Toplu Bölümler Günceli

Reklamlar

Merhabalar.

Bildiğiniz üzere teker teker bölüm vermekten ziyade toplu bölümler vermeyi tercih ediyoruz genel olarak. 45 kadar bölüm hazırladım ancak şu an internet durumum iyi olmadığı için yükleyebildiğim 30 bölümü vereceğim ilk önce. Kalanları yüklemeler tamamlanınca 2.part olarak buraya ekleyeceğim.

Çok konuşasım yok, zaten herkes az çok durumun farkında. Kendini bilen takipçilerimize minnettarken, hadsiz olanlardan yaka silktik. Hâlâ şunu kavrayamadınız; Bizim size herhangi bir borcumuz bulunmuyor. Hobi olarak yapıyoruz bu işi. Maddi kazancımız bulunmuyor. Yani bir insan siteye girer yorum yapar da, nasıl duyuruları okumaz aklım almıyor gerçekten. Tatile çıktım, internet erişimim yok, dinlenmek istiyorum dediğim halde bölüm soran, kesin tarih isteyen yüzlerce yorum sildim. Gerçekten insanı sınırına getiriyorsunuz.

Vesselam, konular az çok bunlar. Sırf kurunun yanında yaş da yanmasın diye bu çabayı sarf ettiğimi bilmenizi isterim. Nefret ettiğim kesim kadar, gerçekten sevgisini ve saygısını bildiğim kitle üzerine dönüyor bu site. Bu bölümlerin çoğunu yüklemek zordu. Çünkü bölümlerin hepsini 720p – 1080p ekliyoruz ve doğal olarak boyutları çok yüksek. Kendi internetimi kullandım sürekli ve faturama giren girdi yani.

📌 Peki, ilk partta yeni hangi bölümlerimiz var?

Hua Jai Sila – 22, 23, 24, 25, 26 ve 27. Bölüm (Final)
The Untamed – 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. Bölüm
2Moons The Series 2.Sezon – 5 ve 6. Bölüm
SOTUS The Series – 11, 12 ve 13. Bölüm
Detective L – 3, 4 ve 5. Bölüm
S.C.I – 3, 4 ve 5. Bölüm
Addicted Heroin – 4, 5 ve 6. Bölüm
Campus Heroes – 8 ve 9. Bölüm

💌 NOT 1: The Untamed izleyicilerine ayrı teşekkür ediyorum mesajları için. Gerçekten çok naziksiniz, sırf bu yüzden The Untamed bölümlerine ayrıdan fazlalık yaptım 🌸

😶 NOT 2: Hua Jai Sila için hiç ama hiiç yorum yapmayacağım. Ama dizinin çevirmeni Thwip, bir mesajla finali vermek istedi. Tüm duygu ve düşüncelerimizi içeriyor zaten.

Merhaba değerli arkadaşlar. Dizinin final bölümünü paylaşırken sizinle paylaşmak istediğim bazı şeyler de var. Siz takipçilerimiz için dizilerin çevirisini yapmaktan ve size bu dizileri izlemeniz için ulaştırmaktan zevk duyuyoruz. Fakat her şeyden önemlisi bu yapılan iş gönüllü bir iştir. Bizim bu işten tek kazancımız sizin beğeninizi kazanmak ve sizden tek istediğimiz ise yapılan işe saygı duymak. Çünkü bizim için her şeyden daha önemli olan bir şey varsa o da çeviri yapmak. Biz, çeviriye duyduğumuz hevesi gönüllü bir şekilde çaba sarf ederek size ulaştırmaya çalışıyoruz, sizden de bu hevesin karşılığında istediğimiz tek şey içinizden gelen bir teşekkür. Herkes istediği siteyi ve dizi serilerini takip etmeye hakkı var; bu konuda özgür olduğunuzu bilin. Tek üzgün olduğum konu, sitemizi ziyaret eden bazı arkadaşların sanki bir işverenine konuşur gibi konuşması; ağızlarına gelen ilk şeyi yazıp yayınlamaları ve asılsız bir şekilde, istedikleri gibi bizleri kötülemeye hakkı olduklarını düşünen arkadaşlar için tekrar söylemek istiyorum: Biz bu işi gönüllü yapıyoruz, herhangi maddi bir kazancımız yok, saygılı ve düzgün bir dil bilgisi ile bizden istediğiniz dilek ve talepleriniz olduğu takdirde hepsi ciddiye alınıyor ve konuşuluyor. Yersiz ve manasız bir şekilde yaptığınız kötü söylemleriniz size bir şey kazandırmayacaktır. Düzgün bir üslupla yapılan her türlü eleştiriye açığız. Ayrıca bu gönüllü hizmetimizden memnun kalmadığınızda size sunduğumuz çok müthiş bir teklif var! O da ne?! Başka bir siteden de izleyebilirsiniz, aman tanrım bu müthiş bir haber mi yoksa!!”

Son olarak tekrar edeyim anlamayan olduysa diye. (Oysaki çok net her şey?)

Takvim ile hareket etmiyoruz. Ne zaman müsait olursak o zaman çevirileri yayınlıyoruz.
– Evet bu 30 bölüm 1.part yüklememizdi, diğer bölümler 2.part halinde yüklenecek. YİNE, eğer internet durumum iyi olursa.
– Bizim diğer sitelerle bir işimiz bulunmuyor. Kimseyle sidik yarıştırmıyoruz. İki kardeş fansubumuz var; Hidoku Fansub ve Evanescocrew. BL dizileri istek kısmına yazmadan önce Evanescocrew’in de planlanan diziler kısmına bakın lütfen. Birbirimizin listesine göre hareket ediyoruz.
– İndirme linkler (MEGA) kapasitemiz doldu. Önceden satın alarak bunu arttırabiliyordum ama şu an TR ödemesi de kabul etmiyor. O yüzden link veremiyorum.

Son olarak, yüklemeler zor olduğu için şimdilik tek alternatiflerle bıraktım. Daha sonra diğer alternatiflere yükleme yapacağım.

_OceanWind

57 comments

  • 1
  • 2