Theory Of Love – 6. BÖLÜM

Reklamlar

Alternatif 1: Youtube

Ayarlardan Türkçe dilini seçiniz.
Diğer partlar için tık; https://www.youtube.com/playlist?list=PLgo-zslsUyJ8d16CSLGHEjOUAc1gOtpsZ

Alternatif 2: StreamCherry (Tek Part)

Seri Sayfasına Geri Dön

23 comments

 • dizi yarılandı ama ben hiç bitsin istemiyorum. o nedenle her güne 1 tane koyuyorum. bu dizi en sevdiğim bl dizi olan MiR dan sonra en öne geçmiş olabilir. gerçi gun’ın bütün dizilerini de seviyorum ama bu bir başka olmuş sanki… neyse bölüm için çevirmenimize ve MOR funsub a çOk teşekkürler emekleri için 💕

 • of kai inanamıyorum sana ya .3 yıldır bu çocuk seni sevdi.nasıl bir kas kafalısın ki seni sevdiğini bir başkası söyleyemeden anlayamıyorsun bir de sanırım bir şeyler hissediyorum diyor of. third senin işin gerçekten zor ya.sen gitmişsin en kötü virüse bulaşmışsın bir de.umarım third seni süründürür kai.

 • Aşk denen şey ansızın sizi bulabilecek bir şeydir. Bir hastalık gibi yavaşça vücudunuza girer ve sizi ele geçirene kadar kendini belli etmez. Sonra bir baktınız ki hasta(aşık) olmuşsunuzdur.
  Duygularınıza anlam veremezsiniz önce düşünürsünüz, boşluğa düşersiniz, ne yapacağınızı şaşırırsınız. Bir şeyleri çözmeye başladıkça da saklanan duygular gün yüzüne çıkar kıyıya vurur.
  Sorun şudur: Doğru zamanda mı kıyıya vurdu? Eğer doğru zaman değilse geç kalınmış demektir. Yani sen ne düşünürsen düşün, eskisinden farklı olduğunu söylesen bile hepsi yetersiz kalacaktır.
  Çünkü kararları sadece duygular ve düşünceler etkilemez. Geçmişte olanlarda etkiler.
  Üzgünüm Kai bunun için bayağı geç kaldın. Third umarım uzun bir süre seni affetmez.

  Bölüm için teşekkürler, ellerinize sağlık.

  • Her çevirmenin çevirdiği kendi dizisi var. Bu diziyi çeviren kişininde kendi çeviri sitili var. Ne zaman çevrilirse o zaman siteye yüklenir zaten.

 • Lutfen yeni bolumilu sabirsizlikla bekliyorum saat basi bakiyorum. Burdan gordugum kadariyla yalniz degilim.

 • Bana mı öyle geliyor yoksa P’an Too’ya mı yürüyor? Ayrıca Kai’nin Third için sürüm sürüm sürünmesini istiyorum.

  • Evet sanırım onlar çift olucak ve bende sonuna kadar katılıyorum kai sürüm sürüm sürünnn pis yılannn ben 7.bölümü YouTube’dan izledim Türkçe altyazılı izlemek için öncelikle İngilizce yapıyorsunuz Ondan sonra otomatik çeviri tıklıyorsunuz otomatik çeviren Türkçe ayarı tıkladığınızda oluyor ama buradaki kadar iyi bir çeviri değil ama en azından anlıyorsunuz oradan 7 bölüm izle yebilirsiniz YouTube’dan zaten adını yazdığında çıkıyor Öncelikle İngilizce altyazı yaptıktan sonra tekrar alt yazıya tıklayıp Türkçe yapmanız gerekiyor Türkçe çıkmayacağım otomatik çeviriden bütün dillerle Türkçe’ye getireceksiniz ingilizce-türkçe yazacak üste zaten o şekilde Oradan da izleyebilirsiniz hemen çıktı ve ben oradan izledim

   • Youtube’daki çeviriyle buradaki çeviriyi yapan aynı kişi diye biliyorum. İlk Youtube’dan çeviriyor ertesi gün buraya yükleniyor. Youtube’daki çeviri ile buradaki çeviri aynı.

  • Bölümler neredeyse 1 saat normal format bu. Mini dizi dediklerimiz 18-20 dakika ve altını oluşturur 🤗

 • ohh be sonunda acı çekicek olan kai umarım sürünürsün kai umarım kolay kolay affetmez seni
  çeviri için teşekkürler 🙂

 • Video youtube da olmasina ragmen donup buraya siz Mor Fansub Ekibine yorum birakmak istedim. İyiki varsiniz 🥰😌