WHY

Ülke: Kore
Oyuncular: Jung Gun Joo, Oh Ah Yun, Lee Ji Won, Hwang In Yeob, Yoo Dong Guk, Lee So Hee
Bölüm Sayısı: 10
Çıkış Tarihi: 2018
Tür:
Arkadaşlık, Romantizm, Komedi, Gençlik

Konu: 100. günlerinde sevgilisi tarafından terk edilen 20 yaşındaki bir genç, sevgilisinin neden kendisinden ayrıldığını hâlâ bilmemektir. Kendisinde hiçbir eksik görmeyen ve bir kenara neden atıldığını anlamlandıramayan gencimiz, sorularının cevabını bulmak için Jeju’ya doğru, ona eşlik edecek kişilerle yola çıkacaktır.

Bölümler;

1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM 9. BÖLÜM 10. BÖLÜM

For the most part, such collections consist of specimens or artifacts gathered so that they may be studied by students and professionals or displayed for public edification. Dust & Things hand-make these beautiful boxes from solid wood and have made them available in three different sizes. Now, there are numerous travel insurance companies fit for the purpose of work and travel TripBirdie. Using these factors, we ranked the top 10 car insurance companies for 2021 at a national level and at a state level.

_OceanWind

10 comments

 • Bir çok yarım kalmış diziniz varken yeni bir diziye başlamak ne kadar mantıklı onları tamamlamak yerine yeni dizilere başlıyorsunuz.Yeni dizilere vakit ayırınca eski dizilere vakit kalmıyor. Neredeyse aylardır eklenmemiş bölümler var. Hiç bir diziyi yarım bırakmadık diyorsunuz ama neredeyse 10 diziden 9’u yarım. Lütfen altından kalkamayacağınız sözler söylemeyin. Buda benim naçizane bir fikrimdir. Çünkü bu gerçekten çok göze batıyor. İyi günler.

  • Kesinlikle bende aynı fikirdeyim birkaç çin dizisinin aylardır bölümleri yok siteye girip çıkıyorum sürekli ama yok malesef 😢

  • Aynen amk hangi film izlemek istesem ya yarim ya da alternatifleri açilmiyor elbette ki ugrasiyorlar emek harciyorlar ama biz izleyemedikten sonra ne anlami kaldi

  • Her çevirmenin kendi dizisi var, ayrıca çevirmenler ellerinden geldiğince bütün dizileri tamamlamaya çalışıyor. Yeni çevirmen alınınca da hiç çevrilmeyen bir dizi verilip çevirmen adayının durumu kontrol ediliyor. Bu dizi de onlardan biri. Eğer bazı diziler tamamlanmadıysa/yayınlanması geciktiyse ya ingilizce altyazısında sorun vardır ya çevirmen meşgul olduğundan çeviremiyor ya da bazı nedenlerden ötürü çevirmen değişikliği yapılıyordur. Söz verilen her dizinin eninde sonunda çevrilmesi için çaba sarf ediliyor. Unutmayın çevirmenler yaptıkları işten para kazanmıyor sırf insanlar rahat izleyebilsin diye meşgul zamanlarında bile gönüllü olarak çeviri yapıyorlar. Lütfen bunları dikkate alarak yorum yapın. Bu kötü günlerde sağlıkla kalmanız dileğiyle, iyi günler dilerim.

   • Sarf ettikleri emeğin ve çabanın bilincindeyim ve hepsine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bazı durumların dikkate alınıp yorum yapılmasının bile bir sınırı vardır. O sınırlar aşıldığında izleyicilere yorum hakkı doğuyor maalesef. Sitenin takipçisi değil iseniz lütfen yorum yapmayınız. Bu yorumu 5 ay önce yapmıştım ve siz şimdi bana cevap veriyorsunuz eğer yeni bölümler eklenmeseydi bu yorumu bile göremeyecektiniz. En azından buradan yola çıkabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

    • Ben bu sitenin sıkı bir takipçisi aynı zamanda çevirmenlerinden birisiyim. Yorumunuzu uzun zaman önce gördüm lakin açıklama hissi doğmamıştı. Şimdi bazı sebeplerden dolayı açıklama hissi doğdu ve normal bir şekilde dile getirdim. Ayrıca bu yorumu sadece size hitaben değil, genel olarak yaptım. Sağlıkla kalmanız dileğiyle, iyi günler dilerim.

 • Uuuu yeni dizi 😍😍😍 hepisini izleyesim geliyor neden bir gün 24 saat ki? 🤔😖
  Elinize emeğinize sağlık! ♥️