5 comments

  • Opera sanatçısı rolündeki kişiyi son sahnede görünce o dönemi ve japon işgali ile operayı birleştirdikleri -Ba wang bie ji filmindeki Leslie Cheung aklıma geldi.

  • çin dizisi izlemek ayrı manhuasını okumak ayrı zor. isimleri aklımda tutucam diye götüm çıkıyo en son pes edip izlemeyi bırakıyorum..

  • Opera söyleyen adama bayıldım, çok güzel diğer adam da keza yakışıklı. Çok hoşlar yahu, her ne kadar Bromance olsa da..

  • Bu senaryo, dizi gerçekten harika ve hislerimi tarif edecek kelimelerim yok. İzlemek isteyen arkadaşlara önerim hemen başlasınlar. 2020 de online olarak izlediğim her hafta bölümleri sabırsızlıkla beklediğim bir diziydi. Şuan bu diziyi burada görmekten mutluluktum duydum. Feng Tai ve Xi Rui karakterleri o kadar iyi yazılmış ve iç dünyaları öyle güzel ki ikisine de aşık oluyorsunuz. İkisi arasında ki Bromance o kadar güzel ki etkileniyorsunuz. Çin de BL konusunda sansür olduğu halde araya sıkıştırılan o güzellikleri gözlerinizle görüyorsunuz. Ve bu konuda senarist ve yönetmen saygı duyup başarıya imza atmış. Ama gene de o hissi ister istemez yakalıyorsunuz. Dizi de en sevmediğim yerler İkinci Dünya Savaşı kısımlarıydı. onun dışında Muhteşemdi. Pekin Operası hem kulağa hem de harika görsel şölenle unutulmaz anlar yaşatıyor.