8 comments

 • Ben ne izledim az önce? Nfofmglfmgl
  Sat neden ağır çekimde kalmış gibi hareket ediyor çok sinirim bozuldu zaten dizi ağır çekim bizimki iki kat ağır çekim izlerken ruhum çekildi yemin ederim. Çocuk eve girecek ayağını kaldırması bile en az üç saniye alıyo böyle bir ağır çekim mantıklı mı Allah aşkına.. ağzını açıyo konuşmak için ses çıkarana kadar iki dizi daha bitirmiştim.. gözünün içine bakıyorum Allah rızası için az hızlı diye.. Ve iki dil ne alaka? Hava mı atıyorlar bakın ingilizce biliyoruz diye, tamam inandık kesebilirsiniz. Tüm odağım bozuldu.. diğer bölümlerde bi anlam bütünlüğü vardı ama bu bölümde hiç hissedemedim çok kopuk geldi ortada net bi konu var ama anlayamadım ya garipti beğenemedim
  Çeviri için teşekkürler

 • birden aydınlanma mı yaşadı bu çocuk hatırlamadığı yaşanmış anılarını mı hatırlamaya başladı onu anlamadım 😀 değişik bi hikayeydi aslında ama iki bölümlük değildi sanırım.. bi de o çocuk hayatımda biri yok diyip birden sevgili yaptı felan . kinlenmiş onun için hemen birini buldu. garipti. çabuk geçildi oralar felan.. çevri için teşekkürler.. ama çocuklar taştı tek gerçek bu hikayedeki . bir de çocuklardan biri tayland diline tam hakim değil sanırım o yüzden ingilizce konuştular belki de yarı amerikalıdır çocuk ..

 • ooaawww 😀 serinin tatlı çiftlerinden biri gerçekten ama son sahneyi beklemiyordum izlememiştim buraları 😀 biraz şok olmadım değil 😀 neyse b sonraki bölüme bakalım teşekkürler çeviri içn..

 • Açıkcası olaylar biraz garip. Ben birşeyler mi kaçırıyorım yoksa bunlar kültür krizine mi girdi onu da anlamadım. Neden İngilizce konuşuyorsunuz yiğidim?Sat bir ara korece bile konuştu!?
  Onun dışında tatlı çift yani. Dizinin ilk yayınlanma fragmanını gördüğümden beri en merak ettiğim çiftti kendileri. Konuyu iki bölüme nasıl sığdıracaklar orası meçhul ama yine de bir şeyler boşta kalmaz umarım.
  ( ayrıca fragmanı görünce de ‘senin dileyeceğin dileğin sonu hayra çıksa saşarım zaten’ gibi bir tepki verdim. Kötü şeyler olacak. Hissediyorum.😲)

 • Gördüğüm en güzel bildirimlerden biri olabilir misin? Çeviri için çok teşekkürler..😍