What The Duck The Series

 

Ülke: Tayland
Oyuncular: O Sangwan Puwanai, Strong Charoenchai Khantichaikhajohn, Tod Pranapong Khaisang, Aim Satida Pinsinchai, Art Pakpoom Juanchainat, Mew Suppasit Jongcheveevat
Bölüm Sayısı: 20
Yayın Durumu: Tamamlandı.
Çeviri Durumu: Tamamlandı.
Çıkış Tarihi: 2017
Tür: BL, Komedi, Romantizm, Aşk Üçgeni

Konusu: Pop ve Mo bir süredir beraber olan çifttir. Pop ve Mo’nun hayali uçak hostesi olmaktır ama bunu sadece Mo başarır. Pop uçaklara yakın olabilmek için kız arkadaşının çalıştığı havayolu şirketinin yemek servisi kısmında, gönülsüzce çalışmak zorunda kalır. Bir süre sonra iş arkadaşı Oat ile tanışır ve düşünceleri değişmeye başlar. Eğlenceli ve ortamlarda aranan kişi olur ama bu durum Oat’ı rahatsız eder ve ikili arasında sıcak bir yarış başlar. Fakat bunu fark etmeden aslında ikisi de yakınlaşmaya başlar. Yan çiftimiz ise Pree ve Rambo. Beraber uçakta host olarak çalışıyorlar ve sevgililer.

 

Bölümler;

 

 

 

 

 

 

 

OceanWind

5 comments

  • Hayatımda izlediğim ilk BL dizimdi rastgele denk gelmiştim, beni BL izlemeye teşvik eden dizi ❤️❤️
    DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞÜM:
    Hayatınızda izleyebileceğiniz EN PONÇİK dizi. Yeri gelecek Rambo ve Pree için HEM BEYNİNİZİ HEM SİGARANIZI Y A K A C A K S I N IZ. Yan oyuncular olmalarına rağmen Pree ve Rambo’ya bayılacaksınız. ÇARPIK İLİŞKİLERİ SEVİYORSANIZ K A Ç I R M A Y I N!!