Thonhon Chonlatee

Ülke: Tayland
Bölüm Sayısı: 10
Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2020
Oyuncular: Podd Suphakorn Sriphothong, Khaotung Thanawat Rattanakitpaisan, Toptap Jirakit Kuariyakul, Mike Chinnarat Siriphongchawalit
Tür: BL, Gençlik, Romantizm, Arkadaşlık

Konu: Chonlathee, kalbinde aşk olan parlak bir çocuktur. Gizlice karşı komşusu olan Thonhon’u küçüklüğünden beri sevmektedir. Çünkü P’Thonhon, tıpkı gerçek kardeşmişcesine onunla ilgilenmektedir. Ancak Chonlathee’nin P’Thon ve kız arkadaşını uzaktan izlemekten başka çaresi yoktur. Ta ki şans yüzüne gülüp, P’Thon ilişki durumunu “bekâr” hâline getirinceye kadar. Chonlathee P’Thon’un kalbini kazanmaya karar vermiştir.
Yakınlıkları aralarındaki derin bağı da değiştirmeye başlar.Kişiliği değişken olan olan P’Thon’un duyguları konusunda kafası karışmaya başlar. Sürekli ağzından Nong ile ilgilendiğine dair sözler çıksa da, Nong başka biriyle olduğunda paniklemeye başlar. Nong için baskıcı ve endişeli olmaktan kendini alıkoyamaz. Eski kız arkadaşının da geri dönüp işleri çıkılmaz yola koyduğunu da unutmamak gerek.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3. BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM 7.BÖLÜM 8.BÖLÜM  9.BÖLÜM 10.BÖLÜM

91 comments

 • Çok güzeldi beee…. Hele final bölümü efsaneydi. Bazı şeylere şaşırdım yaaa demek öyleydiii falan dedim bu çok hoşuma gitti. Oyuncuların her birine de bayıldımm. Çok güzel karakterlerdi hepsi. Çok eğlendim. 🖤

  Emeği geçen herkese çok teşekkürler MF ♥️

   • Merhaba, ben izleyip beğendiğim BL serilerinin isimlerini yazıyorum.Yorumu görüp bu yazdıklarım arasında hala izlememiş olan varsa izlemelerini tavsiye ederim. – WHY R U The Series -Bad Buddy -Y-Destiny( Her bölümü ayrı ayrı kişiden o sebeple 9. ve 10. bölümü izleyin) -2gether The Series.- Our skyy- Kiss The Series – SOTUS -Be Loved in House: I Do – Until We Meet Again- My Engineer – I Told Sunset About You 1 -Life: Senjou no Bokura -30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Nareru rashii -Kieta Hatsukoi -To My Star -Lovely Writer -Where Your Eyes Linger -Together with Me -He’s Coming to Me -Color Rush -HIStory2: Crossing the Line -We Best Love: No. 1 For You – Addicted Heroin -Dark Blue Kiss -HIStory3: Trapped -Theory of Love -Light On Me -Fish Upon the Sky -You Make Me Dance -Nitiman -Love by Chance -Mr. Heart … Daha fazla var fakat şimdilik bu kadar yazayım arasında izlemedikleriniz olabilir.Bunları izlemişseniz yorum yapmanız yeterli kalanları da yazarım

 • mike’ın oynadığını görene kdr izlemeye niyetim yoktu ama şimdi izlemeye uçuyommgggg

 • YOK YAA İZLEYİN ABİ..ANCAK FİNALİNDE KÜÇÜKÇAPLI SİNİR KRİZLERİNE GİREBİLİRSİNİZ.KEŞKE UCU AŞIK BİTSEYDİİDE ÜZÜLSEYDİK ,YADA AGNST BİTSEYDİ DEDİM YANE…. BİZ BURDA NEDEN LGBT TEMALI DİZİLER İZLİYORUZ .ÇÜNKÜ SEVİYORUZ .ONLARI DESTEKLİYORUZ,EŞİT OLDUKLARINI BİLİYORUZ DİMİİİ.
  FİNALDE YAPILANLAR ANLATILANLAR KÜÇÜK DETAYLAR HEP HOMOFOBİKTİ YANİ.
  BURDA YAPILAN HATALARI ANLATMAK İSTEMİŞTE OLABİLERLER .BEN ÖYLE ALGILAYIP DERS ÇIKARTICAM.FİNALDE OLAN OLAYLARI ÇÖZÜM OLARAK GÖRMÜYORUM BEN DESTEKLEMİYORUM.SIRF EŞCİNSEL BİREYLER BİRLİKTE OLSUNLAR DİYEDE DESTEKLEMİCEM YANE.HİÇBİR BÖYLE AİLEYİDE DESTEKLEMEM….KINIYORUM RESMEN .
  YİNEDE ÇOK TEŞEKKÜRLER MOR FANSUB BİZİM ÖFKEMİZ SENARİSTE ADSD SİZİN ELLERİNİZDEN ÖPERİZ

 • gmm in elinden çıkan bir dizinin muhteşem olmama ihtimalinin düşüklüğünün farkındaysanız teklemeden diziye başlıyorsunuz zaten.

 • Uyumam gerekirken yeni bir diziye başlamam ne kadar mantıklı bir davranışsa artık… Neyse elinize sağlık!

 • Dizideki kahramanlar çok tatlı bazı yapılan şeyler de çok tatlı ve anlamlı. Parça parça tuhaf olaylar gelişip sonra filmin sonunda o parçaların bir araya gelmesi ve çok daha güzel bir bütün oluşması kesinlikle çok güzel. İsimlerindeki derinlik de dahil.
  Birçok dizide lgbt+ bireylerine yapılanlar ya da özellikle bu konudaki anlayış işleniyor ama bu dizide çok daha derin işlenmiş bu konu öyle hissettim. Sadece sonu aceleye gelmiş gibiydi (burası biraz spoi olabilir) babayı bı an önce ikna edip bitirelim gibi ama çok muhteşem bir diziydi
  Çeviri için chizukeki👏 ve mor fansub 👏 ekibine teşekkür ediyorum.
  Harikasınız 💖😊