Thonhon Chonlatee

Ülke: Tayland
Bölüm Sayısı: 10
Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2020
Oyuncular: Podd Suphakorn Sriphothong, Khaotung Thanawat Rattanakitpaisan, Toptap Jirakit Kuariyakul, Mike Chinnarat Siriphongchawalit
Tür: BL, Gençlik, Romantizm, Arkadaşlık

Konu: Chonlathee, kalbinde aşk olan parlak bir çocuktur. Gizlice karşı komşusu olan Thonhon’u küçüklüğünden beri sevmektedir. Çünkü P’Thonhon, tıpkı gerçek kardeşmişcesine onunla ilgilenmektedir. Ancak Chonlathee’nin P’Thon ve kız arkadaşını uzaktan izlemekten başka çaresi yoktur. Ta ki şans yüzüne gülüp, P’Thon ilişki durumunu “bekâr” hâline getirinceye kadar. Chonlathee P’Thon’un kalbini kazanmaya karar vermiştir.
Yakınlıkları aralarındaki derin bağı da değiştirmeye başlar.Kişiliği değişken olan olan P’Thon’un duyguları konusunda kafası karışmaya başlar. Sürekli ağzından Nong ile ilgilendiğine dair sözler çıksa da, Nong başka biriyle olduğunda paniklemeye başlar. Nong için baskıcı ve endişeli olmaktan kendini alıkoyamaz. Eski kız arkadaşının da geri dönüp işleri çıkılmaz yola koyduğunu da unutmamak gerek.

Bölümler;

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3. BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM 7.BÖLÜM 8.BÖLÜM  9.BÖLÜM 10.BÖLÜM

78 comments

  • Uyumam gerekirken yeni bir diziye başlamam ne kadar mantıklı bir davranışsa artık… Neyse elinize sağlık!

  • Dizideki kahramanlar çok tatlı bazı yapılan şeyler de çok tatlı ve anlamlı. Parça parça tuhaf olaylar gelişip sonra filmin sonunda o parçaların bir araya gelmesi ve çok daha güzel bir bütün oluşması kesinlikle çok güzel. İsimlerindeki derinlik de dahil.
    Birçok dizide lgbt+ bireylerine yapılanlar ya da özellikle bu konudaki anlayış işleniyor ama bu dizide çok daha derin işlenmiş bu konu öyle hissettim. Sadece sonu aceleye gelmiş gibiydi (burası biraz spoi olabilir) babayı bı an önce ikna edip bitirelim gibi ama çok muhteşem bir diziydi
    Çeviri için chizukeki👏 ve mor fansub 👏 ekibine teşekkür ediyorum.
    Harikasınız 💖😊