Theory Of Love

Theory of Love

Ülke: Tayland
Oyuncular: Gun Atthaphan, Off Jumpol, White Nawat, Earth Pirapat, Suwanamas Neen
Bölüm Sayısı: 12
Çıkış Tarihi: 2019
Tür: Gençlik, Komedi, Romantizm, Dram, BL

Konu: Kai fakültenin playboy öğrencisidir. Her fakülteden bir kız arkadaş edinip, sıkılınca ayrılan bir tiptir. Şimdiye kadar sadece kendi fakültesinden kimseyle çıkmamıştır. Hayattaki en büyük mottosu ise ‘Asla arkadaşlarına aşık olma’dır. En yakın arkadaşı olan Third ise Kai’ye aşıktır. Third’ün duygularını yansıtmaya çalışması, itiraf etmek istemesi Kai için bir değişiklik yapacak mıdır?

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM

 

OceanWind

13 comments

 • Herşey için teşekkür ederim.bu diziyi uzun zamandır bekliyordum.offgun fanıyım zaten.çeviri konusunda bu diziye öncelik vermenizi ricada edemiyorum.diğer serilerin izleyicileri de benim gibi sabırsızlardır eminim.ozaman kolay gelsin:)3.bölümün ingilizcesi de 3 gündur yayinda :))öylesine bilgi vereyim dedim.

 • OffGun nasıl sevilmez anlamıyorum. Gun yapısı gereği yumuşak bir velet gibi dursa da çoğu konuda altını çize çize Off’u yola getirdiği birçok konu var. Yani asla yapmacık ve antipatik değil bana göre. Her şeyden önce kendisine olan öz saygınlığı yeter. Off’a ne kadar değer verdiğini bilmeyen yoktur. Bu değere rağmen hoşlanmadığı bir şey olduğunda bunu dile getirmekten de çekinmez. Off size de bu kervanın baş sözcüsü gibi durmuyor mu? Ama hayır, değil. Ne zaman kavga etseler önce o özür diler. Gun’a olan düşkünlüğünü bence şu sıralar saklayamıyor bile.
  Off… zamanında Gun’ın yakın tavırlarını anlamakta zorluk çekiyor ve kendini uzak tutuyordu. Eski videolarda ki yüz ifadelerinden bunu anlamak güç değil.
  Gun annesini 2017 yılında kanserden kaybetti ve yanında her zaman Off vardı. Zaten dikkat ederseniz bu yakınlaşma olayları bundan sonra başladı. Off Gun’ın sadece arkadaşı değil, aynı zamanda ailesiydi.
  OffGun’ın eski videolarıyla şimdi ki videoları arasında koca bir samimiyet yolu var. Eskiden sadece Gun’ın yakınlaşmasıyla başlayan bu yolculuk, şimdi Off’un Gun’ı anlaması ve ona bu imkanı sağlamasıyla devam ediyor. Gun birçok insanla yakın, afacan tavırlarıyla herkes tarafından seviliyor. Ama buna rağmen “Beni sen de bırakma, sensiz yaşayamam.” dediği tek kişi Off. Yani demem o ki, insanları dış görünüşleriyle ya da verdikleri birkaç röportajla yargılamayın. Bu sektörde görünenden daha fazlası var. Sadece bakmak değil, aynı zamanda görmek çok önemli bir şey. Asla negatif yorumları hak ettiklerini düşünmüyorum.
  Bu diziyi biz yıllarca bekledik, çünkü onları başrol görmek en çok istediğimiz şeydi. Dizi beklediğimizden çok daha iyi bir ivme aldı. ve daha da alacakmış gibi gözüküyor. Bunun için mutlu ve heyecanlıyım.
  çeviri için teşekkür ederim. ~

 • Benim için BL dramalarında çok sevilmelerine rağmen offgun kadar antipatik gelen başka çift olmadi özellikle off…yinede emeğinize sağlık…

  • Gun iyi hoş ama nedense off banada samimiyetsiz geliyo. Dizi seti dışında gun ile aralarındaki ilişkide yaptığı hareketleri acaip antipatik. Gun yavrum bu çocuk için fazla tatlı

  • Yalnız dizi yeni yayınlandığı için son bolum 17 ağustosta yayınlanacak çeviri için 1 hafta desek 24 ağustosa kadar beklemen gerekecek benden uyarması 😄

 • Offgunı fazla sevmesem de bu diziyi merak ediyordum cidden.😗 belki bu diziyle ikiliyi sevebilirim.şimdiden emeklerinize sağlık.😊