirisini yapmıyorlar. Ve yorumlarınızı bunu bilerek yapın. Pazartesi akşamları kendi ülkelerinde yayımlanıyor ve birkaç güne çeviriyorlar lütfen biraz haddinizi bilin ve ona göre yorum yapın. Onlarında bir hayatı var tek burada çeviri yapmak işleri değil. O kadar saçma ve gereksiz sorular soruyorsunuz ki ben bile bıkıyorum okurken adminler nasıl bıkmasın. Lütfen lütfen haddinizi bilin.

    Sizi seviyorum ellerinize sağlık cidden.
    Ben burada istediğim bütün dizileri buluyorum ve bundan dolayı da sizi seviyorum. Hiç yorum yapmamıştım burada ama benim bile sınırıma geldi.
    Yeni bölümü heyecanla bekliyorum şimdiden teşekkürler 💕❤️