The Eternal Love

Ülke: Çin
Oyuncular: Xing Zhao Lin, Liang Jie, Richards Wang, Amy Sun, Xin Rui Qi, Tiffany Zhong
Bölüm Sayısı: 24
Çıkış Tarihi: 2017
Tür: Romantizm, Dram, Komedi, Tarihi, Fantastik

Konu: Dongyue’nun 8.prensi Mo Lian Cheng, abisine aşık olan Qu Tan Er ile evlenmek zorunda bırakılmıştır. Qu Tan Er düğünden önce intihara kalkışır ancak ölmek yerine uyandığında başka bir ruhun varlığını sezer, Xiao Tan. Günümüzdeki emlakçılardan biri olan Xiao Tan, Qu Tan Er uyuduğunda onun yerine geçmektedir. Gözlerini kapattığında ve yalan söylediğinde Xiao Tan ile yer değiştirmeye başlamıştır. Qu Tan Er’in bedeni, Xiao Tan’ın günümüzdeki bedeniyle aynıdır ancak kişilikleri taban tabana zıttır. Qu Tan Er sakin ve ılımlı biriyken, Xiao Tan gürültücü, yaramaz ve laf dinlemez biridir. Qu Tan Er ve abisinin geçmişi yüzünden şüphe duyan Mo Lian Cheng, Xiao Tan’a aşık olmuştur. Xiao Tan ise kendi zamanına dönmenin yollarını aramaktadır ancak işe yaramayacaktır. Xiao Tan kendi zamanına dönebilecek midir?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM 9. BÖLÜM 10. BÖLÜM 11. BÖLÜM 12. BÖLÜM 13. BÖLÜM 14. BÖLÜM 15. BÖLÜM 16. BÖLÜM 17. BÖLÜM 18. BÖLÜM 19. BÖLÜM 20. BÖLÜM 21. BÖLÜM 22. BÖLÜM 23. BÖLÜM 24. BÖLÜM

_OceanWind

18 comments

 • 1. Sezonu 2 günde bitirmiş oldum ve çok beğendim. Hiç durmadan sıkılmadan izledim. 2. sezonunu da gördüm. Bna başlayacağım şimdi. Güncel dizi izlerken arada bitmiş dizi izlemek güzelmiş. Teşekkürler MORFANSUB

 • Finali verdiğinize göre başlayabilirim😍 Siz varya siz HA-Rİ-KA-SI-NIZ 💜
  Bu siteyle karşılaşmam tesadüf müydü bence değildi😂 Çeviriyi yapan , kontrol eden , siteye yükleyen , vaktini ayıran , internetini harcayan , özel hayatında ki zamanından feragat eden tüm mor fansub ekibini teşekkürlerimi bir borç bilirim💜 Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık🌺

 • kolay gelsin bu diziyi daha önce izlemiştim 2 sezonuda, 3 sezonuda vardı çıkmamıştı maalesef izledigim site kapattı ..tekrar izleyemiyordum ..3 sezonda ayrı bir konu merak ediyorumm..lakin teşekkür etmek isterim yorum yapanlar bazen dozu aşıyor ve çeviri yapanları gerçekten bıktırıyor ki bu özveriyle dizileri bitiren çevirmenleri yoruyor….sizi tebrik ediyorum umarım yorumlar sizi çok kırmaz ..diziyi izlemek kadar tekrar izlemek isteyecek dizler çok nadir ve bu diizide onlardan..Umarım izleyicileriniz daha sabırlı ve anlayışlı olurda bir site daha kapanmaz..

  • Merhaba çeviri bahsettiğiniz site ile aynı çünkü çevirmen orada da bendim. Bu yüzden bir yanlış anlaşılma olmasın. Dizi benim çevirim olan bir dizi.

   • çok sevindim aynı kişiyi buldumsa ne mutlu bana çin dizilerinin en iyi çevirisi umarım devam edersin anlayarak çin dizileri izlemek güzel..Ellerinize saglık dizi tekrar izlemekten mutluyum.

 • merhabalar. yeliz ben bu dizinin bütün bölümleri çevirisinin yapıldığını diğe youmlarda yapmışınız. burada sadece bölüm gözüküyor. diğer bölümlerini ekleycek misiniz?

 • Herkese merhaba dizinin cevirisinj yapan ve yayinlayan arkilre cok tskler dizinin iki basril oyuncusu o kdr ii oynuolar ki hatta bu sene you are my destinyi gecti ve bu sene yazin dizinin 3 sezonunu cekecekler Cin’de baya tutulmus ve yurtdisi olark sevilmis gercktn basrol oyuncu olarak cok sicak geliolar bana ayni kim soo hyun ile jin ju hyun unniler ikisinin arasindaki sinerjiyi bu ikiliden aliyorum cok tskler kolay gelsin galiba yazdan beri tayland karisikmis dunden beri unluler paylasim yapiodu bilen var mi?

  • Yanlış anlamadıysam 2017 yılında yasa çıkmış demokrasi yanlısı öğrenciler yasanın genişletilmesini istiyormuş ama kral başkana talimat vermiş sanırım uygulanmaması için ve kendilerine halk partisi diyen bir grup eylem yapanlara karşı işaretleyip dağıtmak için tazyikli mavi boyalı su ile şiddet uygulandığı için olaylar daha da büyümüş zaten halk kraliyet ailesi için tepkiliydi yanlış hatırlamıyorsam birilerinin usulsüzlükleri vb davranışları vardı hatta kral bir ara asker karısıyla evlenip tamamı kadın korumalarının ve ordunun başına geçirmişti sonra boşandı bir ara tekrar evlendi sonra ne oldu bilmem ama kraliyet hakkında yorumda bulunanların tutuklanması ile ilgili yabancı yorumu vardı kralın Almanya ziyaretleriyle ilgili bir paylaşımdı tam net hatırlamıyorum ama halk zaten dediğim gibi tepkili sıkı kontrol var mesela aile için bir laf ederseniz 15 yıl hapis cezası veriliyormuş ki yanlışı yoksa şu yarım atlet görüntüsü için verilmişti monarşiye karşı demokrasi yanlıları eylem yapmışlar

   (Bir polis sözcüsüne göre, yedi protestocu tutuklandı ve gözaltına alındı. Sözcü, suyun tahriş edici maddeler ve “protestocuları daha fazla yasal işlem yapılmasını işaretlemek için” mavi boya içerdiğini doğruladı.

   Prachathai’den yapılan bir açıklamaya göre, Prachathai’den bir gazeteci olan Kitti Pantapak tutuklandı, ekipmanına el konuldu ve şu anda gözaltında tutuluyor.Perşembe günü, Taylandlı yetkililer, protestoların tırmanmasını durdurmak için acil durum önlemleri altında beş veya daha fazla kişinin Bangkok’ta toplanmasına 30 günlük bir yasak getirdi. Karar ayrıca “korku yaratabilecek”, ulusal güvenliği etkileyebilecek veya halkın moralini bozabilecek haberlerin veya çevrimiçi mesajların yayınlanmasını da yasaklıyor.Uluslararası Af Örgütü emri “sert” olarak nitelendirdi ve yetkililere barışçıl protestocuları serbest bırakma ve ifade özgürlüğü ve barışçıl toplanma üzerindeki keyfi kısıtlamaları kaldırma çağrısını yineledi.)

   https://www.tgrthaber.com.tr/dunya/taylanddaki-monarsi-ve-hukumet-karsiti-protestolar-devam-ediyor-2748313

 • 1 ve 2.sezon tüm bölümler 24 mü…hepsini ne zaman çevirebilirsiniz acaba..işiniz çok zor gerçekten emeğinize sağlık şimdiden..teşekkür ediyorum